24 Ağustos 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 24 Ağustos 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bir arkadaşın yaşadığı bir sıkıntıyı atlatmak için senin yardımına ihtiyaç duyabilir. Ona destek olmak, sıkıntılarını çözmek isteyeceksin. Problemin çok büyük olmaması ikiniz için de rahatlatıcı olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için daha fazla önlem almak isteyeceksin. Formuna dikkat etmek, bu amaçla birtakım önlemler alabilirsin. Yeni bir egzersiz programı, yeni bir diyet planı seni mutlu etmeye yetecek.

Aşk

Sevdiğin insanla birlikte seni rahatsız eden her şeyi konuşmak isteyeceksin. Kendini olabildiğince açmak ve anlatmaya çalışmak yaşadığınız sorunların çözümüne ulaşmanızı sağlayacak.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda cesur davranman gerekecek. Girişimci davranmak, karşına çıkan fırsatların uzun ömürlü olmasını sağlayacak. Gelecek konusunda daha emin olacaksın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bir arkadaşına ulaşamamak seni onun hakkında yanlış düşüncelere yöneltmemeli. Empati yapmayı denemek senin için iyi olacak. Onun halinden anlamak, hatta gerekirse yardımcı olmak için uğraşmak saha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bulunduğun ortamdan kısa bir süreliğine de olsa uzaklaşmak sana iyi gelecek. Açık havada yürüyüşler yapmak ihtiyacın olan motivasyonu sağlayacak. Güneşten korunmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Geride kalmış bir olay hakkında fazla düşünüp kendini üzmeye gerek görmemelisin. İhtimaller üzerine kafa yorup canını sıkacağına geleceğe umutla bakmaya devam etmelisin.

Para

İş fikirleri konusundaki üretkenliğini çalışkanlıkla desteklemen gerekecek. Sıkı çalışma sayesinde fikirlerin gerçek değerini verebileceksin. İleride emeklerinin karşılığını alacaksın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Kontrol edemeyeceğin olaylar hakkında sıkıntı yaşamak zorunda hissetmemelisin. Elinde olmayan sebepler yüzünden kaygı ve stres duyman sorunların çözülmesini sağlamayacak. O yüzden güçlü kalıp makul çözümler bulmak için uğraşmak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kaygı ve stresten uzak durman gerekecek. Dikkatini başka şeylere yöneltmek sana yararlı olacak. Egzersiz yapmak dikkatini belirli bir yere yöneltmeye yardımcı olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber ilişkiniz hakkında değişiklikler yapmak için uğraşabilirsiniz. Hayata bakış açınız hakkında radikal değişiklikler bile düşünmek olası. Birbirinize dürüst olduğunuz sürece ortak nokta bulabileceksiniz.

Para

Bugün para konusunda küçük sıkıntılar yaşayabilirsin. Yapman gereken harcamaları ertelememek sorunların büyümesini engelleyecek. Savurganlıktan uzak durmak sana yardımcı olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini normalden fazla meşgul hissedebilirsin. Etrafındaki olaylara dahil olman ertelenebilir. Herkes eğlenirken bir şekilde bu eğlencenin dışında kaldığını hissedebilirsin. Üzerinde düşeni yaptıktan sonra eğlenmek için de zaman yaratmayı denemekte yarar var.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendin hakkında daha dikkatli olmaya başlayacaksın. Seni etkileyen olaylar hakkında vücudunun verdiği tepkileri daha dikkatli dinlemen gerekecek. Egzersize önem verip uyku düzenine dikkat etmek sana iyi gelecek.

Aşk

Yeni ortamlara girmek konusunda çekingen davranmaman gerekecek. Girdiğin ortamlarda dikkatleri üzerine çekmen mümkün. Dışarıya karşı duruşunu koruduğun sürece yeni bir ilişkiye başlaman mümkün olacak.

Para

İş imkanları konusunda kendini kısıtlı hissedebilirsin. Elindeki imkanları kullanmak için kendini motive etmen gerekecek. Var olan düzeni güçlendirmek, ileride daha fazla fırsatla karşılaşmana sebep olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün geleceğin hakkında önemli kararlar almak isteyebilirsin. Gelecek hakkında adımlar atıp ileriye dönük planlarını düzenlemek isteyeceksin. Bunları yaparken hayalcilikten uzak kalmak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni girişimlerle meşgul olacağın bu aralar dikkatini toparlamak isteyeceksin. Meditasyon yapmak sana yardımcı olacak. Ağır yemeklerden uzak durmak senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda sürprizlere açık olmanda yarar var. Uzun zamandır konuştuğun biriyle arandaki ilişkinin derinleşmesi mümkün. Sabırlı davranmaksana yararlı olacak.

Para

Gelecekte seni rahat ettirecek sonuçlar verecek işler hakkında uğraşacaksın. Bu amaç için çalışmak seni biraz yorabilir. Ama ileride rahat etmek için yorulmayı göze alman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Yapmak istediklerini gerçekleştirmek için başkasından bir şey beklememelisin. Kaynakları kendin bulman, isteklerin konusunda daha özgür hissetmeni sağlayacak. Hayallerinin peşini bırakmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlık konusunda yeni kararlar eşiğinde olacaksın. Daha sağlıklı bir vücut için ciddi girişimlerde bulunacaksın. Sağlıklı alışkanlıklarını yeniden değerlendirmek seni hedeflerine yaklaştıracak.

Aşk

Yeni heyecanlar seni bekliyor. Karşına çıkacak biriyle tanışım muıhabbetten keyif alman yakındır. Aceleci olmaktan kaçınmak, anın tadını çıkarmak senin yararına olacak.

Para

Uzun zamandır uğraştığın işlerin olumlu sonuç vermesine hazır olman gerekecek. Emeklerinin karşılığını almak seni başka girişimlerde bulunmak için cesaretlendirecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini çok iyi hissedeceksin. Alacağın güzel haberler çok güzel bir gün geçirmeni sağlayacak. Bu sevincini arkadaşlarınla beraber yaşamak isteyeceksin. Seni ve bu durumu zora sokacak insanlardan uzak kalmak isteyeceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugünkü heyecanın seni her zamankinden daha fazla aktif olmak için ateşleyebilir. Egzersizi ciddiye almak için iyi bir fırsat olabilir. Zinde kalmak için bol su tüketmeyi ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanın seninle beraber sevincini paylaşması seni çok mutlu edecek. Onun varlığı sana güven verecek. Paylaştığınız şeylerin artması ilişkinizin daha da derinleşmesini sağlayabilir.

Para

Eline geçecek bir miktar para maddi olarak rahat etmeni sağlayacak. Uzun zamandır ertelediğin harcamaları yapmak isteyebilirsin. Geleceği düşünüp tasarruflu olmak için girişimlerde bulunmak isteyebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün kendini evde hapsetmemeye dikkat etmelisin. Mümkün olduğunca dışarı çıkmak senin için iyi olacak. Arkadaşların bu konuda sana yardımcı olacak. Beraber zaman geçirmek için onların yardımını isteyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Seni harekete geçirecek şeylerin peşinden gitmen gerekecek. Arkadaşlarınla beraber keyif aldığın aktiviteleri yapmak sana iyi gelecek. Yemek düzenine dikkat etmen, şekerden uzak durman senin için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda büyük değişikliklerle karşılaşmaya hazır olman gerekecek. Karşına çıkacak fırsatlar aşk konusunda daha farklı düşünmene sebep olup seni alıştığın düzeni terk etmek zorunda bırakabilir.

Para

İş konusunda aldığın kararların başkaları tarafından eleştirilmesi hoşuna gitmeyecek. Yapıcı olmayan yorumları görmezden gelmek gerekecek. Değer verdiğin insanların önerileri işlerin için daha iyi olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün duygusal olarak zorlandığını düşünebilirsin. Dikkatini toparlamakta zorluk çektiğini hissettiğin zaman yardım istemekten çekinmemelisin. Ailen ve arkadaşların sana yardımcı olmak istediğini bilmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak yorgun hissetmek senin için sıkıntı yaratabilir. Dikkatini dağıtmak ve daha sağlıklı bir zihne ulaşmak için meditasyon yapmak isteyeceksin. İyi düşünmeye çalışmak senin yararında olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın zor zamanlarda yanında beliren ilk insan olması seni onu daha çok yakınlaştıracak. Onunla geçireceğiniz zaman ilişkinizin ileride boyut değiştirmesine sebep olabilir.

Para

Maddi sıkıntıların canını sıkmasına izin vermeyeceksin. Gelip geçici durumların geleceğini etkilemesine fırsat vermemelisin. Kaygı ve strese teslim olmak yerine gelecek için umutlu olmak sana iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Bugün biraz keyifsiz hissedebilirsin. Evden çıkmamak, kendinle baş başa kalmak sorunlarının çözmeyecek. Stres ve kaygıdan uzak durmak için sosyalleşmek gerekebilir. Arkadaşlarınla görüşmek sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Başkalarını etkilemek için uğraşmak yerine kendini geliştirmek için uğraşmak isteyeceksin. Enerjini daha iyi hissetmek için kullanacaksın. Egzersizde yeni programlar deneyip sınırlarını görmek isteyebilirsin.

Aşk

Gireceğin ortamlar seni çok çeşitli insanlarla bir araya getirebilir. Aşk konusunda şansının açılması için sürprizlere açık olmak yararına olacak. Gelecekte güzel şeyler olma ihtimali yükselecek.

Para

Karşına çıkan iş fırsatları hakkında daha cesur davranman gerekebilir. Bilmediğin işler için çekinmek yerine öğrenmek ve kendini geliştirmek sana yardımcı olacak. Yeniliklere açık olmak iyi olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

Arkadaş ortamınla ilgili sıkıntılar yaşaman olası. Başkalarının kendi sorunlarını senin üstüne atmasına izin vermemelisin. Herkesin kendi yaptığının sorumluluğunu taşımasını sağlamak seni daha iyi hissettirecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ufak sağlık sorunları canını sıkabilir. Ufak tedbirlerle bunların önüne geçmek mümkün olacak. Doktora görünmeyi düşünüyorsan ertelememek isteyeceksin. Yeme düzenini gözden geçirmek senin için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın sorunlarını çözmek yerine yakınması seni rahatsız edebilir. Onunla beraber sorunları çözmeye çalışmak ilişkiniz için iyi olacak. Ama onun da çözüm için uğraşmasını bekleyeceksin.

Para

İşle ilgili sorunlar yaşanması durumunda herkesin sorumluluğunu hatırlamasını sağlamak isteyeceksin. Başkasının sorunları işlerin ilerleyişini engellememeli. Üzerine düşeni yapmak sana iyi gelecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (24 Ağustos 2021 Salı)

Genel

İş konusuyla alakalı yeni bir yoğunluk içine girebilirsin. Yapacağın yeni başlangıçlar konusunda belirli hazırlıklar yapmak isteyebilirsin. Kurmayı düşündüğün düzen hakkında plan ve programına sadık kalmak senin için iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini yorucu bir tempo içinde bulabilirsin. Gün içinde enerjini sık sık yenilemen gerekebilir. Temiz hava almak ve yürüyüşe çıkmak sana yardımcı olacak. Yediklerine dikkat etmek daha dinç kalmanı sağlayacak.

Aşk

Aşk konusunda daha romantik olacağın bir gün olacak. Sevdiğin insanla beraber daha çok zaman geçirmek isteyebilirsin. Beraber zaman geçirmek için tercih edeceğin etkinlikler ilişkinin ilerlemesine yarayacak.

Para

İş ortamında yapacağın değişiklik karşına yeni fırsatlar çıkmasına sebep olacak. Bunları değerlendirmek için mevcut ortamını değiştirmen gerekebilir. Yapman gerekenlerin sana zor görünmesi seni durdurmamalı.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel