24 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Aralık 2019 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Arkadaşlarına gereken özeni göstermen daha önemli olabilir bugün. Uzun zamandır görüşmediğin insanlarla vakit geçirmek ve onların nasıl olduklarını görmek daha güzel bir gün geçirmeni sağlayacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Neler yediğine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Sindirim sistemini gereksiz yere yormamalı ve şekerli, işlenmiş gıdalardan uzak durmalısın. Sağlıklı beslenme konularına vakit ayırman gerekebilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda istediğin gibi güzel gelişmeler yaşanabilir. Aşk ve ilişkiler konusuna daha pozitif bakmana vesile olacak güzel değişimler yaşayabilirsin. Bugün aşk konuları seni mutlu edecek.

Para

Karar alma yetin, stres yüzünden gölgelenebilir. O yüzden ani kararlar almamalı ve büyük masraflara girmemelisin bugün. Parasal olarak daha sonra karar almaya çalışmak, bir şeyleri aceleye getirmekten daha iyi olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Kafanı dinlemek istediğin bir gün olabilir. Ancak yine de kendini insanlara kapatmamalı ve gereksiz duvarlar örmemelisin. İnsanlarla nasıl anlaştığın, gününün nasıl geçeceğini daha iyi belirleyebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun kontrolünün sende olduğunu bildiğin sürece hiçbir şey seni çok fazla etkilemeyecek bugün. Sağlık açısından kendi sınırlarını bildiğin zaman kendin için doğru kararlar da alabileceksin.

Aşk

Aşk konusunda çok keyifli gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Tamamen tıkandığını düşündüğün bir ilişkide güzel gelişmeler görebilir veya tamamen yeni bir aşka yelken açabilirsin. Güzel değişimlere kendini hazırlamalısın.

Para

Maddi konularda fikirlerini yenilemen gerekebilir. Bu durum ister iş ile alakalı olsun isterse harcamalar ile alakalı olsun, kendini biraz değiştirmen gerekebilir. Parasal olarak enerjini yenilemeli ve farklı olan konulara odaklanmalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bugün sakin bir gün geçirebilirsin. Elini atacağın her bir konuda güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu durumu, seni sıkıntıya sokan konulara odaklanarak kullanabilirsin. Bugün kolay kolay sinirini bozamayacaklar.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha aktif olmak sana iyi gelebilir. Sakin bir gün geçirmek, tembellik etmen anlamına gelmez. Sağlığın için güzel egzersizlere odaklanabilir ve yeni programlar çıkarabilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile keyifli muhabbetler etmek seni mutlu edebilir. Aşkta büyük beklentilere girmeden kendini sevindirebilirsin. Güzel bir flört ve muhabbet sana daha iyi gelecek.

Para

Paranın kıymetini bileceğin ve planlarını ona göre yapacağın bir gün. Hem kazançlar konusunda hem de harcamalar konusunda çok daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Parasal konularda kuvvetini ve kontrolünü konuşturacaksın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bazı şeylerin geride kaldığını düşünerek kendini yanıltabilirsin. Bazı konuların tekrar gündeme gelme olasılığını göz önünde bulundurman sana daha iyi gelebilir. Tedbirli davranmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına daha fazla vakit ayırman sana iyi gelebilir. Kendin için yemek hazırlamak ve tükettiğin kalori miktarının hesabını yapmak, daha fit olmanı ve kendini daha sağlıklı hissetmeni sağlayacak.

Aşk

Aşk konularında hayallere dalabilirsin. Ama eğer daldığın hayallerdeki insan gerçekse, o zaman kafanda kurduğun şeylere çok fazla kendini kaptırmaman gerekecek. Aşkta gerçekçi olmak sana daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanların fikirlerine ortak olabilirsin. Parasal olarak onların kararlarına uymak daha kolay olabilir. Ancak söz konusu olan kendi paran olduğunda, kendi hesabını başkalarına yaptırmamalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bazı konularda daha dikkatli düşünmek ve acele kararlar almamak sana daha iyi gelebilir. Bazı konuları daha dikkatli bir şekilde gözlemleyebilecek ve ileriyi düşünerek daha iyi hareket edebileceksin. Önemli olan aceleci olmamak…

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri ve meditasyon, kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir. Son zamanlarda vücudunda biriken gerginlikleri üstünden atmak için esneme hareketlerine daha fazla vakit ayırmalısın. Böylece kaslarının daha sağlıklı kalmasını sağlayabilirsin.

Aşk

Aşk konularında güzel ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsin bugün. Eğer bir ilişkin varsa, bu kişi ile aranda daha keyifli bir ortam oluşabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni bir etki seni çok daha mutlu edecek.

Para

Maddi konularda sakin kalmak ve ileriye dönük adımlar atmak daha iyi olacak. Gereksiz masraflara girmemeli ve ani tepkiler olarak elini cebine atmamalısın. Parana sahip çıkmak ve büyük resmi görmek sana güzel kazançlar sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Hayatında maddi konulara odaklanmadan da güzel gelişmeler yaşanabileceğini görebilirsin bugün. Önemli olanın denge olduğunu unutmamalısın. Daha sağlıklı kararlar almak için hayatındaki dengeye dikkat etmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

İyi bir egzersiz rutini ihtiyacın olan enerjiyi toplamanı sağlayacak. Daha aktif bir hayat tarzı sağlıklı kararlar almanı kolaylaştırabilir bugün. Kendini daha iyi hissetmek için egzersize yönelmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin dikkatini çeken konular ile alakalı kendini geliştirebilirsin. Daha sağlıklı ve güzel bir iletişim kurmak için ilgi alanlarınıza yönelmek ve yeni şeyler öğrenmek size iyi gelecek.

Para

Dengeli insan ilişkileri, dengeli parasal gelişmeleri kapına getirebilir. O yüzden kimle nasıl bir iletişim içerisinde olduğuna dikkat etmelisin. Parasal olarak herkesin eşit derecede sorumluluk aldığından emin olmak isteyebilirsin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Vücuduna dikkat etmek için güzel bir gün olacak. Kendine vakit ayırmak, sağlıklı ve güzel görünmek için çaba göstermek seni daha iyi hissettirebilir. Hayatında görmek istediğin değişimlere, kendi enerjini değiştirerek başlayabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini açmak, aydınlatmak için daha fazla hareket etmen gerekebilir. Egzersizler hem zihnini boşaltmanda hem de kaslarını çalıştırmanda faydalı olacak. Bugün kendine her zamankinden fazla odaklanabilir ve daha fazla hareket edebilirsin.

Aşk

Daha sosyal ortamlara girebilir ve dikkat çekebilirsin bugün. Kendine göstereceğin özeni, insanlar fark edecek. Yeni aşklara kendini açabilir, enerjini yenileyebilirsin.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla uyum içerisinde olmak için dikkatli adımlar atmalısın. Hem harcamalarda hem de kazançlarda fikir birliğine varmak seni büyük bir yükten kurtarabilir bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Daha önceden yaşananları dikkatle gözlemleyeceğin bir gün olabilir. Geçmişte kalan konuların seni ve hayatını nasıl etkilediğini görmek, ilerisi için alacağın kararları daha yapıcı bir çerçeveden görmeni sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı olmak için yeni kararlar alabilirsin bugün. Ama bu kararları uygulamak seni biraz zorlayabilir. Başta zorlansan da ileride bu sağlıklı kararların daha fazla etkisini göreceksin.

Aşk

Aşk konularında kendini geri çekiyorsan eğer bugün bu konuda değişimler yaşanabilir. Hoşlandığın kişiye karşı bir adım atabilirsin. Onunla daha fazla vakit geçirmek sana iyi gelecek bugün.

Para

Maddi konularda hızlı gelişmeler görmek istiyor olabilirsin. Ama bazı gelişmelerin hızı senin kontrolünde olmayabilir. Sadece güzel adımlara odaklanman ve zamanı dert edinmemen sana daha iyi sonuçlar getirecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Eğer uzun bir süredir emek verdiğin bir şeyler varsa bugün güzel sonuçlar alabilirsin. Bazı konularda emeklerinin karşılığını almak seni daha mutlu edebilir. Yeni hedeflere odaklanmak için güzel bir enerjin olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bazı şeylere baştan başlamak düşüncesi insanı yorabilir. Ancak söz konusu olan sağlık ile alakalı kararlar ise zararın neresinden dönülse kardır diyeceksin. Bugün sağlığın için daha dikkatli adımlar atarak yeni planlar yapabilirsin.

Aşk

İlişkiler söz konusu olduğunda bugün daha dikkatli davranacaksın. Kendini bazı konularda ifade etmen daha da kolaylaşabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda içini sıkan mevzuları gündeme getirmek iyi bir etki yaratacak.

Para

Maddi olarak daha güzel hedefler koyabilirsin bugün kendine. İş ve maddi konular ile alakalı birden fazla güzel fırsat ile karşılaşman olası. Bu fırsatları ne amaçla değerlendireceğin, nasıl bir hedefinin olacağı önemli olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Bazı şeyleri gözlemlemek ve kendi hareketlerini dikkatli seçmek için iyi bir gün olacak. Hızlı adımlar atmamak ve olan biteni görerek dikkatle düşünmek sana daha iyi gelebilir. Bugün düşünce açısından daha rahat olabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine gerçekçi hedefler koymak, bu hedeflere ulaşmanı kolaylaştıracak. Sağlık ve fit olma gibi konularda kendine imkansız hedefler koymak yerine daha yapılabilir şeylere odaklanabilirsin. Bu da sana iyi gelecek.

Aşk

Aşk ve ilişkiler konusunda kendini daha rahat hissedeceğin bir gün olacak. Sevdiğin bir insan yoksa bile, bu tür konularda düşünmek seni yumuşatabilir. Yeni aşklara kendini daha rahat açabilirsin.

Para

Maddi konularda dış etkilere kendini biraz kapatman gerekebilir. Her detayı insanlarla paylaşmaman sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda kendi kararlarına ve fikirlerine öncelik vermelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Yeni konulara odaklanmak, farklı planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Gün içerisinde karşına birden fazla güzel fırsat çıkabilir bunun için. O yüzden kendini güzel konulara biraz daha fazla açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir rutine sadık kalmak seni zorlayabilir. Ancak sağlıklı olmak için kendini belli bir disipline alıştırman gerekecek. Bugün senin için iyi olacak yeni plan ve programlara bakabilir ve farklı bir rutin oluşturabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmaya bir adım daha yakın hissedebilirsin kendini. Karşındaki insanın hislerini görmek ve onunla daha fazla vakit geçirmek aşk konularına bakış açını olumlu bir hale getirebilir.

Para

Bugün daha az masrafa girerek daha keyifli bir gün geçirebilirsin. Eğlenceli bir gün geçirmek için büyük paralar harcamaman gerektiğini görebilirsin. Mutluluğunu para ile bağdaştırmayacaksın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Aralık 2019 Salı)

Genel

Sıkıntılı vakitleri geride bırakmış olmanın getirdiği bir rahatlık olabilir üstünde. Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Bazı konulara daha sakin yaklaşman, daha önceden atamadığın adımları atmanı kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve duygusal yüklerden kurtulmak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için bedensel dengenin yanında zihinsel dengene de odaklanmalısın. Geçmişten gelen negatifliği üstünden atmak, kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim ve bağ daha da artabilir. Birbirinizi daha dikkatli dinleyebilir ve yapıcı davranarak aranızdaki gerginliği üstünüzden atabilirsiniz. Aranızda bazı şeyleri konuşmak daha kolay olacak bugün.

Para

Sahip olduklarının maddi değerlerinde kaybolmamalısın bugün. Şükretmek, elindekilerle yetinmek ve ne kadar şanslı olduğunu görmek, bazı maddi konulara daha olumlu bakmanı sağlayacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel