23 Nisan 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Nisan 2020 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

İnsanlarla iletişimde teke tek devam etmek daha iyi olabilir. Herkesle aynı anda uğraşmak yerine yavaş yavaş, tek tek hareket etmek daha iyi olabilir. Aceleci olmamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Vücuduna iyi bakmak için neler gerek? Tam olarak kendini iyi hissetmek için neye ihtiyacın var? Bu sorulara bir yanıt bulmak senin için önemli olabilir. Bugün sağlığın için kendini sorgulaman gerekebilir.

Aşk

Bazı konularda aceleci olmamak aşkta daha iyi sonuç verebilir. Eğer bir ilişkin varsa ve bazı şeyler sıkıntılı gidiyorsa bu sıkıntıları çözmek için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir bugün.

Para

Eğer etrafından destek bekliyorsan bu tutumu değiştirmen gerekebilir. Başkalarının fikrine veya parasına güvenerek plan yapmamalısın. Kendine göre bir masraf tablosu çıkarmalı ve onun üstünden hareket etmelisin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Olaylara negatif odaklanmamalısın. Hemen en kötüsünü düşünmemelisin. Bir şeyleri sakin bir gözle görmek için biraz geri durman gerekebilir. Aceleci olmamalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyen ve temizlik önceliğin olabilir. Mikroplardan arınmak ve sağlıklı bir ortam oluşturmak zihnine de iyi gelecek. Hem fiziksek hem de zihinsel bütünlüğün için temizliğe odaklanmalısın.

Aşk

Bir şeyleri yeni fark edebilirsin bugün aşk konusunda. Daha önceden dikkatini çekmeyen bazı konular bugün daha açığa çıkabilir. Aşk ve mutluluk konularında yeni bilgilere kendini açman gerekebilir.

Para

Maddi konularda öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekebilir. Masraf kısma ve tasarrufa gitme konularında iğneyi en çok kendine batırman gerekebilir. Bazı masrafları kısmak sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Kendini huzursuz hissedebilirsin. Bu huzursuzluk, bir şeylerin belirsiz kalmasından kaynaklanıyor olabilir. O yüzden biraz geri durup olana bitene dışarıdan bakmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Daha sağlıklı beslenmek ve vitamin tüketmek sana iyi gelebilir. Bünyeni kuvvetlendirmek için yediklerine dikkat etmelisin.

Aşk

Canını sıkan şeyleri tek seferde çözmen gerekebilir. Bir şeyleri bekletmek ve sürüncemede bırakmak sana yaramayabilir. Seni mutsuz eden şeyleri dile getirmen gerekebilir bugün.

Para

Bugün geri çekilip yeni planlar kurabilirsin. Maddi açıdan farklı fikirlere odaklanmak ve yeni stratejiler geliştirmek için iyi bir gün. Kendine biraz zaman vermek ve bir şeyleri yeniden değerlendirmek iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

İç sesine güvenebilmelisin bugün. Eğer bir konuda harekete geçmek için erken olduğunu düşünüyorsan o zaman erkendir. Olanı biteni izlemek ve gözlem yapmak daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz konularında disiplinin önemini görmen gerekebilir. Bir gün egzersiz bir gün tembellik sana yaramayabilir. Daha sağlam sonuçlar için egzersiz konularına disiplinle yaklaşmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda canınızı sıkan konular varsa bugün bunları halletmek için bir yol üretebilirsiniz. Aranızdaki iletişim daha yapıcı olabilir. Bu iletişime özen göstermek sıkıntıları çözmenize yarayabilir.

Para

Harcanmış paraların peşine düşmemelisin. Eğer bir şeyler sonlanmışsa artık, yoluna devam etmen gerekecek. Parasal açıdan yeniliklere odaklanman gerekecek, geçmiş masraflara değil…
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bugün hayal gücünü serbest bırakmak sana çok yarayacak. Yeni fikirler elde edebilir, daha güzel yollar oluşturabilirsin. Sıkıntılara çözüm aramada ve daha sağlam adımlar atmada bugün aklına gelecek şeyler önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana iyi gelecek bugün. Eğer dışarı çıkamıyorsan bile evinin konforunda kaslarını esnetmen sana kendini iyi hissettirebilir. Bugün bu tür egzersizlere odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle arandaki iletişimi daha keyifli bir noktada tutmak, aranızdaki gerginliği atabilmenizde faydalı olabilir. Bir şeyleri çok ciddiye almamalı ve bol bol gülüp eğlenebilmelisiniz.

Para

Biraz kendini geri çekmek ve ileride neler olabileceğine odaklanmak iyi olabilir. Maddi konularda daha fazlasını elde etmek için, bugünden geri çekilip daha sağlam planlar yapman gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Fikir ayrılıklarına dikkat etmen gerekecek. Her şeyi kendine bir saldırı olarak algılamamalı ve insanların farklı düşüncelerine saygı duymalısın. Ortak bir yol bulabilmek ve kendini sağlıklı bir biçimde ifade edebilmek büyük fark yaratabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı bir günlük rutin oluşturman gerek. Bu rutinde sana iyi gelecek egzersizler ve beslenme biçimi olmalı. Yeteri kadar dinlenebilmeli ancak işi tembelliğe vardırmamalısın. Rutine sahip olmak enerjini yükseltebilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açman iyi gelebilir. Aranızda bir açıklık oluşması, onun da kendi hisleriyle yüzleşmesine vesile olabilir. Büyük beklentilere girmeden kendini ifade edebilmelisin bugün.

Para

Fikirlerini insanlara açabilir ve maddi kazanç elde etmek için çaba gösterebilirsin. Parasal açıdan etrafındaki insanlarla daha mantıklı kararlar alabilirsin bugün. O yüzden herkesin kendi fikrini ifade ettiği ortamlarda senin de fikirlerini sakince onlara açman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri keyifli bir gözle görmek sana daha iyi gelebilir. İşi şakaya vurmak ve keyifli konulara odaklanmak sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. O yüzden kendini kuvvetlendirmek adına bol bol gülmelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutinler bizi biz yapan ve enerji seviyemizi belirleyen hareketleri kapsar. Ancak işine gelmeyen veya sana tam olarak yaramayan alışkanlıkları bu rutinde neden tutuyorsun? Bazı şeyleri değiştirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye kendini ifade etmen kolaylaşabilir. Bu kişinin seni sen olarak görmesi için çok büyük bir çabaya girmesine gerek kalmayacak. Dürüst olmak ve birbirinize karşı açık olmanız size daha iyi gelebilir.

Para

Bir kenarda oturup haline üzülmemelisin. Eğer bir şeyler isteğin dışında gittiyse, bunu düzeltmenin bir yolunu bulmalısın. Mücadele, sen vazgeçtiğin anda kaybedilir. Eğer vazgeçmezsen her şeyi kendi lehine çevirebilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Hayatında güzel şeylerin gerçekleşmesi için hayal gücünün önünü açman gerekecek. Bir şeyleri planlamak, düşünmek ve istemek gibi konular ön plana çıkabilir. Hayatında nasıl gelişmeler göreceğini kendi içinde planlayabilirsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için neye ihtiyacın olduğunu görebilmen gerekecek. Vücudunun isteklerine ve ihtiyaçlarına özen göstermek için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Sağlıklı kararlar almak için iyi bir analiz yapabilmen gerekecek.

Aşk

Hislerini ifade edebilmelisin. Eğer sevdiğin bir kişi varsa senden böyle bir beklentiye girebilir. Karşı tarafa ne kadar özen gösterdiğini sözlerine ve jestlerine yansıtman gerekecek. Bugün karşındaki insana açık olabilmelisin.

Para

Etrafındaki insanlarla iletişimi kuvvetli tutmak ve üretken kalmak maddi açıdan sana çok iyi gelecek. Bir durumu daha iyi bir hale getirmek için neler yapman gerektiğini bileceksin. Ve bu da sana iyi bir enerji katacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Düzen ve dirlik seni sağlam tutan şey olsa da arada bir kendini koyvermen gerekebilir. Bir şeyleri daha net görebilmek için kendini serbest bırakabilmelisin. Algıları kuvvetlendirmek adına beklenmedik şeylere odaklanman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bir şeyleri tek başına yapmaya alışmış olabilirsin. Ancak insanlardan yardım istemekten çekinmemelisin. İş bölümü yapmak ve fiziksel olarak sana ağır gelen işlerde destek almak sana daha iyi gelecek. Çok yorulmamaya dikkat etmelisin.

Aşk

Ne istediğini dile getirebilmelisin. Aşk konusunda beklentileri ifade etmen önemli olabilir. Hoşlandığın kişiden ne istediğini ona söylemek, aşk konularına açıklık getirecek. Kendini güzel şeylere açabilmelisin.

Para

Maddi konularda gözünle görmediğin şeylere odaklanabilirsin. Söylenmeyen veya tutulmayan sözler, yolunda gitmesi gerekirken bir şekilde bozulan konular… Algıların açık olacak ve bu algıları parasal konulara yönlendirebileceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Cesur hareket etmeye çekinmemelisin bugün. Özellikle de aşk konularında. Duygularını ifade etmek ve bir adım atmak sana güzel bir mutluluk getirebilir. İçine kapanmaman gereken bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna bir denge getirmen şart. Bu dengeyi sağlamak için yediklerine, egzersizine ve dinlenmene dikkat etmen gerekecek. Her şeyi yeteri kadar, olması gerektiği gibi yapmak sana iyi gelebilir. O yüzden tek bir konuda kendine aşırı yüklenmemelisin.

Aşk

Aşk ve muhabbet konularında sağlam adımlar atman gerekecek. Kendini ifade etmenin anlamı büyük olabilir. Eğer sevdiğin bir insan varsa ona karşı hislerini açıkça dile getirmek senin için daha iyi olabilir.

Para

Bazı şeylerin kontrol dışı gelişmesine alışman gerekecek. Kontrolün dahilinde olmasa bile bunların birer gelişme olduğunu kendine hatırlatmalısın. Maddi konuları oluruna bırakman daha iyi olabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Aşk konularında kendini biraz üzgün hissedebilirsin. Beklentilerin ile gerçekler uyuşmayabilir. Aşkta her şey çok kolay ilerlemeyebilir ancak hiçbir şeyin çekilmez hale gelmemesi gerek. Alarmları duymazdan gelmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek ve dikkatli beslenmek her şeyin önünü alabilir. Vücudunun dengesini iyi kurmak ve bünyeni kuvvetlendirmek için yediklerine dikkat etmeli ve gereken vitamin ile mineralleri alabilmelisin.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında iletişime özen göstermen gerekebilir. Kendini ifade edebilmeli ve içine sinmeyenleri konuşabilmelisin. Mutluluğun normal olduğunu, mutsuzluğun anormal olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.

Para

Açık fikirli olmak ve kendini yeni konulara açmak maddi anlamda daha iyi olabilir. Eline daha fazla para geçmesi için başkalarının fikirlerini de dinlemelisin. Bugün yeni maddi kapılar bulabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Nisan 2020 Perşembe)

Genel

Yanlış anlaşılmaların önünü almalı ve iletişimi kuvvetlendirmelisin bugün. Bir şeylerin ters gitme ihtimalini göz önünde bulundurarak hareket etmen gerekebilir. İnsanlarla iletişimi sağlıklı tutmak, önlemler almanı kolaylaştıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İnsan ilişkilerinde iletişime özen göstermek, stres ve gerginliğin önüne geçebilir. Vücudunda fiziksel etki bırakmalarından evvel bu negatif hislerin önünü alman iletişim ile mümkün olabilir. Bir şeyleri içine atmamalısın.

Aşk

Flörtleşmeler, keyifli sohbetler sana iyi gelebilir. Büyük beklentilere girmeden ve kendini bir şeylere kaptırmadan önce güzel sohbetlerin keyfini çıkarabilmelisin. Bir şeyleri hafife almak sana da iyi gelecek.

Para

Bugün elindekilere odaklanman gerekecek. Sahip olduklarına şükretmek ve bunu fazla dillendirmemek önemli olabilir. Eğer gösterişe kayarsan etrafa karşı kötü bir imaj çizebilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel