23 Temmuz 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Temmuz 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

İlginç rüyalar görebilirsin bugün. Seni çok derinden etkileyebilirler. Bilinçaltına attığın şeyler tek tek ortaya çıkabilir. Rüyanda gördüklerini araştırmak için güzel bir gün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına daha iyi bir biçimde odaklanabilirsin. Sağlıklı kararlar alma ve daha iyi hareket etmek için bugün iyi bir enerjin olacak. Kendi kuvvetini artırmaya yönelik hareketlere girişebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimde gerginlikler olabilir. Bir süredir içine attığın bir konu varsa patlayarak gün yüzüne gelebilir. Sakin kalmaya çalışmak daha iyi olsa da bir şeyleri geri tutmayacaksın bugün.

Para

İnsanlarla iletişimini artırman ve onları iyi anlaman hemen büyük paralar elde edeceğin anlamına gelmez. Bazen insan kazanmak, para kazanmaktan daha kıymetli olabilir. O yüzden hareketlerinde dikkatli olmalı ama büyük paralar beklememelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeylere şüphe ile yaklaşmak aslında o kadar da kötü olmayabilir. Etrafında olan biteni daha iyi görmene vesile olacak bir şüphe duyabilirsin içinde. Algıların açılabilir. Bu algıları iyi değerlendirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin bıraktığı yaralar geç iyileşir. Bir gün durup "tamam geçti" dememelisin. Bir şeyleri kendi içinde çözmek için zamana ihtiyacın olabilir. Bazı şeyleri gözardı ederek unutmaya çalışmamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli konularda bazı konuşmalar olabilir. Bu konuşmaların tansiyonu da yüksek olabilir. O yüzden olabildiğince sakin kalmak sana daha iyi gelecek.

Para

Eğer kafan çok dağınıksa yeni kararlar almadan önce iki kere düşünmek için biraz yavaşlayabilirsin. Günlük aktivitelere katılıp büyük kararlar almamak sana daha iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Son zamanlarda çok yoğun günler geçirmiş olabilirsin. Bugün kafa dağıtmak isteyeceksin. Daha farklı şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. O yüzden gününü daha pozitif düşünmek için kullanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri planlamak için iyi bir gün olabilir. Sağlıklı kararlar almak ve kendine özen göstermek adına daha iyi adımlar atabilirsin. Yediklerini düzenleyebilir, egzersizleri programlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda bazı gerginlikler olabilir. Burada önemli olan sakin kalmak olacak. Bir şeyleri çözmeye odaklanırsanız bu sıkıntılı konuşmaları daha rahat atlatabilirsiniz.

Para

Senin için çok meşgul bir gün olabilir ama çevrendeki insanlara da destek olman gerekecek. Bir şeyleri aynı anda halletmen seni kuvvetlendirecek ama maddi konuları iki kere düşünmeden hızlıca geçmemelisin bazı şeyleri.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Yaratıcılığını konuşturacağın bir gün olabilir. Bir şeylere odaklanırken daha pozitif olman gerekecek. Yeni şeyler öğrenmek ve zihnini farklı konulara açmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek için zihnini güzelliklere açman gerekecek. Ancak zihnini sadece stres ve gerginlikleri boşalttığın zaman daha net açabilirsin. Bugün yoga gibi egzersizler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Endişelerini meşguliyetler ardına saklayabilirsin. Ancak aşk konusunda bu gerginlikler seni bulabilir. Bir şeylerden kaçmak yerine onlarla yüzleşmek sana daha iyi gelebilir.

Para

Ani hareket etmiyorsun ancak bir şeylerin sonunu düşünürken çekinebiliyorsun. Bazı şeyleri sonuna kadar sağlam bir biçimde planlaman gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak için düşünmelisin bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeyleri daha detaylı düşünebilirsin. Alacağın kararlar daha kesin olabilir. Kimsenin fark etmediği detayları görüp ona göre kendini hazırlamak, bir tık öne geçmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Pozitif bir enerji için gereken şartları sağlayabilirsin. Keyifli bir ortam, rahat bir kafa ve sağlıklı yiyecekler… Bütün bunlar enerjini bir anda tavan yaptırabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle istediğin kadar vakit geçirmek için bir şeyleri senin planlaman gerekebilir. O kişiyle arandaki iletişimi artırmak sana düşecek biraz. Aşk konusunda senin adımların önemli olabilir.

Para

Maddi konularda daha iyi gelişmeler görmek için insan ilişkilerini kuvvetlendirmen gerekebilir. Çevrendeki kişilerle veya iş yaptığın insanlarla iyi anlaşmak maddi açıdan daha iyi gelişmeler görmene vesile olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Kendini sanata açabilirsin bugün. Kendini bu konulara odaklayabilir, yeni şeyler öğrenebilirsin. Zihnini çalıştıracak konulara odaklanmak sende daha iyi bir etki bırakabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendine zaman ayırmak ve kendi sağlığına odaklanmak daha iyi olabilir. Çevrendekilerin iyiliğini düşünürken kendini fazlaca yoruyor olabilirsin. Bugün kendine odaklanmalısın.

Aşk

Bir şeyleri gözardı etmeye kendini alıştırmış olabilirsin. Ancak bugün dikkat etmen gerekecek. Sevdiğin kişi ile alakalı olarak içine sinmeyen şeyleri konuşmak sana çok daha iyi gelebilir.

Para

Bugün maddi konularda kendi kararlarını alacak ve çevrendekilere sen haber vereceksin. Kimse senin nasıl bir adım atacağını kestiremeyebilir. Bazı konularda kendince hareket etmen iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Sevdiğin kişilerle ortaklaşa bir şeyler yapmak için iyi bir gün olabilir. Güzel kararlar ile keyifli aktivitelere girebilirsin. Ancak büyük konularda karar almak için acele etmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Denge kurmak zordur. Özellikle de sağlık açısından… Kendini daha iyi hissetmek için beslenme, dinlenme ve hareket konularına aynı ölçüde özen göstermelisin. Tek tarafa yüklenmemelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli bir konuda konuşman gerekebilir. Aranızdaki iletişimde bir şeyler ciddileşebilir. Yapıcı kalmak ve olayları çözüme kavuşturmak sana düşecek.

Para

Maddi konularda kendin için biraz daha fazla şey düşünebilirsin. Kendine masraf yapabilir, isteklerine vakit ayırabilirsin. Parasal olarak daha iyi hissedebileceksin kendini.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Ruhunu güzelliklere açman gerekebilir. Enerjini temizlemen, daha güzel şeylere odaklanman… Negatiflikleri hayatından çıkarmaya çalışmak için güzel bir gün olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerinin yerine farklı şeyler koyabilirsin. Mesela kırmızı et yerine balık tercih edebilir, tükettiğin sebzelerde farklılık yapabilirsin. Bu değişim sindirim sistemindeki yorgunluğu giderebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimde içine sinmeyen şeyler olabilir. Kafanı kurcalayan bu mevzularla başa çıkmak için biraz da olsa kendince vakit geçirmen ve olan biteni tek başına düşünmen gerekecek.

Para

Bir şeyleri tamamen kaybettiğini düşünüyorsan yanılıyorsun. Bugün kayıp eşyalar ortaya çıkabilir, vazgeçtiğin fırsatlar tekrar gün yüzüne gelebilir. Bazı şeyleri iki kere değerlendirmek için iyi bir gün olacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Hayatında bir şeyleri değiştirmek sana iyi gelebilir. Ufak tefek de olsa eşyaları değiştirmek, yaşam alanına farklı bir şeyler katmak sana çok iyi gelecek. Çevresel düzenlemeler kafanı boşaltmana yarayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek genel enerjine yansıyabilir. Sağlıklı beslenmek daha keyifli kararlar almanı sağlayabilir. Aksine işlenmiş gıdalar tüketmek ise seni zihnen ve bedenen çok yorabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye tutamayacağın sözler vermemelisin. Duygusal yoğunluk ile bol keseden "yaparız, ederiz" demek o kadar işe yaramayabilir. Bir söz verilecekse dikkatli olmalısın.

Para

Maddi konularda güzel adımlar atmaya kendini hazırlamış olabilirsin. Ancak etrafındaki insanların bundan istifade edip senin hevesini kendi işleri için kullanmasına izin vermemelisin. Sağlıklı sınırlar çizebilmelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Başka yerlerde olduğunu hayal edebilirsin bugün. Bütün bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için bir adım atman gerekebilir. Bazı şeyleri sadece hayalde bırakmamalı ve fırsatlara odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Etrafındaki şeylere hassasiyetin artmış olabilir. Renkler, tatlar, hisler daha derinden etkileyebilir seni. Zihnini boşaltman ve gerginliklerin önüne geçmen bu tür hassasiyetleri çözmeni sağlayabilir.

Aşk

Cesur davranışlar aşkta sana daha iyi gelebilir. Karşındaki insana bir adım atman, onun da bir şeyleri pozitif görmesine vesile olabilir. Kendini geri çekmemelisin bugün.

Para

Sakin kararlar almak önemli olabilir. Parasal konularda dikkatli olmalısın. Bir şeylerin seni gereksiz gerginliklere sürüklemesine izin vermek yanlış kararlar almana sebep olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Geleceğin hakkında hayaller kurmak gününün büyük bir bölümünü alabilir. Dikkatle düşünmek ve bir karar almadan önce yaşananları gözden geçirmek senin için önemli olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gün olacak. Vücudunu susuz bırakmamalısın. Özellikle de sıcakta dışarı çıkman gerekiyorsan sonrasında mutlaka daha fazla su tüketmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için olmadığın birisi gibi görünmek pek işe yaramayabilir bugün. Bu kişiye karşı samimi olman ve dürüstlüğe sığınman daha iyi etki gösterebilir. Ne demişler… Başkası olma kendin ol…

Para

Detaycılık işine gelebilir bugün. Eğer maddi konularda önemli bir karar varsa, bu karara varmadan önce olayı dikkatle incelemek ve hata yapmamak sana iyi gelebilir. Gözünü dört açmalısın bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2020 Perşembe)

Genel

Yakın çevrende olan şeylere dahil olmak isteyebilirsin. Ancak tam olarak neye çekildiğini görmen gerekecek. Eğer çekildiğin bu şey gereksiz bir masraf veya tartışma ise o zaman iki kere düşünmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunda kuvvetlendirmek istediğin şey tam olarak nedir? Kaslar mı, dış görünüşü düzeltmek mi, iç organların sağlığı mı? Bütün bunları düşünüp egzersizlerine ona göre karar vermek değişim yaratabilir.

Aşk

Sorumluluklarına özen göstermen gerekebilir. Konu aşk olsa bile. Sevdiğin kişiye karşı tutumunda daha dikkatli olman, karşındaki insanın ona daha fazla değer verdiğini düşünmesine vesile olabilir. Onu boşlamamalısın.

Para

Biraz durup düşünmen gerekebilir. Sağlıklı kararlar alarak hayatına devam etmek için dikkat etmen gerekecek. Özellikle maddi konularda ani kararlarla büyük alışverişlere girmemelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel