23 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Kasım 2022 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Diğer insanların görmekte zorlandığı detayları sen daha rahat görebilirsin. Ve o yüzden herkes sıkıntıdayken sen onlara bir çözüm yolu ile gelebilirsin. İşte de aşkta da kendini çok daha rahat ifade etmen olası bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Niyetlenerek günü yaşamak sana daha iyi gelebilir. Güne başlarken neye öncelik vereceğini bilmek, enerjini neye harcayacağını önden hesaplamak daha iyi olabilir. Mantıklı hareket etmenin sağlığa faydasını görebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişinin canı sıkkınsa onu rahatlatmasını bileceksin. Bunu yaparken de kendini ezdirmiş veya sürekli fedakarlık yapmış bir ruh halinde de bulmayacaksın. Anlayışlı ve yapıcı olmanın faydasını çok daha fazla görebilirsin.

Para

Halledilmesi gereken işler söz konusu olduğunda mantığına sığınarak hareket etmek önemli olabilir. Bildiğini kendine de saklamamalısın üstelik. İnsanlara doğru şekilde rehberlik edebilirsin bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Duyguların sel olup taşacağı, insanların her şeye tutkuyla yaklaştığı bir gün olabilir. O yüzden bugün kendini daha baskın bir noktada görebilirsin. Çevrendeki insanların zorlandığı şeylerde sen kendini çok daha rahat hissedebilirsin. Ancak bu kuvveti insanları manipüle etmek için kullanmamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Keyifli ve skain bir gün geçirmek sana nasip olabilir. Diğer burçlar debelenirken sen Kova, çok daha rahat edebilirsin. Kendi işine gücüne bakman, kendine göre rahat bir gün geçirmen sağlığına iyi bile gelebilir.

Aşk

Aşkta canı yanmayan az burçlardan birisi olabilirsin bugün. Gezegenlerin etkileri seni o kadar zorlamayabilir. Önemli olan duyguları açmak ise bugün bu konuda bir sıkıntı yaşamaman olası.

Para

İş konularında çevrendeki insanların nelere dayanarak hareket ettiğini çok net görebilir ve bunu kendi çıkarına kullanabilirsin. Ancak işlerin yürümesi için inisiyatif almak bir şey, insanları istemedikleri bir şeyi yapmak zorunda bırakmak başka bir şeydir. Aradaki o kalın çizgiyi görmende fayda var.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Çevrendeki insanların önemli konularda fikir ayrılıklarına düşmesi çok olası. Bugün bu kişiler ile alakalı yapabileceğin en iyi şey taraf tutmamak olacak. İsviçre gibi, kimsenin işine karışmaman gerekebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kendine odaklanmak, çevreden bağımsız olmak daha iyi olabilir. Gereksiz yere etrafındaki insanların gerginliğine kapılmamalısın. Stresi azaltabilmek için biraz daha kendine odaklanman gerekebilir.

Aşk

Kalben doğru insana açıldığını hissetmek ve görmek isteyebilirsin. Hoşlandığın kişinin gerçekten bir ilişki için orada olabileceğini görmek önem kazanabilir. Ancak karşı tarafa kendi hislerini anlaması için zaman tanıman gerekebilir bugün.

Para

İş ve para konularında hep bir anlaşmazlık olabilir bugün. Bu tür anlaşmazlıklarla başa çıkabilmek için sakin kalan sen olmalısın. İnsanlar duygusal tepkiler verirken senin mantığından ayrılmaman daha fazla önem kazanabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Burnunun ucunda yaşananları görmekte bile zorlanabilirsin bugün. Dikkatin çok dağınık olabilir. Birçok şey sana sürpriz gibi gelebilir. O yüzden çevrendeki koşulların ne noktaya geldiğini, son raddede fark edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres seni zorlayabilir bugün. Ancak bunun için önlemler alabilirsin. Bolca sıvı tüketmek ve esneme hareketlerine odaklanmak, en azından kaslarda biriken gerginliği atmanda önemli olabilir.

Aşk

Aşkta bir şeylerin ne kadar ilerlediğini, karşı tarafın sana söylemesiyle fark edebilirsin. Eğer flörtleştiğin birisi varsa bu kişi, sen farkına varmadan senden bazı büyük beklentilere girmiş olabilir. Bu konularda daha dikkatli olman gerekecek.

Para

İş konularında çevrendeki insanların tepkileriyle uğraşmak zorunda kalabilirsin. Sen kendi üstüne düşeni yaptığın sürece başkalarının neler düşündüğüyle ilgilenmemeye odaklanmalısın ama. Başkasının sorumluluğunu onun yerine üstlenmeye çalışmaman en iyisi.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Kafana koyduğunu gerçekleştirmeden yerinde duramayacaksın bugün. Aklına koyduğun şey her neyse buna ulaşmak için çabalar gösterebilirsin. Her ne kadar bu konuda istekli olsan da bir şeyler için ekstra çaba göstermen ve bir şeylere rağmen hareket etmen gerekebilir. Buna hazırlıklı olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kafanı koyduğunu gerçekleştirebilecek şekilde odaklanabilirsin bazı şeylere. Ancak bu durum sende biraz stres yaratabilir. Stresin de sende fiziksel olarak etki bırakması olası. Bu konuları ciddiye alıp önlemleri artırman önem kazanabilir.

Aşk

Aşkta kendini ifade etmekte zorlanabilirsin biraz. Duygusal olarak stresli bir günse eğer, bu tür konularda önemli adımlar atmamak daha iyi olabilir. Aşk için daha sakin ve içtenlikle dolu bir gün beklemen gerekebilir.

Para

İş ve para konularında daha atak davranabilirsin bugün. Halledilmesi işler konusunda daha fazla çaba göstermen olası. Bir şeyler her ne kadar seni zorlasa da onları yoluna koymak, seni daha iyi hissettirecek bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Çevrende sana kötü davranan insanlar varsa, kendi hakkının peşine düşmelisin. İnsanların sana kötü davranmasına izin vermemen gerekecek. Önemli noktalarda doğru sınırları çizmeyi bilmelisin bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün stresli bir gün olabilir senin için. Gün içerisinde halletmen gereken çokça şey varken bir de başkalarının negatifliğini üstüne çekebilirsin. O yüzden günün sonunda yeteri kadar dinlendiğine emin olmak ve uyku düzenini korumak önem kazanacak.

Aşk

Kalbini açtığın kişiyle anlaşmazlıklar olabilir. Bunlar normal. Anormal sayılabilen şey bu anlaşmazlıklara rağmen bir şeyleri diretmek olacak. Eğer karşı taraf sürekli ayak diretiyorsa bir şeyleri iki kere düşünebilirsin.

Para

Özellikle de para meselelerinde canını sıkanlar olabilir. Bazı sorumlulukları senin omuzlarına yüklemeye çalışanlar olabilir. Bu tür kişilerle arana mesafeler koymak ve kendi paranın kıymetini bilmek çok önemli bir hal alabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Kimlerin kavgasına dahil olduğunu çok dikkatli bir gözle görmen gerekecek. Çevrendeki insanlara iyilik etmeye çalışırken bir anda ortada kalabilirsin. Bunun önüne geçmek için tavırlarında dikkatli olman şart bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Çevrendeki insanların stres seviyelerini sana yansıtmalarına izin vermemen gerekecek. Psikolojik olarak kendini bir korumaya alman gerekebilir. Daha sağlıklı kararlar alabilmek adına kendini biraz geri çekebilir, başkalarının negatifliğinden uzak durabilirsin.

Aşk

Aşkta bir şeyler seni zorlayabilir. Bu tür durumlarda neler olup bittiğini gözlemlemek daha iyi olabilir. Aşkta yanlış hareket etmemek için biraz daha yavaşlatabilirsin bazı şeyleri.

Para

İş konularında taraf tutmaman en iyisi bugün. Eğer iki farklı tarafın seni kendi yanlarına çekmek gibi bir durumu olursa bu işte en çok zarar eden sen olabilirsin. Bağımsız kalmak ve insanların gerginliğine katılmamak önem isteyebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Bugün dikkatini doğru yere verdiğinden emin olmalısın. Eğer ortaya bir tepki koyacaksan, tepkinin doğru yere gittiğinden emin olman önemli bir konu haline gelebilir. Haklıyken haksız konuma düşmemek adına dikkatli davranman gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi sağlığına öncelik vermen gereken günlerden birisi olabilir bugün. Kendini çok fazla yormadığına emin olman en iyisi. Güne dikkatlice başlamak ve fiziksel olarak çok ağır işler yapmamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir şeylerin daha iyiye gitmesini isterken ve bunu ifade ederken sadece şikayet ediyormuş gibi görünmemen gerekecek. Eğer içini sıkan bir şey varsa buna bir çözümle gitmelisin. Çözüm ürettiğin sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir.

Para

İşler ve para söz konusu olduğunda içine sinmeyen bazı şeyler olabilir. Bunu ifade ederken dikkatli olmanda fayda var. Haklıyken haksız konuma düşmemek için kendini daha doğru ifade etmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Çok fazla iş, çok az zaman... Bu durum sana çok tanıdık gelebilir. Halledilmesi gereken meseleler dağ gibi yığılırken bunlarla uğraşabilecek enerjin de zamanın da azalabilir. O yüzden önceliklere ekstra dikkat etmen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

İşleri yetiştirebilmek ek bir enerji gerektirebilir. Günü yettirebilmek önemli bir konu haline gelebilir. Günün sonunda çok yıprandıysan eğer kendine odaklanmayı unutmamalısın. Uyku düzenini bozmamaya çalışmak enerjini korumak açısından önemli olabilir.

Aşk

Gönül meselelerine zaman ayıramayabilirsin bugün. Aşkı biraz geri plana alman olası. Ama sen her ne kadar bir şeyleri geri plana alsan da o işlemeye devam edebilir. Sağlam bir duygu bütünü varsa eğer, bunu hiçbir şey bozamayacak bugün.

Para

Bugün işlerini bir öncelik sırasına göre halletmen gerekebilir. Gereğinden fazla iş önüne çıkabilir. Her birine yetişmek yerine önceliklere göre hareket etmek daha doğru olabilir. Planlı ve programlı hareket etmenin faydasını görebilirsin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Sen her ne kadar yapıcı kalmak istesen de olayları senin gibi görmek istemeyen ve inat eden etkilerle karşılaşabilirsin. Ve bu da senin sabrını zorlayabilir. Eğer bir şeyler seni çok zorluyorsa bugün kendini biraz geri çekmeyi düşünebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bazı görüşmeleri ertelemen sana iyi gelebilir. Eğer giderek artan bir stres yükü varsa ve bununla başa çıkmakta zorlanıyorsan, bazı şeyleri erteleyebilmelisin. Bunu kendi akıl sağlığın için yaptığını da hatırlaman gerekecek.

Aşk

Kendini ifade etsen de karşı tarafla bir türlü uyuşamayabilirsin bugün. O yüzden kendini fazla zorlamaman daha iyi olabilir. Biraz kendini geri çekmen ve karşı tarafın sağlıklı düşünüp ona göre adım atmasına fırsat tanıman daha iyi olabilir.

Para

İş konularında inatla hareket eden kişilerin seni yorması olası. Bu kişilerle iletişim kurmak zorlaşabilir. Olabildiğince bağımsız hareket edip kendi işini kendin görmeli, başkalarından beklentiye girmemelisin o yüzden. Hele de seni anlamakta zorluk çekenlere el açmaman en iyisi.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

Her şey çok hızlı gelişebilir. Bir anda olup bitebilir bazı şeyler. O yüzden kendini biraz daha sakin bir ruh haline sokmak biraz sana düşecek. Her şeyin giderek artan hızına kapılmadan sakince karar almak zorlaşabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihinsel olarak kendini kuvvetlendirmen gerekebilir bugün. Özellikle de anksiyeteye karşı daha dikkat etmen gerekebilir. Bu konularda destek aramaktan, bir terapiste danışmaktan çekinmemelisin.

Aşk

Sakin ve huzurlu bir ruh haliyle aşka odaklanmak zorlaşabilir bugün. O yüzden gönül meselelerini aceleye getirmemeye çalışman önemli olacak. Çevrende olan bitene odaklanmaktan esas şeyleri kaçırmamak adına aşkı biraz daha yavaşlatman gerekebilir.

Para

İşler giderek hız kazanabilir. Halledilmesi gereken meseleler birbiri ardına kendini gösterebilir. Her şeye aynı anda yetişebilmek zor olsa da bugün senden bu beklenebilir. Yine de kendi önceliklerini kendin belirlemelisin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2022 Çarşamba)

Genel

İnsanlara yardımcı olmak için kendinden ödün verecek noktaya gelmiş olabilir misin? Bugün bu önemli dengeyi tekrar kurman gerekecek. Önemli noktalarda "hayır" demeyi tekrar hatırlaman gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlıklı bir rutin oluşturmak ve bunu sürdürebilmek iyi bir öz disiplin isteyebilir. Bugün bu konularda özellikle neleri geliştirebileceğine odaklanman gerekebilir. Güne daha erken başlamak veya işleri erken saatte yoluna koymak oldukça önem kazanabilir.

Aşk

Aşka dair beklentilerini gözden geçireceğin bir gün olabilir. Kötü bir şey olabileceği için değil, daha doğru adımlar atabilmek için... Aşkta fedakarlığın bir sınırı olması gerektiğini kendine tekrar öğretmen gerekebilir.

Para

Bugün senden borç isteyenler olabilir. Veya bazı masrafları senin üstlenmeni bekleyenler olabilir. Bu kişilere direkt olarak set çekmen gerekecek. Bazı insanların kendi sorumluluklarını senin üstüne yıkmalarına izin vermemen önemli bir konu haline gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel