25 Kasım 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Kasım 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Enerjini gereken konulara yönlendirebileceksin. Kendini daha mantıklı ifade edebilirsin. Çözülmesi gereken konularda daha güzel bir biçimde hareket edebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüsü ciddiye almalısın. Bundan daha açık olamaz. Virüse karşı kendini savunmaya almalısın. Hijyene, mesafeye ve maske kuralına uymalısın. Kendi önlemlerini kendin almalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi bir vakit geçirmek için bazı hazırlıklara girebilirsin. Aranızda daha keyifli sohbetler geçmesi olası. Bunun için gereken ortamı ve ambiyansı sen yaratabilirsin.

Para

Parasal açıdan daha mantıklı kararlar alacaksın. İsteklerine vakit ayırabilirsin. Daha güzel harcamalar ayarlamak seni ayrı bir memnuniyet havasına sokacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanların kırıcı sözlerine karşı kendini korumaya alman gerekecek. Her şeyi kişisel algılamaman ve karşı tarafın sıkıntısının ne olduğunu görmen gerekebilir. Büyüklük yapması gereken taraf sen olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen konuları ayrıca önem taşıyacak bugün. İçinde bulunduğun ortamları temizlemek sana önemli bir avantaj sağlayabilir. Mikroplara ve virüse karşı dikkatli olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle gereksiz yere kavgalara girmemelisiniz. Yapıcı olmak ve kalp kırmamak önemli olabilir. Bir şeylere olumlu tarafından bakmak zor olsa da ikinizi de etkileyebilir bu durum.

Para

Paranı başkalarına harcamamalısın. Sadece kendin için masraf yapman gerekebilir. Etrafındaki insanları memnun etmek için kendi cebinden harcamaman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün eyleme geçmelisin. Harekete geçmek ve isteklerin için dikkatle hareket etmek sana iyi gelecek. Hedeflerine yaklaşmanın keyfini yaşayabilirsin bugün. O yüzden bu keyifli enerjiyi boşa geçirmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı kendi önlemlerini almalısın. Sadece yasakları beklemek ve onun dışında rahat davranmak doğru olmayacak. Kendi sağlığın için mantığınla hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi anlamak için ekstra bir çaba gösterebilirsin. Zira ikiniz de olaylara çok farklı yerden bakıyor olabilirsiniz. Bir şeyleri anlamak ve aynı bakış açısına sahip olmak için biraz zaman gerekebilir.

Para

Parasal açıdan isteklerine vakit ayırabilirsin. Alışveriş yapmak, istediğin şeylere para harcamak… Seni mutlu edecek şeylere odaklanman kolay olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Artık harekete geçme zamanı. Boşuna bekleyerek vakit kaybetmemelisin. Fikirlerini ve isteklerini eyleme dökmek sana daha iyi gelecek. Enerjini olumlu şeylere yönlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve sosyal izolasyon konularına özen göstermelisin. Virüsün etkilerinden korunmak en büyük önceliğin olmalı. Etrafındaki insanların bir şeyleri salması senin de aynını yapman anlamına gelmiyor. Aman dikkat!

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmemek daha iyi olabilir. Eğer hoşlandığın birisine adım atacaksan sırf bir karşılık görmek için değil de kendini ifade etmek için adım atmalısın. Beklentileri az tutmak sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda eyleme geçmen gerekebilir. Gereken ödemeleri yapmak, tasarruf planlarını gündeme koymak… Kendin için atacağın her adım sana daha pozitif bir karar olarak geri dönecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün fiziksel kuvvetin artacak. Daha fazla enerji sahibi olacaksın. Bu enerjiyi nereye yönlendireceğine dikkat etmelisin. Boş şeylerle günü öldürmeden, senin için önem arz eden meselelere odaklanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Tencere yemekleri kadar güzel bir şey olamaz! Taze sebzelerle yapılmış bir tencere yemeği hem içini ısıtacak hem de gereken vitamin ve mineralleri alarak mideni yormadan öğünlerini tamamlayabileceksin.

Aşk

Aşk mevzularında içine sinmeyen şeyleri dile getirmek isteyeceksin. Ama bu kavgacı olmaktan çok yapıcı bir biçimde bazı konuları düzeltmek üzerine olmalı. İşte bu ikisi arasındaki denge sana düşecek.

Para

Parasal açıdan istediğin şeylere odaklanabileceksin. İstediğin şeylere para ayırabilecek ve keyifli bir vakit geçirebileceksin. Sadece bir şeyleri abartmamaya dikkat etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün öfkeye kapılmamalısın. Etrafında olan biten şeylere öfkeyle yaklaşmak sana zarar verebilir. Daha dikkatli davranmak için biraz sakin kalmak ve öfkenin seni kontrol etmesine izin vermemek önceliğin olmalı.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmelisin. Yağlı ve tuzlu şeyler, dışarıdan söylenen yemekler sana iyi gelmeyebilir. Bugün daha hafif ve vitamin açısından bol şeyler tüketebilirsin.

Aşk

Aşk güzeldir ama aşktan daha güzel bir şey varsa onun adı saygıdır işte. Sevdiğin kişinin sana gereken saygıyı gösterdiğinden emin olmak isteyebilir, onunla bu tarz konuşmalara girebilirsin.

Para

Maddi konularda yapıcı ve uzlaşmacı olmalısın bugün. Çevrendekilerle girdiğin ortak sorumluluklar konusunda dikkatli davranman gerekecek. Bir şeylerin yolunda gittiğinden emin olmak sana düşebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün fikirlerin daha fazla gündeme gelebilir. Ne düşündüğün önem kazanabilir. Etrafındaki insanlarla iletişiminde dikkatli konuşmak ve yapıcı olmak senin için önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Taze sebze ve meyve tüketmek midenin daha rahat çalışmasına vesile olabilir. Aşırı yağlı ve tuzlu yiyecekler yerine daha sağlıklı beslenmek için doğru tercihlerde bulunmak senin için önemli olabilir.

Aşk

Aşk konularında bazı durumları sonlandırmak sana düşebilir. Seni mutsuz eden şeyleri uzatmamak ve görmen gereken saygı için harekete geçmek karşı tarafı afallatabilir. Geri durmamalısın!

Para

Maddi konularda kendi isteklerin etrafındaki insanların da gündemine oturabilir. Eğer ortaklaşa bir para harcanıyorsa kendilerini garantiye almak isteyebilirler. Bu konuda hem kendi isteğine hem de onlarla ortak sorumluluklarına yetebileceğini kendin kanıtlamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün içinde tuttuklarını gün yüzüne çıkarma vakti! Bir şeyleri içine atarak kendini üzmemelisin. İstediğin şeyleri ifade etmek ve sonucundan korkmadan hareket etmek sana daha fazla şey kazandırabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendince vakit geçirmek sana daha iyi gelebilir. Kafanı toparlamak ve duygusal yüklerden uzaklaşmak için biraz kendine vakit ayırmalı ve kendi iç sesini duymalısın.

Aşk

Aşk konularında pozitif düşünmek şu an için zor görünebilir. Ancak gelecek sana mutsuzluk değil mutluluk ve macera getirecek. Bunu bilmek ve ara ara hatırlamak kalbini ısıtabilir.

Para

Maddi açıdan daha baskın hareketlere girebilirsin. Gerek para biriktirme konularında gerekse harcama konularında mantığın ile hareket edeceksin. Senin söylediğinin daha fazla kıymeti olacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün hedefe varmak için durmaksızın ilerlemen gerekecek. Karşına çıkarılacak gereksiz uğraşlarla vakit kaybetmemeli ve gündemini kendin belirlemelisin. Kimseye kanmaman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını kuvvetlendirmek için daha dikkatli kararlar alabilirsin. Yediklerine özen gösterip daha dikkatli bir egzersiz programı uygulayabilirsin. Bugün kendin için daha doğru kararlar alman gerekecek.

Aşk

Aşkta istediğin karşılığı görmemek kalbini kırabilir. Ancak gerçeklerle yüzleşmek sana bir ferahlık getirecek. İçinde bulunduğun durumu net bir biçimde görmek kalbindeki yükü azaltmana vesile olabilir.

Para

Kendin için, isteklerin için dikkat etmen gereken bir gün olacak. Çünkü söz konusu olan para ise etrafında bir anda gözlerinin içinde kıvılcımlar saçanlar olabilir. Kendi paranı kendine saklamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini bir çeşit defans moduna alabilirsin. Ruhen ve bedenen insanların sana saldırdığını hissedebilirsin çünkü. Fazla insan ile muhatap olmamak daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlığın söz konusu olduğunda bir şeyleri erteleme niyetinde olabilirsin. O doktora bugün gitmeme, o egzersizi başka bir zamana erteleme gibi… Ama bütün bunları yaparak kendinden çaldığını unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin insanı anlamak her zamankinden zor olabilir. Ama bu tür alınganlıklara karşı biraz yapıcı olması gereken taraf sen olacaksın. Karşındaki insanı zorlamamak önemli olabilir.

Para

Etrafındaki insanlarla iş konularında anlaşmak her zamankinden daha zor olabilir. Eğer çok büyük bir zorunluluk değilse direkt iletişim kurmamak sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün duygusal gerginliklere daha açık olabilirsin. Gerek kendini ifade etmede gerek karşı tarafı anlamada biraz sıkılabilirsin. İçine sinmeyen mevzular daha fazla gün yüzüne çıkabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bolca su tüketmek bünyene daha iyi gelebilir. Vücudunu daha iyi bir enerjiye kavuşturmak için şekerli içeceklerden çok normal suya odaklanabilirsin. Böylece daha fazla hareket edebileceksin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle içinize sinmeyen meseleleri konuşmak için acele etmemelisiniz. Bir şeyleri daha net görmeye ihtiyacın olabilir. Ruhen kendini biraz dinlendirmen gerekecek.

Para

Sevdiğin insanlara para harcamak isterken bir anda sürekli sömürülen bir köleye dönüşmemelisin. Bir şeylerin sınırlarını daha iyi çizmen gerekecek bugün. Gereksiz para harcamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Kasım 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün insanların sana farklı yaklaştığını görebilirsin. Seni üzmek için veya sınırlarını zorlamak için ekstra bir çabaya girebilirler. Ancak onlara istedikleri şeyi, yani tepkiyi vermemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Hijyen kurallarına ekstra özen göstermen gereken bir gün olabilir. Hem kendin için hem de sevdiklerin için dikkatli olman gerekecek. Bugün sağlığın için temizliğe odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranda bazı gerginlikler yaşanabilir. Buna açık olman gerekecek. Burada önemli olan hiç kavga etmemek değil, birbirinizin kalbini kırmadan iletişim kurmayı bilebilmek.

Para

Maddi konularda kendi isteklerinle hareket etmek daha doğru olabilir. Çevrendekileri memnun etmek için kesenin ağzını açmamalısın. Ki tam olarak senden istenen bu olabilir, aman dikkat!


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel