23 Mart 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Mart 2023 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün etrafında gerginliklere rastlayabilirsin. Herkesin aynı anda bir şeyler yapması gerektiğini düşündüğü bir gün olabilir. Bu durum ile başa çıkmak seni yorabilir. Ancak sorumluluklarını erken saatlerden bitirmek, bu tür gerginliklerin azalmasını sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Daha fazla su tüketmen gereken bir gündesin. Vücudundaki toksinlerden kurtulman için bol bol su içmeli ve egzersiz yapmalısın. Su tüketiminin azalması iç organlarına zarar verebilir, o yüzden dikkatli olmakta fayda var.

Aşk

Bugün aşkta güzel sürprizler yaşayabilirsin. Daha önceden tanıdığın ancak aranızda bir yakınlık olmayan birisine karşı hisler besleyebilirsin bugün. Aşk hayatını aniden renklendirecek güzel gelişmelere açık olmalısın bugün.

Para

Bugün maddi konularda sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin. Fazla harcama yapmamak veya önemli parasal kararlar almamak senin için önemli olabilir. Kafanı toparlamak için kendine zaman tanımalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bazı konulara duygusal yaklaşabilirsin bugün. İş ve arkadaşlıklar ile alakalı konularda sakin kalmalı ve önemli kararlar almadan önce her şeyi dikkatlice düşündüğüne emin olmalısın. Kendini zora sokmamaya çalış bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Nefes egzersizlerine dikkat etmen gerekecek. Hem kaslarını esnetmek hem de daha derin nefesler alıp vermek kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak. Stresi hayatından uzaklaştırmak için bir adım atmalısın bugün.

Aşk

Kafanı toparlamak için tek başına vakit geçirmek ve hayatında olan bitene sakin bir kafayla bakmak, aşk konusundaki isteklerini belirlemene yarayacak. Eğer hayatında kimse yoksa nasıl bir ilişki istediğine dair kendini yoklayabilirsin.

Para

Maddi olarak rahat etmek için gökten bir elma düşmesini beklememelisin bugün. Kolları sıvamalı ve daha fazla işe odaklanarak kendin için parasal kazançlar sağlamalısın. Böylece eline geçecek olan paralardan daha emin olabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün her şeyle zıt düştüğünü düşünebilirsin. Her şeyin sana karşı olduğunu hissedebilir ve kendini daha da gerebilirsin. Sakin kalmalı ve sinirle hareket etmemelisin bugün. Gerekirse kafanı toparlamak için tek başına vakit geçirmelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini düzgün bir şekilde kullanmak gereksiz yere yorulmanı engelleyecek. Bugün gününü planlarsan ve ne zaman neye vakit ayıracağını bilirsen daha az yorulacak ve kendini çok daha iyi hissedeceksin.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeyleri ağırdan almak sana daha iyi gelecek bugün. Acele kararlar almamak ve sevdiğin kişiyi bazı konularda sıkıştırmamak günün sonunda daha güzel bir enerjiye sahip olmanı sağlayacak.

Para

İşin ve ailen seni farklı taraflara çekebilir bugün. Ancak ikisine de vakit ayırman gerekecek. Gününü erken saatlerden planlamak hem parasal açıdan rahat etmeni, hem de sevdiklerine destek olmanı sağlayacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Çevrendeki insanlara karşı bazı sorumlulukların olabilir bugün. Bunu yerine getirmek senin için zorlaşabilir ve biraz gerilebilirsin. Ancak kendine inanmalı ve bu işi bir maceraya dönüştürmelisin. Sevdiklerine destek olmak günün sonunda sana iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı olmak için kısa bir yol izleyemezsin. Vücuduna gereken özeni göstermek belli bir rutine sahip olmayı ve bu rutine sürekli olarak devam etmeyi gerektirir. O yüzden kendin için güzel programlar hazırlayıp devam etmelisin.

Aşk

Kendini aşka açacağın bir gün. Eğer hayatında kimse yoksa bugün yeni bir insandan hoşlanabilirsin. Hayatına giren bu yeni kişiyi tanımak ve onunla zaman geçirmek enerjini çok yükseltecek.

Para

Yaptığın işe eğlence katacağın ve çok daha güzel sonuçlar alacağın bir gün. Bugün emek verdiğin her konudan keyif alacaksın ve bu durum da parasal konularda sana güzel kazançlar olarak geri dönecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün kurduğun cümlelere dikkat etmen gerekecek. Zihninde, fark etmeden oluşturduğun bir negatif anlatım olabilir. Farkında olmadan hep olumsuz cümleler kuruyor olabilirsin. Bugün daha dikkatli olmalısın bu konuda.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İçinde bulunduğun ortamı temizlemek ve kendini daha iyi hissetmek için kendine zaman tanımalısın bugün. Hem temizlik hem de eşyaları organize etmek bir bütün olarak fayda sağlayacak sana.

Aşk

Sevdiğin kişiyle görüşeceksen dış görünüşüne dikkat etmelisin bugün. Karşındaki insanın sana hayranlıkla bakması ve zevkini takdir etmesi, kendini çok daha iyi hissetmeni sağlayacak.

Para

Bugün çevrendeki insanlara maddi konularda destek olabilirsin. Gerek vereceğin tavsiyelerle gerekse vereceğin paralarla sevdiklerine destek olmak seni çok daha iyi hissettirecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Duygusal hissedebileceğin bir gün. Etrafındaki insanlarla iletişimi açık tutmalı ve nasıl hissettiğini onlara anlatabilmelisin. Bazı şeyleri içinde tutmak sana faydadan çok zarar verebilir, o yüzden kendini ifade etmekten çekinmemelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sindirim sistemine ve uyku düzenine dikkat etmen gerekecek bugün. Sana ağır gelen yemeklerden uzak durmalı ve uykunu düzenleyerek yeteri kadar dinlenebilmelisin. Böylece enerjinin daha da yükseldiğini fark edeceksin bugün.

Aşk

Aşk söz konusu olduğunda bugün kendini kararsız hissedebilirsin bir kişiye karşı. Kalbin başka, aklın bambaşka bir şey söylüyor olabilir. İç sesini dinlemeli ve kendine zaman ayırmalısın bugün. Böylece daha düzgün kararlar alabileceksin.

Para

İşin içine duygular karışınca maddi konularda karar alman zorlaşabilir bugün. Ancak işte mantığı ön plana almalı ve duygular ile hareket etmemelisin. Mantığın ile hareket etmek bugün senin için zor olsa da bu durum bütçeni rahat ettirecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Hayatında düzeltmek istediğin şeylere odaklanmak için gereken fırsatı bulabilirsin bugün. Canını sıkan mevzuları tek tek bulup hayatından çıkarmak senin daha verimli bir gün geçirmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli gıdalardan uzak durman gereken bir gün. Bol bol su tüketmek ve şekerli gıdalardan uzak durmak, vücudunun ihtiyacı olan enerjiye ulaşmasını sağlayacak. Kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile görüşmeye çalışabilirsin bugün. Karşına bazı sürprizler çıksa da ikinizi de mutlu edecek ve eğlendirecek bir gün geçirmen olası. Her şeyi kontrol etmeye çalışma bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla sahip olduğun şeyleri paylaşmayı seviyorsun. Onlara zaman ayırıyor, dikkatini kolayca veriyorsun. Ancak para söz konusu olduğunda bugün aceleci olmaman gerekecek. Kendi bütçene sahip çık bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Fikirlerini çevrendekilerle paylaşmak isteyebilirsin bugün. Zihnini insanlara açmak, daha farklı ve yeni şeyler denemek, hareket etmek ve eyleme geçmek senin için önemli olacak. Hayatında güzel etkilere yer açmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersiz yapmayı unutmaman gerek. Birçok şeyi düzene sokmak ve yoluna koymak konularında gereken özgüvene sahipsin. Bu özgüveni yeteri kadar egzersiz yaparak sağlığına daha iyi gelecek şeylere odaklanmaya kullanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı şeyler iyi gitmiyorsa bugün bunların peşine düşmek yerine kafanı dinlemeyi tercih edebilirsin. Olayların durulması için zaman tanımak ve kendini toplamak, gergin konuşmalar yapmaktan daha iyi gelecek sana.

Para

Maddi konularda yaşadığın olaylardan önemli dersler çıkardın. Bugün bu dersleri kullanma ve parana dikkat etme günü. Öğrendiğin dersler sana maddi olarak güzel kazançlar olarak geri dönecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün etrafında bazı gerginliklere rastlayabilirsin. Gerek işte gerekse arkadaş çevrende normalden daha sıkıntılı giden bazı durumlar olabilir. Sakin kalan taraf sen olmalı ve bu gerginliği gidermek için sen adım atmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zamanı düzgün bir şekilde kullanmak için konsantrasyonunu koruman gerek. Konsantre olabilmek için ise zihnini boşaltmış olmalı ve enerjini toplamalısın. Dinlenmek ve derin nefes egzersizleri senin için önemli olacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önemli konularda konuşmak ve birbirinizi daha iyi anlamak için bir fırsat vermen gerekecek. Senin başlatacağın bazı konuşmalar, ileride size çok daha güzel etkiler sağlayabilir.

Para

Verimlilik söz konusu olduğunda bugün kendini aşacaksın. Aklında yeni fikirler belirebilir para kazanma ile alakalı. Bugün aklına gelenleri eyleme dökecek ve kendin için güzel gelişmeler oluşturacaksın.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün birden fazla işle ilgilenmen gerekebilir. Sorumlulukların artabilir ve bunların peşinden koşarken çok zaman harcayabilirsin. Enerjinin günün sonuna kadar sürmesi için hareketlerine dikkat etmeli ve dinlenmeyi kendine hatırlatmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hem sağlıklı olmak hem de daha fit görünmek bugün önceliğin olabilir. Bunları gerçekleştirmek için bir programın varsa bu programa sadık kalman gerekecek. Eğer bir programın yoksa bugün kendin için bazı hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda var olan ve canını sıkan konuları konuşmaktan çekinmemelisin bugün. Bazı konuları çözmek ve aranızı düzeltmek bugün yapacağınız güzel konuşmalara bağlı olabilir.

Para

Maddi konularda daha olumlu olman gereken bir gün. Negatif düşünceler ile kendi enerjini düşürebilir ve parasal konularda zorlanabilirsin. Kendine ve bütçene güvenmelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün etrafındaki insanlara güvenmen gerekecek. Onların aldığı kararlara saygı duymak ve aranızdaki sınırı korumak sana daha iyi gelecek. Bazı şeylerin sorumluluğunu hemen üstlenmemeli ve insanlara bir şans vermelisin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Geçmişten beri süregelen bazı zararlı alışkanlıkların varsa bugün bunları kesmek için adımlar atabilirsin. Sigarayı bırakmak veya daha sağlıklı beslenmek gibi konular bugün gündeminde olacak.

Aşk

Sevdiğin kişi ile sizi yoran kişi ve olaylardan uzaklaşmak bugün gündeminde olabilir. Bunu gerçekleştirmek için ikiniz de bazı hazırlıklar yapabilirsiniz. Eğer bir ilişkin yoksa, yeni tanışacağın birisi, kafandaki tüm negatif etkileri silebilir.

Para

Maddi kazanç elde etmek için daha fazla yorulabileceğin bir gün. Dinlenmek ve kendine zaman ayırmak istesen de geleceği düşünerek adım atacak ve parasal konulara özen göstereceksin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2023 Perşembe)

Genel

Bugün senin için hem rahat hem de daha verimli geçecek. Bazı konulara aklını vermen daha kolay olacak ve ortaya koyduğun emeğin karşılığını alabileceksin. Günü boş geçirmemeli ve senin için önem teşkil eden konulara odaklanmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Vücuduna giren gıdaların ve içeceklerin daha taze ve temiz olmasını isteyebilirsin bugün. Sağlığına iyi gelecek şeylere odaklanmak ve şekerli gıda ve içeceklerden uzak durmak bugün önceliğin olabilir.

Aşk

Eğer bir ilişki içerisindeysen, sevdiğin kişiye vakit ayırman ve sakin bir gün geçirmen senin için daha kolay olacak. Eğer bir ilişkin yoksa, ilgini çekecek olan bir insanla daha fazla vakit geçirebilirsin. Yeni ve daha derin hislere hazır olmalısın bugün.

Para

Bugün yeni şeyler denemek isteyebilirsin. Daha farklı şeylere odaklanmak sana çok iyi gelse de bütçeni çok zorlamamaya dikkat etmelisin. Sonradan pişman olacağın masraflar yapabilirsin bugün.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel