24 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Eylül 2021 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Yakın bir akraban tarafından yapılacak ziyaret kendini iyi hissetmeni sağlayacak. Eski günler hakkında konuşmak, geçmiş güzel anıları hatırlamak mutlu olmanı sağlayabilir. Sohbet ortamının tadının çıkarmakta yarar var.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Etrafındaki insanların seni etkilemesine izin vermemelisin. Ruh halinin duyduklarınla değişmesini engellemek daha aktif olmanı sağlayacak. Enerjini korumak için düzenli egzersize devam etmek isteyeceksin.

Aşk

Yeni tanışacağın biri sayesinde kendini tekrar aşk hakkında düşünürken bulabilirsin. Bu insanla daha fazla zaman geçirmek, onunla bir ilişki yaşama ihtimalini güçlendirecek. Anı yaşamaktan çekinmemelisin.

Para

Yeni işler hakkında daha cesur davranman gerekecek. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek için adımlarını korkusuzca atman gerekecek. Başladıktan sonra gerisi işleyişe göre ilerleyecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Yaşadığın yer hakkında birkaç düzenleme yapmak isteyebilirsin. Ev ile ilgili ufak tamiratlar ve düzenlemeler yapmak beklediğin değişikliği yaratmanı sağlayabilir. Yaşadığın yerde yapacağın değişiklikler sana ilham verebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evde sıkışıp kalmak yerine fırsat buldukça dışarı çıkmak daha yararlı olacak. Hareketsiz kalmamaya dikkat etmelisin. Yediklerin konusunda daha dikkatli olmak, sağlığına verdiğin önemi hatırlamana sebep olacak.

Aşk

İlişki konusunda istemediğin şeyleri yapmak zorunda hissetmemelisin. Bir şey seni heyecanlandırmıyorsa, eski etkisini yitirmişse tekrar değerlendirmekte yarar var. Yeni şeyler peşinde koşmak senin için daha faydalı olabilir.

Para

Para konusunda işlerin daha iyiye gitmesi seni yeni harcama planları yapmaya itebilir. Gereksiz harcamalardan uzak durmak senin için daha iyi olacak. Eline geçecek parayı tasarruf amaçlı kullanmak kendini daha güçlü hissetmeni sağlayacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Bir arkadaşından gelecek güzel bir haber sayesinde günün güzel geçebilir. Gelecek haberin de yardımıyla yeni şeylere başlamak için gereken motivasyonu bulmak mümkün olacak. Yaratıcılığın sınırlarını zorlamak, senin için keyif verici olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günün güzel geçmesi için karamsar insanlardan uzaklaşman gerekecek. Enerjini çeken, sana bir şey katmayan insanlardan uzak durmak senin için önemli olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durman daha hareketli olmana yardım edecek.

Aşk

Yeni bir ilişki için kendini hazır hissedebilirsin. Beraber bir şeyler yapmaktan keyif alacağın, zaman geçirirken eğleneceğin birini bulmak zaman içinde mümkün olacak. Yeni insanlarla tanışacağın ortamlara girmekten çekinmemelisin.

Para

Yeni fırsatları değerlendirmek için heyecanlı hissedeceksin. Yeni başlangıçlar yapmak, senin daha yaratıcı olmana yardımcı olacak. Yaratıcılığının yardımıyla yeni fırsatlarla karşılaşmak daha mümkün olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Aile üyeleriyle anlaşırken kırıcı olmamaya dikkat etmen gerekecek. Her şeyi kişisel algılamamak bugün için daha önemli olacak. Bazen insanlar sinirlerini en yakınındakinden çıkarabilir. Bu yüzden aile üyelerine karşı yapıcı olmak daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Çevrendeki insanlarla olası tartışmalardan kaçınmak için yalnız kalmayı tercih edebilirsin. Sessiz bir yerde kitap okumak sana daha cazip gelecek. Bitki çayı içmek kendini daha rahat hissetmene yardımcı olacak.

Aşk

İlişkin hakkında daha derince düşünmek için sevdiğin insanla bir süre görüşmemeyi tercih edebilirsin. Yapacağın değerlendirme sonucunda senin için önemli olan kararı vermen gayet mümkün olacak.

Para

Eline geçecek para sayesinde harcamalarını planladığın gibi yapabileceksin. Paranın bir kısmını ileriye dönük yatırımlarda değerlendirmek senin için daha iyi olacak. Elini güçlü tutmaya devam etmek önemli olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Bugün kendini çevrendeki insanların yardımına koşmaya adayabilirsin. Başkasına yardımcı olmak, senin için önemli olacak. İnsanların senin sayende işlerini halledebildiğini görmek daha fazlasını yapmak için sana güç verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Günün çoğunu masa başında geçirebilirsin. Fırsatın oldukça hava almayı, kısa da olsa yürüyüşler yapmayı ihmal etmemelisin. Hafif yiyecekler tercih etmek işine odaklanmada sana yardımcı olacak.

Aşk

Aşk konusunda arkadaşlarının önerilerini dinlemek senin için daha yararlı olabilir. Onların tavsiyelerine kulak asmak olaylara farklı açıdan yaklaşmanı sağlayacak. Hoşlandığın insana ulaşmak için yeni yöntemler tercih edebilirsin.

Para

İş arkadaşların senin tecrübene ihtiyaç duyabilir. Onlara işleri konusunda yardımcı olmak kariyerin için önemli gelişmelerin olmasını sağlayabilir. Tecrübeni paylaşmaktan çekinmemelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Cana yakın tavır takınmak yanındaki insanlar tarafından istediğin ilgiyi görmeni sağlayacak. Onların yardımıyla işlerini daha kolay halletmen mümkün olacak. Kendini yalnız hissetmemen için sürekli etrafında olmaları iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Havaların soğumasına dikkat etmelisin. Ani hava değişikliklerine hazırlıklı olmakta yarar var. Yemek konusunda daha kontrollü davranman gerekebilir. Yeni bir diyet programı hakkında düşünebilirsin.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte daha çok zaman geçirmek seni ona daha da bağlayabilir. Onunla geçirdiğin zamandan aldığın keyfin artması ilişkinin boyut değiştirmesi için gereken zemini yaratacak.

Para

Yeni bir iş hakkında hızlıca karar vermen gerekebilir. Senin için doğru olanı kısa sürede seçmeye çalışmak seni strese sokabilir. Mümkün olduğunca rahat olup içgüdülerine güvenmek isteyeceksin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Kendini duygusal olarak çok hassas hissedebilirsin. Etrafındaki herkesin seni sinir etmeye çalıştığını düşünebilirsin. Böyle düşünmek yanlış kararlar vermene sebep olabilir. İnsanlarla mümkün olduğunca az konuşmaya çalışmak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini gereksiz yere yormaktan vazgeçmelisin. Daha makul işler için uğraşman senin için daha anlamlı olacak. Egzersiz programında yenilikler yapmayı deneyebilirsin. Bir uzmandan fikir almak iyi olacak.

Aşk

Kendini tekrar heyecanlı hissetmeye başlayabilirsin. Uzun zamandır flörtleştiğin insanla artık görüşmek isteyeceksin. Beraber geçirdiğiniz zamandan zevk almak ilerisi için daha olumlu düşünceler beslemeni sağlayacak.

Para

Harcamalarında daha dikkatli olman gerekecek. Alış veriş yaparken gerçeklikten kopmamak senin için önemli olacak. Gelecek hakkında planlama yapmayı ihmal etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Bugün pratik olmaya ayrıca özen gösterebilirsin. Karşılaştığın olaylarda kurtarıcı olarak pratik zekaya başvurmak isteyeceksin. İşlerine devam etmek için yeni çözümler bulmak senin için daha önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha hareketli bir hayat tarzı için elinden geleni yapmalısın. Bir yerde tıkanıp kalmak seni psikolojik olarak da etkileyebilir. Daha hafif yiyecekler tercih etmek sana daha çok hareket imkanı sağlayacak.

Aşk

Yeni insanlarla tanışmak için daha çok sosyalleşmen gerekecek. Hayal ettiğin gibi bir ilişkiye kavuşmak için insanlarla daha çok iç içe olmak isteyeceksin. Yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin.

Para

Yeni iş fırsatları hakkında daha özgür düşünmelisin. Geleceksel yöntemlerin sağlayacağı imkanların kısıtlı olması seni başka fırsatları değerlendirmeye itebilir. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Sosyalleşme konusunda önüne çıkan fırsatları değerlendirmeye devam etmelisin. Bu sayede yeni ve etkileyici insanlarla tanışabilirsin. Tanıştığın insanların kariyer konusunda birçok yardımı dokunacak. Girişken olmak senin için önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için daha çok önlem alman gerekebilir. Alışkanlıkların hakkında daha dikkatli olmak senin yararına olacak. Bugün bitki çayı tercih etmek sindirim sisteminin rahatlaması için önemli olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte gelecek hakkında planlar yapmak seni mutlu edecek. Yeni şeylere başlamak ya da başlamak için kararlar almak kendini daha iyi hissetmene yardımcı olacak.

Para

Tanıştığın insanlarla iş hakkında fikir alış verişi yapmak seni mutlu edecek. Yeni fırsatlarla karşılaşmanı sağlayıp iş konusunda daha ileri gitmene ortam sağlayacak. Yeniliklere açık olmakta fayda var.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Ev içinde yanlış anlaşılmalar yaşanması olası. Bunları engellemek için insanları tam olarak dinlemeden bir karar vermemelisin. Ön yargıdan uzak durmak daha yapıcı olmana imkan verecek. Aile içi iletişimin hakkında daha titiz olmak yararlı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ne olursa olsun moralini yüksek tutmak isteyeceksin. Etrafında dikkatini dağıtıp seni bu olumlu bakıştan uzaklaştıracak olaylar olabilir. Bu konuda daha kararlı olmak senin için daha iyi olacak.

Aşk

Aldığın kararlar konusunda pişmanlık duymamak için iyice düşünmeden hareket etmemelisin. Geleceğini etkileyecek kararları arkadaşlarınla tartışmak isteyebilirsin. İleride mutlu olmaman için hiçbir sebep yok.

Para

Beklediğin paranın zamanında gelmemesi harcama planlarını olumsuz etkileyebilir. Bu duruma hazırlıklı olmakta yarar var. Acil olmayan harcamaları şimdilik bekletmek olası sıkıntılardan uzak durmana yardımcı olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Bugün her zamankinden daha sosyal olma kararı alabilirsin. Arkadaşlarınla birlikte zaman geçirmek senin için daha önemli olacak. Yapılan davetleri geri çevirmemek, arkadaşlarınla arandaki iletişimi güçlendirmek için bir fırsat olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek isteyeceksin. Sevdiğin insanlarla birlikte sosyalleşmek moralini yükseltecek. Yemek konusunda daha dikkatli olman gerekebilir bugün. Yağlı yiyecekleri tercih etmemelisin.

Aşk

Beklediğin gelişmelerin gerçekleşmemesi seni üzmemeli. Olmuyorsa daha zamanı gelmemiştir. Kendinden emin şekilde geleceğe hazırlanmak senin için daha iyi olacak. Beklediğin fırsat yakın zamanda belirecek.

Para

Yeni ortaklıklar hakkında girişimlerin olabilir. Birileriyle birlikte bir işe başlamadan önce sorumlulukları ve görevleri belirlemek daha iyi olacak. Baştan yapılacak görev dağılımı, maddi kazancın daha erken gelmesini sağlayacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2021 Cuma)

Genel

Yaratıcı yönünü güçlendirmek için yeni projelerde çalışmak isteyebilirsin. Kendini denemek için önüne değişik fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlar sayesinde hayal gücünün sınırlarını zorlamak senin için ilginç bir deneyim olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Evde daha çok zaman geçirmeye başlayabilirsin. Egzersiz programına mümkün olduğu kadar devam etmek yararına olacak. Yediklerine daha çok dikkat etmek beklenmedik kiloları senden uzak tutabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla daha çok zaman geçirmek ilişkiye bakış açını değiştirebilir. Bunun olumlu yönde bir değişim olması için birbirinize karşı yapıcı olmanız gerekecek. Bu sayede ilişkinin geliştiğini görebileceksin.

Para

Yeni iş imkanlarıyla karşılaşmak için genel yaklaşımını değiştirmen gerekebilir. Daha girişken bir tavır karşına daha çok fırsat çıkmasını sağlayacak. Kendine güvenip bu fırsatları değerlendirmek senin için iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel