24 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Mart 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Eğer bazı geziler planlıyorsan bugün doğru bir gün olmayabilir bunun için. Seyahat planlarında gecikmeler olabilir. Bazı uçuşlar iptal olabilir, bir şeyler yolunda gitmeyebilir. Kendini çok sıkmaman gereken bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gerginliğin vücudunda ağrılara sebep olması olası. Bu ağrılarla başa çıkabilmek için bolca su tüketip kendini fazla yormamak iyi olacak. Dinlenmeye ve doğru beslenip bolca su tüketmeye dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün gerginlikle sevdiğin kişinin kalbini kırmaman gerekecek. Bu durum daha fazla çaba isteyebilir. Karşı tarafa anlayışla yaklaşmak seni daha da düşündürebilir. O yüzden acele etmemelisin.

Para

Stresle hareket etmek seni işte daha başarılı bir noktaya getirmeyebilir. Kaygılarla hareket etmek parasal anlamda kendini zorlamana sebep olabilir. Doğru kararlar almak için daha sakin bir ruh haline bürünmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Gecikmeler seni çileden çıkarabilir. Çevrendeki insanların yavaşlığı veya iş bilmezliği seni yorabilir. Bazı şeyleri agresiflikle değil de zamanla çözebileceğini öğrenmen gerekecek bugün biraz.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi bedenini çok zorlamaman gerekebilir bugün. Çok yorgun düşmemeli ve arada dinlenmeye öncelik verebilmelisin. Daha sağlıklı bir gün için biraz da olsa dinlenebilmeye öncelik vermelisin.

Aşk

Bugün aşkta bazı şeyler tam düşündüğün gibi olmayabilir. Ama olaylara hemen tepki vermek yerine bir şeyleri gözlemlemek için kendini geri çekmek daha iyi olabilir. O yüzden aşkı aceleye getirmemelisin.

Para

İşi aceleye getirmek daha hızlı ve güzel iş çıkmasını sağlamayabilir. Bazı şeyleri doğru zaman aralıklarına bölerek ve acele etmeden halletmen gerekecek. Bugün için büyük beklentilere girmemen de iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Telefonlaşmalar veya yazılı konuşmalar seni yanlış anlamaya ve anlaşılmaya itebilir. Yüz yüze olmayan bütün iletişimler seni zorlayabilir. O yüzden kimle ne konuştuğuna ekstra dikkat etmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Düzgün beslenmek demek kendini sevdiğin şeylerden tamamen alıkoymak demek değildir. Beslenmende dengeli olmak ve ölçülü olmak seni daha iyi sonuçlara götürebilir. Her şeyi kesip kendine işkence etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda yanlış anlaşılmalar olmaması için dikkatli davranman gerekebilir. Acele etmemeli ve bir şeyleri zorlamamalısın. İletişiminizin daha iyi geçebileceği günleri beklemek şu an acele etmekten iyidir.

Para

İş konusunda bazı gelişmeler yüz yüze görüşülerek daha iyi çözülebilir. Bugün bu konularda nasıl iletişim kurduğuna dikkat etmen ve her şeyi iki kere teyit ettirmen gerekebilir. Yorucu olsa da bunu yapman gerekecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeyler daha yavaş ilerleyebilir. Dikkatin dağılabilir. Kendini bir şeylere odaklanmak için zorlamak yerine günü akışına bırakman senin için daha iyi olabilir. Kendini zorlamaman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Gün içerisinde dinlenebilmek bir lüks olmamalı. Enerjini daha doğru kullanabilmeye özen gösterebilmelisin bugün. Daha sağlıklı bir gün için biraz da olsa dinlenebilmeli ve acele etmemeyi öğrenebilmelisin.

Aşk

Aşkta bir şeyleri hızlandırmak isterken tam aksi etkilere sebep olabilirsin. O yüzden acele etmemeyi öğrenmen gerekecek. Daha iyi iletişimler için başka bir gün daha iyi bir şansın olabilir.

Para

İş konusunda bir şeyleri yoluna koymak için acele etmemen gerekebilir. Daha doğru ve mantıklı kararları başka günler alabilirsin. Bugünden bir şeyleri acele ettirmek düşündüğün gibi hızlı ilerlemene vesile olmayabilir. Aman dikkat!
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlarla anlaşabilmen daha da zorlaşabilir bugün. O yüzden bazı konuşmaları daha da uzatıp bir şeyleri iyice zora sokmaman gerekecek. Gemileri yakmak için doğru bir gün olmayabilir. Sabırlı olmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Dinlenmek ve zihnini boşaltmak her şeyden önde gelebilir. Stresle hareket etmek sağlığına da zarar verebilir. Daha sakin bir gün planlamak ve yediklerine dikkat etmek iyi olacak bugün.

Aşk

Aşka odaklanman çok daha zor olabilir. Sevdiğin kişinin seni hiç anlamadığını düşünebilirsin. Bir şeyleri bitirme noktasına getirmeden ve acele etmeden davranmak zorlaşabilir.

Para

İşe kendini vermen zorlaşabilir. Bir şeyleri ertelemen senin için daha iyi olabilir. Kendini çok zorlamamak ve bir şeyleri yetiştirmek için acele etmemek iyi olabilir. Çok zorlanacağın bir gün geçirmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bugün belgelerle uğraşmak için doğru bir zaman olmayabilir. Özellikle de para gerektiren konularda dikkatli davranman gerekecek. Kafan başka yerlerde olabilir. Bu konuları aceleye getirmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün açık havada biraz zaman geçirmek sana kendini daha iyi hissettirebilir. Daha sağlıklı bir gün geçirebilmek için zihnini boşaltabileceğin ve derin nefes egzersizleri yapabileceğin bir zaman geçirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha keyifli şeylere odaklanmak isteyebilirsiniz. Ama bazı şeyler sizi zorlayabilir. Yine de sakin bir ortamda baş başa ve kafa dinleyecek bir biçimde zaman geçirmek sana iyi gelebilir.

Para

Para ile alakalı konularda acele kararlar almaman gerekecek. Daha dikkatli davranman ve doğru şeylere odaklanabilmen biraz zaman gerektirebilir. Bugün sabırlı olman ve para konusunda hızlı davranmaman iyi olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Yapmak istediğin şeylerin önüne engeller çıkabilir. Bir şeyleri ertelemek durumunda kalabilirsin. Bu durumların seni ekstra yormaması için kendini biraz geri çekmen ve bir şeyleri kafaya takmamayı öğrenmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenerek ve egzersizine odaklanarak fiziksel olarak daha da kuvvetlenmen olası. Fiziksel olarak kendini meşgul etmen zihinsel olarak gerginliği de üstünden atmana vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle konuşmalar zorlaşabilir. Birbirinizi tam anlamadığınızı düşünebilirsin. Karşı tarafın kafasının dikine gittiğini düşünürken aynısını senin de yaptığını görmen zor olabilir.

Para

İşte bir şeyleri yoluna koymak isterken aksi şekilde durumlarla karşılaşman olası. Yeni kararlar almamalı ve acele etmemelisin. Gerginliğin geçmesini beklemen daha iyi olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Sabırlı olmak çok önem kazanabilir. Bir şeyleri oldurmaya çalışarak kendi enerjini yok etmemelisin. Bazı şeyleri kendi haline bırakabilmeli ve müdahale edemediğin şeylere üzülmeyi bırakmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini dinlendirmen her şeyden önemli olabilir. Özellikle de sabrının sınandığı zamanlarda kendini ekstra yormaman gerekecek. Bugün biraz dinlenebilmeli ve tek başına zaman geçirebilmelisin.

Aşk

Aşka odaklanman zorlaşabilir. Bu konudaki beklentilerini gözden geçirmen ve acele etmemen gerekebilir. Bir şeyleri hızlıca çözmeye çalışmak işe yaramayabilir.

Para

İşte gelişme beklerken bir şeylerin ertelendiğini görmek seni biraz üzebilir. Ama bu konuyu kişisel algılamaman ve kendini olduğundan daha fazla yormaman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Bazı planlar ertelenebilir bugün. Bir şeyleri esnek tutman iyi olacak o yüzden. Planları oldurmak için ısrar etmek yerine bir şeyleri kendi haline bırakman iyi olabilir. Esnek davranabilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve aceleyle hareket etmek senin düşmanın olabilir. Gerginlikle ve hızlıca hareket etmek seni daha fazla yorabilir. Vücudunu ve zihnini dinlendirmek için bir fırsat yaratman gerekecek.

Aşk

Aşkta değişik durumlarla karşılaşman olası. Ama her şeyi bugünden anlamlandırmaya çalışmamalısın. Acele etmemeli ve olanları daha sakince düşünebilmelisin. Bunun için biraz kendini geri çekmen gerekebilir.

Para

Bugün iş konularında bir şeyleri yetiştirmek için acele etmemelisin. Elinde olmayan şartlar dolayısıyla yaşanan gecikmeleri kendi üstüne bir görev olarak almaman gerekecek. Bazı şeyler kendi halinde daha iyi sonuçlanabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Kendini fazla yormuş olabilirsin. Bu yorgunluk kendini daha fazla belli edebilir bugün. Bu yorgunluğu aşmak senin için öncelik haline gelebilir. Bir şeyleri erteleyebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendini olduğundan daha fazla yormaman gerekecek. Daha sağlıklı olabilmek için dinlenmeye öncelik vermen gerekebilir. Sağlığın için dinlenmeye odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle farklı şeyler yapma planların olabilir. Ama bazı şeyleri erteleyip sakince ve kafa dinleyebileceğin bir ortamda zaman geçirmek daha fazla kıymete binecek. Birlikte zaman geçirirken kendinizi fazla yormamanız gerekebilir.

Para

Bugün önem gerektiren ve özen isteyen bazı şeyleri başka günlere ertelemen gerekebilir. Biraz da olsa dinlenebilmen sana kendini iyi hissettirecek. Daha sağlıklı bir gün için dinlenmeye öncelik vermelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Girmek için çok heveslenmediğin bir ortama davet edilebilirsin. Her ne kadar isteksiz olsan da yine de bu ortamlara girmen iş ve geleceğin konularında etkili olabilir. Farklı şeyler denemeye açık olman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için bir şeyleri ciddiye alman gerekecek. Günlük rutinini kuvvetlendirmek, egzersize odaklanmak ve sağlıklı beslenmek gibi konular bu konuda önemli olabilir. Kendini geliştirmen gereken konular olacak.

Aşk

Bugün aşka zaman ayırmak zor olabilir. Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek isterken başka şeylere öncelik vermen gerekebilir. Bu konuları incelikle planlaman gerekecek bugün.

Para

İnsanlarla iletişimini artırman iş ve maddi konularda kendini belli edebilir. İş ağını geliştirmen ve farklı insanlarla konuşman iş konularında farklı gelişmeleri sana çekebilir. Konuşmalara açık olmalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2022 Perşembe)

Genel

Parasal olarak bir beklentin varsa bugün bu konuda bazı aksaklıklar olabilir. Bir şeyler gecikebilir. Bu konuda kendini paralamaman gerekecek. Bir şeylere zaman tanıman ve esnek olman iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresle kendine yüklenebilirsin bugün. Bu durum ağrılara ve kramplara sebep olabilir. Bunun önüne geçmek için kendine bir papatya çayı yapabilir, daha sakinleşebileceğin ortamlarda bulunabilirsin.

Aşk

Bugün bir şeylerin gecikmesi, planların ertelenmesi seni üzebilir. Bu üzüntüyü başka şeylere yansıtman da olası. Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak ve daha dikkatli olmak iyi olabilir.

Para

Beklentilerin üzerinden kendine yüklenmemelisin. Eğer alacağın bir para varsa bu konuda gecikmeler olabilir. Elinde olmayan durumlar için kendini zorlamaman gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel