24 Şubat 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Şubat 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanların senden destek görmeleri gerekebilir. Bu kişilere yardım etmek ve onlarla bir arada olmak senin de enerjini değiştirecek. Bugün önceliklerini, çevrendeki insanların ihtiyaçlarına göre belirleyebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnin çok dolu olabilir. Birden fazla konuya aynı anda yükleniyor olabilirsin. Biraz kafanı toparlamak ve kendine zaman ayırmak sana daha iyi gelebilir. Sakin bir gün geçirmek ve keyif aldığın konulara odaklanmak senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Geçmişte kalan bir kişiye karşı hala hislerin olduğunu hissedebilirsin. Bu hisleri hazmetmek ve yeni gelişmelere vakit ayırmak için biraz zaman ayırman gerekecek kendine. Aşk konularında zaman sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda ani harcamalara girmen pek iyi olmayabilir. Bugün anlık isteklerinle gereksiz masraflara girebilirsin. Durumun bu hale gelmemesi için kendini kontrol altına alman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin ancak bir süredir görüşemediğin bir insan ile alakalı düşüncelerin olabilir bugün. Özlediğin kişilere vakit ayırmak isteyebilirsin. Keyifli vakitler geçirmek için planlar yapmak ve bu kişileri aramak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginlikler ve sıkıntılar vücudunda strese sebep olabilir. Bu stresi kontrol altına almak ve kendine dikkat etmek için biraz çaba göstermen gerekecek. Zihnini boşaltabileceğin aktivitelere öncelik vermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan bir konu tekrar gündeme gelebilir. Ya bu kişi ile tekrar karşılaşacak ya da yaşananları içinde tekrar yaşayacaksın. Bu konuların sende negatiflik oluşturmaması için dikkat etmen gerekecek.

Para

Etrafında maddi konuları çok ciddiye alan insanlarla iletişim kurman gerekebilir. Sen bir şeyleri pozitif görmeye çalışsan da gemileri yakmak isteyenler olabilir. Bu kişilerle dengeli iletişim sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini çok yorgun hissedebilirsin. Her zamankinden fazla hareket edebilir, her zamankinden fazla insan ile iletişim kurmak zorunda kalabilirsin. Gün içerisinde kafanı toplamak ve vücudunu dinlendirmek için zaman ayırmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Biraz dinlenmek ve uyku düzenini kontrol etmek sana daha iyi gelebilir. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek. Sağlıklı bir gün geçirmek için vücudunu fazla yormamalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye bakış açın değişebilir bugün. Daha önceden ilgini çeken bir konu artık eskisi kadar seni mutlu etmeyebilir. Aşk konularında fikir değişikliği seni biraz düşündürebilir bugün.

Para

Eline geçen paraları nasıl değerlendireceğin önemli olabilir. Burada önemli olan o parayı kazanman değil de nasıl kazandığın ve neye harcadığın olabilir. Bu tür konularda kafa yorabileceğin bir gündesin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri unutabilirsin. O yüzden planlı, programlı gitmen gerekebilir. Bazı konularda daha net hareket etmek ve bir şeyleri gözardı etmemek için kontrol etmek sana iyi gelebilir. Unutkanlık seni üzmesin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Açık havada yürümek ve derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Kendin için hareket etmek ve kafanı toparlamak enerjini de yükseltecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda yaşanacak durumlar biraz fazla tesadüfi olabilir senin için. Bir şeyleri planlamak ve ona göre hareket etmek sana zor gelebilir. Aşk konularında yaşanacak gelişmeleri oluruna bırakmak sana daha iyi bir enerji katabilir.

Para

Para kazanmak için atacağın adımların sana yakışır olup olmadığını sorgulayabilirsin. Ancak esas ihtiyaçlarını karşılamak için elde edeceğin paralarda dürüst işlere girmek ağrına gitmemeli. Bugün maddi konularda açık fikirli olmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bir yere gitmeden önce her şeyi yanına aldığına emin olman gerekebilir. Bazı konularda unutkanlık yaşayabilirsin. Senin ihtiyacın olan şeylerin yanında olduğundan emin olmak, sana daha iyi bir güven getirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak ve vücudunu fazla yormamak sana iyi gelecek. Bugünü çok hızlı yaşamak yerine biraz yavaş geçirmek ihtiyacın olan şey olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile içinize sinmeyen konularda konuşmak isteyebilirsiniz. Aranızda gerginlik yaratan konuları çözmek için yaratıcı olmanız gerekecek. Fikirler ve hisleri daha sakin bir hale getirmek için çaba göstermen gerekebilir.

Para

Maddi konularda hızlı gelişmeler beklemek seni gereksiz yere yorabilir. Sürekli banka hesabını kontrol etmek yerine günü olduğu gibi yaşamak daha iyi olabilir. Her şeyi para ile ilişkilendirmemelisin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla konuşmalarının gerginliğe dönüşmemesine dikkat etmen gerekecek. Çevrendeki kişilerle iletişimin sıkıntılı olabilir. Kendini o kişilere ifade etmek için parçalamak yerine onların ne demeye çalıştığını duymak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerginlikleri üstünden atmak önemli olabilir. Stres ve gerginlik, enerjini azaltabilir bugün. Bu tür konularda dikkatli davranmak ve kendini toparlamak için sakin bir ortam oluşturmak daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimde sakin kalan taraf sen olabilirsin. Karşındaki insanın gerginliğinin seni de etkilemesine izin vermemelisin. Aranızdaki iletişimi zorlamamak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda harcamaları kısmak için daha kalıcı çözümler üretmen gerekebilir. Parasal konularda daha sağlıklı kararlar almak ve ileriyi düşünerek hareket etmek için çaba göstermen gerekebilir. Geçici çözümler faydalı olmayabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

İnsanlarla iletişimine özen göstermen gerekebilir bugün. Kendini sağlıklı ifade edemeyen kişilerin negatif etkisinde kalmamalısın bugün. Kendi işlerine odaklanmak ve günü kendine ayırmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stresi vücudundan atmaya öncelik verebilirsin bugün. Açık hava yürüyüşleri, derin nefes egzersizleri sana iyi gelebilir. Sağlığını kuvvetlendirmek için stresin etkilerini azaltman gerekecek. Bugün önceliğin bu olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmek isteyebilirsin. Bir şeyleri gerginliklere vardırmadan açık sözlü olmak ve yapıcı davranmak ilişkinizde önemli olabilir. Tepki vermek için acele etmemelisin.

Para

Maddi konularda önemli mevzuları bir yola sokabilirsin. Bugün, önem taşıyan konularda sağlıklı adımlar atabilirsin. Parasal olarak kendini düze çıkarmak için önemli kararlar alabilirsin. Para konusunda ciddi düşünme zamanı.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

İş ve kariyer konularında harika durumlarla karşılaşabilirsin bugün. Özellikle insan ilişkilerinin kuvvetli olması ve sana fayda sağlayacak konulara zaman ayırman olası. Kendini sağlam ifade ederek güzel gelişmeler görebileceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna denge getirmek için çaba göstermelisin. Bir şeyleri dengelemek için hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Hem yediklerinde, hem hareketlerinde hem de dinlenmende dengeli olmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

İlişkilerde değişim daha olası bugün. Eğer bir ilişki içerisindeysen aranızdaki dinamikler değişebilir. Bu değişime direnmek yerine olan bitene uyum göstermek sana daha iyi gelebilir.

Para

Bugün sosyalleşmek parasal konularda da sana iyi bir etki kazandırabilir. Sadece emeklerine odaklanmamalı aynı zamanda insanlarla arandaki iletişime de özen göstermelisin. İş ilişkileri sana daha fazla şey katabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hayal gücün çok kuvvetli olabilir. Hayatındaki birçok alanda yeni kararlar alabilirsin. Kendini anlamak ve hislerini bir yola koymak için zihninin içine dalmak olası. Düşüncelerin ve beklentilerin sana ait bir gerçeklik oluşturabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve iyi şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Sahip olduğun şeylere şükretmek ve zihninde bir barış yakalamak genel sağlığına daha iyi gelebilir. Bugün şükretmek ve huzur aramak daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konusunda ilgini çeken kişi hakkında kafanda soru işaretleri olabilir. Bu kişiyi tanımak için zaman harcamak daha doğru olacak. Hislerini ifade etmeden önce bu kişiden emin olmak isteyebilirsin.

Para

Başkasının parası ile plan yapmak seni yarı yolda bırakabilir. Eğer bir şeylerin gerçekleşmesi için başka paralar bekliyorsan biraz dikkatli olmalısın. Maddi açıdan daha fazla kendi parana odaklanman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün daha yaratıcı olabilirsin. Farklı konulara odaklanmak ve algılarını yeni şeylere açmak daha iyi olabilir. Etrafında olan bitenle uyum içerisinde olmak için güzel çabalar gösterebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz konularına özen göstermek daha güzel sonuçlar verebilir sana. Bu konularda yeni kararlar almak, değişimler yapmak ve daha aktif bir hayat tarzı, sana çok daha iyi gelebilir. Bugün bu konulara odaklanmalısın.

Aşk

Aşk konularında önemli kararlar alman gerekiyorsa başka bir günü beklemen gerekebilir. Bugün bu konularda hislerin, mantığın ile çakışabilir. O yüzden kendi içinde bir karara varmadan önce kafanı toparlaman daha iyi olabilir.

Para

Bugün parasal konularda kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Masraf ve kazançlar ile alakalı kendi planlarını yapmaya çok odaklı olabilirsin. Konuşacağın insanlar sana daha farklı etkiler verebilirler.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün gündelik şeylere odaklanmak yerine zihnindeki gerçekliğe odaklanmak isteyebilirsin. Yeni şeyler araştırmak, keşfetmek ve farklı konulara vakit ayırmak günlük işlerine bir ara vermene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Aceleci olmamak ve hareketlerini tartmak önemli olabilir. Özellikle sağlık konusunda yeni kararlar alacak ve hedefler belirleyeceksen… Acele ederek vücudunun dengesini bozmamalı ve sağlıklı bir karara varmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile farklı konulara odaklanmanız aranızda bir gerginlik yaratabilir. İkinizin de aynı şeye odaklanması gerektiğini düşünebilirsin. Ancak birbirinize zaman tanımak size daha iyi bir etki sağlayabilir.

Para

İş konularına fazla yoğunlaşmak sana yaramayabilir. Biraz ara vermek ve zihnini toparlamak sana daha iyi gelebilir. Parasal açıdan daha iyi gelişmeler görmek için bir şeyleri zorlamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Şubat 2020 Pazartesi)

Genel

Kalabalıklarla bir şeyler yapmak sana iyi gelebilir. Sevdiğin kişilerle keyifli aktivitelere katılmak ve bol bol gülmek enerjini yenileyecek. O yüzden insanları dahil eden programlar yapmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana iyi gelebilir. Vücudunun su ihtiyacını göz önünde bulundurmalısın. Bol bol su tüketerek daha fazla enerji kazanman ve bu enerjini sağlıklı bir şekilde değerlendirmen olası bugün.

Aşk

Yanlış anlaşılmalara dikkat etmen gerekebilir. Sevdiğin kişi ile alakasız bir konu için çok fazla yükselebilirsiniz. Bu gerginliğin çıkış noktasını görmek iki taraf için de önemli olabilir.

Para

Bugün insanlarla keyifli vakitler geçirmek sana daha iyi gelebilir. Maddiyatta üretime değil de insan ilişkilerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Keyifli vakitler için zaman ayırmalısın kendine.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel