23 Mart 2021 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Mart 2021 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Herkesin seni bir köşenden çekiştirdiğini düşünebilirsin. Biraz yorulman ve gerilmen olası. Herkesin isteğine, ihtiyacına koşmak seni çok yorabilir. O yüzden kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün diyet ve egzersize özen göstermen gerekebilir. Kendini çok fazla yormasan da ev içerisinde esneme hareketleri yapmak ve daha sağlıklı beslenmeye odaklanmak önem kazanacak.

Aşk

Bugün aşka odaklanman zorlaşabilir. Kafan çok dağınık olabilir. Aklında çok farklı konulara öncelik verebilirsin. Aşk konuları için kendini çok zorlamaman gerekecek.

Para

İş ortamında kendi sorumluluğuna odaklanman ve başkalarınin işleri ile alakalı daha az müdahaleci olman önemli olabilir. Zira sana güvenip işleri sana yıkmaya çalışanlar çıkabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün biraz yorulabilirsin. Meşguliyetin artabilir. Kafan yorulabilir. Ancak işlerini zamanlıca yoluna koymak senin için önemli olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sabır konusunda kendini geliştirmen gerekecek. Bir şeyleri acele ettirmek stres yaratabilir çünkü. Sakin bir gün geçirmek ve iç huzuruna kavuşmak için zaman gerekecek.

Aşk

Geçmişte kalan bir aşka tekrar bir şans vermek isteyebilirsin. Ama bu kararı aceleye getirip almaman gerekecek. Sakince düşünmek ve dikkatlice karar vermen gerekecek.

Para

Gün içerisinde daha az yorulmak adına ve işlerini düzenli bir biçimde halletmek adına planlamalar yapabilirsin. Bir iş programı sana çok iyi gelebilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bir konuda çok heyecanlanabilirsin. Ancak çevrendeki insanlar senin kadar heyecanlı olmayabilir. Bu durumu aşmak için kendi işine, kendi gündemine odaklanmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendine öncelik vermelisin. Başkasının sağlığını düşünmeden evvel kendine odaklanman gerekecek. Virüs konularında kendin için aldığın önlemleri artırabilirsin.

Aşk

Eskiden yaşanan bazı şeyler tekrar gözünde canlanabilir. Romantik düşüncelere dalabilirsin. Ancak bazı şeylerin neden geçmişte kaldığını da hatırlaman gerekecek.

Para

Başkasından destek beklemek yerine kendine yetmeye çalışmak önceliğin olabilir. Maddi kararlarında beklentilerle ve umutlarla değil, elindekilerle hareket etmelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün boş durmamalısın. Bir şeyleri yoluna koymak senin için önem kazanacak. Boş durarak ve vakit harcayarak işlerinden, hayatından geri kalmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün biraz kendine jest yapabilirsin. Egzersiz ve diyet kurallarını esnetebilir, keyfince bir gün geçirmeye odaklanabilirsin. Bu zamanı daha farklı şeyler için kullanman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile günlük konuşmaların hep iş üzerine dönüyor olabilir. Kendini bu ruh halinden çekip çıkarman ve ikinizin de keyif alacağı şeylere odaklanıp ilişkinize renk katman gerekecek.

Para

Güne erken başlamak, işleri zamanında yoluna koymak için iyi bir adım olacak. O yüzden planlarını erkenden halletmeye odaklanmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün biraz tedirgin olabilirsin. Ufacık bir sesten bile ürkmen olası. Bu gerginliği atlatmak için biraz kendince zaman harcamak ve papatya çayı gibi şeyler tüketmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine güzel bir yemek yapmak stresini üstünden alabilir. Keyifli bir yemek hazırlamak ve bunu afiyetle yemek hem bedenini hem de ruhunu doyurabilir.

Aşk

Aşk konusunda hayatında birisi yoksa bile romantizme açık olacaksın. Hayaller canlanabilir, fanteziler uçuşabilir. Romantik bir kitap okumak veya film izlemek sana iyi gelebilir.

Para

İş konularında dikkatin dağınık olabilir. Bir şeyleri zorlamamalısın. İş konusunda ertelemeler yapmak sana büyük kayıplar getirmiyorsa eğer bu seçeneği tercih edebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün birçok işi yoluna koyacaksın. Keyfin yerine gelecek. Verimli olmak ve üretmek sana çok iyi bir ruh hali katacak. Bugün boş durmaman gerek!

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün biraz yediklerinde aşırıya kaçabilirsin. Sevdiğin şeyleri yemeyi isteyeceksin. Kontrollü olmaya çalışmak ama yine de kendine çok katı kurallar koymamak iyi olabilir. Bu dengeyi yakalamak zor olsa da bunu yapabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir anlaşmazlık yaşandıysa bugün uzlaşmacı olmak gerekebilir. Sevdiğin kişiyle anlayışlı bir konuşma yapmak birçok şeyi düzeltebilir.

Para

İşe odaklanman çok güzel sonuçlar getirebilir. Maddi olarak ve manevi olarak güzel başarılar elde edebilir, kendini kanıtlayabilirsin. İşe vakit ayırman sana güzel bir biçimde geri dönebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Ne söylediğine ve nasıl davrandığına dikkat etmen gerekebilir. Zira biraz kırıcı olabilirsin bugün. Bu can sıkıcı ruh halinin tam olarak neyden kaynaklandığına odaklanman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmen senin için iyi olacak. Bedeninin çok fazla su kaybetmesine izin vermemelisin. Su tüketimini kontrol altında tutman gerekebilir.

Aşk

Geçmişte yaşanan gerginliklerin bugün tekrar kendini göstermesine izin vermemen iyi olabilir. Zihnini meşgul eden eski aşk konularını tamamen geride bırakmalısın artık.

Para

Maddi konularda kendi kararların ve kendi fikirlerini başkasına empoze etmeye çalışmamalısın. Herkesin söz hakkı olduğunu hatırlamanda fayda var. Baskıcı davranmaman gerekecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün kendine nazik davranmalısın. Sakin kalmalı, güzel şeylere odaklanmalısın. Sinirlerini yatıştırmaya ve iç huzurunu tazelemeye ihtiyacın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Tembellikten kaçınmak iyidir. Aktif bir hayat tarzı da öyle. Disipline gireceğin güzel bir egzersiz programı sana çok güzel bir enerji sağlayabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin insanlara jest yapmak güzel bir etki yaratabilir. İçindeki gerginliği atmak için sevdiğin kişiye karşı daha açık ve cömert olabilirsin. Keyfini yerine getirecek aşk etkileri oluşturabilirsin.

Para

Maddi konularda başkasına ihtiyaç duymamak sana yetecek. Kendi işini kendin görmeli, başkasından beklentilere girmemelisin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Her zamankinden farklı hareketlere girmek, hayatına renk katmak sana çok iyi gelecek. Rutini bozmalı ve biraz risk almalısın. Keyifli gelişmeler burada kendini gösterebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Özgüvenini artıracak şeylere odaklanmak önceliğin olabilir. Egzersiz, aktif bir hayat tarzı, dikkatli beslenme… Aynada gördüğün insanı beğenmek ve sağlığını kuvvetlendirmek öncelik olarak belirebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle samimi, güzel bir konuşma yaşaman olası. Aranızda daha keyifli bir muhabbet olması, kalbinizin daha hızlı atmasına vesile olacak. Birbirinize vakit ayırmak size iyi gelecek.

Para

Maddi konularda kendine bir bütçe ayırarak masraf yapmaya izin tanımalısın. Kendine karşı çok sert olmamak ve parayı ne için kazandığını hatırlamak senin için iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün çok güzel gelişmeler ve sürprizlerle karşılaşabilirsin. Karşına çıkanlara şükranla, alçakgönüllülük ile yaklaşmalısın. Sahip olduklarının kıymetini bilmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kilo vermende önüne engel çıkabilir. Ama burada önemli olan bu engelleri aşmak olacak. Egzersiz ve diyette istikrarlı olmalısın.

Aşk

Birisine karşı hisler beslemeye başlayabilirsin. Aşka kendini daha fazla açman olası. Güzel gelişmeler ve keyifli sohbetler aşkı sana çekecek.

Para

Maddi anlamda daha rahat bir gün olabilir senin için. Keyfin yerine gelebilir. Daha rahat kararlar alarak ileriye odaklanabilirsin. Güzel gelişmeler kapıda!
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün duygusal açıdan inişli çıkışlı bir gün olabilir. Ruh halin gün içerisinde çok değişebilir. O yüzden büyük ve önem isteyen kararları başka güne erteleyebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün uykuya özen göstermen gerekecek. Gün ortasından sonra kafein tüketimini azaltabilir ve yatağa girdiğinde bütün elektronik aletlerden uzaklaşmış olabilirsin. Bunlar sana daha iyi bir uykunun yolunu açacak.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilerisi için yapacağı bir program seni çok heveslendirebilir. Birlikte ileriyi düşünerek güzel hayallere dalabilirsiniz. Beklentileriniz benzeşecek bugün.

Para

Yeni bir iş konusunda karar aşamasındaysan biraz daha düşünmen gerekebilir. Bugünün ruh haline güvenerek bir karar almamalı, biraz detaylıca düşünmelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2021 Salı)

Genel

Bugün ani tepkiler düşmanın olacak. Yaşanan her ne olursa olsun ani tepkilerden uzak durmalısın. Biraz sakin kalmak önem kazanacak senin için.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Kendini köşeye sıkışmış hissedebilirsin. Bu ruhen yaşadığın bir gerginlikten kaynaklanabilir. Biraz açık havada yürümek sana iyi gelebilir.

Aşk

Bugün hislerin ön planda olacak. Ancak bunları büyük tepkilerle göstermek yerine sakin kelimelerle ifade etmelisin. Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak önemli olabilir.

Para

İş ortamında öfkeyle hareket etmemelisin. Yaşanan negatiflikleri aşmanın yolu olayları daha fazla alevlendirmek olmamalı. Sakin davranmak ve çözüm üretmek daha iyi olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel