24 Mart 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Mart 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Gecikmeler, beklemeler ve sıkıntı gününü negatif etkileyebilir. Bir şeylerin gerçekleşmesini beklemek yerine kendi hayatına odaklanmak daha iyi olabilir. Sana keyif veren konulara vakit ayırmak sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna bir denge getirmen gerekebilir. Sağlıklı beslenmek, bol su tüketmek, hareket ve iyi bir uyku. Sağlığın için en önemli şeyler bunları dengelemene bağlı. Bugün bu denge için daha dikkatli kararlar alabilirsin.

Aşk

Flörtleşmeler ve keyifli konuşmalar sana iyi gelebilir bugün. Derin bir aşk veya bir sevgi bağı olmasa da ortada, keyifli konular hakkında sohbet etmek sana çok daha yapıcı bir etki getirebilir.

Para

İnsan ilişkileriyle parasal konular arasında bir denge yakalaman gerekebilir. Hem iş hem de arkadaşlık önem kazanacak. Hayatına bir denge kazandırmak sana daha iyi kazançlar getirebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

İnsanlarla iletişimin söz konusu olabilir. Bir şeylere dikkat etmen gerekecek. Yüz yüze yapılmayan konuşmalarda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Bunları düzeltmek için en başta dikkatli davranmak daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir çay içmek, ayakları uzatmak ve derin bir nefes almak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Vücudunu fazla yormamalı ve biraz dinlenmeye vakit ayırmalısın. Kas ağrılarının önünü almak için vücudunu dinlendirmen gerekebilir.

Aşk

Bugün romantik bir vakit geçirmek isteyebilirsin. Sevdiğin kişiyle ortak planlar yapmanız olası. Birbirinize vakit ayırmak ve sakin bir ortamda birlikte kafa dinlemek sana iyi gelebilir. Aşkta daha yapıcı etkiler görebilirsin.

Para

Kendini çok fazla yoruyor olabilirsin. Parasal açıdan büyük beklentilere girmek seni gereksiz bir yorgunluğa itiyor olabilir. Bugün farklı konulara odaklanmak ve parasal mevzularda aceleci olmamak sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Her zaman kolaylıkla işleyen bir şeyler bugün seni zorlayabilir. Bu konularda olumlu kalman gerekecek. Bir şeylerin yavaşlaması sinirini bozmamalı. Kendini oluruna bırakmalı ve günle uyumlu gitmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Mutfağa girip kendi yemeğini kendin yapmalısın. Bir şeyler için kendi başına hazırlık yapmak sana daha sağlıklı gelebilir. Vücudunun ihtiyaçlarını düşünerek hareket edebilir ve sağlığına özen gösterebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye kendini ifade etmek zorlaşabilir. Ona karşı hislerini bir türlü dile getiremeyebilirsin. Bu konuda kendine zaman vermek ve doğru kelimelerin gelmesini beklemek seni üzmemeli. Aceleyle hareket edip pişman olmadan önce kafanı toparlamalısın.

Para

Kendi işini kendin görmek sana daha iyi paralar getirebilir bugün. Kendi heveslerine etrafından ortak aramamalı kendi işini kendin görmelisin. Bazı şeyleri bir başına halletmen daha kıymetli olmasını sağlayabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

İnsanlarla iletişiminde azalma olabilir bugün. Bazı iş içerikli konularda kendini tam ifade edemeyebilirsin. Bir şeyler için doğru zamanı beklemek sana daha iyi gelebilir. Harekete geçmeden önce hazırlık yapmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durman gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek ve paket gıdalardan uzak durmak sende daha iyi bir etki yaratabilir. Sağlıklı beslenmenin etkisini daha iyi görebilir, daha dikkatli hareket edebilirsin.

Aşk

Aşk konusunda sosyal ortamlarda bulunman gerekiyor olabilir. Ancak bu ortamlara girmeden evvel kendini zihinsel olarak buna hazırlaman gerekebilir. Yeni bir aşkı hayatına dahil etmeden önce iç sesini dinlemek için biraz kafanı toparlaman gerekebilir.

Para

Maddi konularda hazırlıklara girmen gerekebilir. İlerisi için elini atacağın masrafları düşünebilir ve daha dikkatli hareket edebilirsin. Parasal konularda mantıklı kararlar alarak daha sağlam ilerleyebileceksin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Önemli belge işleri için acele etmemen gerekecek. Bir şeyleri aceleye getirmen daha sonra pişman olmana sebep olabilir. Yavaştan almak ve her şeyin bugün hallolması için kendini yıpratmamak daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Açlık ve yorgunluk, normalde yapmayacağın şeyleri yaptırabilir sana. Sinir ve stres yaratabilir mesela. O yüzden vücudunun dengesini korumak sana daha iyi gelebilir. Kendini aç bırakmamalı ve bol bol su tüketmelisin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye karşı hislerini açmaya çekiniyor olabilirsin. Ancak kimi kandırdığını kendine sorman gerekecek. Bir şeyleri içine atmak veya dile getirmemek, o hislerin kaybolmasına fırsat vermeyecek. Bugün eyleme geçmen gerekebilir.

Para

Maddi konular ile alakalı fikirler ile uğraşabilirsin. Eğer bir iş söz konusuysa, bu iş için neler yapabileceğini düşünebilirsin. Kendine bir gidişat yolu belirlemek için iyi bir gün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Hayatına bir hareket katmak istiyor olabilirsin. Ancak bu hareketin gerçekleşmesi için öncesinde bir hazırlığın olması gerekebilir. Maddi manevi her konuda daha dikkatli kararlar almak ve planlı devam etmek beklediğin değişimleri başlatabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini ifade edebilmek ve derdini anlatabilmek vücudunda biriken stres ve gerginliği atmana vesile olabilir. Kendini daha sağlıklı hissetmek için zihinsel kanalları açman gerekecek. Kendini ifade etmek zihnini boşaltabilir.

Aşk

Aşk konusunda niyetler netleşebilir bugün. Karşındaki insanı daha net görebilirsin. Onun sana hislerini, senin ona hislerini daha net görmek sende iyi bir etki yaratabilir. Aşka kendini daha rahat açabilirsin.

Para

Kazanç ve masraf tablosunu dengelemen gerekecek. Ortada çıkabilecek dengesizlikler seni ileride zora sokabilir. Kafana göre masraf yapmamalı ve tasarruflu hareket ederek bütçeni yormamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

İletişim konularına dikkat etmen gerekebilir bugün. İş ve maddiyat ile alakalı konularda iletişime özellikle dikkat etmelisin. İnsanlarla arandaki iletişimi sağlıklı tutmak bir şeylerin daha iyi gitmesine vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini çok yoran şeylere karşı önlemini almalısın. Her şeyi aynı anda halletmeye kalkmamak bu önlemlerin başında gelebilir. Kendine karşı nazik olmalı ve biraz dinlenebilmelisin bugün.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle aranda daha iyi bir iletişim olabilir. Aranızda bir şeylerin çözülmesi ve daha iyi bir noktaya gelmesi sizi mutlu edebilir. Aşk konularında daha güzel gelişmeler görebilirsin bugün.

Para

Para ile elde edemeyeceğin şeylere odaklanmak isteyebilirsin bugün. Ya da para gerektirmeyen şeylere… Her ne olursa olsun elin cebine gitmeden mutlu olmak için bir şans tanıyabilirsin kendine.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Bir süredir gerçekleşmesini beklediğin bir konu ertelenebilir. Bu durum canını sıkabilir. Ancak olaylara yapıcı bakmalı ve "nasıl bunu düzeltirim" diye düşünmelisin. Böylece kendini daha iyi hissederek yapıcı bir şekilde hareket edebileceksin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Diyet veya egzersiz konularında sonuç beklediğin bir şeyler tam istediğin gibi olmayabilir. Ancak bu konular için kendini çok üzmemelisin. Yolunda gitmeyen şeyleri değiştirmek için yapıcı olman gerekecek bugün.

Aşk

Bugün sevdiğine vakit ayırmak için iyi bir gün. Eğer bir sevdiğin yoksa o zaman kendine vakit ayırmalısın. Aşk konularında daha güzel gelişmeler görebilirsin. İçten içe değişen hislerini fark edebilir ve bir şeyleri daha net görebilirsin bugün.

Para

Etrafındaki insanların maddi konularda sorumluluk alma zamanı gelmiş olabilir. Eğer birçok şeyi üstlenen sensen, bugün kendini geriye çekmeli ve etrafındakilerin bu sorumluluklar altına girmesine fırsat vermelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Bir şeyleri yavaştan almak sana daha iyi gelebilir. Kendini çok fazla yoruyor olabilirsin. Biraz dinlenmek ve etrafında olan bitenin gidişatına bırakmak daha iyi olacak. Vücudunu fazla yormamaya bakmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İyi bir uyku çekmek için kendine gereken ortamı hazırlaman gerekebilir. Sağlıklı bir dinlenme süreci için temiz ve sıcak bir ortam ayarlayabilir, daha rahat kıyafetler giyebilirsin. Gece uykuna dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel konuşmalar yapmak aranızda daha iyi bir etkinin oluşmasına vesile olabilir. Aşk konularında daha dikkatli ve uyumlu olacaksın bugün. Sevdiğin kişiyi anlayacak ve kendini daha iyi ifade edebileceksin.

Para

Masrafları ertelemek sana daha fazla zarar getirebilir. O yüzden bir şeyler bozulduysa yarını beklememelisin. Ev eşyaları ve sürekli kullandığın cihazlar için masrafa girmek aslında bir yatırım olarak görülmeli.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlar seni bir yerlere davet edebilir ancak bir yere gidecek hevesin veya isteğin olmayabilir. Günü kendine ayırmak ve istediğin şeylerle zaman geçirmek sana daha iyi gelecek. Vaktini boşa harcamamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve daha sağlıklı beslenmek gündemine gelebilir bugün. Hem enerjini artırmak hem de sindirim sistemini fazla yormamak için sebze ağırlıklı bir menü denemelisin bugün. Sağlığını ön planda tutman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini yeni etkilere açman gerekecek. Bu etkilere kendini açmak için önce zihnini boşaltman gerekebilir. Aşka hazırlıklı girmen gerekecek. Bugün bu hazırlığı yapmak için dikkatli düşünebilirsin.

Para

Üretken olmak ve daha fazla şeye odaklanmak isteyebilirsin. Zihnini senin için önemli olan konulara odaklamak sana daha güzel kazançlar getirebilir. Bugün parasal açıdan daha keyifli geçebilir senin için.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Bir şeylerin ertelenmesi canını sıkabilir. Ancak senin için önemli ve keyifli şeylere odaklanmak ve beklentilerini geride bırakmak daha iyi olacak. Sadece gerçekleşmesini istediğin şeylere değil, daha farklı konulara vakit ayırmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni şeyler keşfetmek için önce zihnini güzel olan şeylere açman gerekebilir. Zihnindeki yorgunluğu atmak için kendine zaman tanırsan zihinsel olarak daha sağlıklı hissedeceksin. Farklı konulara odaklanmak için zihnini boşaltabilmelisin.

Aşk

Vaktini boşa harcamak istemediğin için kafanda bir öncelikler listesi yapabilirsin. Ancak sevdiğin kişi seninle daha fazla vakit geçirmek isteyebilir. İkinizin de aynı anda üretken olabileceğiniz şeyleri birlikte yapmanız size daha iyi gelebilir.

Para

Para harcamadan önce planlı hareket etmek sana iyi gelebilir. Bugün ileride harcayabileceğin paralar için planlar yapabilirsin. Bazı konulara bugünden zaman ayırıp bir şeyleri yoluna koymak sana daha iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Mart 2020 Salı)

Genel

Zihnini açmak ve daha keyifli şeylere odaklanmak için ileriye dönük planlar yapman gerekebilir. Sadece bugünü ve yarını düşünmemeli, geleceğin ile alakalı pozitif kararlara odaklanmalısın bugün. Hiç beklemediğin güzel gelişmeleri başlatabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri sana çok iyi gelecek bugün. Bir şeylere odaklanmanı kolaylaştıracak ve kaslarını hareket ettirecek bu egzersizlere odaklanmak sende daha iyi bir etki yaratabilir. Yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin bugün.

Aşk

Aşk konusunda keyifli gelişmeler görebilirsin. Sevdiğin kişiyle daha güzel vakitler geçirmen olası. Eğer hayatında kimse yoksa kendini yeni ve güzel etkilere açabileceksin. Aşkın seni sarması olası bugün.

Para

Yeni fikirlere kendini açmak için elin hemen cebine gitmemeli. Parasal konularda seni yormayacak konulara odaklanman daha iyi olabilir. Eğer yeni bir mevzu için para harcaman gerekiyorsa iki kere düşünebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel