24 Eylül 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Eylül 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Sevdiğin insanlarla bir arada güzel bir vakit geçirebilirsin. Değer verdiğin kişilerle daha fazla iletişim kurmak, içini sıkan mevzuları çözmede sana fayda sağlayacak. Keyifli ve hareketli bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün ağrılara karşı dikkatli olmalısın. Bazı ağrıları geçirmek için hemen ilaca sarılmamalısın. Bu ağrıların kaynağının ne olduğunu bulman ve bunu kökünden halletmen daha iyi olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli muhabbetler edebilirsin. Aranızdaki iletişimin artması sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak. Aşk konusunda güzel enerjiler ve keyifli etkiler seni bekliyor olabilir bugün.

Para

Bugün işine daha rahat odaklanabileceksin. Verdiğin emeklerin karşılığını da güzel bir şekilde alabileceksin. Üretken olduğun kadar karşılığını da alabilecek ve içini rahatlatabileceksin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün çok neşeli ve keyifli hissedebilirsin kendini. Karşına çıkan her ne olursa olsun kendi keyfini bozmayacaksın. Enerjinin yüksek olacağı ve birçok işi halledebilecek kuvvete sahip olacağın bir gündesin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini iyi hissedeceğin bir gündesin. Esneme hareketleri ve bir yürüyüş sana çok daha iyi gelecek. Yapacağın egzersizler seni yormayacak, aksine sana daha fazla enerji katacak bugün.

Aşk

Bugün aşkta sürprizlerle karşılaşabilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir insan ile tanışman olası. Eğer bir ilişkin varsa, sevdiğin kişinin seni mutlu etme çabaları kalbini yumuşatacak.

Para

Bugün parasal konularda kendine bir sınır çekmen gerekecek. Gerek harcamalar gerekse birikimler olsun, parasal olarak aşırıya kaçmaman gerekebilir. Kime ne kadar para verdiğinin hesabını tutman da işine yarayabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün iş ve yeni insanlarla iletişim kurmak seni biraz gerebilir. Ancak farklı konulara odaklanmak ve yeni adımlar atmak seni heyecanlandıracak da. Günün erken saatlerini iş ve parasal konularda halletmen gerekenlere ayırman, günün geri kalanını daha iyi geçirmeni sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bedensel ve zihinsel dengeyi yakalaman gerekecek bugün. Zihnindeki gerginlikleri vücudundan atmalı ve daha fazla hareket edebilmelisin. Bugün yapacağın egzersizleri sadece kasların için değil stresle başa çıkabilmek için de yapmalısın.

Aşk

Aşk konularında kafan karışabilir bugün. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile ne durumda olduğunuzu görmek isteyebilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa aşk konularında kendine biraz fazla yüklenebilirsin.

Para

Maddi konularda yapıcı olman gerekebilir. Hayallere ve beklentilere kapılarak kararlar almak yerine gün içerisinde halledebileceğin konulara odaklanmalı ve "yapamam" kelimesini lügatından çıkarmalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün sosyal aktiviteler keyfini yerine getirebilir. Günün erken saatlerinde iş ve sorumluluklarını yerine getirmek ve ardından sevdiğin kişilerle vakit geçirmek için güzel planlar yapmak enerjini çok ama çok artıracak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Bugünkü yüksek enerjin, birçok işi halledebilmeni sağlayacak. Ancak günün sonunda yorgunlukla karşılaşmamak için tükettiğin şeker miktarına ve içtiğin suya dikkat etmelisin. Enerjini toplamak için bol bol su tüketebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin keyfini yerine getirmeye çalışabilirsin bugün. Sahip olduğun yüksek enerjyi onunla paylaşmak isteyebilirsin. Ancak bazı şeyleri zorlamamalı ve oluruna bırakmayı öğrenmelisin bugün.

Para

Bugün kendini işine vermen daha iyi olacak senin için. Üretken olmak ve kafanı iş ve parasal konulara yormak daha güzel kazançlar elde etmeni sağlayabilir. O yüzden öncelik verdiğin konuları dikkatle seçmelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün ilgini çeken konulara odaklanmak ve yeni şeyler öğrenmek önceliğin olabilir. İlgili olduğun konularda araştırmalar yapmak ve kendini geliştirmek sana daha iyi enerjiler katacak ve daha keyifli şeylere odaklanabileceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sadece kendin için değil, sevdiklerin için de dikkatli tercihler yapman gerekebilir. Özellikle yediklerine dikkat etmeli ve sevdiklerinin de neler tükettiğinden emin olmalısın bugün. Besin takviyesi konularını göz önünde tutabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin duygularını görmek bugün biraz zor olabilir. Birbirinizi anlamak ve aşk konusunda aynı fikirlere sahip olduğunuzu görmek zorlaşabilir. Birbirinize zaman tanımak sizin için daha iyi olacak bugün.

Para

Bugün çok güzel bir kaynak keşfedebilirsin parasal açıdan. Güzel kazançlar elde edebilir ve kimsenin fark etmediği konulara odaklanabilirsin. Maddi konularda karşına güzel fırsatlar çıkabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün yeni bir maceraya atılmak isteyebilirsin. Gözünde bazı şeyleri büyütmek yerine "nasıl bir adım atabilirim" diye düşüneceksin. Karşına çıkan konulara daha yapıcı yaklaşarak güzel çözümler üretebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjin yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için egzersizlerle kullanabilirsin. Bol bol hareket etmek ve derin nefesler almak sağlığına çok daha iyi gelecek bugün.

Aşk

Aşk konusunda farklılıklar dikkatini çekebilir bugün. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle vakit geçirmek için farklı konulara odaklanabilirsiniz. Eğer hayatında kimse yoksa aşkı hiç beklemediğin bir yerde bulabilirsin.

Para

Bugün parasal konularda dengeli hareket etmen gerekecek. Harcamalar ve birikimleri bir dengede tutmalısın. Ayrıca kendin için harcayacağın parayla çevrene vereceğin parayı da dengede tutmak senin için önemli olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün yeni bir eşya alabilirsin kendine. İşlerini kolaylaştıracak araçlara bakabilir ve bunlar için bazı yatırımlara girişebilirsin. Sana kolaylık sağlayabilecek eşyalara yatırım yapman güzel bir etki sağlayacak sana.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve enerjini yükseltmek bugün önceliğin olmalı. Sağlığını ön plana alarak hareket etmelisin bugün. Kendini çok fazla yormamalı ve daha enerjik hissetmek için kendine vakit ayırabilmelisin.

Aşk

Aşk konusunda şanslı olduğunu düşünebilirsin bugün. İlişkin içerisinde bazı konuların yolunda gitmesi seni çok mutlu edecek. Eğer sevdiğin kişi ile son zamanlarda bazı anlaşmazlıklar yaşadıysan bunları geride bırakmanın vakti gelmiş olabilir.

Para

Maddi konularda ortak işler yapıyorsan eğer bugün dikkatli olmalısın. Birlikte iş yaptığın kişiler ile alakalı bazı sıkıntılar çıkabilir. Ani tepkiler vermek veya hızlı kararlar almak seni daha sonra pişman ettirebilir, o yüzden sabırlı olmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün çevrende büyük hareketlilikler olabilir. Kendini bir anda çok meşgul bir şekilde bulabilirsin. Keyifli aktiviteler ve güzel konulara odaklanmak kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğine emin olmalı ve sindirim sistemini ağır yemeklerle yormamalısın. Sindirim konuları bugün önem kazanabilir senin için.

Aşk

Sürprizlere alışkın olsan da aşk konusunda yaşanacak gelişmeler seni şaşırtacak bugün. Güzel ve farklı etkilere kedini açman gerekebilir. Aşk konusunda beklenmedik durumlar yaşanabilir bugün.

Para

Bugün keyifli bir gün geçireceksin. Maddi konularda bazı şeyler beklediğin gibi olmasa da gününden keyif alabileceksin. Her şeyi olduğu gibi kabullenmek ve sahip olduklarına şükretmek sende daha iyi bir etki yaratacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün etrafında farklı fikirlere sahip insanlar olabilir. Senden farklı konulara odaklanan ve bazı konularda senden daha fazla şey bilen insanlarla bir arada olmak zihnini biraz yorabilir. Ancak keyifli bir gün seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmalı ve vücudunu yeterince dinlendirebilmelisin bugün. Özellikle uyku düzenine dikkat etmeli ve gece daha rahat uykuya dalmanı sağlayacak şeylere odaklanmalısın. Sıcak bir bitki çayı sana çok etkili gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini artırmak ve aranızdaki aşkı çoğaltmak için senin bazı planlar yapman gerekebilir. Sevdiğin kişiye karşı düşünceli hareketlerde bulunmak sana ve ilişkinize daha iyi gelecek bugün.

Para

Bugün parasal konularda seni kandırmaya çalışanlara karşı dikkatli olman gerekecek. Dolandırılma ihtimalini göz önünde bulundurarak hareket etmelisin. Paranı gereksiz yerlere harcamak yerine dikkatle düşünmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Enerjini ve dikkatini farklı bir konuya yönlendirmek, yaşadığın olaylara daha farklı bir bakış açısı ile bakmanı sağlayabilir. Bir süreliğine de olsa seni geren mevzulardan uzaklaşmak ve sana keyif veren konulara odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stresi vücudundan atmak için kendine zaman ayırman gerekebilir. Kendini fazla yormadan, stresin kaynağından uzak kalacak şekilde bir gün geçirmek senin için ve sağlığın için daha yapıcı olacak bugün.

Aşk

Yeni bir aşk gündeme gelebilir. Farklı bir insandan hoşlanabilirsin bugün. Veya yeni bir insanın senden hoşlandığını fark edebilirsin. Aşkta güzel yenilikler söz konusu olacak bugün.

Para

Bazen, etrafındaki insanların fikirlerini dinlemek ve onlardan tavsiye almak sana zor gelebilir. Ancak sevdiğin insanların senin iyiliğini düşündüğünü kendine hatırlatmalısın. Parasal konularda fikir almak canını acıtmayacak bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Parasal konulara odaklanmak ve farklı kaynaklar bulmak isteyebilirsin bugün. Yeni fırsatları değerlendirmek daha cazip gelebilir. Ancak hayallere kapılmamalı ve adımlarını yere daha sağlam atmalısın. Kesinleşmemiş parasal konularda aceleci olmaman gerekecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün hareketlerine dikkat etmen gerekecek. Dikkat dağınıklığı veya yorgunluklar enerjinin düşmesine sebep olabilir. Kafanı toplamak ve vücudunu dinlendirmek için kendine zaman ayırman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiyi daha iyi tanımak bugün önceliğin olabilir. Bu kişiye karşı bir adım atmadan önce sana karşı tavırlarını ve sözlerini incelemek isteyeceksin. Bugün gözlem için iyi bir gün olabilir.

Para

Parasal konularda heveslerinle hareket etmemelisin bugün. Kafana yatmayan veya tam olarak anlamadığın konularda parana sahip çıkmalısın. Bazı konuları şansa bırakmamalı ve bütçene sahip olmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Eylül 2019 Salı)

Genel

Bugün senin için meşguliyeti bol bir gün olacak. Gerek iş gerekse arkadaşların için bol bol vakit ayırman gerekecek. Günün erken saatlerinde sorumluluklarını ortadan çıkarmak, daha sonra daha rahat hareket edebilmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün enerjini kendine saklamak ve biraz dinlenmek daha iyi olabilir. Meşguliyeti bol olan bir günde kendine gereksiz yorgunluklar yaratmamalısın. Vücudunun yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sosyal bir ortama girmek aranızdaki gerginliği atmanızı sağlayabilir. Eğer aranızda güzel bir iletişim kurulamadıysa henüz, kalabalığın gücünden faydalanabilirsiniz. Kalabalık ve keyifli ortamlar aşk konularında sana daha iyi gelecek.

Para

Bugün tek bir konuya odaklanmak ve o konu üzerine emek vermek sana daha güzel kazançlar getirebilir. Eğer kafanda birden fazla fikir varsa bunları sıraya koymalı ve birisi bitmeden bir diğerine başlamamalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel