24 Haziran 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Haziran 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini çok fazla zorlamamalısın. Etrafındaki insanlarla gereğinden fazla muhatap olmamalı ve kendinle daha fazla vakit geçirmelisin. Evini toplamak, yaşam alanını düzenlemek ve kendin için bir şeyler yapmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Anksiyete konularına dikkat etmen gerekir. Bu tür durumlarda profesyonellerden destek alman ve bünyene sıkıntı yaşatan stresin kaynağını azaltman seni daha iyi hissettirecek. Dikkatli olman gereken bir gün.

Aşk

Bugün kendi başına daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Hayatındaki kişiyle veya yeni tanıştığın insan ile zaman geçirmek yerine kendine vakit ayırmak ve aşktan beklentilerini düşünmek sana daha iyi gelecek. Romantik bir film izlemek keyfini yerine getirebilir.

Para

Maddi konularda yapmak istediklerini veya harcamaların hakkındaki fikirlerini kendine saklamalısın bugün. Senin yapmak istediklerini öğrenip bunu dünyaya duyurmak isteyen boşboğazlar sana bazı sıkıntılar yaşatabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün birisinin senin hayatını zorlaştırdığını fark edebilirsin. Karşındaki insanın art niyetli hareketleri keyfini kaçırabilir. Ancak bu ufak oyunlara düşmemeli ve bildiğini okumalısın. Ayakların yere daha sağlam basmalı bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kemiklerine, saçlarına ve tırnaklarına özen göstermen gerek. Daha fazla kalsiyum alman ve yeterince güneşte bulunman daha iyi hissetmeni sağlayabilir ve kemik sistemine faydası olabilir. Bu tür konuları gözardı etmemelisin bugün.

Aşk

Kafanda kurduğun şeyler yüzünden keyfinin kaçması olası. Aşk konularındaki beklentilerin ve gerçek hayattaki karşılığı seni biraz üzebilir. Ancak kendi hayatın için neyin doğru olduğunu sen kendin bileceksin.

Para

Bugün maddi konularda kendini daha da açmalı ve risklere hazırlıklı olmalısın. Elden para gitmesin diye gözardı ettiğin fırsatlar sana daha fazla para kazandırabilir. Bugün kendini biraz daha zorlaman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Hayatında kontrol edemediğin şeyler varsa kendini sıkmamalısın. Bazı şeyleri oluruna bırakman daha güzel sonuçlar elde etmeni sağlayabilir bugün. Gününden olabildiğince keyif almak için olumlu şeylere odaklanman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı olmak hastalıkları engellemekten çok vücudundan keyif almak ve kendini iyi hissetmekten geçer. Bugün sana iyi gelecek olan şey sevdiğin yemekler yemek ve bol bol gülmek olacak.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişki hakkında kafanda bazı soru işaretleri olabilir bugün. Bazı konularda korkuların ortaya çıkabilir. Ancak kendini karamsarlığa itmemeli ve biraz daha olumlu tarafından bakmalısın bugün.

Para

Maddi konularda daha gerçekçi olman gereken bir gün. Kafandaki fikirler ve elindeki fırsatlar birbiri ile uyuşmayabilir. Bu konuda kendini üzmek yerine gidiş yollarını kontrol etmende ve daha gerçekçi olmanda fayda var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün işler senin için kolay yürüyecek. Eğlenceli, sakin ve huzurlu bir gün geçirebilirsin. Yolunda gitmediğini düşündüğün şeylere aşırı derecede ağırlık vermemeli ve seni mutlu eden olaylara odaklanarak günün daha keyifli geçmesini sağlamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gülmek de insana iyi gelir. Serotonin salgılar ve kendini daha iyi hissedersin. O yüzden bugün keyfini yerine getirecek şeylere odaklanmalı ve bunun güzel etkilerini bünyende hissetmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim daha ciddi bir tona bürünebilir. Aranızdaki bazı mevzularda fikir ayrılığına gidebilir veya ikiniz için de önem taşıyan konuları gündeme getirebilirsiniz. Sakin kalmalı ve ani tepkiler vermemelisin bugün.

Para

Bugün maddi konularda kafanı çok fazla yormayacaksın. Aklında sosyal ilişkilerin daha fazla olacak. Elindeki paranın kıymetini bilmek ve gereksiz masraflardan kaçınmak bugün sana yetecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni kararlar almak senin için çok zorlayıcı olabilir. Geçmişte yaşadığın olumsuz olayların ışığında karar almamalı ve kendini toparlamak için biraz zaman tanımalısın. Karar almak için acele etmemeli ve kendini iyi etkilere açmalısın bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olacak senin için. Sadece organik beslenmekten yeterli olmayabilir. Bünyene iyi gelmeyen besinlerle ilişiğini tamamen kesmen ve kendine daha dikkat etmen gerekecek.

Aşk

Bugün kafanın içinde bazı kara bulutlar olabilir. Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim azalabilir. Ancak ciddi konularda önemli kararlar almadan önce bu kötü havanın geçmesini beklemeli ve kendine biraz daha zaman tanımalısın.

Para

Bugün satıcılara karşı dikkatli olmalısın. Gerçekle alakası olmayan sözler ve iddialar ile cebindeki paraya odaklanabilirler. Gereksiz masraflara girmemeye çalışmalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün güzel enerjini değerlendirmek için müziğe ihtiyacın olabilir. Bazı şeyleri kutlama havasında olabilirsin. Veya tek başına bile olsan güzel müziklerle keyifli vakitler geçirebilirsin. Bu enerjiyi güzel kullan.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenmek için yeterince tarif biliyor olman gerek. Sadece sebze ve meyve alışverişi yaparak daha sağlıklı beslenemezsin. Bugün yeni tarifler öğrenmek için kendine zaman ayırabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile üstünüzde kara bulutlar dolanabilir. İkiniz de kendinizi üzgün hissedebilir ve bu ilişkinin size iyi gelmediğini düşünebilirsiniz. Ancak büyük kararlar almadan önce sakince düşünmeniz gerekecek.

Para

Maddi konularda daha esnek olmak zorundasın. Bütün paranı tek bir şeye bağlamak veya sadece bir yerden para akışı beklemek seni sıkıntıya sokabilir. Yeni fikirlere kendini açma günü.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün evde tek başına vakit geçirmemen gerek. Daha verimli ve hareketli bir gün için senin bazı adımlar atman gerekebilir. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunmalı ve iş konularına daha dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün. Bazı gıdalar sana iyi gelmese bile bunları tüketmeyi alışkanlık haline getirmiş olabilirsin. O yüzden mutfağına girip sana yaramayan gıdaları temizlemek bugün senin için daha iyi olacak.

Aşk

Bugün sevdiğinle güzel planlar yapmalısın. Birlikte yapacağınız etkinlikler ne kadar detaylı olursa ikiniz de o kadar keyif alacaksınız. Güzel vakitler geçirmek için iyi bir gündesin.

Para

Maddi durumuna bir sıkıntı olarak bakmak yerine aşılması gereken ufak bir pürüz olarak bakman seni daha da kamçılayacak. Parasal konulara üzülmek yerine atacağın adımlara odaklanmalısın bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün ortaya koyacağın her emek, duygu ve para sana on katı kadar geri gelebilir. Ortaya koyacağın her şeyin daha fazlasını elde edebileceğin şanslı bir gündesin. Bugünün keyfini çıkarmalı ve olabildiğince verimli hareket etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük olarak neleri tükettiğine dikkat etmeli ve alışkanlık haline getirdiğin zararlı gıda ve içecekleri biraz daha sınırlamalısın. Özellikle şeker ile arana bir sınır koyma vakti!

Aşk

Eğer yeni bir ilişkin varsa gelecekte kendinden ve bu aşktan neler beklediğini anlamak için biraz zaman tanıman gerekebilir. Bu kişi ile daha fazla iletişimde bulunman bazı şeylerin şekillenmesini sağlayacak.

Para

Paranın yerini iyi öğrenmen gerekecek bugün. Durduk yere para kaybetmek veya elindeki paranın bir anda uçup gitmesi olası. Bunun bir sebebi dikkatsizlikken diğer bir sebebi de harcamaları kontrol etmemen olabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün yeni bir kişi ile tanışırsan bazı şeyleri ağırdan almalısın. Karşındaki insanla arandaki muhabbeti sınırlı tutmalı ve her şeyi tek bir seferde ortaya dökmemelisin. Yavaşça gelişmesine izin vermelisin bu dostluğun.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutinini ikiye bölmek senin için daha iyi olabilir bugün. Gün ortasında kendine vakit ayırmak ve dinlenmek, enerjini toplamanda ve işlerini daha rahat halletmende faydalı olacak.

Aşk

Tek başına vakit geçirmek ve kafa dinlemek isteyebilirsin. Ancak aşk bu istekleri görmezden gelecek gibi. Bulunacağın ortamlarda yeni bir kişi ile tanışma ve ondan hoşlanma ihtimalin çok yüksek bugün.

Para

Bütün sıkıntılarının sebebinin para olduğu yanılgısına düşebilirsin bugün. Ancak durum tam olarak böyle olmayabilir. Maddi konularda hiçbir sıkıntı olmasa bile gününün zor geçmesine sebep olabilecek şeylere odaklanmalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün şanslı olacağın bir gün. Beklenmedik yerlerden güzel kazançlar gelebilir veya güzel haberler ile keyfin çok yerine gelebilir. Ölçülü ancak keyifli bir gün seni bekliyor olacak. Tadını çıkar.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için yapman gerekenleri listelemek bugün önceliğin olabilir. Yeni adımlar atmadan veya profesyonellerden destek almadan önce her şeyi kafanda bir düzene sokman gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda meseleler çıktığında gereğinden fazla tepkiler verebiliyorsun. Bugün böyle bir ortam oluşursa sakince karşındakini dinlemeli ve olayları büyütmemelisin.

Para

Bugün maddi konularda büyük iniş veya çıkışlar yaşamayacaksın. Bazı şeyleri olduğu gibi tutmak ve aynı olarak sürdürmek de büyük bir erdemdir. Bugün sahip olduğun paranın kıymetini bileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün karşına çıkan sorunları halletmek için acele etmemelisin. Hemen kendini ortaya atmamalı ve başkalarına bu meseleyi düzeltmeleri için zaman tanımalısın. Hem daha az yorulacak hem de daha az gerileceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri başarmak isteği her zaman büyük mevzular için işe yaramaz. Hayatını ve sağlığını düzene koymak için kendine güzel hedefler koyabilirsin bugün. Hem kendini hem de etrafındaki koşulları bu yeni hedefler için hazırlayabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda geçecek bir konuşma ile aranızdaki fikir ayrılıkları ortaya çıkabilir. Hoşlandığın kişiyi daha yakından tanımak için kendine bir şans vermelisin bugün.

Para

Gereksiz harcamaları kısmak ve risk almamak gününün daha iyi geçmesini sağlayacak. Durduk yere seni masrafa sokacak kararlar almamalısın bugün. Parada riskli davranışlar seni sonradan pişman edebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Haziran 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün sevdiklerinle daha fazla vakit geçirmek ve kutlamalar yapmak isteyebilirsin. Keyfin çok yerinde olacak. Ancak bazı şeylere fazla tepki göstermemeye çalışmalısın. Enerjini dikkatli kullan bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Daha sağlıklı bir hayat tarzını arzuluyor olabilirsin. Vücudunu ve zihnini daha iyi bir noktaya getirmek için kendine dikkat edeceğin bir gün. Gereken doktor randevularını almaktan kaçınmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile hayatınızdaki durumlar için bazı konuşmalar yapabilirsin. Fikirleri ortaya koyma ve akıl danışmak gibi şeyler senin için önemli olacak. İkiniz arasındaki uyumun artacağı bir gün.

Para

Bazı şeylere fazlaca tepki vermek iyi bir alışkanlık değildir. Maddi konularda kontrol edemeyeceğin şeyler için fazla tepki vermen seni biraz gerebilir. Bugün sakin kararlar almalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel