25 Ağustos 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 25 Ağustos 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Hata yapmaya hakkın olduğunu bilmeli ve bir şeyleri düzeltmeye hevesli olmalısın. Zira bazı şeyleri en başta yanlış anlaman olası. Sükunetle ve nezaketle hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine yemek hazırlamak için mutfağa girmelisin. Dışarıdan yemek söylemek veya başka yerde karnını doyurmak yerine sağlıklı bir yemek için kendine emek harcaman gerekecek. Bugün mutfağa girmelisin.

Aşk

Aşk konularında hareketli ve eğlenceli durumlarla karşılaşman olası. Yeni bir aşk, güzel bir etki hayatına girebilir. Daha mutlu bir sürece merhaba diyebilirsin aşk konusunda.

Para

Maddi konularda yanlış algılara düşmemelisin. Bir şeyleri olduğu gibi görmek için sahip olduklarına odaklanman gerekecek. Kendini kandırmamalı ve maddi olarak gereksiz açılmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Bazı konularda herkesle anlaşman gerektiğini sana kim söyledi? Uyumlu olmak bir şeydir ancak her şeye baş sallamak bambaşka bir şey. Sükunetini koruyarak fikir ayrılıklarının arkasında durmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sinir ve stres yapan şeylerden uzaklaşmak ve zihnini daha farklı konulara açmak için mükemmel bir gün olabilir. Kendince bir gün geçirmek ve zihnini başka konulara vermek stres ile başa çıkmanda faydalı olabilir.

Aşk

Bir şeylere daha pozitif yaklaşabilirsin. Kafana daha önceden yatmayan bazı konuşmaları gözden geçirmen olası. Aşk konularında daha yapıcı ve uzlaşmacı olacaksın.

Para

Bir şeyleri merak etmek iyidir. Araştırmak, öğrenmek sana daha iyi kapılar açabilir. Maddi konularda yeni adımlar atmadan önce bu merakı geliştirmek ise sana düşecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Bugün değişime gitmek için güzel bir enerjin olabilir. Bir şeylere daha iyi odaklanabilirsin. Sağlıklı kararlarla yeni başlangıçlara odaklanmak için güzel bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Farklı bir egzersiz, farklı bir diyet programı sana daha çekici gelebilir. Her zaman devam ettiğin rutin seni eskisi kadar mutlu etmiyor olabilir. Daha sağlıklı kararlar için değişim sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle hareketli bir gün geçirme fikri sana daha iyi gelebilir. Birlikte kararlar almanız, yeni şeylere odaklanmanız enerjinizi daha da yükseltebilir. Aşka vakit ayırmalısın bugün.

Para

Bugün biraz keyfince para harcamak sana daha iyi gelebilir. Kendine zaman ve para ayırmak sende daha iyi etkiler oluşturacak. Maddi konularda bir nebze de olsa daha rahat olmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Bugün bir şeyler tam istediğin gibi olmasa da kendini çok fazla sıkmamayı öğrenmen gerekecek. Kendince bir gün geçirmenin önemini görebilirsin. Bir şeyleri daha iyiye getirme sözünü kime verdin ve kim sana mühlet koydu, bunları gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga ve meditasyon gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir. Zihnini boşaltacağın ve kaslarını esneteceğin bir egzersiz çok ihtiyacın olan bir şey olabilir. Bugün bu konulara yönelmelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha keyifli etkileri kendine çekebilirsin. Kalbinde bir sıcaklık olabilir. Şartlar tam olarak yeni bir aşkı göstermese de içinde bir şeyler daha fazla kıpırdayabilir.

Para

Bugün ufak masraflar bile seni yorabilir. O yüzden maddi konularda kendini yoracak adımlar atmamalısın. Biraz geri durmak ve her şeye hemen para harcamamak daha doğru bir karar olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Dün aldığın bazı kararlar ile bugün arasında bazı değişimler olabilir. Yeni durumlara adapte olabilmeli ve kendini tek bir konuya kilitlememelisin. Bir şeyleri değiştirmeye hazır olman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeme içme programında değişim yapma veya günlük rutinini değiştirme konularında daha güzel sonuçlar elde edebilirsin. Sağlıklı kararlar almak için değişimlere gitmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konularında şans daha fazla ön plana çıkabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni etkilerle karşılaşman olası. Bir şeyleri tam olarak anlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Ödemelerini dikkatle kontrol etmen gereken bir gün olacak. Maddi açıdan kendini kuvvetlendirmek için nelere para harcaman gerektiğini dikkatle hesaplamalısın. Kenarda köşede ödenmemiş fatura bırakmaman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Her zamanki işlerini yoluna koymak için günün erken saatlerinden kendine vakit ayırman gerekebilir. Bir şeyleri zamanlıca halletmen, çevresel durumlara daha rahat odaklanmana fırsat tanıyabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz sana daha iyi gelebilir. Kendine biraz vakit ayırmak ve biraz hareket etmek sana daha iyi bir enerji katacak. Kendi başına bir egzersize odaklanmak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için elindekinden fazlasını harcaman gerekmez. Bu gerek maddi bir konu olsun gerekse manevi bir jest, bir şeyleri ölçülü tutman gerekecek.

Para

Maddi konularda bir şeyler daha dengeli hale gelebilir. Bazı şeylerin kendiliğinden bir yol bulmasına fırsat vermelisin. Senin uğraşlarının yetmediği anlarda kaderine ve şansına güvenmen gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Bugün rüyalar ve hayaller seni mutlu edebilir. Kafanı verebileceğin daha keyifli etkiler olabilir, güzel şeylerden ilham alabilirsin. Zihnini güzel ve yeni şeylere açabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana daha iyi bir enerji katabilir. Etrafında olan biten şeylere daha rahat odaklanabilirsin. Daha pozitif bir enerji için vücudunun ihtiyacı olan su miktarını tüketmen gerekecek.

Aşk

Bugün biraz kendince bir gün geçirmek aşk konusunda daha sağlıklı olabilir. Bir şeyleri üstelememeli ve kendine vakit ayırmalısın. Aşkta önce kendi iç huzuruna odaklanman gerekecek.

Para

Maddi açıdan büyük getiriler elde edemesen de bugün daha rahat hareket edebilirsin. Temel ihtiyaçlarını gidermek ve kendince bir gün geçirmek, zihnini maddi kaygılardan arındırmana vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Bugün güne doğru bir şekilde başlayabilir, birçok işi halletme enerjisini kendinde bulabilirsin. Çevresel faktörler tam istediğin konuları oluşturmasa da kendi etkini çevrene hissettireceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir egzersiz programı oluşturman kalıcı olabilir bugün. Yeni bir egzersize odaklanman sana daha iyi bir etki sağlayabilir. Bugün başlayacağın şeyler daha kalıcı olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle sakin bir gün geçirmek aranızda daha önceden var olan bazı sıkıntıları halletmenize fırsat tanıyabilir. Büyük gelişmeler beklemesen de bir şeyleri yoluna koyma fırsatın olabilir.

Para

Bugün kendi özelliklerini övmen gereken bir gün olacak. Emeklerinin ve uğraşlarının arkasında durmalısın. Aldığın kararlarda emin bir duruş sergilemek sana daha fazlasını katabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Başkası adına konuşmamalı ve kendi işine odaklanmalısın. Etrafındaki insanlara destek olmak adına hata yapmaya daha açık olabilirsin. Kendi işine gücüne odaklanman daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini kendine göre harcayacağın bir gün olmalı bugün. Kendi keyfine göre aktiviteler seçmek ve biraz stresten uzaklaşmak sana daha iyi gelebilir. Kendince bir gün geçirmelisin.

Aşk

Aşk konusunda daha pozitif kalabilirsin. Geleceğini düşünmek seni üzmeyecek. İleriye umutla ve aşkla odaklanabileceksin bugün. Bu da seni aşk konusunda daha doğru kararlar almaya itebilir.

Para

Maddi açıdan yeni fikirler geliştirmen gerekebilir. Her ne kadar imkansız gibi gelen düşünceler olsa da bir şeyleri plan ve programa döktükçe bir şeylerin daha kolay ilerlemesine vesile olabilirsin. Emek vermen gereken bir gün olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Daha agresif enerjilerle karşılaşabilirsin. Herkesin kendi isteğini yaptırma çabası seni yorabilir. Onun yerine kendince, sakin bir gün geçirmeye odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Su tüketimini gereksiz yere azaltmamalısın. Bu konuda kendini kontrol edip yeteri kadar su içtiğinden emin olman gerekecek. Daha iyi bir enerji yakalamak için su içmelisin.

Aşk

Aşk konularını düşünmek bile yüzünde bir gülümseme oluşturabilir. Çevresel faktörler aşk için gereken ortamı oluşturmasa da kendi kafandaki romantizmi yaşatabileceksin.

Para

Maddi kaygılarla hareket etmek yerine bir şeyleri planlı programlı bir biçimde gözden geçirmek daha doğru olabilir. Maddi açıdan kendini daha doğru kararlar almaya itmelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

Bugün bir şeyleri dengede tutmak seni yorabilir. Bazı konular tam istediğin gibi ilerlemeyebilir çünkü. Biraz geri çekilip olanı biteni gözlemlemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine dikkat etmen gerekebilir. Geceleri uyuyamamak ve sabah da uyanamamak bir alışkanlık haline geldiyse bir şeyleri değiştirmen gerekebilir. Bu konularda yeni araştırmalar yapabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kendi isteklerini yerine getirmek için keyifli bir etkin olabilir. Bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için kendince adımlar atabilir, daha mutlu olabilirsin.

Para

Etrafındaki herkesin kendine göre maddi bir kaygısı olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir. Bazı şeylerin sadece senin başından geçmediğini ve olayları kişisel algılamaman gerektiğini görmen gerekecek bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (25 Ağustos 2020 Salı)

Genel

İçinde bulunduğun durumlar seni o kadar da mutlu etmeyebilir. Bu süreçte atacağın adımlara dikkat etmen gerekecek. Seni üzen ve aslında o kadar da faydalı olmayan şeylere balıklama atlamamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kafanı toparlamak için biraz yalnız kalmaya ihtiyacın olabilir. Günlük aktivitelerini tek başına gerçekleştirmek stresi azaltmana yarayacak. Bugün kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Bugün aşk için güzel etkilere kendini açman olası. Daha keyifli bir sohbet için kendinde bir açlık hissedebilirsin. Bu da seni daha keyifli bir aktiviteye ve bir kişiye yönlendirebilir.

Para

Bugün maddi konularda aceleci olmamak ve ileriyi düşünmek senin için daha doğru olacak. Parasal açıdan şu anda olan biteni sükunetle izlemek ileride daha amntıklı kararlar almana vesile olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel