24 Temmuz 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Temmuz 2022 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Bugün zihnin her zamankinden daha fazla çalışabilir. Ancak bu çalışma hali sana negatif düşünceler olarak geri dönebilir. Bir şeylere odaklanırken kötü tarafından bakmaya açık olabilirsin. Bu durumu engellemen gerekecek biraz da olsa.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Açık havada zaman geçirmek, ufak tefek egzersizler yapmak ve daha sağlıklı beslenmek sana daha iyi gelebilir bugün. Kendini eve kapatmamak ve biraz da olsa hareket edebilmek stresi yenmeni sağlayabilir.

Aşk

Hislerini ifade etmekte zorlanabilirsin bugün. Karşı tarafın seni anlamadığını düşünmen olası. Ancak bunun için karşı tarafı suçlamaman gerekecek. Kendini tam ifade etmeden o kişinin sana anlayış göstermesi mucize olabilir zira.

Para

Yarım kalan işleri bitirmek isteyebilir, bunun üzerinde çalışabilirsin. Ancak bu durum sana iyilikten çok kötülük edebilir. Kendini bir konuya çok fazla vermek o konuda kötü kararlar almana sebep olmamalı. Bugün bir şeyleri erteleyebilmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Zihnini bir şeye verdiğin zaman seni durdurmaları imkansız olabilir. Ancak bugün kendini fazla yormamaya özen göstermen gerekecek. Yeri geldiğinde dinlenebilmelisin. Sırf bir şeye çok odaklandığın için bütün enerjini tüketmemelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün daha rahat odaklanabilirsin bazı şeylere. Zihnini daha iyi çalıştırman olası. Pozitif şeylere odaklanmak o yüzden iyi olacak. Sağlığına öncelik vererek egzersize odaklanabilirsin mesela.

Aşk

Hoşlandığın kişinin kendini anlamasına ve istediği gibi ifade etmesine zaman tanıman gerekecek. Onun yerine düşünmemeli, onun yerine karar almamalısın. Bırak o kişi kendini sana ifade edebilsin.

Para

Bugün çevrendeki insanlar dinlenirken senin zihnin arı gibi çalışabilir. Daha fazla işe odaklanabilirsin, kendini bazı şeylere daha fazla verebilirsin. Ancak haftanın son gününü biraz dinlenmeye ayırman hem maddi açıdan hem de iş açısından daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanların senin üstünde tahakküm kurma gibi bir hevesi olabilir. En çok onların dedikleri olacak, en çok onlar bilecek... Böyle negatifliklerden uzak durmayı öğrenmen ve kendine göre bir gün geçirmeyi başarman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün olabildiğince az insan ile muhatap olmak sana iyi gelebilir. Stresten arınmak ve keyfine göre bir gün geçirmek için telefonu kapatman en iyisi. İnsanların sana ulaşamaması veya negatifliklerini sana sıçratamaması iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda büyük beklentilerin olmayabilir. Bir şeyleri kendi haline bırakabilirsin. Onun yerine güzel bir film izlemek, güzel bir kitap okumak aşk konusunda sana daha güzel hisler yaşatabilir.

Para

Para konusunda kendi bildiğini okumalısın bugün. Başkasının senin paran üzerinden tahakküm kurmasına izin vermemelisin. Maddi açıdan insanlardan bağımsız olmak ve kimseden bir beklentiye girmemek önemli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Bugün kendi kararların ile alakalı şüpheye düşmemen gerekecek. Temkinli davranmak bir şeydir ancak kendinden şüphe etmek bambaşka bir şey olabilir. Bugün kendinden emin davranma günü olacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sindirim sistemini son zamanlarda çok zorladıysan bugün bu konuda daha özenli davranmak isteyebilirsin. Taze mevsim sebzeleri ve meyveleri tüketmek, işlenmiş gıdalardan uzak durmak sana iyi gelebilir. Hafif beslenmek sana çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda kendi içinden geldiği gibi davranman gerekebilir bugün. Başkasının aklıyla hareket etmemelisin. Hislerine ve iç sesine güvenerek hareket etmelisin. Zira aksini yapmak sana mutsuzluk getirebilir bugün.

Para

Çevrende seni bir şeylere ikna etmek isteyenler olabilir. Ve her nedense bu ikna konusuna para dahil olabilir. Herkese kesenin ağzını açmaman gerekecek. Borç isteyen olursa mesela "bende de yok" demek iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Çevrendeki etkiler seni belli şekilde düşünmeye itebilir ve bu durum senin aleyhine olabilir. Başkasının zorlamasıyla veya ikna etmesiyle hareket etmemelisin. Kendi kararlarını kendin alabilmek için durum değerlendirmesini objektif yapabilmen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketip güneşin zararlı etkilerinden kaçınman gereken bir gün olabilir bugün. Güneşten korunmak adına kremler kullanmayı da deneyebilirsin. Sağlığın için cildine ve sıvı tüketimine ekstra özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda büyük ve önemli kararlar almadan önce dikkatlice düşünmen gerekebilir. Bir adım atmadan önce içinde bulunduğun durumu iyice tartman gerekebilir. Kendini zorlayacak bir harekette bulunmamalısın bu konuda.

Para

Bugün parasal açıdan içinde bulunduğun durumların en çok kime yaradığını sorgulaman gerekebilir. Bu durum ile alakalı daha dikkatli hareket etmen gerekecek. Çevrende seni kukla gibi kullananlar olmaması için gözlerini açmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Gerçek anlamda önemli bir karar alınması gerekiyorsa bir başkasının aklıyla hareket etmemen iyi olabilir. Çevrendeki insanların "daha iyi bilirim" inadıyla senin hayatının kontrolünü ele almaması için bağımsızlığa dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sağlık açısından seni zorlayan bir gün olmayabilir. Bir şeyler kendiliğinden yoluna girebilir. Bolca sıvı tüketip şekerden uzak durduğun sürece vücudunu zorlayan bir şey olmayacak. Biraz daha rahat edebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı bir adım atman gerekiyorsa kendine göre bir yol bulman gerekecek. Başkasının dediği gibi hareket etmek yerine kendin olman en iyisi. Zira hoşlandığın kişi en çok gerçek seni görmek isteyebilir.

Para

Bugün maddi açıdan kendi kararlarını alabilmelisin. Başkasının tavsiyesine kulak verebilirsin ancak günün sonunda kararı alanın sen olması gerekecek. Maddi açıdan çevrendekilerden bağımsız olman en önemlisi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Bir konuda gerçek bir sonuca varabilmek adına daha fazla bilgi edinebilirsin bugün. Çevrenden alacağın fikirler, öğreneceğin bilgiler daha doğru bir karar almanı kolaylaştırabilir. İnsanlarla iletişimde kalman en iyisi bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüs konusunda daha fazla önlem alman genel olarak sana daha iyi gelebilir. Hem kendini hem de yakın çevrendeki insanları tehlikeye atmamak adına daha dikkatli ve özenli davranabilirsin. Virüs konusunu boş vermemelisin.

Aşk

Hoşlandığın bir kişi hakkında çevreden daha fazla bilgi alman olası bugün. O kişinin nasıl bir insan olduğu, hayatında biri olup olmadığı daha fazla kendini belli edebilir. Aşk konusunda daha fazla karar alabilirsin.

Para

İş ile alakalı daha dikkatli ve özenli düşüneceğin bir gün olabilir bugün. Haftaya başlamadan önce daha dikkatli planlar ve hazırlıklar yapman olası. Kendini daha iyi hazırlayabileceğin ve iş planını doğru çıkaracağın bir gün olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Birisi sana, sen istemesen bile bazı tavsiyelerle gelebilir. Buna gözlerini yummaman gerekecek. Gelen bilgileri dikkatlice gözden geçirmek bazı sorunların çözümü için gerekli olabilir. Kendini dışa kapatmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stresi üstünden atmak için sakin bir ortamda kitap okumak sana yetecek. Bir şeyleri daha yavaştan alabilirsin. Kafanın rahat etmesi senin için daha iyi olabilir. Günü daha keyifle geçirebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında iletişim daha önemli bir hal alabilir. İnsanlarla ilişkiler hakkında daha genel konuşmalar yapabilirsin bugün. Bazı şeyleri daha farklı bir gözle görmene vesile olacak fikirler duyman da olası.

Para

İş konusunda yaşanan sıkıntılar hakkında beklenmedik bir bakış açısı kazanabilirsin bugün. Bazı şeyleri daha net gözlemlemene ve olayları daha iyi bir biçimde yoluna koymana vesile olacak bir fikir gelişebilir. Bunun için insanlarla iletişim kurmaktan çekinmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Beklenmedik misafirler gününün nasıl geçeceğini senin yerine belirleyebilir. Değişimlere adapte olman gerekecek. Günü belli bir şekilde geçirmeyi planlarken şartların değişmesine negatif yaklaşmaman en iyisi. Bir şeyleri kişisel algılamamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün beklediğinden daha fazla koşuşturma olabilir. Bu duruma kendini hazırlaman en iyisi. Gün içerisinde bol bol sıvı tüketmek ve güneşin negatif etkilerinden korunmak genel olarak sana daha iyi bir enerji katabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla sakin bir gün geçirme planlarını ertelemen gerekebilir. Senin de, karşı tarafın da farklı planları olabilir bugün. Bu durumu alınganlık geliştirecek bir şeye dönüştürmemen ve yapıcı davranman önemli olacak.

Para

Beklenmedik masraflar yapılabilir bugün. Beklenmedik bir konuda kesenin ağzını açman istenebilir. Çevrendeki insanlarla ortak sorumluluklar alıp bir şeyleri bölmek daha iyi olacak. Bütün her şeyi kendi cebinden ödememelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Bugün bazı şeyleri daha fazla sorgulamaya başlayabilirsin. Düşünce tarzında farklılıklar olabilir. Olayları daha farklı görmeye başlayabilirsin. Bu yeni bakış açısı, bazı şeyleri daha net görüp doğru kararlar almaya itebilir seni.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Virüs konusunda önlemleri tekrar artırman gerekebilir. İnsanların bir şeyleri biraz fazlaca boşladığını görebilirsin zira. Kendine ve yakın çevrendekilere dikkat etmek adına biraz daha önlem alabilirsin bugün.

Aşk

Hislerini daha net göreceğin bir gün olabilir bugün. Gerçek anlamda bir adım atmana gerek kalmadan, olayları kendi içinde nasıl gördüğünü fark etmen olası. Bir şeylere objektif bakabilmek, ileride ona göre adım atmanı kolaylaştırabilir.

Para

İşleri yokuşa sürenler kimler? İşleri yokuşa süren mesele ne? Neden her konuda senin daha fazla çaba göstermen bekleniyor? Neden her meseleyi senin çözmen bekleniyor? Bugün maddi konularda kendine sorman gereken sorular bunlar olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Duygusal bir boşalma yaşaman olası bugün. Son zamanlarda canını sıkmış ve seni bir köşeye sıkıştırmış olaylar hakkında bazı tepkiler vermen olası. Kendini ifade etmek isteyebilirsin. Bazı şeyleri daha açık konuşabilecek veya hissedebileceksin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stresin gününü zehir etmesine izin vermemelisin. Ama stresten de kaçman mümkün olmayabilir bugün. En iyisi içini boşaltmak olacak. Bazı şeylerle yüzleşmek ve kendi duygularını koyuvermek en iyisi olabilir.

Aşk

Kendini karşı tarafa ifade edebilmen gerek. İçinde tuttuğun her şey aynı anda dışarı çıkmaya çalışabilir. Bugün açık iletişimler kurmak her zamankinden önemli olabilir. Kendini içine kapatmaman gerekecek.

Para

Maddi konularda kendini sıkmaman gerekebilir bugün. Gereksiz yere telaşlandırmamalısın kendini. Büyük masraflar yapmadığın sürece seni zorlayacak bir şey olmayacak bugün. En azından para konusunda için rahat olmalı.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2022 Pazar)

Genel

Bugün her şeyi kafanda büyütmeye daha da meyledebilirsin. Bazı şeylerin gerçek halinden çok kafandaki hali daha baskın hale gelebilir. Bu durumun negatif bir şeye dönüşmemesi için biraz daha sosyalleşmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel kuvvetini denemek isteyebilirsin bugün. Vücudunun ne kadar kuvvetli olduğunu görmek isteyebilirsin. Eğer son zamanlarda bu konuda kendini ihmal ettiğini düşünüyorsan bunu aşmak için egzersize yönelebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile iletişim kurmadan bu kişinin neler düşündüğünü kendi kafanda kurmamalısın. Niyet okuyuculuğu yapmaman gerekecek. Karşı tarafın kendini ifade etmesine fırsat tanıman gerekecek. Aksi takdirde mutsuz olabilirsin.

Para

Var olan şartları, olduğu gibi görmen gerekecek. Bugün gereksiz bir şekilde olayları kendi içinde büyütmemelisin. Bazı şeylere fazlaca anlam yüklemek seni yanlış kararlar almaya itebilir. Bundan kaçınman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel