24 Kasım 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Kasım 2022 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Aklına geleni yazman veya çizmen gereken bir gün olabilir. Zihnindeki dağınıklığı engellemek ve kafanı toparlamak için elini meşgul tutman da gerekebilir. Daha dikkatli bir gün geçirmek için bir şeyleri yazman önem kazanacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün zihnin biraz dolu olabilir. Bu doluluk da bir şeylere odaklanmanı zorlayabilir. Bu tür durumlarda kendine yapabileceğin en iyi şey zihnini boşaltmana yarayacak yoga veya meditasyon seçeneklerini düşünmek olacak.

Aşk

Aşkta aklına yatmayan şeyler olabilir. Bunları göz ardı etmemelisin. Ancak bunlarla yüzleşmek için daha sağlıklı bir gün beklemen de gerekebilir. O yüzden gözlem yapmaya devam edip içine sinmeyenleri bir kenara koyman önemli olabilir.

Para

Yazılı iletişimler daha sağlıklı sonuçlar almanı sağlayabilir bugün. Kendini bu tür durumlarda daha iyi ifade edebilir, günün sonunda elinde bir kanıtla daha rahat edebilirsin. İşte önemli meseleleri yazılı halletmeye çalışmalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Gurur yapabileceğin bir gündesin. Senden istenen bir iş sana biraz garip gelebilir. Bazı şeyleri gurur yapmadan çözmeye çalışmak ve açık fikirli davranmak ise sana çok şey katacak. Mızmızlık etmemek önemli bir konu bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kafan biraz dolu olabilir. Stres seni oldukça zorlayabilir hatta. Daha hafta bitmeden böyle hissetmek de biraz gözünü korkutabilir açıkçası. Bu negatiflikten sıyrılmak için biraz egzersize zaman ayırman gerekecek.

Aşk

Kıskançlık yapabileceğin bir gündesin. Veya sevdiğin kişinin davranışlarını sorgulayabileceğin bir gün de olabilir bu. Her ne olursa olsun kendi tavırlarında yapıcı olman gerektiğini unutmaman gerekecek.

Para

İş ortamlarında senden istenen bir şey canını biraz sıkabilir. Ancak günün sonunda elde edeceğin iyi şeylere odaklanmakta fayda var. Ufak tefek detaylarda gurur yapmak yerine genel sonuca odaklanmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Bugün pek de havanda olmayabilirsin. Normalde keyif alacağın ortamlar bugün sana işkence gibi gelebilir. En iyisi, fırsatını bulduğunda kendince ve sakin bir gün geçirmek olacak. Kafanı boşaltacağın bireysel etkinlikler daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde kendine zaman ayırmanın faydasını görebilirsin. Başkalarıyla zaman geçirmek yerine kendi başına vakit geçirmek daha rahat etmeni sağlayabilir. Biraz kafanı dinleme ihtiyacı duyabilirsin.

Aşk

Aşk sana hiç de cezbedici gelmeyebilir bugün. Aşkla yakınlığın radyoda çalan bir şarkıya denk gelmek kadar olabilir hatta. Bir şeyleri zorlamama taraftarı olabilirsin. Kafana göre hareket etmen gerekebilir biraz.

Para

İşlerde ve parasal meselelerde olabildiğince bağımsız kalmanda fayda var bugün. Ekip çalışmaları veya başkalarından beklentiler seni yorabilir. Bunun yerine kendi işini kendin görmeli, sıkıntılı noktalarda bir şeyleri ertelemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlar için endişelenebilirsin bugün. Bu da bütün enerjini emebilir. Gün içerisinde öncelik verdiğin konular genellikle ailevi meseleler olabilir. Onlar iyi olmadan sen de kendine odaklanmakta zorlanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stresin seni ekstra yormaması için esneme hareketleri veya yoga gibi konulara daha fazla odaklanmayı tercih edebilirsin. Kaslarında biriken gerginliği atmak oldukça önemli bir konu haline gelebilir. Buna zaman ayırmakta fayda var.

Aşk

Aşkta istediğin noktada olmayabilirsin. Hayatında aşk söz konusu olduğunda bir şeyleri kaçırıyor gibi hissetmen de olası. Ancak bu yanılgıdan kendini sıyırmak da sana düşecek biraz. Kendine zaman tanıman gerekebilir.

Para

Ailevi meseleler için kesenin ağzını açman beklenebilir. Herkesi ilgilendiren bir konuda maddi olarak senin sorumluluk alman beklenebilir. Bu tür konularda kontrolü elde tutman daha iyi olacak, o yüzden başkasından beklemek yerine zor olsa da senin halletmen daha mantıklı olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Senden yardım isteyen insanlar olabilir bugün. Her ne kadar müdahil olmak istemesen de canını sıkan konulara odaklanman gerekebilir. Özellikle de ailevi meselelerde sağlam bir yol izlemen istenebilir. Sorumluluk alan taraf sen olabilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Çevrendekilerin gerginliği ister istemez sana yansıyabilir. Bu negatiflikten kurtulmak için fırsatını bulduğunda kendince zaman geçirmen daha iyi olacak. Sağlığına odaklanmak için egzersize daha fazla zaman ayırabilirsin.

Aşk

Aşk konularına istediğin kadar vakit ayıramaman olası bugün. Aşkta beklentileri gözden geçirmen gereken bir gün de olabilir ayrıca. Bir şeylerle ilgilenmediğin zaman o şeyin hiç ilerlememesi dikkatinden kaçmayacak. Bu konularla sonradan ilgilenebilirsin.

Para

Maddi açıdan çevrendekilerin iyiliğini düşünerek hareket etmek senin bütçeni biraz zorlayabilir. Ancak eğer planlı ve özenli hareket edersen bu konuda biraz daha şanslı olabilirsin. Eğer maddi bir sorumluluğa gireceksen bunu özenli planlamalarla zamana yayabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Güzel şeylere odaklanmak isterken para engeline takılabilirsin. Bir şeylerde daha ölçülü davranman beklenebilir ve bu da isteklerinle arana bir ket vurabilir. Eğer planlı ve dikkatli olursan bu engeller geçici olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca sıvı tüketmek ve sağlıklı beslenmek sana özellikle iyi gelecek bugün. Yediklerinde daha dikkatli tercihlerde bulunabilirsin. Özellikle de mevsim sebzelerinden oluşan çorbalar içmek sana iyi gelecek.

Aşk

Kalbine söz geçirmekte zorlanabilirsin bugün. Eğer bir ilişkide sana yanlış yapıldığını düşünüyorsan bunu ifade etmeden duramayabilirsin. Ancak kırıcı veya yıpratıcı davranmamak önemli olabilir. Bu konuda senin kendini kontrol etmen gerekecek.

Para

Eğer yapmak istediğin bir masraf varsa bunun için önden bir hazırlık ve plan yapman iyi olabilir. Belki bugünden bir masraf yapamayabilirsin ancak ilerisi için daha rahat harekete temek adına bugünden bir şeylerin yolunu açabilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Sıkıcı işler ve gündelik angarya... Bütün gün kafanda bunlar olabilir. Her ne kadar heyecanlı veya enerjik gelmese de kulağa, bugün bir sürü işi halledebilecek enerjiye sahip olabileceksin. İşlerin çoğunu halletmek sana iyi gelebilir o yüzden.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde biraz yorulman olası. Ancak bu yorgunluğu aşabilecek bir fırsat da elde edebilirsin. Günün sonunda yeteri kadar dinlenebilmen sana çok iyi gelebilir. Uyku düzenine odaklanmak adına biraz daha çaba gösterebilirsin bugün.

Aşk

Aşkta bir şeyleri kıskançlık noktasına getirmemeye özen göstermelisin. Karşı tarafı suçlayıcı hareketler, aranızda bir şeylerin kırılmasına sebep olabilir. Ani tepkiler vermekten kaçınmak bugün senin için daha iyi olabilir.

Para

Bugün bir süredir ilgilenmekten kaçındığın sorumluluklara odaklanabilirsin. Tamire gitmesi gereken eşyalar için ustalar bulmak, değişmesi gereken eşyalar için yenilerini araştırıp onlara para ayırmak gibi meseleler daha fazla gündemde olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

İlgilenmek zorunda kalacağın durumlar veya kişiler hevesini biraz kırabilir. Zira aklında yapmak istediğin daha farklı şeyler olabilir bugün. Bu tür konularda var olan şartları olduğu gibi kabullenmek ve günü ona göre geçirmek daha iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatında daha iyiye giden bir enerji döngüsü yakalamış olabilirsin. Bugün bu konuda daha şanslı olduğunu görebilirsin. Enerjini doğru yönlendirdiğin sürece sağlık açısından canını sıkan bir şey olmayabilir. Rahat bir gün geçirmek adına neler yapabileceğine odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta aklına yatmayan ne varsa daha fazla dikkatini çekecek bugün. Ancak acele kararlar almak yerine olan biteni biraz daha gözlemlemek isteyebilirsin. Sert ve ani kararlar almadan önce biraz olanları netleştirmen gerekebilir.

Para

Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin. Ancak bu gelişmeleri sakin bir kafayla yoluna koyman gerekebilir. Heyecanlı meseleleri sakin bir kafayla gözden geçirebilecek bir ruh hakine sahip olabilirsin bugün. Bu durum seni daha iyiye itebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Uzun zamandır görüşemediğin bir arkadaşın varsa onunla iletişime geçmek isteyebilirsin. Bazı iletişimleri senin başlatman gerekebilir. Ayrıca bugün göreceğin rüyalar seni biraz rahatsız edebilir. Genel olarak bilinç altına ittiğin konularla yüzleşmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnimiz bazen bize beklenmedik oyunlar oynayabilir. Üstünden geldiğimizi düşündüğümüz sıkıntılar kendilerini rüyalar veya kabuslar olarak gösterebilir. Bunları göz ardı etmemeli ve gerektiğinde profesyonel bir destek aramaktan çekinmemelisin.

Aşk

Aşk konusunda kafan karışabilir. Kendi hislerini gözden geçirmek isteyebilirsin. Seni mutlu etmeyen bir ilişki söz konusu ise bu ilişkinin gidişatı hakkında daha fazla şeyi gözden geçirebilirsin bugün.

Para

İşe odaklanmak seni biraz yorabilir. Bazı konular ekstra çaba isteyebilir çünkü. Hem kazançlarda hem de harcamalarda özen gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin. O yüzden b ir şeyleri aceleye getirmemen en iyisi.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Farklı yerlere gitme hayali seni bütün gün oyalayabilir. Aklında sürekli gideceğin bir tatilin hayali veya bulunacağın bir ortamın düşüncesi olabilir. Bir şeylere odaklanmakta zorlanabilirsin. Sevdiklerinden destek almak sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kafanı toparlamak zorlaşabilir bugün. Hayallere dalmak ise bir o kadar kolay olacak. Zihnin bu kadar doluyken güne odaklanmak boşa bir çaba olabilir. O yüzden bugün zihinsel olarak kendini kuvvetlendirmeye ve meditasyona özen göstermelisin.

Aşk

Hayatında kimse yoksa eğer bugün kafana göre hareket etmek sana keyif verecek. Bekarlığın tadını çıkarabilirsin. Zira aşk sana hiç çekici gelmeyebilir. Ancak bir ilişkin varsa karşı tarafın bu konudan alınmaması için dikkatli davranman gerekebilir.

Para

Eğer planlamalarda yetersiz kaldığını düşünüyorsan bir bilene danışmak iyi olabilir. Harcamaları ve işleri planlarken sevdiğin ve güvendiğin insanlardan destek almaktan çekinmemelisin. Destekler, daha iyi sonuç almanı sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Bugün halledilmesi gereken işler sana ekstra sıkıcı gelebilir. Angaryadan saydığın bir sürü iş sıraya dizilebilir. Ancak bunları bugünden yoluna koymak ilerisi için sana daha rahat bir zaman dilimi sunabilir. O yüzden bugünden kolları sıvamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Enerjini neye yönlendirdiğin önemli olabilir, evet. Ancak bazen bazı durumlardan kaçınmak da zor olabilir. Bugün işler seni ekstra yorabilir. Burada yapabileceğin en iyi şey bolca vitamin takviyesi almak ve kendine iyi bakmak olacak.

Aşk

Aşka kıskançlık bulaşabilir bugün. Sevdiğin kişinin neler yaptığını veya hangi ortamlara girdiğini görmek ve bilmek isteyebilirsin. Ancak bu durumun can sıkıcı ve boğucu bir hal almaması için senin kendi hislerini kontrol etmen gerekecek, o kişinin ne yaptığını kontrol etmesi değil...

Para

Can sıkan veya el yoran işleri bugünden halletmek, haftanın geri kalanını daha rahat geçirmene vesile olabilir. Bugün iş konularında daha fazla çaba gösterebilirsin. Her ne kadar önceliği başka şeylere vermek istesen de bu konuda biraz kendini kontrol etmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2022 Perşembe)

Genel

Her ne kadar sana çekici gelmeyen konuşmalarla dolu bir ortam gündeme gelse de bu ortama girmekten çekinmemelisin. Zira sosyalleşmek sana beklenmedik kapılar açabilir bugün. Bu tür konulara hazır olmanda fayda var bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün daha rahat olabilirsin. Zihnen ve bedenen daha keyifli bir enerjiye sahip olabilirsin. Bolca esneme hareketi yapıp kaslarını hareket ettirmenin de bu konuda sana faydası olabilir. Bu tür konularda kendini geliştirmelisin.

Aşk

Aşk söz konusu olduğunda kendi yaşadıklarından çok çevrendekilerin neler yaptığını öğrenmek isteyebilirsin. Her ne kadar aşk dedikoduları ilginç gelse de başkalarının hayatına müdahale etmemeye çalışman gerekebilir. Temkinli olmanda fayda var.

Para

İş ile alakalı iletişimler beklenmedik ortamlarda kendini gösterebilir. İşe odaklanırken güzel gelişmeleri kendine çekebileceksin. Sıkıcı görünse de bazı ortamlarda bulunmanın faydasını görmen olası.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel