23 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Kasım 2020 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Farklı insanları bir araya getirmek konusunda başarılı olacaksın. İnsanların neler düşündüğünü, nasıl hareket edeceğini kestirebilirsin. Bir iş veya proje için lazım olan kişileri aynı çerçevede toplayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Hijyene, temizliğe dikkat etmen gereken bir gün. Özellikle de koronavirüse karşı önlem almak için. Kendi sağlığını güvene almak için daha dikkatli olmalı ve evine giren eşyaların, market alışverişinin ve diğer şeylerin temizliğine özen göstermelisin.

Aşk

Aşk ve sevgi konularına kafa yormak seni biraz üzebilir. Biraz geçmişe dönük düşüncelere yer verebilirsin bugün. Ancak bu geçmişin neden geçmişte kaldığını, bir şeylerin neden bugüne sarkmadığını da kendine anımsatmalısın.

Para

Maddi anlamda kendi kişisel isteklerine odaklanmaktan suçluluk duymamalısın. İnsanın isteklerine para harcamasında ne gibi sıkıntı olabilir? Sana ait olan ihtiyaçları görmezden gelmemeli ve kendi paranı başkaları için harcamamalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Etrafındakilerin seni kullandığını veya iyi niyetini kötüye kullandığını hissedebilirsin. Kesin ve büyük yargılara varmadan önce bu kişilerle iletişimi kuvvetlendirmeli, olayları teyit etmelisin. Boşa adım atmamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlık konularında öncelikli olarak koronavirüsten korunmaya dikkat edebilirsin. Koronavirüsün hem seni hem de etrafındaki insanları etkilememesi için önlemleri daha dikkatli ve sıkı alman gerekebilir.

Aşk

Aşk ve sevgi mevzularında kafanı toparlaman gereken bir gün olacak. Önceden yaşananları gözden geçirebilir, kendine yaşananların raporunu verebilirsin. Bazı konuları daha net görmek ve aklını kullanmak için iyi bir gün olacak.

Para

İş ilişkilerine dikkat ederek daha güzel sonuçlara varmak isteyeceksin. Ama bunu niçin karşı tarafın da neler dediğini dikkatle dinlemen gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara sebep olmadığın sürece iyi gelişmeler görebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Öncesinden zorla ilerleyen konular bugün çok daha rahat ilerleyebilir. O yüzden yarım kalan işleri halletmek için günün belli bir zamanını ayırabilirsin. Bir şeyleri yoluna koymak senin için daha rahat olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Şekerli, gazlı içeceklerden uzak durmak sana iyi bir enerji katacak. Bunlar yerine daha fazla su tüketebilirsin. Hem şeker hem de diğer kimyasalları içermeyen şeyler tercih etmek sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Aşık olduğun kişinin düşüncelerini merak edeceğin bir gün olabilir. Onu anlamak için çaba göstereceksin. Aranızdaki durumları daha pozitif görmeniz için iletişiminizi artırmalısınız.

Para

Parasal açıdan kendi kararlarını almak ve başkasının maddi durumuyla değil de kendi parana güvenmek daha iyi olabilir. Sahip olduklarına dikkat etmeli ve el alemin parası ile hayal kurmamalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün bir şeyleri yoluna koyabileceksin. Enerjin yüksek olacak ve odak noktandaki meseleleri halledebileceksin. Yarım kalan işleri bitirmek için daha mantıklı kararlar alabilirsin. Enerjini iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek sana daha iyi gelecek. Fiziksel olarak su ihtiyacını karşılamak hem toksinlerden kurtulmana hem de enerji seviyeni yükseltmene yarayacak. Daha fazla su içmelisin.

Aşk

Sağlıklı iletişimler bazı mevzuların çözümü olabilir. Eğer aşık olduğun kişiyle kişiyle aranızda gerginlik varsa bunu halletmek için iletişiminizi biraz daha kuvvetlendirmeniz gerekecek. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Para

Yarım kalan işleri halletmek, faturaları ödemek ve masrafları düzenlemek kafanı boşaltmana yarayacak bugün. Eksik gedik bir şey bırakmadan parasal mevzuları çözmek önemli olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün eğlenebileceksin. İşinde de, arkadaşlıklarında da keyifli gelişmeler göreceksin. Her neye odaklanırsan odaklan daha rahat bir gün geçirebileceksin. Bunun tadını çıkar!

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Sosyal mesafe kurallarında kafana göre davranmamalısın. Dikkatli olmak ve hem kendine hem de çevrendekilere dikkat etmek önemli olabilir. Hastalık tehlikesine karşı önlemini almalısın.

Aşk

Aşktan beklentilerini gözden geçirebilir ve "ben de ne acayip davranmışım" diyebilirsin. İğneyi kendine batıracağın ve daha güzel kararlar alacağın bir gün olacak.

Para

Maddi anlamda büyük beklentilere girmemek ve aşırı masraflar yapmamak senin için daha iyi olabilir. Biraz daha ufak düşünmek işine gelecek. Maddi mevzuları sadece bugüne sıkıştırmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugünlerde iç sesine güvenerek hareket etmelisin. İsteklerine odaklanmak, hedeflerine ulaşmak için hareket etmek daha iyi olabilir. Kendi yolunu bulmada iç sesini duymalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hijyen ve temizlik konuları daha fazla önem kazanabilir. Yaşadığın, çalıştığın alanları temizlemek, daha rahat ve iyi nefes almana vesile olacak. Bugün biraz da olsa temizliğe zaman ayırabilirsin.

Aşk

Sevgi ve aşk konularında kafana yatmayan mevzular varsa eğer bugün daha fazla gün yüzüne çıkabilir. Ama bu meseleler kavga, küslük veya endişe yaratan durumlar olmayacak. Bazı durumları daha net görebileceksin sadece.

Para

Maddi konularda rahat olmak eline daha fazla paranın geçmesine vesile olabilir. Bazen bazı konularda ısrarcı olmamak daha iyi etkiler yaratabilir. Bugün bunu kendi gözlerinle görebilirsin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugün daha olumlu olabileceksin. Etrafında yaşananlara yapıcı yaklaşacaksın. Önüne bir sorun çıktığında onu çözmeye çalışacaksın. Ve bu yapıcı davranışın, takdir toplayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Uykuya özen göstermek sana daha iyi gelebilir. Sağlığına odaklanmalı ve iyi uyuyabilmek için ortamlarını düzenlemelisin. Lavanta yağı gibi esansiyel yağlar daha doğru kararlar olabilir.

Aşk

Aşık olduğun kişinin düşüncelerini anlamak için ona doğru soruları sorman gerekecek. Onunla ile iletişimini artırmak aşk konusunda önemli olabilir. Birbirinizi anlamaya zaman ayırmalısınız bugün.

Para

Parasal konularda büyük planlar yapmamak şu an için daha doğru olabilir. Kesin ve geri dönüşü olmayan şeylere para harcamak için bugün acele etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Dünya yıkılsa umurunda olmayacak bugün. Kendi iç dünyana daha fazla odaklanabilirsin. Etrafından bu kopuk duruşun kısa vadede sana iyi gelse de durumu fazla uzatmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Mutfağına girip kendin için bir şeyler hazırlamak hem zihnen hem de bedenen sana daha iyi gelebilir. Daha sağlıklı bir yemek yapmak mideni rahatlatacak ve kafan da doğru tercihlerde bulunduğun için rahat olacak.

Aşk

Aşık olduğun kişiyle iletişimini artırmak sana daha iyi gelecek. Aranızdaki gerginlik yaratan konuları çözüme götürebilirsiniz. İlişkinizin daha iyi bir hale gelmesi seni mutlu edecek.

Para

Hayatında nelere öncelik verdiğini gözden geçirmen gerekebilir. Kazanmak istediğin şeyler için daha fazla çaba gösterebileceksin. Maddi olarak daha keyifli kararlar alabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugünlerde hayatta yeni şeylerin başlangıcına tanık olabilirsin. Kendini ruhen buna hazırlaman gerekecek. Farklılıklar, her zamankinden değişik konuşmalar yoğun olabilir. Zihnini ve dikkatini bu konularda açık tutmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Ağız ve diş sağlığına özen göstermelisin. Bol bol gargara yapmak ve ağzının iç kısımlarını temizlemek önemli bir konu olabilir. Sağlığın için ağız sağlığından yola çıkmalısın.

Aşk

Seçtiğin sözcükler kullandığın ifadeler önemli olabilir. Hoşlandığın birisi varsa onun kalbini kırmamak adına dikkatli olmalısın. Nezaket her şeyden önemli olabilir.

Para

Mantıklı kararlar alarak maddi durumunu kuvvetlendirmek için durup düşünmen gerekebilir. Hayatında daha olumlu olman gereken bir dönemde olabilirsin. Bazı konuların daha dikkatli ilerlemesi için özenli düşünmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

İşlerde yeni fikirler üretmekte daha rahat olabilirsin. Tam olarak nelere odaklanacağına kendin karar vereceksin. Hangi yoldan kâr elde etmek istediğin tamamen senin inisiyatifinde olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gün olabilir. Mideni yağlı ve tuzlu yiyeceklerle gereksiz yere yormamalı ve sağlıklı, hafif tercihlerde bulunmalısın. Sebze tüketmeye özellikle dikkat edebilirsin.

Aşk

Aşkta kendine vakit ayırmak ve kendi iç sesini duymak önemli olabilir. Mantıklı kararlar alarak hareket etmek için ani davranışlardan kaçınmalısın. Bir şeyi önce kendi içinde tartman gerekecek.

Para

Maddi mevzularda yeni düşünceler üretmek daha önemli olabilir. Dikkatini açık tutmak ve yeni fırsatlara odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Yeni başlangıçlar için çaba göstermelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Bugünlerde çabalarının ederini görmen gerekecek. Hiçbir şeyin kendiliğinden, şans eseri gerçekleşmediğini anlaman gerekebilir. Şans ve kısmetten çok kendi emeğine güvenebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel sağlığına özen göstermek için başka bir zamanı beklememen gerekecek. Doktor randevusu alman gerekiyorsa bu dönemde ertelememelisin. Bazı şeyleri bugünden halletmek daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında bir şeyleri içine atmamalısın. Aşkta kendini ifade etmen daha önemli olabilir. Bir şeylerin karşı tarafın rüyasına girip ona ilham olmasını beklememeli ve kendini ifade etmelisin.

Para

Maddi mevzularda bağımsız olman gerek. Para açısından kendi kararlarını almalısın. Hem kazanç konularında hem de masraf mevzularında kendi kararlarınla hareket etmen elzem olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2020 Pazartesi)

Genel

Kavgacı ruh hali ile eleştirel davranış arasındaki farkı görmelisin. Bağcıyı mı dövmek istiyorsun yoksa üzüm yemek mi? Bu yüzden kişisel algılanabilecek ifadelerle insanlara saldırmamalısın. Bunu dikkatle düşünmen gerekebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığın için yarınları beklememelisin. Önemli değişimleri bugünden halletmek sana daha iyi bir güç sağlayabilir. Yediklerine dikkat etmen ve hafif de olsa bir egzersize odaklanman sana daha iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin kelimelerini dikkatle dinlemek ve ona destek olmak önemli olacak. Aranızdaki anlayışı, iletişimi artırmak için çaba göstermelisin. İletişimde özenli olmalısın.

Para

Maddi açıdan birikime, tasarrufa gidebilirsin. Bu birikim şu anda elinde paran olmadığı için değil, ileride daha iyi masraflar yapmak için olabilir. Paranın kıymetini bilmelisin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel