24 Eylül 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Eylül 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bağımsız olmak isteyeceksin. Yapmak istediğin planlarda, harcamak istediğin zamanda… Kendine göre kararlar almak ve kendince bir gün geçirmek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

COVID-19' un etkilerini es geçmemen gerekecek. Gereken önlemleri almak ve sevdiklerinin de bu önlemlere uyduğundan emin olmak sana düşebilir. Bu konuyu daha ciddiye alabilirsin.

Aşk

Bugün aşk için güzel bir gün olacak. Kendini bu konuda daha net ifade edebileceksin. Eğer hayatında bir aşk yoksa bile bu konulardaki netliğin güzel etkileri sana çekebilir.

Para

Ufak olsa bile risk alırken dikkatli olman gerekebilir. Bir şeyleri iki kere düşünmelisin. Söz konusu olan parasal durum olunca bazı riskleri iki kere düşünmek senin için daha doğru olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün birçok işi yoluna koyabilirsin. İş ve aşk konularında mantıklı kararlar alabileceksin. Sosyal konularda sevdiklerine zaman ayırabilirsin. Bir şeyleri daha net görmek için çaba gösterebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak için kendine biraz zaman ayırman gerekebilir. Bir analiz yapıp hayatında neleri değiştirmen gerekeceğini düşünmen lazım. Bugün bu konuları düşünmek için biraz geri durman gerekebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi tanımak ve onunla güzel zaman geçirmek için iyi bir gün olabilir. Aşk konularında algıların daha açık olacak. Hareketlerine netlik katabileceksin. Bu etkiyi iyi değerlendirmelisin.

Para

Bir şeyleri kendine saklamak isteyebilirsin. Yapacağın masrafları herkese duyurmanın alemi olmayabilir. Bir şeylerde daha alçak gönüllü olmak sana fayda sağlayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bazı şeyleri oluruna bırakmanın önemini görebilirsin. Bazı konularda daha net gelişmeler görmek istesen bile her şeyi kontrol edemeyebilirsin. Onun yerine keyfine göre bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konuları öncelikli olabilir. Neleri tükettiğini görüp bunları değiştirmek, alışkanlıkları yıkıp daha sağlıklı kararlar almak zor olsa da bugünün önceliği olacak. Sağlığına özen göstermelisin.

Aşk

Daha pratik davranacağın bir gün olabilir. Seni mutlu etmeyen şeyleri hayatından çıkarmaya daha yakın olabilirsin. Bu şey bir sevgini kötüye kullanan bir insan da olabilir. Bu konularda kendine öncelik vereceksin.

Para

Maddi konularda kendi hızınla hareket etmek istesen de çevresel koşulları gözardı edemeyebilirsin. Daha mantıklı ve güzel kararlar almak, ona göre hareket etmek için çevre ile uyum içerisinde olman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularında güzel gelişmeler görmen olası. Bir şeyleri daha net görebilir ve ona göre hareket edebilirsin. Kendi hislerini daha iyi anlayacak ve bunları es geçmeyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen konuları gündeminde yer edinebilir. Daha sağlıklı ve ferah bir ortamda bulunmak için ortamını temizlemen gerekebilir. Hijyen, bir çok şeyin daha iyiye gitmesine vesile olabilir bugün.

Aşk

Yeni ilişkiler başlatmak için güzel bir gün olabilir. Direkt olarak büyük ve uzun vadeli bir ilişki olmasa da insanlarla olan muhabbetini artırabilir ve flörtleşmeye daha yakın olabilirsin.

Para

Bugün keyfine göre masraflar yapmak isteyeceksin. Ve bunu yapabileceksin de. İstediğin şeylere vakit ayırmak ve keyfince paranı harcamak sana çok daha iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylere takılıp kalmanın sana iyi bir etkisi olmadığını daha net görebilirsin. Takıntı oluşturmamak ve gereksiz yere kendi ruhunu germemek için dikkatini farklı konulara vermeyi öğrenmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve kaygıyla hayatı kendine zehir etmemelisin. Her şey bu kadar zor hissettirmemeli. Bir şeyleri daha rahat görmek için meditasyon konularına odaklanman gerekebilir.

Aşk

Stres ve kaygıyla hayatı kendine zehir etmemelisin. Her şey bu kadar zor hissettirmemeli. Bir şeyleri daha rahat görmek için meditasyon konularına odaklanman gerekebilir.

Para

Bugün biraz geri durmak ve gelecek için bir şeyler planlamak sana daha iyi gelebilir. İlerisi için yapacaklarını adlandırmak ve bunun hazırlıklarına girmek senin için önemli olabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Beklenmedik konuşmalar, yeni sohbetler gündeme gelebilir. İş ve arkadaşlık konularında daha fazla dış etkiyle karşılaşabilirsin. Bir şeylerin aksi yönde gitmemesi için kendini biraz gerebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir beden için eksiklerin neler, onları düşünebilirsin. İyi bir egzersiz programı oluşturmak ve öz disiplinini kurmak hayatın için öncelikli olabilir. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için ona bazı jestlerde bulunabilirsin. Ufak bir hediye, güzel bir jest size daha iyi gelebilir. Sevdiğin kişiye kendini bu yönde daha iyi ifade edebilirsin.

Para

Maddi konularda eşit derecede sorumluluk alman gerekecek. Ne eksik, ne fazla. Herkesle eşit derecede bir şeylerden sorumlu olmak ve herkesin buna uyduğunu görmek sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylere daha heyecanla odaklanman mümkün. Bazı konular ve yaşanan gelişmeler seni heveslendirecek. Ancak bunun korkusunu yenebilmek de sana düşecek. Bir şeylere anksiyete ile değil, merakla yaklaşmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Şekerli ve işlenmiş gıdalardan uzak durman gerekebilir. Çok fazla şeker tüketiyor olabilirsin. Bunu kontrol altına alman gereksiz ağrılar ve yorgunlukları da aşmanı sağlayabilir.

Aşk

Bugün bir şeyler daha sakin ilerleyebilir aşk konusunda. Eğer bir sevdiğin varsa aranızda daha keyifli etkiler olabilir. Eğer hayatında birisi yoksa bir şeylere daha sakin odaklanabilirsin.

Para

Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş. Maddi konularda tam olarak böyle hissedebilirsin. Bir şeyleri daha dikkatle gözden geçirmek için gereğinden fazla önlem alıyor olabilirsin. Biraz rahat olman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Duygusal anlamda bir şeyler daha netleşebilir. Aşk konularına daha fazla vakit ayırabilirsin. Kendini ifade etmen gereken konularda daha baskın olman gerekebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmenin faydasını görebilirsin bugün. Kendini daha iyi hissetmek ve gün içinde enerjinin devam etmesini sağlamak için su tüketimini artırmalı ve bunu bir alışkanlık haline getirmelisin.

Aşk

Aşk konularında daha pozitif ve yapıcı etkilerle karşılaşabilirsin. Kendini daha net ifade edebilir ve sevdiğin kişiyi daha farklı algılayabilirsin. Bir şeyler sana daha yapıcı gelebilir.

Para

Maddi durumlara kaygılarla değil merakla odaklanman gereken bir gün olacak. Yeni gelişmeler ve farklı hedeflere negatif düşünerek dalmamalısın. Bir şeyleri öğrenmek için pozitif olman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Etrafındaki insanların sana çok sıcak davranmasını beklememelisin. Ancak onlarla olan iletişimini pozitif tutması gereken tarafın kendin olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Herkes birbirini sevmek zorunda değil belki ama saygı her zaman gerekli olan bir elementtir.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Temizlik ve hijyen bu son zamanlarda daha fazla önem kazanmış olabilir. Pandeminin seni negatif etkilememesi için içinde bulunduğun ortamı temiz tutman gerekebilir. Sağlığın için hijyene odaklanabilirsin.

Aşk

İlişkilerde uyum görmen olası. Eğer hayatında birisi varsa aranızdaki enerji daha pozitif olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa iyi anlaştığın bir kişiyle iletişimini daha iyi bir noktaya taşıyabilirsin.

Para

Resmi belgeleri okurken, onları imzalarken iki kere düşünmen gerekebilir. Gereksiz hatalara düşmemek ve maddi olarak kendini zora sokmamak için okuduğunu anlamalı ve aceleci olmamalısın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularında bir şeyler son noktaya gelebilir. Ya tamam ya devam diyebilirsin. Hayatını etkileyen önemli konularda alacağın kararlar için biraz daha dikkatli düşünmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermen için ille bir şeylerin kötüye gitmesi mi gerek? Bazen önlem almak, ağrılarla başa çıkmaktan daha kolaydır. Bugün sağlığında seni zorlayabilecek noktaları gözden geçirip destek alman daha iyi olabilir.

Aşk

Sakin ve huzurlu bir gün geçirerek kendine gelebilirsin. Zihnini boşaltmak ve kalbini dinlemek için güzel bir etki olabilir. Bugün bu etki seni güzel bir mutluluğa itebilir.

Para

Etrafındaki insanlara gereksiz yere çıkışarak iş ilişkilerini zora sokmamalısın. Uyumlu olmak ve dikkatli davranmak sana daha iyi gelebilir. İnsan ilişkilerine dikkat ederek maddi kazancını artırabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendini gereksiz yere üzmemelisin. Bir şeyler daha iyiye giderken kendini huzursuz hissetmen normal ama bunun üstesinden gelmen gerekecek. Kendine zaman ayırıp keyifli bir aktivite hazırlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık adına alacağın kararlar daha kalıcı olabilir. Bugün yeni başlayacağın bir diyet, bir egzersiz programı daha uzun süreli olabilir. O yüzden güzel başlangıçlara kendini açman gerekecek.

Aşk

Aşk konusunda pozitif gelişmeler görmeye hazır olabileceğin bir gün gelebilir. Bazı şeylere daha pozitif odaklanabilirsin. Hayatında kimse olmasa bile aşk konusu sana çok yabancı gelmeyebilir.

Para

Bir şeylerin daha iyiye gitmesinden önce ufak tefek sıkıntılarla karşılaşman olası. Son düzlüğe girdiğini ve her şeyin yakın bir zamanda tam anlamıyla yoluna gireceğini kendine hatırlatman gerek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bağımsız kararlar alman olası. Bir şeylere daha farklı odaklanabilirsin. Çevresel faktörlere kendini kapatman ve kendince bir gün geçirmen olası. Bunu özlemiş olabilirsin, bu etkiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

COVID-19' un sadece başkalarını etkileyen bir şey olduğunu düşünmemeli ve gardını indirmemelisin. İçinde bulunduğun ortamlarda gereken şartlara uymak, sağlığına özen göstermek çok önemli olabilir. Bu konuları boşlamamalısın.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyler düşündüğün kadar heyecanlı ilerlemeyebilir. Ancak kendini mutlu hissedeceğin bir nokta olacak, o da güven. Birbirinize olan güveni artırabileceğiniz bir gündesiniz.

Para

Bir şeylere daha rahat odaklanmak ve kafana göre masraflar yapmak senin için daha güzel bir enerji çekebilir. Kendini kısıtlamadan isteklerine odaklanmanın faydasını görebilirsin. Daha mantıklı kararlar alabileceksin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel