23 Mart 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Mart 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için meşguliyeti bol bir gün olabilir. Daha fazla insan ile muhatap olabilirsin. Bu yoğunluğun senin yorgunluğuna sebep olmaması için dikkat etmen gerekecek. Yeterince uyku çektiğinden ve dinlendiğinden emin olmalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı önlemini almalısın. Vücudumuz yorgun olduğunda ilk hasar gören yer bağışıklık sistemi olur. Bağışıklık sistemini kuvvetli tutmak için gereken vitamin ve mineralleri tükettiğinden emin olmalısın. Ayrıca gün içerisinde dinlenmeye özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ortak kararlar almak seni daha mutlu edebilir bugün. Bazı konularda aynı fikirde olmanız size daha iyi gelecek. O yüzden birlikte karar alabileceğiniz şeylere odaklanabilirsiniz.

Para

Maddi konularda detaylara çok fazla kapılmaman gereken bir gün olabilir. Gereksiz alınganlıklar ile iyi gitmesi olası bazı şeylerin önünü kesebilirsin. Açık ve uyumlu olmak, insanlarla anlaşmak daha önemli olabilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Maddi konulara her zamankinden fazla endişelenebilirsin. Gerek çevrendeki insanların sözleri gerekse banka hesabındaki sürekli para çıkışı seni tedirgin edebilir. Bu konulara özen göstermek için kendini biraz geri çekmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bütün olan bitene tek başına koşturmak seni yorabilir. Enerjini daha dikkatli kullanmak için çevrendekilerle iş bölümü yapabilir, gününü daha dikkatli planlayabilirsin. Sahip olduğun enerjiyi korumaya çalışmalısın bugün.

Aşk

Bugün insan ilişkileri daha baskın olabilir. O yüzden kimin sana yaradığını kimin yaramadığını görmen gerekecek. Aşk konularında sana iyi gelen etkilere odaklanmak sende büyük farklılıklar yaratabilir.

Para

Sana yakın bile olmayan insanlar dahi senin maddi durumun üzerine konuşma hakkı buluyorsa kendine, o zaman dikkatli olmanın vakti gelmiş demektir. Etrafındakilerle sağlıklı sınırlar çekmek ve kendi işine odaklanmak daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için daha iyi bir gün olabilir. Sevdiklerine daha fazla vakit ayırabilirsin. Halletmen gereken ufak tefek sorumlulukları hallettikten sonra günün büyük kısmında neye odaklanmak istersen ona vakit ayırabileceksin. Bu da seni çok daha iyi bir ruh haline sokabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha keyifli bir ruh hali etrafında olan bitene daha sakin yaklaşmana vesile olabilir. Aynı şekilde sağlık ile alakalı konulara da daha rahat odaklanabilirsin. Zihinsel ve bedensel bütünlüğün için bol bol güleceğin aktiviteler daha öne çıkabilir.

Aşk

Aşk konusunda farklı ve zihnini çalıştıracak konular gündeminde olabilir. Yeni tanışacağın birisi hem sana çok şey öğretebilir hem de duygularını harekete geçirebilir. İnsanlarla iletişimine açık yüreklilikle girmelisin bugün.

Para

Kendin için bazı masraflara girmen gerekebilir. Bir şeyleri dikkatle planlamak ve indirimleri takip etmek senin için daha iyi olabilir. Bir vermen gerekirken on vermek zorunda hissetmemeli ve acele etmemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün dikkatin biraz dağınık olabilir. Sebebi de halletmen gereken birden fazla iş olması olabilir. Gerek maddi gerekse manevi konularda her şeye aynı anda odaklanmak yerine bir şeylere öncelik vererek planlama yapman daha doğru olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplin konularına özen göstermen gerekecek. Aldığın kararlara uymak ve sağlığın için hareket etmek için kendine karşı çok acımasız olabilirsin. Ancak bugün kendini fazla yormamaya ve bir şeylere adapte olmaya açman gerekecek. O yüzden keskin hareketlerden ve kararlardan kaçınmalısın.

Aşk

Sevdiğin bir insana destek olmak senin için önemli olabilir bugün. Aşk konusunda yardımlaşma ve konuşmalar daha ön plana çıkacak. Sevdiğin insanın bir sıkıntısına çözüm aramak aranızda daha iyi etkiler oluşturabilir.

Para

Eğer maddi konularda ortaya koyduğun uğraşlar seni memnun etmiyorsa farklı fikirlere odaklanabilirsin. Eline para geçmesi için her zamankinden farklı düşünmen gerekebilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün hayallere dalarak kendini daha farklı noktalara götürebilirsin. Bir şeylerin gerçekleşme ihtimali olmasa bile o konularda düşünmek zihnini çalıştırmana ve yeni ilhamlar almana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini sakinleştirmek ve kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Negatif düşüncelerin vücudunda stres ve gerginlik olarak geri dönmemesi için zihnini boşaltmaya özen göstermelisin bugün. Papatya çayı gibi içecekler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda hayatında bir gelişme yoksa eğer kendini güzel bir sürprize hazırlayabilirsin. Aşk ve ilişkiler konusunda kendine daha dikkat edeceğin ve dış etkilere kendini açacağın bir gün olacak. Bugün karşına ne çıkacağını sen bile bilemeyeceksin.

Para

Hislerine kapılarak masrafa girmemelisin. Ani kararlarla, gereksiz negatiflikle para harcamak sana daha sonra kötü gelebilir. Parasal açıdan daha rahat bir dönemde masrafları düşünmeyi tercih edebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri doğru duyduğuna, gerçekleri gördüğüne emin olmalısın. Kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerle kararlara varmamalısın. Gerçek olanı öğrenmek ve dikkatini bir şeylere vermek sana daha iyi sonuçlar getirebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize özen göstermek sende daha iyi bir enerji oluşturabilir. Hareket kabiliyetini artırmak, kaslarını esnetmek ve kan dolaşımını artırmak sende çok daha pozitif bir etki yaratacak. Bugün daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için kıyafetlerine özen gösterebilirsin. Bu kişinin ilgisini çekmek ve onunla daha keyifli ortamlarda bulunmak için planlar yapabilirsin. Bu konuya daha fazla özen gösterebileceksin bugün.

Para

Kendine para ayırmak için iyi bir gün olabilir. Çevrendekileri düşünmeden, kendine göre masraflar yapabilirsin. İsteklerinin ne olduğunu düşünürken dikkatli olmanda fayda var. Gereksiz masrafları çok fazla istek olarak görmemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Günün güzel enerjisine odaklanmalı ve insanlardan beklentilerini gözden geçirmelisin. İlgiyi üstünde görmek isteyebilirsin ancak bunun için büyük çabalara girmek seni mutsuz edebilir. Günlük işlerine odaklanmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yeteri kadar dinlendiğine, zihnini boşalttığına emin olmalısın bugün. Uyku düzenine özen göstermek ve zihnini boşaltmak için meditasyon konularına vakit ayırmak sana daha iyi gelebilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle farklı etkinliklere odaklanırsan keyifli vakitler geçirebileceksin. Birbirinizi sıkmamanız gereken bir gündesiniz. Bunun için farklı olan aktivitelere odaklanmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda ileriyi düşünerek hareket etmek seni gazlayabilir. Ancak ileriyi düşünmeden kasıt sahip olacağın lüks eşyalar olmamalı. Stabil ve keyifli bir hayatı önceliğin almalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Kendine odaklanmak, sağlık odaklı kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Hem sağlığın hem de zihinsel bütünlüğün için günü kendine ayırabilirsin. Negatiflikleri üstünden atmak ve olumlu olana odaklanmak önceliğin olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen ve işlenmiş gıdalardan uzak durman sana daha iyi bir enerji katabilir. Şeker yükü ve işlenmiş olan besinleri tüketmemek, sağlıklı, taze besinler tüketmek sende daha iyi bir enerji yaratacak bugün.

Aşk

Aşk konusunda neye dikkat edeceğin önem kazanabilir. Senin için önem teşkil eden konuları dikkatle düşünmek, ilişkinde neye öncelik vereceğini belirleyecek. Mantığınla ve hislerinle uyum içerisinde hareket etmelisin bugün.

Para

Maddi konularda sorumlulukların artabilir. Ancak hiç kimsenin sorumluluğunu kendininki gibi almamalısın. Maddi olarak çevrene bir anne veya baba gibi davranmak onlarda alışkanlık yaratabilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün pratik davranmak sana daha çok şey kazandırabilir. Bazı şeyleri kafanda çok fazla çevirmemeli ve sonuca odaklanmalısın. Pratik olmak sana hız kazandırdığı gibi çevrendeki insanların sana olan bakışını da daha iyi bir hale getirebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hayatında bir denge yakalamak düşündüğünden zor olabilir. Zihnen ve bedenen kendini iyi hissetmek için ekstra bir çabaya girmen gerekebilir. Enerjini sağlıklı ve iyi bir noktada tutmak için bu dengeyi kurmaya dikkat etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda her şeyin istediğin gibi ilerlememesi olası. Ancak bu konunun sende negatif bir ruh hali yaratmasına izin vermeyeceksin. Olaylara yapıcı yaklaşmak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi gelebilir sana.

Para

Maddi açıdan sana büyük sıkıntı yaratmayacak tercihlere odaklanabilirsin bugün. Eğer ortada iki seçenek varsa daha uygun olana para yatırman gerekebilir. Gereksiz yere fazladan para ödemeye açık olmamalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bir süredir gerçekleşmesi için çaba gösterdiğin konuların bir sonuca yaklaştığını daha iyi görebilirsin bugün. Bu süreç sana daha keyifli gelebilir. Hevesle ve kendinden emin bir biçimde hareket etmek, hayatında daha yapıcı olmana vesile olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha fazla egzersiz kendini iyi hissetmene vesile olabilir. Bu egzersizi sadece açık havada veya kalabalık spor salonlarında yapmana gerek yok. Evinin rahatlığında daha keyifli egzersizlerle bu isteğini gerçekleştirebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin her zamankinden farklı davrandığını düşünebilirsin. Onun hislerini ve düşüncelerini görmek için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Hemen sonuçlara atlamamalı ve aranızdaki mevzuların ortaya çıkması için zaman tanımalısın kendine.

Para

Masraflara girmek için acele etmemelisin bugün. Paranı kendine saklamak ve gereksiz yere para harcamanın önüne geçmek sende daha tutumlu ve iyi bir ruh hali yaratacak. Paranın kıymetini bilmelisin bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Maddi konularda eline daha fazla para geçmesi adına birden fazla şeye odaklanabilirsin. Ancak her şeyi aynı anda görmen ve hepsine aynı anda zaman ayırman zor olacak. O yüzden senin için önemli olabilecek şeyleri bir sıraya koyman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Stres ve gerginliği azaltmak için çevrene odaklanabilirsin. Yaşadığın yerleri güzelleştirmek, hijyene özen göstermek ve kendin için güzel ortamlar düzenlemek sana daha iyi gelecek. Ruhen kendini daha iyi hissetmeye odaklanmalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için güzel hazırlıklara girebilirsin. Onun ilgisini çekecek bir görünüme girmek veya onun seveceği konularla alakalı konuşmak, aranızda daha güzel ve keyifli gelişmeler yaşanmasına vesile olabilir.

Para

Negatiflikleri maddi konulara yansıtmaman gerekebilir. Durduk yere üzüntülerle parayı bir araya getirmemelisin. Bir şeyleri yoluna koymak için para harcamayı düşünmek seni ileride daha fazla üzebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Mart 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün enerjin daha yüksek olacak. Bu güzel enerjiyi hem maddi konulara hem de hayatında görmek istediğin değişimlere kullanabilirsin. Gün içerisinden birden fazla konuyla muhatap olabilirsin. Bu konulara yeteri kadar emek vermek seni mutlu edecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmen gerekebilir. Gereken vitamin ve mineralleri tükettiğine emin olmalısın. Vücudunun kuvvetini artırmak için bol temiz hava ve su tüketimi konularına da özen göstermen gerekecek bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle açık ve dikkatli konuşmalar yapmak sizin için önemli olabilir. Aşk konularında bir şeyleri içine atmamalı ve direkt olmalısın. Bu durum aranızda bir tartışma yaratacak olsa bile dürüst olmak her şeyden önemli olabilir.

Para

Maddi konularda biraz daha rahat olabilirsin. Cebinde, senin için harcamaya yetecek kadar para kalabilir. Ancak hemen masrafları ve harcamayı düşünmemelisin. Bu rahatlığın devam etmesi için dikkatli davranmaya devam etmende de fayda olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel