24 Temmuz 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Temmuz 2021 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Sevdiğin insanlara da yeri geldiğinde hayır diyebilmelisin. Bunu onların iyiliği için yaptığını bilmek sana yardımcı olacak. Endişelerin hakkında açıkça konuşmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini duygusal olarak yorgun hissedebilirsin. Yenilenmek en doğal hakkın. Kendine zaman ayırıp uzun yürüyüşlere çıkmak, bol bol temiz hava almak sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün uzun zamandır aklını meşgul eden insanla konuşma fırsatını bulabilirsin. Ona karşı olan hislerin kendini daha fazla tutmanı engelleyip ilk adımı atmanı sağlayabilir.

Para

İş konusunda daha çok ön plana çıkman gerekebilir. Fikirlerinle insanlara sorunları çözme konusunda yardımcı olabilirsin. Fikirlerini paylaşmak yararlı olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır aklında yer eden yaratıcı fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeceksin. Dikkatinin dağılmaması için yardım alman gerekebilir. Beraber çalışmaktan zevk aldığın insanları tercih edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Uzun zamandır düşündüğün değişikliği yapmak için harekete geçebilirsin. Egzersiz için yanında bir arkadaş olması seni bu değişiklik için daha da cesaretlendirecek.

Aşk

Senin ilgini toplamak için uğraşan biri hakkında kesin karar vermen gerekebilir. Arkadaşlığından keyif aldığın bu insanla ilişkinin derinleşmesini isteyip istemediğinin kararını vermek zorunda kalabilirsin.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında düşünürken elindeki fırsatları değerlendirmekten korkmamalısın. Hepsini belirli bir düzene göre sıraya koymak sana yardımcı olacak. Kendini kısıtlamamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün söylediklerinle yaptıkların arasında tutarlı kalmaya çalışabilirsin. Çoğu kez kendini konudan konuya atlarken görebilirsin. Bir konu hakkında konuşmadan önce iyice düşünmen senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugünü dinlenmek için kendine ayırmak isteyeceksin. Haftanın yorgunluğunu atmak ve yeni hafta için zihnen hazırlanmak için yenilenmeye ihtiyaç duyabilirsin. Meditasyonu denemek yararlı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsin. Aklındaki konular hakkında konuşma fırsatı yaratıp ilişkinin sonraki adımı hakkında düşünebilirsin.

Para

İş imkanları konusunda seçeneklerinin artması seni kafa karışıklığına sürükleyebilir. Birini seçmeye çalışırken imkanların uçup gitmemesine dikkat etmelisin. Bir karar verip arkasından gitmekte yarar var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yakınlarınla olan ilişkilerine dikkat etmen gerekebilir. Düşünceni her durumda söylememeyi, söylediklerinde de dikkatli ve seçici olman gerekebilir. Yakınlarınla ilişkini bozmadan olası anlaşmazlıkları engelleyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gerekli enerjiyi toplamak için motivasyon sorunu yaşaman olası. İlham ve motivasyon konusunda bir arkadaşından destek isteyebilirsin. Egzersiz ile beraber meditasyona da yoğunlaşabilirsin.

Aşk

Bugün girdiğin ortamlarda ilgi odağı olman mümkün. Söylediklerinle ve yaptıklarınla ilgi sana yoğunlaşabilir. Başkalarının dikkatini çekmen olası. Yeniliklere açık olmakta yarar var.

Para

Para konusunda elin çok rahatlayacak. Çok sevdiğin bir yakınından iş konusunda büyük bir destek görebilirsin. Harcamalarında dikkatli olup imkanları doğru değerlendirmek senin için daha iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün yataktan hiç çıkmamak isteyebilirsin. Tekrar rüyalara dalmanın en iyi çözüm olduğunu düşünebilirsin. Tembelliğe yenik düşmemelisin. İlgiye ihtiyacın olduğunu fark edip arkadaşlarınla zaman geçirmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini tekrar toplaman gerekecek. Hareketlenip üzerindeki ölü toprağını atman senin için çok iyi olacak. Bol bol meyve suyu içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk hayatında güzel gelişmeler yolda ama aceleci olmamakta yarar var. Rahat ve sakin davranıp olayları normal akışında takip etmek senin için daha iyi olacak.

Para

Karşına çıkan iş fırsatlarını ertelememek senin için iyi olacak. Bu fırsatları mümkün olduğunca planlara dahil etmek senin ileride daha rahat etmeni sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Başkalarının duygularını anlamaya çalışırken kendini ihmal etmekten vazgeçmelisin. Kendi duygularını ve ihtiyaçlarını anlayıp ifade etmende yarar var. Kendini başkalarına ifade etmekten çekinmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeterince dinlendiğinden emin olmak senin için iyi olacak. Uyku düzenine dikkat etmek gün içinde enerjini daha iyi korumana yardımcı olacak. Bitki çayı tercih etmen yararına olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte zaman geçirip gelecek hakkında planlar yapabilirsin. İlişkinizi derinleştirecek etkinlikler planlayabilirsiniz. Sürprizlere açık olmakta yarar var.

Para

Harcama planı yaparken atladığın bazı şeyler karşına çıkabilir. Planlarını tekrar düzenlemen gerekecekse her şeyi en baştan düşünmek yerine bir arkadaşından yardım istemeyi tercih edebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Kendini beklenmedik bir yoğunluk içinde bulabilirsin. Sen sakin bir gün hayal ederken herkes senden yardım isteyebilir. Sıkıştığın durumda arkadaşlarından yardım istemek en mantıklı çözüm olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini zihnen ve bedenen yorgun hissedebilirsin. Gün içindeki yoğunluğun sana egzersiz için yeterli zamanı tanımayabilir. Ama Ufak aralıklarla da olsa odaklanmaya yardımcı olması için meditasyonu deneyebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın insana ulaşmak için aşırılıktan kaçınman senin için daha iyi olacak. İşleri akışına bırakmaya başladığında her şeyin kendiliğinden gerçekleştiğini göreceksin.

Para

Yoğun geçen bir iş günü yaşayabilirsin. Gelecek hakkında plan yapmaya fırsat bulamaman mümkün. Mevcut iş yükünü azaltmak için uğraşmak ilerisi için plan yapmaya müsait bir ortam yaratmak için daha iyi olacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Hayallerinin peşinden gitmek için güzel bir gün olacak. Planlarını gerçekleştirmek için gereken güveni ve cesareti bulman mümkün. Ailenin her zaman sana destek için yanında olduğunu bilmen senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir vücut için alışkanlıklarında değişiklik yapman gerekebilir. Gerçekten değişiklik yapmak zordur evet ama biraz canlanıp iyimser olmaya başlamakta yarar var.

Aşk

Yeniliklere ve sürprizlere açık olmakta fayda var. Yeni bir ilişkideysen sevdiğin insanı daha iyi tanımak için karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. İlişkin yoksa sosyalleşmek sana yardımcı olacak.

Para

İş konusunda düşündüğün uzun vadeli planların gerçekleştiğini görüp sevineceksin. İşlerin sorunsuz ilerleyişi sana gelecekteki yatırımlar için cesaret verecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün sevdiklerinle beraber olmak isteyebilirsin. Onların senin için kıymetini anlayıp şükretmekte yarar var. Sevdiklerinin desteği ve yardımıyla hayata karşı daha sağlam durabildiğini anlayabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir vücut için kesin kararlar alabilirsin. Yeme içme alışkanlığını değiştirip vücuduna daha fazla özen göstermek isteyebilirsin. Yeni bir yemek kitabı bulmak senin için iyi olabilir.

Aşk

Yeniliklere açık olmakta senin için yarar var bugün. İçinde bulunacağın bir etkinlikte birisiyle tanışman mümkün. Yeteneklerin hakkında abartılı konuşmak karşındakinin aklında daha çok yer etmeni sağlayabilir.

Para

Bugün hesapta olmayan harcamalarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Aşırı harcamalardan kaçınıp tutumlu davranmakta yarar var. Hesabını yaptıkça işler kolaylaşacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün kendini biraz kararsız hissedebilirsin. Bu olayın seni zayıf göstermemesi için az konuşmak isteyebilirsin. Karşılaşacağın olaylarda sesli düşünmekten kaçınmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gücünü tekrar toplamak için egzersizden kaçınmamalısın. Kendini egzersiz konusunda cesaretlendirmeye devam etmelisin. Daha dinç ve sağlıklı hissetmek için biraz yorulmak senin için iyi olacak.

Aşk

Bugün yeniliklere ve sürprizlere açık olmakta fayda var. Seni özgünlüğü ve hayata bakışıyla etkileyebilecek birisiyle tanışabilirsin. Birbirinizi daha iyi tanımak için daha çok zaman geçirmeniz mümkün.

Para

Maddi konularda harcama yerine tasarrufu ön plana alman gerekecek. Gelecek hakkında karar vermekte sıkıntılar yaşamamak için mevcut imkanları değerlendirmeyi tercih edebilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla iletişiminde daha kesin olabilirsin. Nasıl hissettiğine önem verip başkalarını mutlu etmeye çalışmamak sana daha iyi gelecek. Kendine dürüst olmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutinine daha çok özen göstermen gerekebilir. Yeniliklere açık olmak iyidir ama seni alışkanlıklarından vazgeçirecek derecede zorlayıcı egzersizleri tercih etmemek iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki ilişki boyut değiştirebilir. Birbirinize daha çok zaman ayırarak birbirinize verdiğiniz değeri artırabilirsiniz. İlişkinin geleceği hakkında konuşmalar yapıp kararlar alabilirsiniz.

Para

İş ortamında kesin değişikliklere gitmek isteyebilirsin. Üretkenliğini artırmayı hedefleyip bununla ilgili girişimlerin olabilir. Daha verimli bir ortam hedeflemek senin için iyi olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2021 Cumartesi)

Genel

Etrafındaki insanlardan çok şey bekliyor olabilirsin. Bazen işleri kendin halletmen gerekebilir. Daha az insanla muhatap olup kendi işini kendin görmek isteyebilirsin. Kendi kuyruğunu kendin kesmek sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yeme içme konusunda dikkatli olman gerekebilir. İhtiyacın olanından fazlasının sana zarar verebileceğini unutmaman lazım. Yağlı ve şekerli yiyeceklerden uzak durmak senin için iyi olacak.

Aşk

Bugün aşk konusunda kendini şanslı göreceksin. Aklındaki insanla ilgili gelişmeler yaşayabilirsin. Eğer sevgilin varsa aranızdaki ilişki daha da derinleşecek.

Para

Bugün iş konusunda kendi kararlarına öncelik vereceksin. Başkalarından bir yardım beklememek ilerisi için daha sağlam iş planları yapmana yardımcı olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel