24 Kasım 2020 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Kasım 2020 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Gün içerisinde hangi konulara özen gösterdiğine dikkat etmen gerekebilir. Bazı durumlara gereğinden fazla vakit ayırıyor olabilirsin çünkü. Gününü daha dikkatle planlamak için biraz düşünmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugüne bugün hiçbir bahane "su içmeyi sevmiyorum" dan daha kötü olamaz. Vücudunun en ihtiyaç duyduğu şeye tepeden bakmamalı ve daha fazla su tüketmeyi alışkanlık haline getirmelisin.

Aşk

Aşık olduğun kişiyle mantıklı konuşmalar yaparak ortak kararlar alman olası bugün. Ortada kalan meseleleri çözüme kavuşturmak, daha yapıcı kararlar almak ilişkinize iyi yansıyabilir. Bugün buna dikkat etmelisin.

Para

Halledilmesi gereken konuları çözmeden yeni şeylere başlamak sana fazla vakit kaybettirebilir. Bugün kendi iş yükünü kendine göre ayarlamalı ve bunun dışına fazla çıkmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Yeni bir konu öğrenmek için zihnini açabilirsin. Aklını daha farklı meselelere vermek sana daha yapıcı gelebilir. Yeni konulara odaklanmanın etkisi gün içerisinde kendini gösterebilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmek senin bünyene daha iyi gelebilir. Sağlıklı bir bünye için vücudunun su ihtiyacını karşılamalısın bugün. Su içmekten gereksiz sebeplerle kaçınmamalısın.

Aşk

İlgilendiğin kişiden emin olmak için dikkatli düşünmen gerekebilir. Ona karşı bir adım atmadan önce bu kişiden emin olmak isteyebilirsin. Onu tam anlamıyla tanıyana kadar beklemek daha doğru olabilir senin için.

Para

Bazı meseleleri yarım bırakmamalısın. Başladığın işleri bitirmeli ve maddi mevzuları kaygı haline getirmeden işine odaklanmalısın. Kısa vadeli çözümler işe yaramayabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Kendine ait bir gün geçirerek enerji toplayabilirsin bugün. İsteklerine göre güzel şeylere odaklanmak ruh halinde fark yaratabilir. Başka konularla kendini germeden önce kendin için enerji toplamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına ekstra önem göstermen gereken bir dönem olabilir. Özellikle son zamanlarda şekerli gıdalar tükettiysen… Dişlerini, diş etlerini temizlemeli ve çürük oluşumunun önüne geçmek için dikkat etmelisin.

Aşk

Aşık olduğun kişiyle sıcak ve samimi bir ortamda bulunmak isteyebilirsin. Ama ikiniz de bunun için çok meşgul olabilirsiniz bugün. Görüşebilmek için birbirinizi zorlamamak daha iyi olacak.

Para

Yarım kalan meseleleri halletmek için iyi bir gün olacak. Eğer ödenmesi gereken bir fatura varsa daha fazla beklemeden halletmelisin. Maddi mevzuları bugünden halletmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Sağlıklı kararlar alıp yeni konulara odaklanmakta hevesli olabilirsin. Ama halihazırda elini oyalayan meseleleri tam anlamıyla çözmen gerekecek. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak için biraz düşünmen gerekebilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uykusuzluk çekiyorsan eğer bunu aşmak için dikkatli olman gerekebilir. Yatak odanı daha uyunabilir bir hale getirmek, kullandığın elektronik cihazları erkenden kapatmak ve yatağa erkenden girmek bir nebze de olsa fayda edebilir bugün.

Aşk

Aşk ve sevgi konusunda zihnini ve kalbini dinlendirmen gerekecek. Her olayda büyük kavgalar ve karmaşalarla yaklaşmamalısın karşındakine. Az biraz yalnız kalmak ve kafanı toplamak sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün tasarruf etmek sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan yarınları düşünmek daha doğru olabilir. Elindeki her kuruşu son kuruşuna kadar harcamamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Kendi içine sinmeyen mevzuları düzeltmek adına daha fazla hareket edebilirsin bugün. Daha güzel ve mantıklı kararlar almak sana iyi gelebilir. Anlamlı kararlarla yeni girişimlere, değişimlere gidebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Mutfağa girip kendin için yemek hazırlamak daha doğru bir karar olabilir. Dışarıdan yemek söylememek sana daha iyi gelecek. Kendin için yemek hazırlamalısın.

Aşk

Aşk konularında kafanı kurcalayan mevzuları dikkatle düşünmek için biraz kafanı toplaman gerekebilir. Önce kendi içinde nasıl hissettiğine dikkat etmelisin.

Para

Almak istediğin şeyler için bir bütçe çıkarabilirsin. Çıkaracağın bu bütçe senin için daha mantıklı olabilir. Plan ve program ile isteklerine ulaşabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Çok bunaldığın bir süreç olabilir ama bu bunalma vakitlerini aşmak sana bağlı olacak. Bugün nelere, kimlere odaklandığın tamamen ruh haline yansıyabilir. O yüzden olumlu konular seçmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sıcak bir çorba içmek sana daha iyi gelecek. Kendi mutfağına girip bol vitaminli sıcak bir çorba hazırlamak bünyene iyi gelebilir. Hem kendi bağışıklığını kuvvetlendirmek hem de vücuduna dikkat etmek için bu tür yemeklere odaklanabilirsin.

Aşk

Açık ve net olmamak kabalık olarak addedilir. Eğer aşık olduğun kişiye karşı açık ve net konuşmuyorsan bu durum kabalık olarak görülebilir. O yüzden ifadelerinde net ve düşüncelerinde de açık olmalısın.

Para

Yarım kalan meseleleri sonlandırmak, resmi evraklarla uğraşmak gibi konular gündeme gelebilir. Bazı durumları ortada bırakmamak ve sonlandırmak sana daha iyi gelecek. O yüzden üşenmemelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Etrafındaki insanlara destek olmak için yardım elini uzatabilirsin. Maddi olarak olmasa da manevi destek amaçlı bazı girişimlerde bulunabilirsin. Sevdiğin yanında olmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziken daha sağlıklı olmak için aldığın önlemlere özen göstermelisin. Hasta olduktan sonra tedavi olmak yerine evvelden önlemler almak iyi bir seçenek olabilir. Kendi bünyeni kuvvetlendirmelisin bugün.

Aşk

"Acaba bana ne demek istedi" demek aslında "kesin olarak bana istediğimi söylemedi" demektir. Aşık olduğun kişinin bir şeyleri açıkça dile getirmemesi, o şeyi söylemediği anlamına gelmekte. Başka anlamlar aramamalısın.

Para

Kendine bir hediye alman gerekebilir. Kendin için jestler yapabilirsin. Çok uzun bir süredir istediğin bir şeyi almak sana iyi gelebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Sakin ve rahat bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Kafanı toparlamak, sakin düşünmek ve gelecek planları yapmak senin için daha mantıklı olacak. Sağlıklı kararlar zihnini boşaltmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Soğuk algınlıklarına karşı özen göstermen gereken bir gün olabilir. Koronavirüsün kol gezdiği zamanlarda normal grip bile zor gelebilir çünkü. Kendi bağışıklığını kuvvetlendirmelisin bugün.

Aşk

Aşık olduğun kişinin sözlerini detaylıca düşünmek ve altlarında büyük anlamlar aramak sana iyi gelmeyecek. Bugün olan biteni kendi halinde görmek sana daha iyi gelebilir. Büyük düşüncelerle detaylara ve analizlere girmemelisin bugün.

Para

Parasal açıdan çevrendeki insanlara destek olmayı tercih edebilirsin. Sevdiğin kişilerin sıkıntıda olmaması için cömert davranacaksın. Bu konularda güzel kararlar alabilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

İnsanlarla iletişimine ekstra dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Kime ne dediğine dikkat etmeli, ne konuştuğuna özen göstermelisin. İnsanların laf taşımasına fırsat vermeden, net bir iletişim kurmak önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Hijyen ve mesafeye özen göstermen gerekebilir. Son zamanlarda her zamankinden daha dikkatli olman gerekecek. Koronavirüsten korunmak için elinden geleni yapmalısın bugün.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında içine sinmeyen durumları gündeme getirebilirsin. Aşık olduğun kişi ile aranızda anlaşmazlıklara sebep olan durumlar hakkında daha net olman olası. Açık ve net olmak ilişkinize yarayabilir.

Para

Maddi mevzularda yanlış anlaşılmalarla bazı konuşmaları geçiştirmemelisin. Kendini doğru ifade etmeli ve karşı tarafın da kendini ifade etmesine fırsat vermelisin. Kavga ile, küskünlük ile paraya odaklanmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Aklını, mantığını yeni şeylere açmak zor olsa da bu durum bazı olaylara bakış açını değiştirebilir. Yaşananlara takıntılarla yaklaşmanın önüne geçmek için dikkatini farklı konulara vermelisin. Hep aynı konular üzerinden kendini yormamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir gün için başka zamanları beklememelisin. Bugün, kendin için bir rutin oluşturmak ve öz disiplinini kuvvetlendirmek sana daha iyi gelecek. Sağlıklı beslenerek ve iyi bir egzersiz ile bunu sağlayabilirsin bugün.

Aşk

Aşık olduğun kişiyle yaşadığın anlaşmazlıkları çözmek için açık ve net olmalısın. Bazı meseleleri görmezden gelmek veya ötelemek ilişkinizde zarar yaratabilir. Aman dikkat!

Para

Yeni düşünceler üretmek daha doğru olabilir. Maddi mevzularda her zaman işe yarayan adımlar bu sefer işe yaramayabilir. Bu sebeple farklı düşünmeli ve zihnini açmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Kendi hayatında düzelmesini istediğin konulara daha fazla vakit ayırabilirsin. Bazı konuları yoluna koymada ve daha mantıklı kararlar almada zihnin berrak olacak. Meseleleri halletmek için bugünün güzel enerjisini kullanabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine, içtiklerine dikkat etmek midenin daha da iyi çalışmasına vesile olabilir. Mideni yormayacak yiyeceklerle beslenmek de bünyeni de kuvvetlendirebilir. Bugün ne yediğine dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Almak istediğin kararlar aşkta önemli olabilir. Bazı durumlar iki dudağının ucuna bakabilir. Bugün kendinden emin bir biçimde davranarak kendine karşı dürüst olmak senin için daha önemli olacak.

Para

Bazı önemli işlerini bugünden halletmek sana vakit kazandıracak. Parasal konularda elini kuvvetlendirmek için masrafları ötelememen gerekecek. Bazı harcamalar için harekete geçmen sana daha fazla para kalmasını sağlayabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Kasım 2020 Salı)

Genel

Etrafındakilerin senin sözlerini yanlış anlaması olası bugün. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için bir şeyleri iki kere teyit etmen gerekecek. Bugün kendini ifade etmek için biraz çaba göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli yiyeceklerden uzak durmak sana daha iyi gelecek. Gereksiz yere şekerli tüketerek mideni ve bünyeni yormamalısın bugün. Enerji seviyeni belli bir düzeyde tutmak için şekerli gıdaları azaltman gerek.

Aşk

Aşk seni daha da sarabilir bugün. Sevdiğin kişiyle mutlu vakitler geçirebilirsin. Birlikte alacağınız kararlar, konuşmalarınız ve mutlu ortamlar kalbini ısıtacak.

Para

Maddi açıdan sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Gereksiz masraflarla bütçeni yormamalı ve yarınları düşünerek hareket etmelisin. Paranı biriktirmek daha iyi bir seçenek olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel