25 Mart 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Mart 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişiyle aranızda daha yapıcı bir etki olabilir. Birbirinize karşı daha nazik davranabilirsiniz. Aranızda yapıcı etkilerin oluşu, negatiflikle sizi yoran şeylerin ortadan kalkmasını sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün daha enerjik hissedebilirsin kendini. Bu enerjiyi nereye yönlendireceğin önemli olabilir. Daha sağlıklı bir gün için biraz egzersiz ve hareket sana daha iyi gelebilir. Bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir yemek yemek size daha iyi gelebilir. Ortak aktivitelerinizi artırmanız ve birbirinize daha fazla vakit ayırmanız aranızdaki uyumu ve aşkı artıracak bugün. Birbirinize vakit ayırmak daha iyi olabilir.

Para

Maddiyat ile alakalı beklentilerini biraz kontrol altına alman gerekecek. Etrafında sana borcu olan insanlarla sınanabilirsin. Bu konuda yapıcı kalmaya çalışmak zor olsa da şu an için tapabileceğin tek şey bu olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeylere odaklanmak seni yorabilir. Ancak kendine yeteri kadar özen gösterirsen eğer, birden fazla konuda güzel gelişme görebileceksin. Üretkenlik ve adaptasyon konularında daha başarılı olmak için zihnini boşaltarak vücudunun isteklerine uymalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kaslarını kuvvetlendirmeli ve hareket kabiliyetini artırmalısın. Eğer hareketli bir gün olacaksa tutulmalara karşı önlemini almak için esneme hareketlerine odaklanabilirsin. Böylece kaslarını koruma altına alman olası.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranızda daha fazla benzerlik olduğunu fark edebilirsiniz. Fikir birliğine varmanız ve güzel kararlar almanız sizi birbirinize daha da yakınlaştırabilir. Aşk konusunda daha yapıcı davranabilirsin bugün.

Para

Kişisel konulara fazlaca odaklanmak maddi açıdan dikkatinin dağılmasına sebep olabilir. Bu konulara dikkat etmen gerekecek. İki konuyu dengede tutmak gereksiz masrafların önüne geçebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Sevdiğin kişiyle anlayışının artması olası. Fikir birliği yapmanız ve aynı konuları benzer şekilde görmeniz olası. Bu güzel etkiyi aranızda negatiflik yaratan konuları çözmeye odaklayabilirsiniz.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Kişisel bakım ve dinlenmeye özen göstermen zihnini toparlamana vesile olabilir. Gerginlik ve stresi üstünden atmak için kendine vakit ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda canınızı sıkan konular varsa onlara odaklanabilirsiniz. Bir şeylere karşı daha yapıcı davranabilecek ve birbirinizi kazanmak isteyeceksiniz. Bu durum sizi daha iyi bir noktaya götürebilir.

Para

Hemen para elde etmek isteği seni yarı yolda bırakabilir. Bir şeyleri zamana bırakmalı ve doğru şekilde büyümesine fırsat vermelisin. İş ve maddiyat konularında aceleci beklentilere girmemen gerekecek bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Rüyalar ve hayaller sana hiç beklemediğin bir ilham getirebilir. Yeni bir şeye odaklanma veya süregelen bir konuda yeni bir adım atma gibi konularda daha atak olacaksın. Zihnini açman daha kolaylaşabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerle iletişimini artırmak sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Zihnini açmak ve hayatına olumlu bir hava katmak için gerginlikten uzak bir biçimde güzel muhabbetlere kendini açmalısın. Arkadaşlıklar daha sağlıklı bir zihne sahip olmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli konuşmalara kendini açabilirsin. Aranızda daha yapıcı bir etki oluşması olası. Bu enerjiyi neye odaklayacağınız ise ilişkinizin gidişatını şekillendirebilir. O yüzden dikkatli davranmalısın.

Para

Eğer bir masraf yapman gerekiyorsa iyi planlaman gerekecek bu masrafı. Ani kararlar ile hareket etmemelisin. Masraflara elin hazır girmek sana güzel bir güven hissi verebilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Zihnini açman gereken bir gün. Gördüğün, okuduğun şeylerden yeni ilhamlar alabilir, hayal gücünü genişletebilirsin. Hayatında düzelmesini istediğin konularda daha dikkatli kararlar alabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve bugüne açmak için gerginlik ve stresi üstünden atman gerekecek. Zihinsel bütünlüğüne özen göstermen vücudunda daha iyi bir enerji oluşmasına vesile olabilir. Farklı şeylere odaklanmadan önce negatiflikleri üstünden atabilmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla sakin bir gün geçirmek ikinize de iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler söz konusuysa eğer bugün baş başa kalabilmek için bir fırsat yaratmanız gerekecek. Bu konulara özen göstermen gerekebilir.

Para

Maddi konularda karar almak daha rahat olsa da bunları uygulamaya sokmak seni zorlayabilir. Tasarruf planları ve dikkatli alışverişler senin için önemli olacak. Ani tepkilerle veya etraftan gördüğün gerginlikle paranı tüketmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Hayal gücünü konuşturman gerekebilir bugün. İleriyi düşünürken ve planlama yaparken daha açık görüşlü olman gerekebilir. Hayallerini serbest bırakmak, sana daha iyi bir yol izlemen için ilham verebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularına özen gösterebilirsin bugün. Sıkıcı egzersizlerden çok seni eğlendirecek aktiviteleri egzersiz olarak seçebilirsin. Bol bol hareket etmek kan dolaşımına iyi gelebilir bugün.

Aşk

Bol bol güleceğin, eğleneceğin bir insan ile tanışabilirsin. Bu kişiyle keyifli sohbetlere girmen olası. Aşk konusunda flörtleşmelere ve muhabbetlere daha fazla özen göstermen gerekecek.

Para

Maddi konularda biraz rahat hareket etmen gerekebilir. Gerginlikle ve sıkkınlıkla para harcamamalısın. Eğer bir masraf yapılacaksa bu konuyla barışman gerekebilir. Bazı masraflardan kaçınılmadığını görmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların düşüncelerini görmek ve onları değerlendirmek önceliğin olabilir. Kim ne demiş, ne düşünmüş bunları gözlemleyebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Daha dikkatli hareket etmen ve olayları gözlemlemen sana iyi bir manevra alanı tanıyacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve yeşil sebzeler tüketmek sana daha iyi gelecek bugün. Sindirim sistemini fazla yormadan, sağlıklı besinler tüketmek sana gereken enerjiyi sağlayabilir. Bugün yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Zihnini boşaltmadan sevdiğin kişiye vakit ayırmak biraz zor olabilir. Kafan karışabilir, gereksiz yanlış anlaşılmalarla alınganlıklar yapabilirsin. Sevdiğin kişiye vakit ayırmadan önce odaklandığın diğer konuları gündemden kaldırman gerekebilir.

Para

Ani kararlarla para harcamamalısın. Sadece kendini daha iyi hissetmek için o anda para harcamak mantıklı olmayabilir. Parasal konulara daha sakin yaklaşmalı ve elini hemen cebine atmamalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün algıların ve ilhamın açık olacak. Bir şeyler dile getirilmeden o şeyi daha net görebileceksin. Algılarının açık olması, dikkatini verdiğin konuları da önemli kılabilir. Gereksiz konulara vakit harcamak yerine sana iyi gelen şeylere odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendine nazik olman gerekebilir. Egzersiz ve diyet programları seni biraz fazla yorabilir. Sağlık konularında istikrarlı davranmak için çok aşırıya kaçmadığın sürece kendine karşı nazik olmak ve istediğini yapmak daha iyi olabilir.

Aşk

Dürüst olmak aşk konularında daha iyi olabilir. İçinden geçenleri söylemek iyi bir etki yaratacak. O yüzden bazı konularda içine attığın şeyler varsa bugün bunları ifade edebilmelisin.

Para

Biraz para harcaman kimseye zarar vermez bugün. Fırsatın varsa kendin için masraflara girebilmelisin. Kendini daha iyi hissetmek için yapacağın masraflar zarar değil kâr olmalı gözünde.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeyler öğrenmek ve algılarını yeni bilgilere açmak sana iyi gelecek. Okumak, öğrenmek ve bu öğrendiklerini paylaşmak önemli olabilir. Kendini eğiteceğin ve daha mantıklı kararlar alabileceğin bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz ve dikkatli hareketler sana daha iyi gelebilir. Eğer egzersiz konusunda yeni kararlar aldıysan bugün bu kararlara özen göstermen gerekecek. İstikrar ve hareket istediğin vücuda yaklaşmana vesile olabilir.

Aşk

Kendini ifade edebilmek için kuru sözlere sığınmamalısın bugün. Sevdiğin kişinin dikkatini çekecek adımlar atman gerekebilir. Hislerini ifade etmek için sözlerden fazlası gerekecek. Bu enerjiye kendini alıştırmalısın.

Para

Masraf kısmak ve tasarruf planları yapmak sana daha iyi gelecek. Parasal açıdan ileriyi düşünerek hareket etmek sana yarayabilir. O yüzden bugün yapacağın masrafları iki kere düşünmek daha önemli bir adım olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hem hislerin hem de hayal gücün kuvvetli olacak. Yaratıcı davranabilecek, yeni şeylere odaklanabileceksin. Hayatında süregelen durumlara bir çözüm bulmak seni daha da rahatlatabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu ve ruhunu beslemek için biraz daha rahat davranman gerekebilir. Sıkı bir diyet uyguluyorsan bugün istediğin gibi yemeye özen göstermelisin. Canının istediği besinleri tüketmek bugün sana daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimin artabilir. Kendini daha mantıklı ifade edebilirsin. Bazı yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için çaba göstermen olası. Bugün hareketlerinde ve sözlerinde dikkatli olmalısın.

Para

Maddiyat ile alakalı olarak süreklilik esastır ancak bu süreklilik bir günlük keyifle bozulmaz. Maddi konulara biraz ara vermen ve keyif aldığın konulara odaklanman sana daha iyi bir enerji sağlayabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hislerin kuvvetli olacak. Algılarını daha rahat açabileceksin. Bir şeyleri görmede, öğrenmede ve anlamada daha başarılı olabilirsin. Yeni şeylere odaklanmak ve farklı konular öğrenmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine öncelik vermen gereken bir gün olacak. Kendi sağlığına ve zihinsel bütünlüğüne özen gösterdiğinde bir şeylerle başa çıkabilme kabiliyetin de artabilir. Sağlıklı düşünmek, sağlıklı hareket etmeni sağlayacak.

Aşk

Hoşlandığın kişiye açılmak isteyebilirsin. Bu durum gerginlik verici olsa da bir sonuca varmak isteyeceksin. Dürüstlük ve açıklık aşktan daha mutlu edebilir seni. Karşı tarafın hislerini öğrenmeye çalışmalısın.

Para

Maddiyata fazla odaklanmak sana yaramıyor olabilir. Her şeyi negatif görmemeli ve kendine vakit ayırmalısın. Eğer hesap kitap işleri seni yoruyorsa bugün biraz ara vermen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Mart 2020 Çarşamba)

Genel

Fikir alışverişi yapmak bugün daha önemli olabilir. Bir konu hakkında başkalarının da fikrini alabilir, yeni bir bakış açısı elde edebilirsin. Bugün öğrenmeye biraz daha açık olacaksın. Bu enerjiyi iyi şeylere odaklanarak değerlendirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeylere karşı direnebilir, inatlaşabilirsin. Bu inadı kırmak için zihnini boşaltman gerekecek. Her şeyle savaşmaman gerektiğini görmen zihinsel bütünlüğün için önemli olabilir. Stresi vücudundan atmak için daha rahat olmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabileceksin. Aranızda daha keyifli konuşmalar olabilir. Eğer sevdiğin birisi yoksa seni bir flörte itecek birisiyle keyifli sohbetlere girmen olası. Aşk bugün diline vuracak gibi.

Para

Bugün kendine masraf yapmak durumunda kalabilirsin. Kendine yaptığın harcamaları bir yatırım gibi görmen gerekecek. Bazı şeyler gözünde büyümemeli ve istediğin gibi hareket edebilmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel