24 Haziran 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Haziran 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Keyifli sohbetler senin enerjini artıracak bugün. Neşeli bir sohbete dahil olmak bütün enerjini değiştirebilir hatta. Güzel iletişimlere açık olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için bazen sohbetler, keyifli aktiviteler ve arkadaşlarla güzel bir vakit geçirmek yeterli olabilir. Negatif enerjileri üstünden atmak için buna zaman ayırmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeyleri zorlamamak bugün için daha iyi olabilir. Enerjini bir şeyleri açıklamaya çalışarak değil de uyumu koruyarak sağlamlaştırabilirsin.

Para

Parasal mevzularda için daha rahat olabilir. Masrafları kolay kontrol edebilir, istediklerine zaman ayırabilirsin. Maddi olarak kendini yormayacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Bugün işlerini erken saatlerde halletmek ve kendine zaman ayırmak sana çok daha iyi gelecek. Kendince yapacağın işler için gününü iyi planlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmen gerekecek. Bunu güneşten daha fazla korunmak ve vücudunu susuz bırakmamak için yapmalısın. Su tüketimin senin için önemli olabilir bu aralar.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimini zorlamaman gereken bir gün olabilir. İnatlaşmamalı, bir şeyleri zora koşmamalısın. Sakin kalmalı ve ani tepkilerden kaçınmalısın.

Para

Güne erken başlayarak işlerini zamanlıca yoluna koymalı, ardınan bir şeyleri daha rahat halletmelisin. Günün erken saatlerinde zihnin daha berrak çalışabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Gün içerisinde molalar vermek sağlığın açısından iyi olabilir. İşe yüklenerek enerjini tüketmemek ve zihnini yormamak için mola vermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde ne kadar hareket ettiğini dikkatlice gözden geçirmen gerekebilir. Kendini ekstra yormamalısın. Biraz daha dinlenmeye zaman ayırman iyi olabilir.

Aşk

Senden hoşlanan birisi seninle iletişime geçmek için şansını deneyebilir. Bu durum gururunu okşayabilir. Ama karşı tarafa bir şey hissetmiyorsan bu konuda dürüst olman gerekecek.

Para

İş konularında kendine çok fazla yüklenmeden de bir şeyleri yoluna koyabileceğini görmen gerekebilir. Daha sağlıklı bir efor sağlayarak da aynı başarıları elde edebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kendini ne kadar yorduğunu görerek bir şeyleri değiştirmek isteyebilirsin. Daha az efor sarf ederek aynı verimi alabileceğini görmek seni şaşırtabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Mide ağrılarını ciddiye alman gerekebilir. Sana iyi gelmeyen besinleri kesmek, ağrıların temeline inmek önemli olabilir. Gerektiğinde doktora gitmekten çekinmemelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında daha az şey beklemek sana iyi gelebilir. Flörtleşmek ama bunun bir ilişkiye dönmesini beklememek, sohbet etmek ama bu sohbetten bir şeyler çıkarmamak iyi olacak.

Para

İş konularında değişime gidebilirsin. Direkt olarak işini değiştirmesen de bir şeyleri yapış biçiminde farklılık olabilir. Bu farklılık bereketiyle gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Artık canlanma vakti! Bugün yarım kalan işleri halledebilir, daha hızlı hareket edebilirsin. Yoluna koyulması gereken şeyleri tek tek yerine getirebileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Aşı rehavetine kapılarak virüs konusunu es geçmemelisin. Önlemleri biraz daha ciddiye alabilir, kendine ve sevdiklerine zarar gelmemesi için temizliğe özen gösterebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin neler düşündüğü önemli olabilir. Onun neler hissettiğini bilmeden heveslere kapılmaman daha mantıklı olabilir. Bugün aşk konusunda gerçekçi kalman gerekecek.

Para

İşe dört elle sarılabilirsin. Eğer bir işin yoksa bugün bu konuda değişimler görebilirsin. Yeni atılımlar, güzel kararlar seni daha başarılı olmaya itebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin ama bir süredir görüşemediğin arkadaşlarına vakit ayırman gerekecek. İletişim kanallarını açık tutman sana yarayabilir bugün. Kendini içine kapatmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hareketin azalmış olduğunu görmen olası. O yüzden bugün egzersize odaklanman gerekecek. Biraz egzersiz için kendine zaman ayırman daha iyi enerji seviyesine vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmek veya ona zaman ayırmak sana çok iyi gelecek. Aranızdaki muhabbeti artırmak ve keyfinizi yerine getirmek için buna ihtiyacınız olabilir. Aşka zaman ayırmalısın.

Para

İş konusunda fikir danışman gerekebilir. Güvendiğin insanlara özen göstermen, onların deneyimlerine yer vermek sana iyi gelecek. Daha doğru kararlar alabilirsin bu sayede.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara vakit ayırman gerekecek. Eğer bir süredir ihmal ettiğin aile büyükleri varsa onlarla iletişime geçmen önem kazanabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ağrılara karşı önlemler alman gerekebilir. Tutulmaların önünü almak ve kramplar yaşamamak için su tüketimini artırabilir, daha rahat hareket edebileceğin kıyafetler giyebilirsin.

Aşk

Bugün seninle ilgilenen birisi gündeme gelebilir. İlgini çekmeye çalışan birisi olabilir. Bunu görmek gururunu okşayacak.

Para

Parasal açıdan kendi isteklerine odaklanman çok doğru olmayabilir. Sevdiğin insanları da düşünmeli, daha dikkatli kararlar alman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Keyfince gezmek tozmak istemen olası. Ama bunu yaparken çevrendeki insanların sağlığını tehlikeye atmamalısın. Hareketlerini kontrol etmen daha iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer alkol tüketiyorsan bunu abartmamanda fayda var. Bünyeni gereksiz yere yormamalısın bugün. Tükettiğin alkol miktarını kontrol altına alman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda çok daha keyifli gelişmeler görmen olası. Daha mutlu olacağın bir iletişime odaklanabilir ve kendini daha iyi hissedebilirsin.

Para

Maddi olarak büyük masraflardan uzak durmak senin için yeterli olacak. Ama bu demek değil ki bir şeyleri tamamen kesip bırakasın… İhtiyaçların için para harcaman gerekiyorsa bunu ertelememelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Bugün sahip olduklarına şükretmek senin için öncelikli olabilir. Buna sevinebilir, memnun olabilirsin hatta. Kendini bu konularda olumlu düşünmeye itebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Virüse karşı önlemleri artırmalısın. Bunun için evine giren çıkan eşyaların dezenfektasyonunu yapmalı ve maske kullanımını artırmalısın.

Aşk

Aşkta çok olaylı bir gün geçirmemen, daha sakin bir biçimde kafanı toplaman iyi olabilir. Uyum ve huzur daha öncelikli olabilir.

Para

Maddi olarak sahip oldukların seni memnun edecek. Büyük beklentilerden veya kaygılardan uzak bir biçimde güne odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Bugüne biraz tıkanmış olarak başlaman olası. Bir şeylerin ters gittiğini düşünerek güne başlayabilirsin. Bu aksilikleri çözmeye odaklanmak yerine hayat ile savaşmamak önemli olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginlik seni yorabilir. Biraz kafanı boşaltmaya ve yalnız kalmaya ihtiyacın olabilir. Zihnen kendini fazla zorlamaman gereken bir gün geçirebilirsin.

Aşk

Bugün aşka odaklanmak zorlaşabilir. Yapman gereken, odaklanman gereken daha farklı şeyler olabilir. O yüzden bir şeyleri zorlamamalısın.

Para

İş ortamlarında yaşanabilecek aksilikleri kendi haline bırakman gerekecek. Bir şeyleri düzeltmeye çalışmak ters tepebilir. Bununla uğraşmamalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Yeni arkadaşlıklar kurmak için iyi bir gün olabilir. İletişim kanalların açılabilir, kendini daha iyi ifade edebilirsin. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendin için yeni kararlar alabilirsin. Değişimler yapman olası. Yediklerine ekstra dikkat etmen olası. Bu konularda daha özenli olacaksın.

Aşk

Sevdiğin kişinin hislerini görmek istemen normal. Bugün aranızda daha yapıcı iletişimler de olabilir. Ama yine de büyük beklentilerden uzak durmalısın bugün.

Para

Yeni bir iş arkadaşlığı kurmak ileride daha fazla para kazanmana vesile olabilir. Eğer iş konularında yenilik istiyorsan networking' e bir şans vermelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2021 Perşembe)

Genel

Maddi olarak kendini kontrol etmen gereken bir gün olabilir. Zira bugün biraz masraf kısman ve sahip olduklarına şükretmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün nasıl besleneceğin kendini nasıl hissedeceğini daha net etkileyebilir. O yüzden sağlıklı beslenmek, yağlı yiyeceklerden uzak durmak iyi olabilir.

Aşk

Eğer birisine karşı hislerin varsa bunu ifade etmek için bir yol bulman gerekecek. Karşı tarafa kendini belli etmen gerekebilir bugün.

Para

Parasal olarak elindekilerle yetinmen gereken ve gereksiz masraflardan uzak durman gereken bir gün olacak. Aklın hemen para harcamakta olmamalı.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel