24 Ocak 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Ocak 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Fikirlerini, kararlarını, maymun iştahlı insanların belirlemesine izin vermemelisin. Kendi isteklerine daha fazla özen göstermek daha net kararlar almana vesile olabilir. Çevrene göre fikir geliştirmek yerine kendine göre kararlar almalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Taze sebze ve meyveler tüketmek sana daha iyi gelebilir bugün. Vücudunun ihtiyacı olan besin ve gıdaları tüketmen sana iyi bir enerji katacak. Daha sağlıklı tercihlerde bulunmak önceliğin olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile canınızı sıkan konularda konuşmak ve bunları çözmeye çalışmak ilişkinize daha iyi gelebilir bugün. Aşk ve ilişkiler konusunda daha yapıcı davranarak keyifli bir gün geçirebileceksin.

Para

Paranı nereye harcayacağını kararlaştırmak zor olabilir bugün. Birden fazla masrafa girmen gerekiyor olabilir. Bu konuda daha sağlam adımlar atmak için biraz beklemek ve farklı konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün vücudunu fazla yormamalısın. Kendini zorlamak sana daha iyi gelmeyecek, aksine enerji kaybı yaşamana sebep olacak. Dinlenmek ve kendine dikkat etmek daha önemli olabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine zaman tanımak çok önemli bir ifadedir. Vücudu ve zihni yormadan, sakin bir şekilde atacağın adımları hesaplamanı sağlar. Bu konu sağlık ile alakalı ise eğer o zaman bazı şeyleri hiç aceleye getirmemeli ve dikkatli kararlar almalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle aranda daha keyifli iletişimler olabilir. Bu kişinin sana, kendini daha rahat açtığını görebilirsin. Karşındaki insanı bütün dikkatinle dinlemek aşk konularında size daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda bazı şeyler istediğin gibi gelişmeyebilir. Ancak bu konuları kafanda büyütmek yerine çözüm yolları üretmelisin. Zihninin açık olacağı bu günde karşına çıkan negatiflikleri silebilmek için yollar araman gerekebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların gereksiz düşüncelerinin gününü mahvetmesine izin vermemelisin. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan kişilerle arana bir sınır çekmeli ve kendi hayatına odaklanmalısın. Olaylara pozitif yaklaşmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha aktif olman gereken bir gün olacak bugün. Bu aktiviteyi sevdiğin insanlarla paylaşmak enerjini daha da artırabilir. Sağlığın ile alakalı bazı durumlara daha olumlu yaklaşabilirsin bugün.

Aşk

İlişkiler konusunda daha derin konuşmalar yapabileceğin bir gündesin. Sevdiğin kişi ile aranızdaki konularda yapıcı olmak ve olumlu konuşmalar yapmak size daha iyi gelebilir. İlişkinizi kuvvetlendirmek için iyi bir şansınız olacak.

Para

Maddi konularda daha pozitif olabilirsin. Bazı şeylere daha rahat yaklaşman parasal açıdan daha güzel bir akış sağlayabilir bugün. Ancak etrafındaki insanların bazı şeyleri negatif gördüğünü de unutmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Etrafında bir direnç ve inat görmen mümkün. Karşındaki insanların sana neden bu şekilde negatif yaklaştığını bulmak ve bunlara bir şeyler yapmak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İhtiyacın olan dinlenme sürecine özen göstermelisin. Bütün enerjini harcamak ve yorgun düşmek yerine kendine zaman ayırmalı ve daha sakin bir gün geçirmelisin. Vücudunu ve zihnini dinlendirmek bugün önemli olabilir.

Aşk

Bugün bir süredir tanıştığın bir insan ile aranızda daha farklı hislerin olduğunu fark edebilirsiniz. Bu konularda iletişim kurmak size daha iyi gelebilir. Bir şeyleri zorlamadan muhabbet etmek aşk konularında daha yumuşak etkiler oluşturabilir.

Para

İsteklerin ve ihtiyaçların birbirine tam uymayabilir. Gereksiz şeylere daha fazla para harcayabilecek bir ruh halinde olabilirsin. Bu durumun önüne geçmek için plan ve program yapmalı ve kendine ayırdığın bütçenin dışına çıkmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Sana normal gibi gelen bir gün etrafındaki insanlara o kadar da normal gelmeyebilir. Çevrendeki insanların hislerini ve düşüncelerini görmek seni zorlayabilir. Bazı şeylerde kendi işine odaklanmak daha iyi olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Temiz havada bulunmak ve derin nefes egzersizleri yapmak sana daha iyi gelebilir. Daha rahat nefes almak daha sağlıklı kararlar almana da vesile olacak. Bu konulara özen göstermen gereken bir gündesin.

Aşk

Bazı adımları karşı taraftan beklemek için yanlış bir gündesin. Beklentilerini kendi başına şekillendirmen gerekebilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa bu konuda açıklık kazanmak için senin adım atman gerekecek.

Para

Maddi olarak bazı şeylere bakarken iç sesini dinlemen gerekebilir. Algılarını açık tutmak ve gereken, önemli konulara vakit ayırmak, yeni şeyler öğrenmek parasal açıdan daha iyi gelecek sana. Maddi konularda algıları açmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün kabuğundan çıkmalı ve farklı şeyler denemelisin. Kendini aşmak ve yenilikler yaşamak sana, yaşadığın üzüntü ve sıkıntıları atmak için bir fırsat verecek. Farklı olana odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı önlem alman gereken bir gün. Sahip olduğun stres miktarı seni biraz yorabilir. Bu tür yorgunlukların önüne geçmek için evde tembellik etmek yerine zihnini boşaltacak aktivitelere odaklanmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişinin nasıl hissettiğini görmek isteyeceksin. Onun hislerini anlamak ve senin için neler düşündüğünü görmek isteyebilirsin. Ama bu konuda çok ısrarcı olmamak ve daha keyifli ortamlar yaratmak senin için önemli olabilir.

Para

Maddi konularda üzüntülerin ve hislerininin seni yormasına izin vermemelisin. Negatif düşüncelerle parasal konulara odaklanmak sana yaramayabilir. Paranın kıymetini bilerek hareket etmen gereken bir gündesin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olman gerekecek. Bazı konularda kontrolü yitirebilirsin. Ama bu durum sana gerginlik yaşatmayacak. Senin için önemli olan konularda kontrolü elinde tuttuğun için geride kalan konulara daha rahat yaklaşabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplin ve günlük rutin bugün sağlığın için daha önemli olabilir. Gerek erken uyuyup uyanmak gerekse beslenme düzenine dikkat etmek olsun, sağlığın için daha iyi kararlar alabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında güzel değişimler yaşanabilir. Hayatında yaşanan bu yeni olaylara nasıl tepkiler vereceğin önem kazanabilir. Bugün karşı tarafın ilgisi ve etkisinden çok senin tepkin daha fazla önem taşıyabilir.

Para

Maddi konularda organize olmak sana daha iyi gelebilir. Derli toplu bir hesap yapmak ve kendini çok fazla masraflara açmamak parasal anlamda daha keyifli bir gün geçirmene vesile olabilir. Bugün hesabını bilmek sana iyi gelecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Farkına varmadan etrafındaki insanların davranışlarını kontrol ediyor olabilirsin bugün. Bu konuda dikkatli olman gerekecek. Gereksiz gerginlikler ve üzüntülerle uğraşmamak için insanlara bir alan tanımalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında kendi ihtiyaçlarına odaklanmalısın. Yeme içme konusunda kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak daha iyi bir enerji sahibi olabilirsin. Bunun için mutfağa girerek istediğin şeyleri pişirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sakin bir şekilde oturup konuşmak size daha iyi gelebilir. İlişkinizde yolunda gitmediğini düşündüğünüz mevzulara vakit ayırmak ve birbirinizi dinlemek, yapıcı bir etki yaratabilir.

Para

Maddi konularda başkalarının ne düşündüğü çok fazla anlam ifade etmemeli senin için. Kendi emeklerine ve çabalarına odaklanmalısın. Gereksiz yere başkalarının yüzeysel fikirlerini dinleyip kendini üzmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün kendi isteklerinden daha emin olabilirsin. Ancak etrafta bu konuda yeterli kaynak olduğuna, kendini ifade edebilecek bir kalabalık olduğuna emin olman gerekebilir. Ani tepkilerle hızlı davranmak yerine sakin kalman gerekecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek en çok ihtiyacın olan şey olabilir. Biraz dinlenmek, kafanı toparlamak ve kendine vakit ayırmak enerjini yenilemene vesile olacak. Sağlığın için kendini çok fazla yormamalısın bugün.

Aşk

Bugün ilişkiler konusunda yapıcı olman gerekebilir. Karşındaki insanın ilgisini çekmek için çok fazla çaba göstermek yerine kendi iç huzurun için dikkatli davranman gerekebilir. Karşına çıkan negatifliğe karşı yapıcı olmalısın.

Para

Bugün maddi konularda büyük beklentilere girmemelisin. Elindekiyle yetinmek ve emeklerine güvenmek daha doğru olabilir. Büyük paralar hesap ederek plan yapmak yerine elindekilere göre bir şeyler düşünmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlar yüzünün bir hareketinden kendini nasıl hissettiğini anlayabilir. O yüzden bir şeyler saklamak veya konuşmamak sana yaramayacak. İçini sıkan konuları gündeme getirmek daha önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutininde yapacağın değişimler sana daha iyi gelebilir. Eğer hayatında büyük değişimler görmek istiyorsan rutininde ufak değişimler yapman daha iyi bir başlangıç olabilir. Sağlıklı değişimlere balıklama dalmadan, yavaşça hareket etmen gerekebilir.

Aşk

Aşk ve ilişkiler konusunda kendi iç sesini dinlemen gerekecek. Bazı konularda yaşananları gözden geçirmek ve daha sağlıklı kararlar alabilmek için geçmişte yaşanan olaylara farklı bir bakış açısıyla bakman gerekebilir.

Para

Ufak tefek değişimler, daha büyük paralar biriktirmene vesile olabilir. Eğer tutumlu olmak istiyor ve daha dikkatli para biriktirmeyi düşünüyorsan bugün ufak başlangıçlar yapabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara destek olman gerekebilir. Sevdiğin kişilerin yanında olmak ve onların yardımına koşmak sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Bugün gerçekten neye önem verdiğini gözden geçirmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz programlarına özen göstermen gereken bir gün olacak. Sıkıcı ve sıradan hareketler yerine keyif alacağın bir program düşünebilirsin. Dans, zumba ve eğlenceli grup dersleri sana daha iyi gelebilir.

Aşk

İlişkiler konusunda bazı şeyleri ciddi bir bakış açısıyla değerlendirmen gerekebilir. Sevdiğin kişiye destek olmak ve aranızda daha derin konuşmalar yaşanmasını sağlamak ilişkiniz için daha iyi bir etki oluşturacak bugün.

Para

Hesap kitap işlerini bir süreliğine de olsa geride bırakmak ve senin için daha önemli olan konulara vakit ayırmak daha iyi olabilir. Bugün paraya odaklanmak sana fayda sağlamayacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Ocak 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanlarla inatlaşmaman gereken bir gün olabilir. Derdini sana anlatmaya çalışan birileri ile muhatap olabilirsin. Kendini dış etkilere kapatmamak ve bazı konularda yapıcı olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve şekerli gıdalardan uzak durmak sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde enerjini aynı seviyede tutmak ve kendini daha iyi hissetmek için çaba göstermen gerekecek. Bugün yediklerine dikkat ederek enerjini kontrol altına alabilirsin.

Aşk

İlişkiler konusunda 'farklılık' konusu çokça dikkatini çekebilir. Daha sağlıklı bir iletişim için değişim konularına özen göstermen gerekecek. Sevdiğin kişinin negatif gördüğü durumları değiştirerek işe başlayabilirsin.

Para

Eğer bir gözün sürekli hesabındaysa biraz geri durmanın vakti gelmiş demektir. Sürekli elindeki paraya odaklanmak sana iyi bir enerji getirmeyecek bugün. Daha farklı konulara odaklanmak senin için daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel