24 Nisan 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Nisan 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Değişim kapıda. Bu değişimin ne kadarını hayatına sokacağın ise sana kalmış. Bugün hayatında içine sinmeyen şeyleri fark etmen bu değişim için iyi bir gelişme olabilir. Bazı şeyleri daha iyi bir hale getirmek için çaba göstereceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine nazik olmalı ve vücudunu gereksiz yere yormamalısın. Bir şeyleri halledebilmek için ekstra çaba sarf etmek vücudunu gereksiz yere yoruyor olabilir. Biraz durup dinlenmen gerekecek. Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmalısın bugün.

Aşk

Hayatında yeni birisi varsa eğer aşka bakış açınız farklı olabilir. Bu kişinin seninle iletişimini gözlemlemek isteyebilir ve onun nasıl bir yol izlediğini görebilirsin. Aşkta seni şaşırtabilir bu kişi.

Para

Bir şeylere kendini kaptırıp fazladan para harcamamalısın. Masrafları kısmak ve gereksiz yere para harcamamak önemli olabilir. Paranı ileriye saklamak ve aslında çok da lazım olmayan şeyleri almamak sana çok daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

İçine sinmeyen şeyleri değiştirmek için iyi bir gün olabilir. Bazı şeyleri daha mantıklı görebilir ve seni huzursuz eden konularda daha mantıklı hareketler edebilirsin. İçine sindiği gibi davranman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Üstündeki fazla enerjiyi nereye yönelteceğin önemli olabilir. Dışarı çıkamıyorsan bile ev içerisinde hareket edebilmelisin. Bol bol hareket etmek için internetten bir egzersiz programı öğrenebilirsin.

Aşk

Hani derler ya güzel aşklar atışmalarla başlar diye. Sende de böyle bir durum olabilir. Paylaşımlarını pek beğenmediğin bir insanı düşünürken bulabilirsin bugün. O kişiyi tanımak ve aranızdaki iletişimi artırmak size iyi gelebilir.

Para

İleriye dönük planlar yapmak ve bugünden harekete geçmek terazinin iki ucu gibidir. İkisine de eşit derecede özen göstermelisin. Bugün gelecek ile alakalı planlayarak bugünden adım atma işini daha iyi becerebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün bir şeyleri başarmaya çok yaklaşabilirsin. İşlerini yoluna koymak ve kafanı toparlamak sana iyi gelecek. Daha önceden halledemediğin bir şeyi çözmek seni mutlu edebilir. O yüzden algıları açık tutmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve hafif egzersizler sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı hareketler edebilmek için bugün bu konulara özen göstermen gerekecek. Vücudunun hareket kabiliyetini artırabilmelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle birbirinize vakit ayırmanız zorlaşabilir. Ancak kendinize odaklanmak da iyi gelecek size. Aşk konularında bir şeyleri aceleye getirmemek ve kendi işinize gücünüze odaklanmanız daha iyi olabilir.

Para

Detaylara özen göstermelisin. Maddi açıdan nerelere para gittiğini detaylıca görmelisin. Bu detaylar, bazı şeylerin astarının yüzünden daha pahalıya geldiğini görmene vesile olabilir. Kendine bir çekidüzen verebilmek için bu detaylara odaklanman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Yarım kalan işleri bitirmek için iyi bir gün olabilir. Bu işler ev işi, temizlik ve düzen içerikli olsa bile. Bir şeyleri yoluna koymak ve önüne engel olarak gelmemesini sağlamak zihnini açmana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini nasıl beslediğin önemli olabilir. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tüketmen sende daha iyi bir enerji yaratabilir. İşlenmiş gıdalar ve gereksiz kalori yükü yemekler yerine daha sağlıklı beslenmelisin bugün.

Aşk

Hislere kapılmadan önce iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Karşındaki insanı tanımadan ona karşı hisler geliştirmemelisin. Önce o kişiyi tanıyabilmelisin. Böylece daha iyi gelişmeler görebilirsin.

Para

Bugün önceliklerini iyi belirlemen gerekecek. İleriyi düşünerek maddi adımlar atmak yerine bugün senin için önemli olana odaklanabilirsin. Böylece işler "acil" moduna girmeden bir şeyleri yoluna koyabilir ve geleceğine daha rahat odaklanabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bildiğin ve gördüğün şeyler arasında uyumsuzluk olabilir. İnsanları nasıl tarttığına dikkat etmen gerekecek. Bir şeyleri daha farklı görmeye başlayabilirsin. Ve böylece daha dikkatli hareket ederek işin aslını görebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun yeteri kadar dinlenebildiğine emin olman gerekecek. Uyuduğun yerin temiz olduğuna ve seni yeteri kadar dinlendirdiğine emin olabilirsin. Daha rahat uyumak için lavanta yağı gibi şeyler kullanabilirsin.

Aşk

Aşk konularında kendini güzel etkilere açabilirsin. Bir süredir hoşlandığın birisi varsa onunla aranızda güzel sohbetler dönebilir. Aşk ve mutluluk konularında hayatında iyi şeyler olacağına en başta senin inanman gerekebilir.

Para

Zihninin uyandığını hissedebilirsin. Bir şeylere karşı ilgin artabilir. Bu odak kuvvetini maddi konularda canını sıkan şeyleri çözmeye verebilirsin. Böylece yeni çözümler ve gidiş yolları bulabileceksin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Canını sıkan şeylere daha rahat odaklanabilirsin bugün. Bir şeyleri yoluna koymak ve kendini daha iyi hissetmek adına radikal kararlar alabileceksin. Yolunda gitmeyeni ya yoluna koyacaksın ya da kapının önüne. Bu net tavrın sana çok şey katabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun dengesini koruman gerekecek. Uyku düzeni ve bol bol su tüketimine özen göstermelisin. Kendini daha iyi hissetmek için yediklerini dengede tutmak ve uyku düzenine özen göstererek bol bol su tüketmek iyi gelebilir.

Aşk

Aşk ile hayranlığı karıştırabilirsin bugün. İlgini çok çeken insana karşı hislerini net bir biçimde görmen gerekebilir. Bu kişiye karşı gerçekten bir hissin olup olmadığını görmek için biraz kendini gözlemelisin.

Para

Bir şeylere karşı "hep bana" tavrı sergilememelisin. Çevrendekilerle dengeli bir paylaşıma girmen gerekecek. Sahip olduklarına şükrederek etrafındakilerle bir şeyleri paylaşman daha iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Sevdiğin şeyleri yapamadığını düşünüyorsan bugün bu konuda bir adım atman gerekebilir. Sana keyif veren, içini rahatlatan şeylere vakit ayırmak kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. Bugün isteklerinle alakalı sağlam kararlar alabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Geçmişe dönük negatif etkileri üstünden atmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Yoga ve meditasyon gibi şeylere özen gösterebilirsin. Negatif bir havadan çıkıp yarına ve bugüne odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bir huzursuzluk olabilir. Bu huzursuzluğu görmek ve aranızdaki negatif enerjinin kaynağını bulmak sana düşebilir. Aşk konularında biraz dikkatli davranman gerekecek bugün.

Para

Yeni durumlara adapte olman gerekebilir. Parasal açıdan anksiyeteye kapılarak masraf yapmamak için içinde bulunduğun durumu anlaman gerekecek. Biraz geri çekilip analiz yapmak sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bugün, odaklandığın konuların sana ne kadar yaradığını ne kadar yaramadığını düşünmen gerekebilir. İş ile alakalı sana neyin iyi gelip gelmediğini düşünebilirsin. Bir şeyleri değiştirmek için daha keyifli adımlar atmak bugün alacağın kararlarla gerçekleşebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Vücudunda biriken stresi atmak ve daha iyi hissetmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Kendini toparlamak için biraz esneme hareketlerine odaklanabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile alakalı hayallere dalman olası. Onunla alakalı bir adım atmadan önce zihninde başka şeyler kurabilirsin. Ancak gerçeklikten çok uzaklaşmaman ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmen gerekecek.

Para

Hayatta önceliklerini gözden geçirmen gerekebilir. Masraflar için bu öncelikleri hatırlaman gerekecek. Çok da büyük önem taşımayan şeyleri ertelemek için iyi bir gün olabilir. Senin için gerçekten nelerin önemli olduğunu görebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Eski alışkanlıkları değiştirmek zordur. Ancak başlamak için güzel bir an yakalarsan devamı gelir. Bugün bazı alışkanlıklardan vazgeçmek için iyi bir gün olabilir. Sağlığına daha fazla odaklanarak iyi kararlar alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutininde sana yaramayan şeyleri kesmek için iyi bir gün olabilir. Sağlığına iyi gelmeyen şeyleri kesebilir ve daha iyi kararlar alabilirsin. Kendin için en iyisi olacak şeylere odaklanabilir ve bunun için güzel bir adım atabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızdaki iletişimi artırman gerekebilir. Bir şeylerin gökten inmesini veya karşındaki insanın "ben onu seviyorum" diye uyanmasını beklemektense iletişimi sen başlatabilirsin.

Para

Parasal açıdan içine sinmeyen şeylere dikkat etmelisin. Eğer resmi bir belge imzalaman gerekiyorsa iki kere düşünmen gerekebilir. Maddi açıdan içine sinmeyen ve aklına yatmayan şeyleri bekletmende fayda var.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

İletişiminin azaldığı kişilerin neler söylediğini öğrenebilirsin bugün. Onların genel olarak söylediklerine güvenmede sıkıntı yaşasan da insanları olduğu gibi kabullenmen gerekecek. Bu kişilerle artık iletişimin olmasa da onların yalan söylediğini düşünmemeli ve bazı konularda onlara güvenmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına daha fazla özen gösterebilirsin. Yediklerine dikkat etmek ve şekeri azaltmak vücuduna daha iyi gelecek. Enerji seviyeni dengelemek için işlenmiş gıdalardan ve şekerden uzak durmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda oluşan gerginliği çözmek için birbirinize karşı dürüst olmanız gerekecek. Bu dürüstlük silsilesini sen başlatabilirsin. Bir şeyler hakkında konuşmaya başladığınızda gerisi gelebilir. Bu konulara özen göstermelisin.

Para

Parayı yavaş harcamak sonucu değiştirmez. Masrafları kesmenin farklı bir yolunu bulmalısın. Bugün bütçeni dengelemek için nerelere para gittiğini detaylı bir biçimde görmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Ortada var olan bir konu hakkında detaylı araştırmalar yapabilirsin. Eğer bir karar alınması gerekecekse bu kararı almadan önce her bir yanından işi öğrenmen gerekebilir. Mantığını konuşturarak daha güzel sonuçlara varmak için çaba göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiklerine zaman ayırman ve duygusal bütünlüğüne odaklanman senin için önemli olabilir. İnsanlarla iletişimini artırman onlar ile alakalı anksiyeteni yenmene ve daha güzel şeylere odaklanarak gerginliği geride bırakmana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik durumlar yaşanabilir. Eğer bir ilişkin varsa gidişatı ile alakalı kafanı kurcalayan mevzular gündeme gelebilir. Güne daha farklı bakarak bazı şeyleri daha iyi anlamak adına sevdiğin kişiye ve sana biraz daha farklı odaklanmalısın.

Para

Paraya duygusal yaklaşmaman gerekecek. Canın istedi diye masraf yapmak seni zora sokabilir. Mantıklı kararlar almalı ve masrafları kısmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Nisan 2020 Cuma)

Genel

Bir şeylerin görüldüğü gibi olmadığını fark etmen olası. Etrafında olan bitenlerin farklı aktarıldığına şahit olabilirsin. Bir şeylerin iç yüzünü görmek ve bunları yoluna koymak sana kendini daha iyi hissettirebilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Halletmesi zaman alan şeylere odaklanarak sabrını esnetebilir, hayatında olan bitenlere daha farklı şekillerde odaklanabilirsin. Emek ve zaman isteyen şeylere odaklanmak hem zihnini hem de bedenini rahatlatacak bugün.

Aşk

Yeni birisinden hoşlanabilirsin bugün. Aşk konularında daha farklı etkiler görmen olası. Bu kişiyi tanımak ve uyumunuzu anlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. O yüzden biraz geri çekilip hislerini anlamalı ve bu kişiyi tanımaya çalışmalısın.

Para

Parasal dengeyi kurmak bugün önemli olabilir. Yeni kararlar alarak harcamalara girmeden önce hesabında ne kadar para kaldığını görmen gerekecek. Kendini yoracak gereksiz masraflara girmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel