25 Ağustos 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Ağustos 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsin. İstediğin gibi gitmeyen şeyler canını sıkabilir. Bu yaşanan negatifliklerle nasıl başa çıkacağını gözden geçirmeye çalışmak ilerisi için önemli olacak. Dik durman gerekecek bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bol bol sıvı tüketip vitamin desteği alman bağışıklığını kuvvetlendirmek için önemli olabilir. Virüse karşı önlemlerini artırmak adına vitamin takviyesine başlayabilirsin. Bu tür konularda dikkatli davranman gerekecek.

Aşk

Aşka dair beklentileri ne kadar aza indirgersen o kadar az kalbin kırılabilir. Aşk konusunda yapıcı etkilerle karşılaşmaman olası. Yanlış anlaşılmalar, iletişimsizlikler, küslükler, alınganlıklar... Bir şeylerin ters gidesi tutabilir.

Para

İş ortamlarında bir şeyler istediğin gibi gitmeyebilir. İnsanlarla anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Kaygılar ve sıkıntılar kendini belli edebilir. Ancak bugünü atlatmak birçok sıkıntının çözülme sürecini de başlatacak senin için.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün odaklandığın ve gerçekleşmesini istediğin bazı konularda değişimler yaşanabilir. Bu değişimlerde kontrol sahibi olamamak sana kaygı yaşatabilir. Ancak bu durumda yapıcı ve sakin kalmak ileride ne gibi şeylere odaklanabileceğini de tetikleyecek, o yüzden dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde gerilebilirsin, sıkılabilirsin, kaygılanabilirsin. Bütün bunlar normal. Önemli olan bunlarla nasıl başa çıkacağın olabilir. Kendini bu tür konularda korumaya almak, kaslarını esnetmek ve kendini daha iyi hissetmeye çalışmak için neler yapacağına senin karar vermen gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda büyük beklentilere girmemen gereken bir gün olabilir bugün. Bir şeylerin yolunda gitmesini beklemek zorlaşabilir zira. İletişim sıkıntıları yaşanabilir, agresif tonda konuşmalar olabilir. Bu durumun kalp kırmaması için özenli davranmaya çalışman gerekecek.

Para

İş konularında beklenmedik durumlar yaşansa da bunlarla uzlaşmacı bir biçimde başa çıkmayı öğrenmen gerekecek. Çevrendeki insanların dalgalı hareketlerine göre kendi gündemini belirlemen gerekse de bu süreçte ne kadar dirençli olacağın ileriyi belirleyebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Herkese rest çekebilirsin bugün. Bu durum yıkıcı olsa da bazı şeyleri daha net görmeni sağlayacak. İşte de aşkta da ne noktada durduğunu görmen bu vesileyle kolaylaşabilir. İnsanların suyundan gitmeye bir son verebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stresli ve gergin bir gün olabilir bugün. O yüzden günün sonunda yeteri kadar dinlendiğine ve kaslarını esnettiğine emin olman gerekecek. Vücudunun stresin kötü etkilerinden yorgun düşmemesi ve bağışıklığını zorlamaması için ekstra dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün aşka dair beklentilerini değiştirmen gerekebilir. Zira bir şeyler daha yıkıcı bir tonda ilerleyebilir. Sevdiğin kişiyle anlaşmazlıklar yaşanabilir. Birbirinizi tam olarak anlamak istemeyebilirsiniz. Bu tür etkilere hazır olmalısın.

Para

Bugün kendi bildiğini okumak ve risk almak iş konularında sana beklenmedik gelişmeler getirebilir. İş ve para konularında daha fazlasına odaklanman gerekebilir. Kendi kapasiteni görebilirsin. O yüzden bu konularda dik durman en iyisi.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeylerin ters gitmesine rağmen daha fazla çaba gösterebilecek bir enerjiye sahip olabilirsin. Çevrende olan bitene rağmen daha iyi kararlar alabilir, daha doğru hareket edebilirsin. Bu yönünle çevrendekilere rehberlik de edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol sıvı tüketmen gereken bir gün olabilir. Bunu sadece su içmek olarak da düşünmemelisin ayrıca. Bol bol bitki çayı içebilir, vitamin desteği alabilirsin. Bağışıklık sistemini kuvvetli tutman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki iletişim azalabilir bugün. Ancak bu azalış aşkın bittiği anlamına gelmiyor. Bazı şeyleri günün akışına bırakmanız gerekebilir. Bu durumu ileride telafi edebilirsiniz, o yüzden kafaya takmamaya dikkat etmelisin.

Para

Bugün işte daha fazla parlaman olası. Herkesin agresiflikle batırdığı bazı şeyleri sen daha net bir biçimde görerek hareket edebileceksin. Başkalarının hatalarına düşmeden daha fazla çaba göstermen takdirleri toplayabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bazen insanın çevresindeki kişilerin yaptıklarından ötürü çıkıp "bu ne bilimsizliktir" diye bağırası gelir. İşte senin için o gün bugün. Çevrendeki batıl inançları olan insanların her şeyi çok daha zorlaştırmasına isyan edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün strese karşı önlem alman gerekecek. Etrafındaki insanlarla daha az iletişim kurmak ve kendini korumaya almak daha iyi olabilir. Bu süreçte bol bol sıvı tüketip erken uyumaya da özen gösterebilirsin. Bu da sağlığına iyi gelecek.

Aşk

Sevgini dile getirmek için bir başka günü tercih etmen iyi olabilir. Zira sen ne kadar güzel cümleler kurarsan kur, karşındaki insan bunu anlayacak durumda olmayabilir. Hislerini ifade etmek bugün yetmeyebilir. O yüzden bir başka günü beklemen en iyisi.

Para

Gün biraz zorlayıcı geçebilir. Çünkü etrafındaki insanlar bilmedikleri konularda ısrar edebilir veya yanlışta diretebilirler. Bazı konuları zorlayan kişilerle uzlaşmak zorunda hissedebilirsin kendini. Bu konularda kendini korumaya bakmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanlar sana karşı çıkabilir. Hem de geçerli bir sebep olmaksızın... Bu durum da senin canını sıkabilir. Durduk yere sana muhalefet edenlerle muhatap olmak zorunda kalmak gün içerisinde enerjini emecek.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün olabildiğince az insan ile muhatap olarak günü geçirmenin sana iki faydası olabilir. Birincisi stresten uzak durmanı kolaylaştırabilir bu durum. İkincisi de virüs konusunda daha fazla korunmanı sağlayabilir. O yüzden bunu bir düşünmelisin...

Aşk

Bugün hisler söz konusu olduğunda bir şeyler yolunda gitmeyebilir. Kendini iyi ifade etsen de karşı tarafın seni anlama gibi bir isteği olmayabilir mesela. O yüzden aşk konusunda büyük beklentilere girmemeye çalışmalısın.

Para

Bugün ne yaparsan yap kimseye yaranamayabilirsin. O yüzden sadece kendi işine odaklanmak ve kimseyle muhatap olmamak en iyisi. Parasal konularda da kendini dışa kapatabilirsin. Senden para isteyene "bende de yok" demek en iyisi.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün herkesle hemfikir olmamalısın. Biraz şüpheci olman o kadar da sorun değil. Her söylenene inanmamak, herkesin doğru söylediğini düşünmemek sana farklı bakış açıları kazandırabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendi ihtiyaçlarını göz önünde tutman gerekecek. Dinlenmen gerekiyorsa dinlenmelisin. Vitamin takviyesi gerekiyorsa buna özen göstermelisin. Bağışıklığını kuvvetli tutman sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Bugün sevdiğin kişinin sıkıntılarını ve dertlerini dinlemen gerekebilir. Ancak bütün günü sadece onun ne yaşadığını görmeye çalışarak geçirmemelisin. Sevdiğin kişiye destek olmak bir şeydir ama onun dert kapısı olmamaya da özen göstermen gerekecek.

Para

İş ortamlarında herkese inanmaman gerekecek. Herkesin farklı bir gündemi olabilir çünkü. Senin kendi bildiğin işi, kimseye kalmadan yapman ve bitirmen gerekebilir. Başkalarıyla ortaklaşa bir şeylere girmekten biraz imtina edebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün zihnin daha fazla çalışacak. Aklını vermek istediğin her şeyde daha fazla gelişme elde edebilirsin. Eğer teknolojik olarak kendine yeni gereçler almayı hedefliyorsan bugün bu konulara daha fazla odaklanabileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Rahat bir gün geçirmek önceliğin olmalı. Kendini çok fazla yormadan ve sıkmadan bir gün planlamalısın. Eğer halletmen gereken işler varsa, arada sık sık molalar vermen iyi olabilir. Kendine özen göstermeye dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün aşk konuları düşündüğün kadar yolunda gitmeyebilir. Bazı şeyleri kendi haline bırakmak en iyisi o yüzden. Sen her ne kadar aşka hazır hissetsen de karşı tarafın bu konuda farklı düşünmesi olası. Bir şeyleri aceleye getirmemelisin.

Para

İşe ve maddi konulara daha fazla zaman ayırabilirsin bugün. Yoluna sokmak istediğin meseleler varsa bunlarla iyi bir biçimde başa çıkabilirsin. Kendine yatırım yapabileceğin şeyler için para da harcaman olası.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Güne erken başlamak, sevdiğin şeyleri yapmak bütün günün nasıl geçeceğini belirleyebilir senin için. Gün içerisindeki strese kapılmamak ve kendi isteklerine öncelik vermek, evet zor olabilir belki ama senin yapabileceğin bir şey olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün güne erken başlamanın çok büyük etkisini görebilirsin. İşlerini erkenden yoluna koyup günün geri kalanını kendine ayırmak çok büyük fark yaratabilir sağlığın için. Günün sonlarına doğru daha da dinlenebilirsin.

Aşk

Aşk için doğru zaman olmayabilir. Havada çok fazla agresiflik olabilir. Ağızdan çıkan her bir söz yanlış anlaşılabilir. Bu konuda senin yapabileceğin fazla bir şey de olmayabilir. En iyisi bir şeyleri kendi haline bırakmak olacak.

Para

Planlı ve programlı hareket etmek, çevrendeki kaosa rağmen çok fazla iş görmeni sağlayabilir. Başkasının kargaşasına kendini dahil etmeden, kendi işine odaklanarak günü geçirmen gerekecek. Bu da hazırlık gerektirebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Etrafında çok fazla sinirli insan olabilir bugün. Senin bu hataya düşmemen gerekecek. Havada çok fazla agresyon olsa da senin sakin bir kafa ile bir şeylere odaklanman gerekebilir. Ancak bu şekilde bazı konuları yoluna koyabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve meditasyon... Bugünün ilacı bu olacak senin için. Sinirlenmeden ve kendini kaybetmeden sakin bir gün geçirebilmek adına nefeslerini kontrol etmen gerekebilir. Bu konuda internette kendini geliştirebileceğin kaynaklar bulabilirsin.

Aşk

Aşk için gereken ortam oluşmayabilir bugün. Eğer hayatında birisi yoksa aşk konusunda sağlam bir beklentiye girmen haksızlık olabilir. Bırak bir şeyler kendi halinde dağınık kalsın. Bakalım bir sonraki gün sana neler getirecek.

Para

İş ortamlarında etrafındaki herkes bir işi oldurmak yerine birbirini dövmeyi tercih edebilir. Ancak üzüm yemek istiyorsan daha yapıcı ve mantıklı davranman gerekecek. Kavgalara ve gürültülere kapılmaman en iyisi.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Senin için zorlayıcı ve agresif bir gün olabilir bugün. Ancak bu yine de gün içerisinde bir şeyler başaramayacağın anlamına gelmiyor. Kendini sakin bir biçimde ifade etmeyi öğrenirsen eğer birçok şeyi kendi lehine çevirebilirsin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stresin kaygılara, kaygıların da agresifliğe dönmesine izin vermemelisin. Eğer çok fazla kapalı kapılar ardında kaldıysan çıkıp bir temiz hava almak sana bu konuda fayda edebilir. İnsanlarla daha az muhatap olmak da öyle tabii...

Aşk

Aşkta bir şeyleri zorlamaman en iyisi. Bazı etkileri kendi haline bırakmalısın. Bir şeyler neden olmuyor diye sorgulamak yerine gün içerisinde başka şeylere odaklanabilirsin. Bırak aşk kendi yolunu akarak bulsun.

Para

Bugün bir işi oldurmaya çalışmak seni çok yorabilir. Ancak insanın kendini hırpalamasıyla çok çalışması arasında bir fark olmalı. Senin bu farkı bugün daha net görebilmen için kendini biraz geri çekip nerede hata yaptığını fark etmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2022 Perşembe)

Genel

Bugün hayatındaki bazı şeyleri dengede tutmak seni oldukça zorlayabilir. Ancak burcundaki etkiler, bugün ne olursa olsun yapıcı kalmaya itebilir seni. Hayatına denge katmak her şeyden önce gelmeli o yüzden senin için. Aşırılıklara kaçmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dengeli beslenmek, dengeli çalışmak, dengeli dinlenmek... Her şeyi bir dengeye koyman gerekecek. Zira ancak o zaman bir şeylerden daha fazla keyif almaya başlayabilirsin. Bugün bu konularda özenli davranman gerekebilir.

Aşk

Hislerini ifade ederken yıkıcı davranışlardan uzak durman gerekecek. Hesap sorar gibi değil, kendini ifade eder gibi davranmaktan asla uzaklaşmamalısın. Aşka dair düşünce ve duygularını daha hassas bir terazide tartman gerekecek.

Para

İş ve maddi konularda kendini hırpalamaya çok yatkın olabilirsin. Daha fazla kazanç elde edebilmek için kendini olmayacak şekilde yormamalısın. Bu konularda kendine hakim olman ve çok değil de verimli çalışman önem kazanabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel