24 Ekim 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Ekim 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Başkalarının fikirlerini ve hareketlerini kontrol ederek onların saygısını kazanmaya çalışmamalısın. Bireyleri olduğu gibi kabullenmeli ve onların kararlarına saygı duymalısın. Biraz kendine sınır çizmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sakin bir gün geçirmek, kafanı toparlamak daha iyi olabilir. Son zamanlarda yaşadığın duygusal gerginliklerin ve endişelerin sende bıraktığı etkileri çözmek için keyfine göre bir gün geçirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir sohbet sana yeterli gelebilir. Bir şeyleri daha pozitif görmek sana iyi gelecek. Onunla daha sakin ve huzurlu bir konuşma seni çok daha mutlu edebilir bugün.

Para

Kendi içinde bulunduğun durumu düzeltmek için başkalarına suç bulmamalısın. Eyleme geçmeli ve kendi başını kendin kurtarmalısın. Parasal konularda sorumluluk alman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Arkadaşlarına değer vermek bir şeydir, onların egolarını sürekli okşayıp yanlarında olmak başka bir şey. Sağlıklı bir arkadaşlık için bazı sınırları baştan çizmen gerekebilir. Kendini bu konuda biraz zorlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak ve kaslarını esnetmenin bir yolunu bulman gerek. Eskisi gibi çözümü spor salonlarında bulamasan da kendin için bir alan hazırlayıp egzersizlerini aksatmaman gerekebilir. Evinde bunun için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızdaki sınırları doğru çizmeniz gerekebilir. Samimiyet bir şeydir ama birbirinizin hayatına gereksiz yere müdahil olmak başka bir şey… Aradaki o çizgiyi çekmeniz gerekebilir.

Para

Rahat bir gün geçirmek ve maddi konularda büyük kararlar almamak bugün sana daha iyi gelebilir. Parayı acele ettirmemelisin. Bir şeyleri iki kere hatta üç kere düşünmek sana daha doğru kararlar aldırabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

İnsan ilişkileri için önemli bir gün olabilir. Yolunda gitmeyen arkadaşlıkları düzeltmek, aşk konularına odaklanmak… Sevdiklerine vakit ayırarak bir şeyleri daha iyi bir hale getirmek için fırsat bulabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına daha fazla vakit ayırabilirsin. Sana yaramayan alışkanlıklardan kurtulmak ve daha sağlıklı kararlar almak için kendini zorlaman olası. Sağlığın için ilk neye odaklanacağına sen karar vermelisin.

Aşk

Aşk konusunda yenilikler sana daha iyi gelecek. İlk olarak kendi içinde bu konuyu nasıl değerlendirdiğini değiştirebilirsin. Aşkta beklentilerini belirlemek için iyi bir gün olabilir.

Para

Hayatındaki her şeyi para ile kıyaslamamayı öğrenmen gerekecek. Maddi konulara kaygılanmayı bir kenara bırakıp hayatının diğer alanlarına odaklanman gerekebilir. Böylece kendi hayatını daha iyi bir noktaya getirebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün kendince sakin bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Hayatına daha farklı bir gözle odaklanabilir ve değişim için hazırlıklar yapabilirsin. Kafanı dinlemek çok önemli olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjinin sürekli olması için bol bol su tüketmen gerekebilir. Şekerli ve işlenmiş gıdaların sana daha fazla enerji vereceğini düşünmemelisin. Ani enerji patlamalarını kontrol etmek ve süreklilik sağlamak daha önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin bir kişi varsa aranızdaki iletişimi biraz hafif tutmanız gerekebilir. Keyifli sohbetler ve biraz daha sakin bir ortam size daha iyi gelebilir. Aranızda gerginlik yaratan konuları biraz zamana bırakmanız daha doğru olabilir.

Para

Parasal konularda sana faydalı olabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsin. Olayları iyice anlamak ve tam olarak aklını verebilmek için kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Yeni durumlara adapte olabilmelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Aşk konusunda bir şeyler tam olarak istediğin gibi gitmese de kendi hayatına daha pozitif odaklanmayı öğrenebilirsin. Beklentilerin dışına çıkan gelişmelere uyum sağlamak ve kendini farklı bir gözle görmek seni daha mutlu edebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına ekstra özen gösterebilirsin. Taze sebze ve meyve tüketmek, daha dikkatli tercihlerde bulunmak önem kazanabilir. Yediklerini gözden geçirmek için iyi bir gün.

Aşk

Aşka biraz espri katman gerekebilir. Büyük ve derin beklentilerden çok ufak flörtler daha iyi gelebilir sana. Eğer hoşlandığın birisi varsa o kişiyle aranızda daha eğlenceli sohbetlere hazırlıklı olmalısın.

Para

Etrafındaki insanların sana parasal konularda akıl vermesi seni yormuş olabilir. Maddi açıdan kendi düşüncelerini desteklemek isteyebilirsin. Parasal açıdan bağımsızlığını ilan etmen gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Hareketlerinde, kararlarında biraz daha dikkatli olmaya karar verebilirsin. Maddi konularda fazla açılmamak, sahip olduklarını farklı bir gözle değerlendirmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak için iyi bir gün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatına bir denge getirmen gerekebilir. Sağlık söz konusu olduğunda aşırıya kaçmamak için bazı şeyleri dikkatle irdelemen gerekecek. Sağlığın için daha dikkatli kararlar alman gerekebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin laubali davranışları ondan soğumana sebep olabilir. Tavrını belli etmeli ve karşı tarafa sağlam bir duruş sergilemelisin. Karşı tarafın bir şeyleri daha ciddiye almasına bu şekilde vesile olabilirsin.

Para

Para kaygısı ile gününü zehir etmektense keyifli ve sakin bir gün geçirmeye odaklanabilirsin. Kaygılarını bir kenara bırakacağın ve sana masraf çıkarmayacak etkinlikler gün içerisinde kafanı toplamana vesile olabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Çevrendeki insanların senin ilgini kazanmaya çalıştığını fark edebilirsin. Bugün ışık saçacaksın çünkü. Etrafındaki insanların ilgi odağı olman olası. Bu süreçte kime nasıl tepki vereceğini ise sen karar vereceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendine yetmek ve sağlığına özen göstermek… Bugün daha iyi enerjilere kendini açmana vesile olabilir. İç huzurunu sağlamak her şeyden önemli olacak. Bu durum kararlarına da yansıyabilir.

Aşk

Eğlenmek, keyifle bir şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Aşkta büyük beklentilere girmek yerine ufak flörtler seni daha mutlu edebilir. Bir şeylere daha hafif bakman gerekecek.

Para

Parayı bir sorun, sıkıntı olarak görmemelisin bugün. Sahip olduklarına şükrederek geleceğe odaklanman daha doğru olabilir. Sürekli harcanacak bir şey olarak görmek, parayı çok çabuk elinden çıkarmana sebep olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

İnsanlarla iletişiminde bütün tarafların sorumluluk alması ve bir şeyleri eşit derecede görmesine dikkat etmen gerekebilir. Bazı konuşmaları tek taraflı ilerletmemelisin. Sağlıklı iletişimler için bir sınır çizmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Uyku düzenine özen göstermen gerekebilir. Gece erken uyumaya çalışmak vücudunun ihtiyacı olan melatonini salgılamasına vesile olacak. O yüzden bunu ciddiye alıp erkenden uyumaya çalışman sana daha fazla enerji sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin tavırlarına bir anlam verme çaban olabilir. Ancak bir şeyleri zamana bırakmak ve karşı tarafın kendini ifade etmesine fırsat vermek daha doğru olabilir. Herkesin kendi davranışlarından sorumlu olduğunu unutmamalı ve suçu kendinde aramamalısın.

Para

Beklenmedik masraflara girmek olası. O yüzden bir şeylere uyum sağlayabilmeli ve kendine bir esneklik payı bırakmalısın. Parasal konularda bu "kötü gün parası" olarak bilinmekte. Böyle bir para için hazırlık yapabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün sahip olduğun güzelliklere şükretmelisin. Arkadaşlıklar, aile, sağlık… Şükretmek sana çok daha güzel etkiler getirebilir. Bugün bu konulara ekstra özen gösterebilir ve hayatına daha pozitif bakabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin nerelerden kaynaklandığını bulman gerekebilir. Etrafındaki insanlarla iletişiminin pozitif olmasına çaba gösterebilirsin. Eğer hak ettiğin değeri bulamadığını düşünüyorsan gerginlikle kendine işkence etmek yerine o iletişimleri kesmen daha doğru olabilir.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik bir gelişme ile karşılaşabilirsin. Yeni birisinden hoşlanmaya başlayabilirsin. Aşka bakış açın değişebilir. Bir şeylere biraz zaman tanıman ve algılamaya çalışman senin için daha iyi olabilir.

Para

Masraflara girilmesi gerekiyorsa etiketlere ekstra özen göstermelisin. Şişirilen fiyatları diğerlerinden ayırt edebilmen gerek. Bunun için bol bol araştırma yapman ve masraf yapmayı aceleye getirmemen önemli bir adım olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Hayatında gerçekten nelerin önemli olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Daha doğru kararlar alıp bir düzen oluşturmak için keyfi davranışlarından vazgeçmen gerekebilir. Kendini disipline etmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel görünüşün ile alakalı daha fazla çaba gösterebilirsin. Sağlığını daha da kuvvetlendirmek ve kilolarla başa çıkabilmek için sağlıklı bir diyet için hazırlık yapman gerekebilir. Neler tükettiğine özen gösterebilirsin.

Aşk

Bugün kendince keyifli bir gün geçirmek aşk konularına bakış açını değiştirebilir. Fark etmeden kendini nasıl beklentilere soktuğunu fark edebilir ve bunun önüne geçmek isteyebilirsin. Kendini daha net görüp anlayacağın bir gün olabilir.

Para

Parayı işe dahil etmeden insan ilişkilerine odaklanmayı öğrenmelisin. Desteğe ihtiyacı olan insanlara hemen para teklif etmek yerine destek olacak bir omuz olman gerekebilir. Bir şeyleri para ile ölçmeyi kesmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatında bir süredir yolunda gitmeyen şeyleri bir yoluna koyabilirsin. Yarım kalan işleri bitirebilir, insanlarla iletişimini düzeltebilirsin. Sana gerginlik veren mevzuları bir çözüme kavuşturmak seni memnun edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini çalıştıracak aktivitelere odaklanabilirsin. Bulmacalara, gizem çözme odaklı oyunlara daha fazla vakit ayırabilirsin. Zihnini berraklaştırmak ve daha detaylı düşünmek stresi yenmene de vesile olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin yüzünü güldürmeye uğraşabilirsin. Keyifli bir sohbet sana daha iyi gelebilir. Önceliğiniz büyük hisler ve derin duygular olmasa da keyifli konuları daha fazla gündeminize taşıyabilirsin.

Para

Her şey tam istediğin gibi gitmeyebilir, hatta beklenmedik aksilikler gün yüzüne çıkabilir. Ancak burada önemli olan bunlarla nasıl başa çıkacağın. Kendini germeden ve olayı stres ve şiddete vardırmadan sakin kalarak çözüm üretmeyi öğrenmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Ekim 2020 Cumartesi)

Genel

Aşkta büyük beklentilere girmeden evvel hayatındaki diğer konulara özen göstermen gerekebilir. Daha sakin bir ruh hali ve yolunda giden işler diğer konulara da rahat odaklanmana vesile olabilir. O yüzden neye öncelik vereceğini dikkatle düşünmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi hayatına odaklanmak ve neleri daha iyi bir hale getirebileceğini düşünmek sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar almak için iyi bir gün olacak. Kendine odaklanarak ihtiyaçlarını giderebilirsin.

Aşk

Aşk için büyük beklentilere girmesen de kendi içinde neye nasıl baktığını gözden geçirmeye vaktin olabilir. Büyük beklentilere girmeden hayatın ile alakalı istekler oluşturabilirsin. Kendinle barışacağın bir gün olacak.

Para

Parasal konularda çok fazla gelişme olmasa da hayatının diğer alanları parıl parıl parlayabilir. O yüzden her şeyi para ile kıyaslamayı kesmelisin. Maddi olarak bir şeyler tam istediğin gibi olmasa da mutlu olmayı öğrenmelisin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel