25 Kasım 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Kasım 2022 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Gerginlikle başa çıkmak zorlaşabilir bugün. Zihnen kendini zorlaman gerekebilir hatta. Sen her ne kadar bir şeylere olumlu yaklaşmak istesen de çevrendekiler sana bunun için fırsat vermeyebilir. En iyisi kendini koruma altına almak olacak bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün kendince zaman geçirmen gerekebilir. Daha sakin bir gün geçirmek için kendini geri çekmen gerekebilir. Zihnen ve bedenen gereksiz bir yorgunluğa girmemek adına özenli davranman gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında canın sıkılabilir. Bazı konularda önemli kararlar almak adına kendine zaman tanıman en iyisi. Bu tür konularda kendini zorlamamak ve acele etmemek oldukça önemli olabilir.

Para

Maddi olarak kendine yetmek günün önceliği olmalı. Başkasına göre hareket etmek yerine kendi emeklerine güvenmek önemli olacak. Parasal konularda başkalarından bağımsız olmanın önemini daha fazla görebilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün beklenmedik gelişmeler yaşamaya çok müsait olabilirsin. Çevrendeki insanlar sana bazı konularda daha fazla güvenebilirler. İşte yükselme şansı bulabilirsin. Emeklerinin karşılığını bir terfi ile alman olası.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjin oldukça iyi olacak bugün. Gün içerisinde kendini gereksiz yere hırpalamadığın sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir. Var olan enerjini korumak adına fiziksel olarak kendine dikkat etmek ve özellikle de soğuktan korunmak iyi gelecek sana.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel haberler paylaşabilirsin bugün. Veya onun sana anlatacakları olabilir. Her şekilde, ikinizin de keyfi yerine gelebilir. Güzel sohbetlere dalmanız sizi birbirinize daha da yaklaştıracak.

Para

İşte çok şanslı bir gün olacak senin için. Beklenmedik bir şekilde güzel gelişmeleri kendine çekebilirsin. Daha fazla sorumluluk alabilir, kendini daha iyi ifade edebilirsin. Yükselebilir ve işte daha iyi noktalara gelebilirsin!
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanların dangır dungur konuşması senin kalbini kırabilir. O yüzden çevrendeki insanlarla sağlıklı sınırlar çizmeye bakmalısın. Bir şeyleri kişisel algılamaman da önemli bir konu olabilir. İnsanlara mesafeli yaklaşman iyi sonuçlanabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün gerginlikler seni biraz yorabilir. Özellikle de boyun kaslarında tutulmalar meydana gelebilir. Bu tür ağrıları engellemek için daha fazla sıvı tüketip esneme hareketlerine odaklanman iyi olacak.

Aşk

Bugün aşktan büyük beklentilerin olmayabilir. Hoşlandığın kişinin konuşma tarzı hoşuna gitmeyebilir mesela. O kişinin davranışlarını sorgulayabilirsin biraz. Bu durum sana bir şeyleri sorgulama fırsatı tanıyabilir.

Para

Parasal konularda çevrendeki herkesin bir fikri olabilir. Hele ki söz konusu olan senin kazancınsa herkesin bir lafı olabilir. Ancak senin kendini bu tür negatifliklerden sıyırman gerekecek. Kimseye, kazandığın paranın hesabını vermemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün eyleme geçmelisin. Burcundaki etkiler ne kadar çok şey başarabileceğini gösteriyor, tabii sen bir şeyler yaparsan. Başkasından bir şeyler beklemek yerine isteklerini kendi başına gerçekleştirmeye odaklanman gerekecek. Sorumluluk almaktan çekinmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirmen gerekebilir bugün. Enerjin her ne kadar bunun için yeterli olsa da yıpranmadan, sağlıklı bir gün geçirmek önceliğin olmalı. Bu da gün içerisinde doğru beslenmek ve bolca su tüketmek demek olacak senin için. Bu konulara dikkat etmende fayda var.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha mutlu olabilmek için bir şeyleri ondan beklemekten vazgeçmelisin. Sırf karşı tarafın jest yapmasını beklemek, hep onun fedakarlıkta bulunmasını beklemek sıkabilir. Bugün senin kendi etkini görmen gerekecek.

Para

İş ve para konularında başkalarına bağımlı olmaman gerekebilir. Kendi başına neleri yetiştirebileceğini görmen gerekecek. Bugün maddi açıdan kendi isteklerini kendin gidermelisin. Başkasına göre değil kendine göre kararlar alıp hareket etmenin faydası daha fazla olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün söylenmek yerine eyleme geçmelisin. Eğer şikayet ettiğin bir mesele varsa şikayeti bırakıp bu konuda neler yapabileceğine odaklanmalısın. Bir çözüm üretmen daha fazla takdir toplayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketli bir gün geçirmen sana iyi gelebilir. Enerjini fiziksel konulara yönlendirmen gerekecek. Yürüme mesafesindeki yerlere araçsız gitmek gibi detaylar da sana iyi gelebilir. Nerede hareket, orada bereket ne demek, kendin deneyimleyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa ona bu hisleri senin söylemen gerekecek. Karşı tarafın kendi başına bir şeyleri fark etmesi zor olabilir. Fark etse bile senin bir adım atmayışın karşı tarafı caydırabilir. O yüzden en iyisi senin bir şeyler yapman.

Para

Çevrendekilere yakınmak yerine bunun için bir şeyler yapman gerekecek. Kolları sıvama zamanı. Eğer önünde para kazanmak için iyi bir fırsat yoksa bile bu konuda kendini sınamalı ve yeni projelere odaklanmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Fiziksel olarak daha da kuvvetli hissedeceğin bir gün olabilir bugün. Tek elle araba kaldır deseler bunu yapacak gücün olabilir. Ancak yine de kendini bu enerjiye kaptırıp fazla hırpalamamaya dikkat etmen gerekecek. Kontrollü davranmanda fayda var.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel enerjinin giderek artması seni memnun edebilir. Daha fazla şeyi halledebilecek kadar kendinde olabilirsin bugün. Ancak yine de kendini çok fazla hırpalamamak günün önemli bir konusu olabilir. Bu enerjiyi sonraki günlere taşırabilmeye bakmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek sana çok iyi gelecek. Gün içerisinde birbirinize öncelik vermeniz aşkta birbirinize çok daha iyi gelmenize vesile olabilir. Hislerinizin ne kadar kuvvetlendiğini görebilirsiniz bugün.

Para

İşe odaklanmak senin için daha kolay olabilir. Hem zihnen hem de bedenen bazı konuların üstesinden daha iyi gelebilirsin. Bir süredir biriken işler varsa bunları sıraya koyman gerekebilir. Çok daha iyi bir biçimde işlere odaklanabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Güne hassas bir enerjiyle başlayabilirsin. Ve ne yazık ki bu hassasiyeti öfkeyle çevreleyen şeyler olabilir. Hem kendini korumak hem de öfkeyle hareket etmemek için kendini biraz geri çekmen iyi olabilir. Bu tür konularda ani hareket etmemen iyi olacak.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginlik ve stres seni biraz zorlayabilir bugün. O yüzden gün içerisinde olabildiğince kendinle baş başa kalman gerekecek. Zihinsel olarak kendini daha rahat hissedebilmek için öfkeden uzaklaşmak, meditasyona odaklanmak iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk için doğru bir gün olmayabilir. Her ne kadar hisler orada bir yerde olsa da bugünün etkisi seni biraz negatif düşünmeye itebilir. Büyük adımlar atmak yerine kendini biraz geri çekmeyi düşünebilirsin.

Para

Maddi açıdan aldığın kararlara uymak isterken çevrendeki insanların kendi kafalarına göre hareket etmesi seni biraz zorlayabilir. İş ortamlarında senin kararlarına uymadan hareket edenler sana sıkıntı çıkarabilir. Tepki verirken dikkatli olmanda fayda var.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bugün fikirlerini insanlarla paylaşmaktan çekinmemelisin. Zira söyleyeceğin her şeyin önemli bir noktası olabilir. Çevrendeki insanlarla daha sağlıklı iletişimler kurmak için bugün daha şanslı olacaksın. O yüzden içine kapanmaman en iyisi bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak bitki çayları tüketmen sana kendini çok iyi hissettirebilir bugün. Ve bedensel olarak kendini yormaman tabii. Gün içerisinde yeterince hareketliliğin olabilir. Günün sonunda sıcak bir bitki çayıyla ayaklarını uzatman sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında doğru şekilde iletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu görebilirsin bugün. Çevrendeki insanlardan daha şanslı olabilirsin aşk için. Bir şeyleri doğru şekilde konuşmak seni karşı tarafla yakınlaştırabilir.

Para

İş konularında kendi fikirlerini daha fazla aktarabilirsin bugün. Çevrendeki insanların seni çok daha iyi anladığını görebilirsin. Kendini ifade etmekten çekinmemen seni çok daha iyi bir enerjiye itebilir. İşte de parada da başarı seni bekleyebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Bir süredir içinde biriktirdiğin şeyler varsa bugün bunları ifade etmek için doğru zamanı bulabilirsin. Eğer bir süredir konuşmak istediğin ama bir şekilde ertelediğin insanlar varsa onlarla konuşma fırsatı yaratabilir ve kendini daha iyi ifade edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni sıkan ve üzen konular hakkında çevrendeki insanlarla konuşman önemli bir hal alabilir. Bazı şeyleri içine atarak kendini üzmemelisin. Sağlıklı iletişimler, zihinsel olarak rahatlamanı sağlayabilir.

Aşk

Stres yapmadan, sakince ve yapıcı bir ruh haliyle konuşmalar yapmaya müsait olabilirsin bugün. Bu da sana aşk konusunda güzel bir etki katabilir. Eğer hoşlanıp söyleyemediğin birisi varsa onunla bu iletişimi başlatman gerekecek.

Para

Maddi olarak ne noktada olduğunu görmek ve bir sonraki aya daha rahat başlamak için bugünden hazırlıkların olabilir. Ve bu tür kararları alırken de kendi ihtiyaçlarını gözeterek hareket edebilirsin. Daha mantıklı kararlar alarak yola çıkman gerekecek bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Hedef görünmüş olabilir. Durmadan bu hedefe koşman gerekecek. Bir şeyleri sonuna kadar getirip yarım bırakmamalısın. Bir işi sonuna kadar götürmek sana kendin hakkında daha önceden görmediğin özellikleri daha net gösterebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjini tazelemek önemli olabilir. Zira bu enerjiye ihtiyacın olacak. Gün arasında molalar vermek, sana iyi gelecek sıcak bitki çayları tüketmek çok daha iyi olacak. Kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Kalbindeki insanı güzel bir ilişkiye ikna etmek zor olabilir biraz. Ancak yine de karşı tarafa ne hissettiğini ifade etmen gerekecek. Bu konuda incelikli davranmak ve karşı tarafı zorlamamak çok iyi olabilir. Karşı tarafa düşünme fırsatı bırakmalısın.

Para

Bugün parasal konularda daha iyi gidecek şeyler olabilir. Bazı konuların yolunda gitmesi seni memnun edecek. Eğer ulaşmak istediğin bir hedef varsa bugün bu hedef daha fazla kendini belli edebilir sana.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Gün içinde kendini biraz huzursuz hissetmen olası. Ancak bu huzursuzlukla hareket etmek yerine kendine zaman tanıman çok daha yapıcı olacak. Bir şeylere tepki vererek yaşamak yerine kendi etkini bulman gerekebilir. Bu da zaman gerektirecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde kendini biraz rahatsız veya huzursuz hissetmen olası. Bu tür durumlarda yapılacak en iyi şey kendine biraz zaman yaratıp egzersize odaklanmaktır. Eğer fırsatın varsa biraz hareket etmen gerekecek. Bu durum sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Arkadaşlıkların aşka dönüşmesi zordur. Çünkü arkadaşın olarak gördüğün bir insana karşı hislerin olduğunu fark etmen yetmez, bir de karşı tarafı onu o anda uygun gelen bir seçenek olarak değil de gerçek bir aşk öznesi olarak gördüğüne ikna etmen gerekir. Bu savaş biraz uzun sürebilir, sabrını test edebilirsin.

Para

İş konularında başkalarının seni belli bir yola sürüklemesine izin vermemen önemli bir mesele haline gelebilir. Başkasının aldığı kararlara göre hareket etmek yerine bugün kendi kararlarını almak için bir zemin oluşturmalısın. Acele etmemen iyi olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2022 Cuma)

Genel

Çevrendeki insanların kendi durumlarını gözeterek aldıkları kararlara bencillik yaftasını yakıştırmaman gerekecek. Bazen insanın kendi mutluluğu ve geleceği için çevresindekilere göre değil de kendine göre hareket etmesi sağlıklı olabilir. Bundan ders çıkarman daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine bir iyilik yapıp beslenme düzenini baştan gözden geçirmen gerekebilir. Kendini daha sağlıklı bir konuma getirmek için tükettiğin şeylerin içeriğini gözden geçirmen gerekebilir. Palm yağı içeren abur cuburlardan uzak durman özellikle dikkat gerektirebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişinin seni direkt olarak dahil etmeden yapacağı planlar senin kalbini biraz kırabilir. Ancak karşındaki insanın mutlu olması seni de mutlu etmeli. Eğer bu konuda bir uyuşmazlık varsa kendini biraz geri çekip nedenlerini sorgulayabilirsin.

Para

Maddi konularda yapıcı kalmak zor gelebilir sana. Ancak yine de herkesi olduğu gibi kabullenmende fayda olacak. Çevrendeki insanların maddi sorumluluklar söz konusu olduğunda seninle aynı fikirlere sahip olmamaları onların haksız olduğu anlamına gelmez. Tepkiyle olayları zorlamaman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel