24 Aralık 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Aralık 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Güne enerjik başlamalısın. Bir şeyler daha iyi yoluna girebilir. Enerjini doğru yönlendirmek ve neşeli kalmak gün içerisinde daha doğru kararlar alarak hayatını iyi bir yöne sokmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün seni yoran aktivitelerden uzak durmak ve eğlenceli bir gün geçirmek sana daha iyi gelecek. Hem dinlenebilmeli hem de günün keyfini çıkarmalısın. Sevdiğin şeylere zaman ayırabilirsin.

Aşk

Bugün iletişim aşkta önemli olacak. Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için onun önem verdiği konulara yönelebilirsin. Kendini bu yönde geliştirmen dikkat çekmene vesile olabilir.

Para

Maddi açıdan daha doğru kararlar almak adına bugün biraz düşünebilirsin. Bütün paranı masraflara ayırmadan önce kendine zaman tanıman gerekecek. Dikkatli olmalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün sadece işe odaklanmamalı, hayatındaki değişimlere bakmalısın. İsteklerine, beklentilerine, genel gidişata… Tek bir şeye odaklanmak seni dar düşünmeye itebilir. O yüzden aklında sadece iş olmamalı…

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün mutfağa girebilir ve kendin için güzel şeyler pişirebilirsin. Sağlıklı beslenmek için mutfağa daha sık girip kendin için hazırlıklar yapabilirsin. Bu konu senin için oldukça önem kazanabilir.

Aşk

Aşka kafan karışabilir. Önceden "olur" diye gördüklerine bugün "olmaz" gözüyle bakabilirsin. Bu duygusal dalgalanmanın temeline inmek için biraz düşünmen gerekecek. Aceleci olmamalısın.

Para

Bu parayı neden kazanıyorsun? Bunu kendine sorman gerekebilir. Neden paraya ihtiyacın olduğunu sormak ve kendine doğru cevapları vermek gidişatta değişim yapmana vesile olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugünün keyfini çıkarmalısın. Bütün günü işe ayırarak enerjini söndürmemelisin. Daha keyifli şeylere odaklanmak sana çok daha farklı ve güzel bir enerji verebilir. Bugünü buna ayırabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını bir düzene oturttuğunda bir şeylerin daha iyi gittiğini görmen olası. Bugün kafanı toparlayabileceksin. Egzersiz ve diyet konularını bir rutine dönüştürmek sende daha iyi bir enerji oluşturabilir.

Aşk

Aşk konularına uzun vadeli düşünerek odaklanman olası. Eğer şu aralar seni pek de memnun etmeyen bir ilişki varsa bu ilişkinin geleceğini düşünebilirsin. Bu durum yeni kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Sevdiklerine hediyeler almak isteyebilirsin. Onları mutlu etmek daha keyifli bir durum oluşturmak… Bunun için hazırlıklara girmen olası. Bu konuya daha fazla vakit ayırabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hayatın için daha güzel kararlar almak adına biraz geri durup düşünmelisin. Adımlar atmadan önce planlama yapman gerekecek. Daha mantıklı kararlara girmek için biraz kendini geri çekmen gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün. Vücudunu hareket ettirmek senin için iyi bir enerji demek olacak. O yüzden ev içerisinde bile olsa egzersiz konularına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi anlaşabilmek için o kişinin aklını kurcalayan meselelere odaklanman gerekebilir. Zihinsel bir birikim isteyen konular ise (akademik konular gibi) bu konularda kendini geliştirmen, dikkat çekmene vesile olabilir.

Para

Maddi konularda daha güzel kararlar almak için şu aralar halledilmesi gereken işlere odaklanabilirsin. Yarım kalan işleri bitirmek, daha farklı konulara odaklanmak için sana güzel bir yol açabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün senin için harika bir gün olacak. Eksik kalan işlerini yoluna koymak, daha mantıklı kararlar almak ve hayatına tam gaz devam etmek seni mutlu edecek. Bugün isteklerine daha fazla odaklanabilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün durup hayatının gidişatını düşünmek için iyi bir gün olabilir. Daha sağlıklı bir bünye için nasıl hareket etmen gerektiğini düşünebilirsin. Egzersiz ve diyet için doğru kararlar alabilirsin.

Aşk

Aşkta yeni bir adım atmadan önce karşındaki insanın hissiyatından emin olman gerekecek. Kendi kafanda büyük beklentilere dahil olmadan aranızdaki iletişimi bu yönde artırman gerekebilir. Bu konuda atak olmak sana düşebilir.

Para

Maddi açıdan seni ne mutlu eder? Nelere sahip olmak sana daha iyi gelecek? Bu konuya odaklanmak neye ne kadar para harcadığını kontrol etmene de vesile olabilir bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün olaylara yaratıcı fikirlerle yaklaşacaksın. Zihnin açılacak. Nasıl odaklandığın daha önemli bir hal alabilir. Kafana yatmayan şeyleri değiştirmek için doğru adımlar atabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Odaklanmak çok şeyi değiştirebilir. Eğer kolay odaklanamıyorsan zihnini meşgul eden bazı şeyler var demek olabilir. Bugün dikkatli olman ve zihnini boşaltmaya özen göstermen gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için harekete geçebilirsin. Daha güzel adımlar atmak için onun ilgi alanlarına odaklanabilirsin. Aranızdaki iletişimi artırmak size daha iyi gelebilir.

Para

Eğer eline daha fazla para geçmesini istiyorsan bunun için ilginç fikirler üretebilirsin. Yaratıcılığın ile kendine daha iyi iş kolları çekebilirsin. Daha güzel şeylere odaklanmak sana iyi paralar getirebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün enerjin yüksek olacak. Hayatında görmek istediğin değişimler için doğru kararları alabileceksin. İyi adımlar atmak ve kendine odaklanmak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İnsanlarla iletişimin önemli olabilir. Kimle nasıl ve ne konuştuğun stres ve gerginliği azaltmanda faydalı olacak. Bugün bu konulara öncelik vermeli ve stresi hedef almalısın.

Aşk

Bugün büyük kararlar almadan önce iki kere düşünmelisin. Her şeyi sonlandırmak veya bir şeyleri başlatmak gibi büyük kararlar almak aşkta seni üzebilir. Biraz daha kendine zaman vermen gerekecek.

Para

Maddi konularda kendi beklentilerini gözden geçirmelisin. Kendinden neler istediğine odaklanmak, maddi açıdan kendine fazla yüklenmenin önüne geçebilir. Daha mantıklı düşünebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün kendinle daha fazla ilgilenmen gerektiğini görmen gerekecek. Hayatında yolunda gitmeyen şeyler için bunları değiştirme sözü verdiysen eğer kendine, bu sözleri tutmaya başlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sağlığını bir bütün olarak düşünerek hareket etmelisin. Sağlam adımlar atmak için hem diyet, hem egzersiz hem de uyku düzenine özen göstermen gerekebilir. Bu konulara bir bütün olarak bakmalısın.

Aşk

Sana ilgi gösteren kişiye karşı bütün yelkenleri hemen indirmemelisin. Biraz sabretmek, karşındaki insanı tanımak daha doğru olabilir. Sağlıklı bir iletişim için aceleci olmamalısın.

Para

Geleceğe yatırım yapman gerekecek. Bugünden bütün paranı harcamamalısın. Yarınları düşünerek hareket etmek sana daha doğru kararlar aldırabilir. Dikkatli olmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün biraz sakin davranman gerekecek. Acele etmemeli, bir şeyleri hızla çözmek için kendini gereksiz yere yormamalısın. Hayatı akışına bırakmak senin için daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yoga ve pilates gibi egzersizleri deneyebilirsin. Evinin konforunda bu egzersizler için hazırlık yapabilirsin. Bunları öğrenmek sende daha iyi bir etki yaratabilir.

Aşk

Bugün aşkta bir şeyler değişebilir. Daha sıcak ve samimi sohbetlere girebilirsin. Keyfin yerine gelebilir ve karşındaki insanla arandaki bariyerleri aşabilirsin. Aşkta mutluluk seni bekliyor.

Para

Maddi konularda acele kararlar seni hataya ve masrafa götürebilir. Bugün sahip olduklarına şükrederek oturmak sana daha iyi gelecek. Çok hızlı hareket etmemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün daha fazla kendine güvenerek hareket edeceksin. Hayatında yaşananlarda kendi etkinin ne kadar baskın olduğunu görmen gerekebilir. Güzel kararlar almak için kendi etkini düşünmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini nasıl gördüğün önemli olabilir. Kendine güvenen, bakımlı, sağlıklı… Bunları sağlamak için de hayatında bir rutin olması gerekebilir. Nelere dikkat ettiğin, sağlığında neye öncelik vereceğine de etki edecek.

Aşk

Bugün güçlü duyguların olacak. Ancak bunları karşı tarafa ifade etmekte zorlanabilirsin. Kendini ifade etmek, hislerini açmak zor olabilir. Yine de kendi hislerinle yüzleşmelisin bugün.

Para

Başkalarının aklıyla değil de kendi isteklerinle hareket edebilirsin bugün. Maddi konularda sana söylenenlerden çok senin yapacakların önemli olacak. Başkasının senin üzerinde kontrol kurulmasına izin vermemelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün düşüncelerine özen göstereceksin. Nelere öncelik verdiğine, nelere dikkat ettiğine… Böylece hayatında bazı değişimler yapabileceksin. Keyifli kararlar almak seni ileriye götürebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün keyifli bir gün geçirmeye odaklanmalısın. Sevdiğin şeyleri tüketebilirsin. Çikolata ve tatlı gibi şeylere düşkün olacaksın. Sadece biraz ölçülü davranmanda fayda olacak.

Aşk

Bugün aşka mantığınla bakman zor olabilir. Zira kalbin çok hızlı atabilir. Aşkta yaşananlara duygusal değil de mantıksal tepkiler vermen zorlaşabilir. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Para

Maddi konularda düşünmeden hareket etmemelisin. Masraf yapılacaksa iki kere düşünmekte ve gerçek ederini görmende fayda var. Bazı şeylerin astarı yüzünden pahalıya gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2020 Perşembe)

Genel

Bugün algıların açık olacak. Hem algılarınla hem de bildiklerinle öne geçebilirsin. Yeni şeyler öğrenebilir, bildiklerini doğru yerde kullanabilirsin. Zihninle hareket etmen gereken bir gün olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine bakım yapmalısın. Kişisel bakımını artırmak sana daha iyi bir ruh hali katabilir. Kendini güzelleştirmek, temizlemek, etrafa bakış açını da değiştirebilir.

Aşk

Bugün ilginç ve keyifli konuşmalar hayatına girebilir. Daha güzel ve keyifli konularda konuşmak aşkı hayatına çekebilir. Keyifli bir arkadaşlık beklenmedik bir aşka dönüşebilir.

Para

Parasal açıdan geleceğe yatırım yapmak için iyi bir gün olacak. Maddi konularda bugünkü harcamalardan çok ileriye dönük hareketleri düşünmelisin. Paranı yarınlara saklamanda fayda var.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel