25 Eylül 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Eylül 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Kendi evinle ilgilenmek için güzel bir gün. İnsanlarla az muhatap olmak ve yaşadığın yeri güzelleştirmeye çalışmak sana çok daha iyi gelecek. Kafanı toparlamak için güzel bir vakit bulabileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve düzen konularına özen göstermen gerekebilir bugün. Yaşadığın alanı güzelleştirmek ve temizlemek hem mikroplardan uzak durmanı hem de zihnini boşaltmanı sağlayacak.

Aşk

Güzel bir kitap okumak veya romantik bir film izlemek aşk konusunda daha yapıcı olmanı sağlayabilir bugün. Kafanı toparlamak ve kendine vakit ayırmak aşk ve ilişkiler konusunda güzel kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Bugün parasal konularda sana yalan söyleyen insanlara karşı dikkatli olmalısın. Gerek işte gerekse özel hayatında para ile alakalı sana yalanlar söylenebilir. Algılarını açık tutman gerekecek bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün alacağın bir telefon haberi seni çok mutlu edebilir. Bir arkadaşından veya sevdiğin bir insandan sana gelecek olan bir haber keyfini çok yerine getirecek. Bugün iletişim kanallarını açık tutmalı ve güzel haberlere kendini hazırlamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Disiplinli hareketler ve sağlıklı bir rutin vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Bugün kendini daha iyi hissetmek için daha düzenli bir hayat tarzını düşünmen gerekecek. Seçimlerinde daha tutarlı olman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişinin sözlerini dikkatle dinlemen gerekecek. Aranızdaki muhabbet senin üzerine dönmemeli. Karşındaki kişinin sıkıntılarını dinlemek ve ona öncelik vermek senin için önemli olacak.

Para

Bugün iş ve kariyer ile alakalı konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Ne kadar emek o kadar ekmek lafı bugün senin için önemli olacak. Ortaya koyduğun emek kadar kazanç elde edebileceksin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün aileden birisi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Ailevi konular gündemini meşgul edebilir. Bazı sıkıntıları çözmek ve daha yapıcı olmak için kendini biraz zorlaman gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve sıkıntıların vücudunda negatif etki oluşturmaması için kendine dikkat etmelisin bugün. Bol bol nefes egzersizi ve esneme hareketleri ile hem tutulmalara karşı önlem alacak hem de zihnini boşaltabileceksin.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aşk konularını gündeme getirebilirsiniz. Aranızdaki duyguların biriktiğini görmek ve birbiriniz için adımlar atmak ikinizi de çok mutlu edecek bugün.

Para

Ailen ve işine aynı derecede özen göstermen gerekebilir. Maddi konularda güzel kazançlar elde etmek isterken duygusal anlamda seni zorlayan mevzuları da çözmen gerekebilir bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün aşk konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Kendi hislerinle daha barışık olabileceğin bir gün. Gerek aşk gerekse evlilik konularında keyfinin yerinde olduğu ve daha yapıcı davranacağın bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve daha fazla hareket etmek önceliğin olabilir. Yoga ve yürüyüş gibi konular sana daha samimi gelecek. Esneme hareketleri ve açık hava egzersizleri kendini toparlamanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki sıkntıları çözmek için iyi bir gün olacak. Aranızda yaşanan durumları daha iyi bir hale getirmek ve aranızdaki aşkı artırmak için senin bazı adımlar atman gerekebilir bugün. Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için güzel çabalara girebilirsin.

Para

Bugün parasal konularda farklı fikirlere öncelik vermelisin. Daha rahat hareket etmek ve daha yaratıcı olmak, maddi olarak güzel kazançlar elde etmeni sağlayacak. Elindeki parayı korumak için gereksiz yere kendini sıkmamalısın bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara vakit ayırmak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Yaşadığın gerginlikleri üstünden atmak için sevdiklerine daha fazla vakit ayırmalısın. Yaşanan sıkıntıları tek başına üstlenmek yerine daha paylaşımcı olman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlıklı tercihler yapmak senin için daha önemli olabilir. Yediklerini dikkatle seçmek ve sindirim sistemini yormamak güzel bir tercih olacak senin için. Vücuduna aldığın gıdaların sana nasıl fayda sağladığını görmek için gözlem yapabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle iletişimini artırman gereken bir gün olacak. Aranızda daha iyi bir iletişim olması, sıkıntılarınızı dile getirmeniz ve ortak bir çözüm aramanız ilişkiniz için size güzel bir etki sağlayacak bugün.

Para

Parasal konularda kendi isteklerine önem göstereceksin bugün. Bazı konularda keyfine göre davranman çevrendekilerin dikkatini çekebilir. Ancak kendi paranın hesabını kimseye vermemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki herkesin tersinden kalktığını düşünebilirsin bugün. Kendi işine bakmak, kendine odaklanmak için iyi bir gün olacak. Sakin ve yapıcı bir tavırla etrafındakilerle muhatap olmak günün gerginliğini azaltabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudun için gereken özeni göstermen gereken bir gündesin. Hem zihinsel hem de bedensel bütünlüğün için güzel egzersizlere yönelmen gerekebilir. Hareketliliğini artırarak kendini çok daha iyi hissedeceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmek için biraz daha çaba sarf etmen gerekebilir. Aranızdaki iletişimi artırmak ve duygularınızdan daha sık bir şekilde bahsetmek size çok daha iyi gelecek bugün.

Para

Maddi konularda kendini çok fazla zorlamamalısın. Parasal olarak attığın adımların tek tek hesabını vermek zorunda hissediyorsan eğer, etrafında sana bu negatif etkiyi aşılayan kişilerden uzak durmanın vakti gelmiş demektir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün etrafındaki insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekecek. İş arkadaşları ve parasal konularda ortak iş yaptığın insanlarla aranın gerilmemesi için daha sıcak davranman gerekebilir. Ortamı yumuşatan taraf olman gerekebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresli bir günün ardından hem vücudunun hem zihninin dinlenmesi için uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir. Yeterince dinlendiğine emin olmalı ve stresten uzak vakitler geçirmeye çalışmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile aranızdaki mevzularda denge sağlamanız gerekebilir. Aranızda fikir ayrılıkları varsa birbirinize yeterince saygı duyduğunuzdan ve birbirinize alan tanıdığınızdan emin olmalısın bugün.

Para

Bugün maddi konularda kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Bazı konularda ayak diretebilir ve çevrendekilerle fikir ayrılığına düşebilirsin. Parasal konularda sakin olman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün gireceğin güzel bir ortam sana yeni bir arkadaş kazandırabilir. Kendini daha rahat ifade edebileceğin bir gündesin. Gireceğin sosyal ortamların hayatında önemli bir yeri olan insanlarla bir araya gelmesi mümkün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklarını değiştirmek zordur. Ancak bugün sana bir faydası olmayan alışkanlıkları geride bırakmak için ve sağlığına daha fazla özen göstermek için adımlar atabileceksin. Kendini yeniliğe hazırlaman gerekiyor.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda farklı fikirler olabilir. Fikir ayrılığına düşmeniz sizi germeyecek. Aksine birbirinizi daha iyi anlamak için kendinize zaman vermeniz gerektiğini görebileceksiniz.

Para

Parasal konularda daha farklı düşünmeni sağlayacak bir durum ile karşılaşabilirsin bugün. Yeni bir şey öğrenmek ve farklı bir bakış açısı kazanmak parasal konuları da çok etkileyecek senin için.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kafa karışıklığına ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olman gerekecek. Bulunacağın ortamlarda herkesin her şeyi doğru anladığından emin olmalısın. Bir konuyu net bir şekilde anlamadan hareket etmemelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine koyduğun hedefler konusunda gerçekçi olmalısın. Kısa sürede çok kilo vermek gibi hedefler sağlığını kötü etkileyebilir. Daha uzun sürede daha rahat kilo verme konularına öncelik vermen gerekecek bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek ve onunla güzel muhabbetler kurmak önceliğin olabilir. Bu kişi ile ortak ilgi alanların olduğunu fark edebilirsin bugün. Aranızdaki iletişimin gidişatı sana bağlı olabilir.

Para

Bugün maddi konularda yaşanılan sıkıntıları çözmek için bazı fikirler üretebilirsin. İşte veya uğraştığın projelerde hatalar yapılmışsa bunları fark eden ve düzelten sen olacaksın. Diğer insanlardan daha dikkatli davranacaksın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün hem iyi görüneceksin hem de kendini iyi hissedeceksin. Özellikle insan ilişkilerinde parlayacaksın. Kendini daha rahat ifade edebilecek ve ilgisini çekmek istediğin insanlarla daha rahat iletişim kurabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı tercihler yapmak için kendine dikkat etmen gereken bir gün. Gerek yediklerin gerekse egzersizler için daha sağlıklı olanı tercih etmen gerekecek. Kendin için yeni bir rutin oluşturabilirsin bugün.

Aşk

Eğer hoşlandığın bir kişi varsa bugün bu kişi için adım atabilirsin. Ona olan ilgini belli etmek için güzel bir gündesin. Aranızda daha fazla iletişim oluşu aşk konularını gündeme getirmenizi kolaylaştırabilir.

Para

Bugün parasal konularda önceliği kendi adımlarına vermen gerekebilir. Bazı konuların çözülmesi için senin adım atman gerekebilir. Başkalarından sana fayda beklememelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün farklı fikirlere odaklanmak ve yeni konulara yer açmak senin için daha iyi olabilir. Hayallerine odaklanmanın daha fazla etkisini göreceksin bugün. Senin için önem taşıyan konuları kavramak için bol bol düşünebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve stresten uzak durmak senin için önemli olabilir. Zihinsel olarak daha rahat olmak ve duygusal yüklerini atmak için kendine vakit ayırman ve meditasyon gibi konulara odaklanman gereken bir gün.

Aşk

Bugün hoşlandığın kişi ile aranda bir konuşma gerçekleşebilir. Aranızdaki iletişimi artırmak aşk konularında daha sağlam adımlar atmanı sağlayacak. Karşı taraf ile aynı hisleri paylaştığını görebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda hazır hissetmediğin hiçbir adımı atmamalısın bugün. Etrafındaki insanların seni acele ettirmesine izin vermemeli ve parasal konularda daha gözlemci davranmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Eylül 2019 Çarşamba)

Genel

Keyifli vakitler geçirebileceğin bir gün. Sevdiğin insanlarla bol bol muhabbet edebilirsin. Ancak dedikodudan uzak durman gerekecek. Negatif etkisi olan konulardan uzak durmalı ve ortamda olmayan kişiler ile alakalı konuşmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Ayrıca yeme hızına da dikkat etmen gerekebilir. Daha ufak lokmalar yemek ve daha yavaş yemek sindirim sistemin için daha iyi olabilir. Bugün mideni fazla yormamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel sohbetler edebileceğin bir gündesin. Aranızdaki muhabbetin daha da artacağı bir gün olacak. Sizin için önem taşıyan konular hakkında daha rahat konuşabileceksiniz bugün.

Para

Maddi konularda rahat hareket edebileceğin bir gündesin. Kazancını gönül rahatlığıyla harcamak isteyeceksin. Kendin için masraflar yapmak istiyorsan bugün güzel bir gün olacak senin için.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel