23 Mayıs 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Mayıs 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafında canını sıkmaya çalışan, olayları kurcalamaya çalışan kişiler olabilir. Bu konuda dikkatli olmak sana iyi gelecek. Etrafındaki insanların ne amaçla neler yaptığını görmek, ileride atacağın adımları şekillendirebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Günlük rutin oluşturmak, vücudunu fazla yormadan hareket etmek sana iyi gelebilir. Gün içerisinde keyfini yerine getirecek ufak aktivitelere vakit ayırarak enerjini daha iyi bir noktaya getirebilirsin.

Aşk

Eğer içinde bulunduğun ilişki sana iyi gelmiyorsa bugün bu konuda harekete geçmen gerekebilir. Önemli kararlar alman gerekebilir, bir şeyleri sonlandırman gerekebilir. En başta üzülsen de, bir şeyleri çözüme kavuşturmak sana iyi gelecek.

Para

İnsanlar seni acele ettiriyorsa aklına bir tek "kazıklanıyor muyum" sorusu gelmeli. Bir harcama yapılacağında sürekli acele ettirmek dolandırıcıların işidir. Seni acele ettirmeye çalışanlara karşı dikkat etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini daha iyi hissedebilirsin. Vücudunun kuvvetini en iyi noktada kullanabilirsin. Kendini iyi hissetmen elini attığın konularda daha güzel sonuç ve çözümler elde etmene de vesile olacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha iyi egzersizlere yönelebilir, bol bol su tüketebilirsin bugün. Vücuduna ve enerjine odaklandığın noktada daha iyi sonuçlar elde edebilirsin. Sağlığına öncelik vermeli ve nasıl hissettiğine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle önemli konularda konuşmak size iyi gelebilir. Canınızı sıkan konuları gündeme getirebilir ve bir çözüm arayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat ettikçe sıkıntıları geride bırakabileceksiniz.

Para

Masraflar yapılacaksa fikir birliği yapılmalı. Eğer birden fazla insanı ilgilendiren bir konu varsa herkesin bu konuda daha ciddi fikirler üretmesi gerekebilir. Bu konuda öncü olabilir ve nasıl bir masrafa girileceği hakkında fikirlerini dile getirebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Vücudunu kuvvetlendirmek ve güne dört elle sarılmak isteyebilirsin. Sağlık odaklı bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Kuvvetini artırmak için egzersizlere yönelebilir ve ona göre bir gün geçirebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Spor salonuna gidemiyor olsan da evinde kendini kuvvetlendirmek için çabalara girişebilirsin. İnternet üzerinden egzersizler araştırabilir ve kendine daha iyi bir rutin oluşturabilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda, gelecek hakkındaki beklentiler konusunda konuşabileceğiniz konular gündeme gelebilir. Bazı konularda fikir birliğine varmak için kendinizi zorlamamalısınız. Farklılıklarınızı benimsemeniz ve onları değiştirmek için zorlamamanız gerekecek.

Para

Para kazanmak için iyi bir gün olabilir. Maddi açıdan daha fazla şey elde edebilirsin. Etrafındaki fırsatları daha dikkatli değerlendirerek iyi gelişmeler yakalayabilirsin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeylerin yoluna girmesi için çaba gösterebilir ve güzel sonuçlar görebilirsin. Çok büyük değişimler olmasa da bir şeylerin harekete geçtiğini görmek içinin daha rahat olmasını ve geleceğe umutla bakmanı sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel aktiviteni artırarak vücudunu ve zihnini daha iyi bir noktaya getirebilirsin. Bugünkü motton "nerede hareket orada bereket" olmalı. Daha fazla hareket etmek, egzersize odaklanmak sana iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek sana da ona da iyi gelebilir. Yüz yüze görüşemeseniz bile birbirinizi aramanız ve güzel şeylerden konuşmanız sizi biraz daha iyi hissettirebilir.

Para

Yeni başlangıçlara negatif enerjilerle girmemelisin. Parasal olarak kendini iyi hissetmek, daha sonra bir adım atmanı kolaylaştırabilir. İçine sinmeyen şeyler için acele etmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Geçmişe dikkatini vermek isteyebilirsin. Ailenin geçmişine, senin kendi geçmişine… Bir şeyleri daha net görebilmek için eskileri gözden geçirmen ve kendi durumunu daha dikkatle anlaman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyleri ölçülü tüketmek sana daha iyi gelebilir. Yediklerinde ve içtiklerinde ölçülü olmak sana iyi gelecek. Bir şeyleri abartmamak ve sağlığına özen göstermek için iyi bir gün olabilir.

Aşk

Bugün hislerini daha kolay açabilirsin. Kendini ifade etmeye çaba göstermek, aşk konularında güzel etkileri hayatına çekebilir. Bir şeyleri içinde tutmak yerine hoşlandığın insana kendini ifade etmek isteyebilirsin.

Para

İnsanların seni maddi açıdan kandırmasına izin vermemelisin. Etiketleri dikkatle kontrol etmek ve ne kadar para harcadığını göz önünde bulundurmak daha iyi olabilir. Bu konuda ne kadar dikkatli olsan o kadar iyi.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Ancak bunu büyütmemelisin. Bir şeyler için kendine zaman vermek daha iyi olabilir. Sakin bir gün geçirmek ve yaşananları gözden geçirmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarını daha net görebilmek için zamana ihtiyacın olabilir. Bir şeyleri istemekle ihtiyaç duymak arasındaki farkı görmen gerekecek. Vücudunun ihtiyaçları, dış görünüşünden daha önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye ona karşı hislerini ifade etmenin bir yolunu bulman gerekecek. Karşı tarafın kendisini sevilmiyormuş gibi hissetmesine fırsat vermek istemeyebilirsin. Kendini ifade etmenin bir yolunu bulman gerekecek.

Para

Fazladan paran olmayabilir ancak için rahat olacak. Maddi açıdan sahip olduklarına şükretmek sana daha iyi gelecek. Parasal olarak büyük gelişmeler olmasa da keyfin yerine gelebilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Hayaller ve hayatlar arasındaki farkı, mantığın ile kapatabilirsin. İsteklerini gerçekleştirmek için mantıklı hareket etmen gerekecek. Sadece istemek ve beklemek sana yetmeyebilir. Bir şeyleri harekete geçirebilmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeni birisine ilgi duyabilir ve bu sebeple kendi fiziksel durumuna özen göstermek isteyebilirsin. Karşındaki insana kendini beğendirmek için dış görünüşüne özen göstermek isteyebilirsin. Egzersiz ve diyet daha fazla ön planda olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin sana karşı duygusal bir gerilim hattında olduğunu görebilirsin. Bu negatif hisleri atabilmeniz için arkadaşlık tarafına daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Aşktan çok arkadaşlığa özen göstermelisiniz.

Para

Bazı gecikmeler ile karşılaşabilirsin. Ancak bu gecikmeler seni üzmeyecek. Aksine, bir şeyleri gözden geçirmek için ekstra zamana sahip olmak sana daha iyi gelecek. Maddi açıdan bir şeyleri iki kere düşünebilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Her şeyi aynı anda yapmaya kalkmak sana iyi gelmeyebilir. Bir şeyleri zamana bölmek, gerektiğinde yardım istemek daha iyi olabilir. Kendine çok fazla yüklenmemeli ve hareketlerinde ölçülü olmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerji patlamaları yaşıyor olabilirsin. Hareketsiz kalıyor ve bir şeyleri duygusal gerginliğe dönüştürüyor olabilirsin. Bugün vücuduna özen gösterirken daha dikkatli olmalı ve hareketlerinde ölçülü olmalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızda gergin bir durum olabilir. Bir şeyleri birbirinize ifade etmemeniz aranızda duygusal bir gerilim oluşturabilir. Bu konuda senin bir adım atman daha önemli olabilir.

Para

Bugün işinden keyif almak ve rahat olmak sana düşündüğünden daha kârlı gelebilir. Maddi açıdan daha rahat ve keyifli olmak sana daha fazla para getirebilir. Maddi olarak kendini daha iyi hissedebilirsin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Gelecek için düşüncelerin daha da netleşebilir. İleride hayatında neler görmek istediğini daha net görebilirsin. Ancak bu konuda ne kadar yol kat etmek gerektiğini görmenin sende negatif bir etki oluşturmamasına dikkat etmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Esneme hareketleri sana daha iyi gelebilir. Ağır egzersizlerdense kaslarını esnetmek ve daha rahat hareket etme kabiliyeti elde etmek, vücudunda biriken gerginlikleri atmana vesile olacak bugün.

Aşk

Romantizmin arttığı bir gün olabilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı tonunuz daha samimi bir hale gelebilir. Aşk konularında kendini daha iyi bir ruh haline açman gerekecek. Daha güzel gelişmeler görebilirsin bugün.

Para

Gereksiz tartışmalara girmemelisin. "Bunun sonucu nereye varacak" diye düşünmek, enerjini düşürecek konularla muhatap olmanın önüne geçebilir. İnsanların maddi açıdan sebepsiz yere sana bulaşmasına izin vermemelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Bir şeyleri halletmek için fazla yüklenmemen gerekecek. Kendine zaman tanımak, olan bitenin şekil almasını beklemek daha iyi olabilir. Her şeyi bugünden halletmeye çalışmak seni gereksiz yere yorabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına daha fazla özen göstermen gerekebilir. Bol bol su tüketmek ve hijyen konularına özen göstermek seni eşit derecede mutlu edecek. Bugün su ile aranı iyi tutmalısın.

Aşk

Hoşlandığın bir insan ile alakalı olarak daha fazla hisse sahip olabilirsin. O kişiyi karşı konulmaz bulmaya başlayabilirsin. Onunla daha fazla iletişim kurabilmek için fırsat kollayabilirsin bugün.

Para

Bugün para ile arandaki ilişkiyi düzeltmen gerekebilir. Alacağın kararlar, atacağın adımlar hep parasal açıdan kendini güvence altına almak için olmalı. Maddi durumun ile barışmak için çaba göstermelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Etrafında olan bitene daha dikkatli bakabilir, yapılan yanlışlara dikkat çekebilirsin. Eğer ortada bir haksızlık varsa bunu dile getirebilmen gerekecek. Bazı konulara netlik getirebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hislerini bastırmak ve bir şeyleri görmezden gelmek asla iyi bir şey değildir. Duygusal gerginlik ve stres oluşturur. O yüzden bugün bir şeyleri içine atmamalı ve içinden geçenleri dile getirebilmelisin.

Aşk

Gerçek aşk olgusunu gözden geçirmen gerekebilir. Bu konuda yanlış şeylere inanıyor olabilirsin. Bazen güzel hislerin hayatımıza girmesi için dağları tepeleri aşmamız ve ejderhalarla savaşmamız gerekmez. Bir şeyleri oluruna bırakarak da mutlu olabiliriz, bunu hatırlaman gerekecek.

Para

Paranı etrafındakilerle paylaşırken dikkatli olmalısın. Gereksiz masraflara girmemeli ve sana hiçbir faydası olmayacak konularda kendini çok yormamalısın. Sevdiklerine yardım etmek bir şeydir, onların kölesi olmak başka bir şey…
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Mayıs 2020 Cumartesi)

Genel

Canını sıkan şeylerle daha rahat başa çıkabilirsin bugün. Gözünden bir perde kalkmış gibi hissedebilir, etrafında olan biteni daha net görebilirsin. Bir şeylerde daha yapıcı olmak için nelere odaklanman gerektiğini bileceksin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz ve diyet konularına eşit derecede özen gösterirsen her şeyin yoluna gireceğini görebilirsin. Bugün bu konularda daha fazla çaba göstermek fiziksel olarak daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Bir şeyleri görmezden gelmen, o sorunların uçup gitmesiyle sonuçlanmaz. Eğer sevdiğin kişiyle aranda bazı sıkıntılar varsa bunu konuşarak çözmeye çalışmanız gerekecek. İletişime özen göstermelisin bugün.

Para

Etrafındaki insanların sana emirler yağdırması seni mutlu etmeyebilir. İnsanlara karşı dur demeyi öğrenmen gerekecek. Kendi isteklerini, harcamalarını, kendi paranı kendin kontrol etmeli ve negatif insanlara dur demelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel