23 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Kasım 2019 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Emek verdiğin konuların bir sonuca vardığını görmek isteyeceksin bugün. Bu konularda aceleci davranabilir ve somut sonuçlara odaklanabilirsin. Ancak kendine zaman tanımak ve bir şeylerin gerçekleşmesi için beklemek senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersiz programını gözden geçirmek isteyebilirsin bugün. Sana bir sonuç sağlayıp sağlamadığını görmek ve bu programı geliştirmek için zaman ayırabilirsin. Sana daha iyi gelecek sporlara yönelebileceksin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini ifade etmek için güzel bir gündesin. Bazı hisleri artık sadece içinde taşımak istemeyeceksin. Bunu dile getirmek ve karşındaki insanın düşüncelerini öğrenmek önceliğin olacak.

Para

Maddi konularda büyük ve önemli adımlar atmak için acele etmemelisin bugün. Kendini toparlamak ve ileriyi düşünerek hareket etmek senin için yeterli olmalı. Masraflara girmek için acele etmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Gireceğin kalabalık bir ortamda güzel muhabbetler kurman olası. Hem eski arkadaşlarınla görüşebilecek hem de yeni insanlarla tanışabileceksin. Bu güzel etkiyi değerlendirmek için evden dışarı çıkman gerekecek!

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yorgunluklara karşı önlem almalısın bugün. Vücudunun enerjisini yüksek tutmak ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek ihtiyacın olan şey olabilir. Hem yediklerine dikkat etmeli hem de hastalıklara karşı önlem almalısın.

Aşk

Aşk konularında bugün etrafındaki insanların dertlerini dinlemen gerekebilir. Kendi aşk hayatına odaklanmak yerine sevdiğin kişilerin bu konularda yaşadıklarını dinlemek ve onlara destek olmak önceliğin olabilir.

Para

Maddi konularda olan biteni incelemek sana farklı bir sonuç vermiyor olabilir. Daha farklı ve güzel sonuçlar görmek için büyük adımlar atman gerekecek. Bugün maddi konularda büyük değişimler görmek isteyebilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Uzun zamandır görmediğin insanlarla aynı ortama girebilirsin bugün. Arkadaşlarınla güzel vakit geçirmek enerjini yenilemene de fırsat verecek. Bugün keyifli etkilere kendini açmalı ve bol bol muhabbet etmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Stresin etkilerini azaltmak için sağlıklı tercihler yapmak yeterli olmayabilir. Keyif alacağın şeylere odaklanmak ve bol bol kahkaha atmak da sana ilaç gibi gelebilir. Bugün güleceğin şeylere odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiye istediğin kadar vakit ayıramayabilirsin bugün. Ancak bu durum sizi sıkmayacak. Biraz kafa dinlemek ve kendi işlerinize odaklanmak size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda daha rahat olabileceğin bir gün. Harcamalar yapmak istersen bu konuda daha rahat hareket edebileceksin. İstediğin şeyleri almak için kendine zaman tanıyabileceksin bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Kendini sıkıntılardan kurtarmak ve gelecek için daha rahat düşünmek bugün senin için o kadar zor olmayabilir. Kendini bazı sıkıntılardan uzak tutmak ve daha rahat davranmak geleceğinin bu yönde şekillenmesine vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sana keyif veren şeylere odaklanmak ve sevdiğin yemekleri yemek enerjini toplamana vesile olacak. Sana yaramayan egzersiz programlarını değiştirmek ve diyet programında değişimlere gitmek kendini daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Yeni bir aşka merhaba demek istiyorsan eğer, bazı değişimlerin içinden gelmesi gerektiğini görebilirsin. Farklı bir insanı hayatına sokmadan önce kendi içinde aşka dair neler beklediğini anlaman gerekecek.

Para

Maddi konularda nasıl bir durum ile karşı karşıya olduğunu görmek seni biraz yorabilir. Ancak her şeyi tek bir seferde halletmeye çalışmamalısın. Parasal konularda kendine bir strateji belirlemek daha sağlıklı olabilir bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Rahat edeceğin bir gündesin. Hayatında çok büyük önem gerektiren veya aciliyeti olan durumlarla ilgilenmek zorunda olmayacak ve kafanı dinleyebileceksin. Geleceğin için güzel planlar yapabilecek bir zamanın olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

İleriyi düşünerek sağlıklı kararlar almak senin için daha iyi olabilir. Sadece kısa süreli sonuçlar için değil, uzun vadede kendini daha iyi hissetmene vesile olacak bir sağlık durumuna ulaşmak için bugünden çaba göstermen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile rahat edebileceğiniz ortamlarda bulunmak ikinize de iyi gelecek. Koşuşturmadan uzak, sakince birbirinizi dinleyebileceğiniz ortamlarda bulunmak her ikinizin de enerjisini yükseltmeye yarayabilir bugün.

Para

Etrafındaki insanları anlamak daha kolay olacak senin için. Bu insanları anladıkça onlarla maddi konularda nasıl başa çıkabileceğini de göreceksin. Ayrıca çevrendeki insanların senden bir şeyler gizlemediğini görmek seni memnun edebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün hayatında büyük ve önemli değişimler beklememelisin. Ailen ve sahip olduğun şeyler ile mutlu olmalı ve hayatın için şükretmelisin. Daha güzel enerjileri kendine çekmek için şükretmek bugün senin için önemli olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine özen göstermek kaslarında biriken yorgunluğu ve gerginliği atman için sana güzel bir fırsat oluşturacak. Bugün hem hareketlerine hem de içtiğin su miktarına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sıkıntılarını bulmada ve bunları çözmede başarılı olacaksın bugün. Karşındaki insanın dile dökmediği sıkıntıları görmek senin için kolay olabilir. Bu durumu aranızda daha güzel bir uyum yakalamak için kullanabilirsin.

Para

Başarıya ve paraya giden yolu çok kolay bulabileceksin bugün. Bu yolu gözünde canlandırman kolay olsa da emek vererek bu yola girmek biraz zaman alabilir. Gidiş yolunu belirlemek bugün senin için yeterli olmalı.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Günlük hayatında değiştirmek istediğin bir konu varsa bugün buna odaklanmalısın. İleride daha farklı hareket etmek istediğin bir konu için bugünden adım atmak senin için bazı şeyleri kolaylaştıracak. O yüzden kendine vakit ayırmak ve hayatını gözden geçirmek daha iyi olacak senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeni bir egzersiz programına yazılmak veya daha fazla hareket etmek için kendi fırsatlarını kollamak sana daha iyi gelebilir. Bazı hareketleri alışkanlık haline getirmek için daha iyi enerjilere sahip olacaksın. O yüzden bu hareketleri, sağlığını hedefleyerek belirlemelisin.

Aşk

Kafanı toparlamak ve keyfine bakmak daha cazip gelebilir bugün. Sevdiğin kişiye bu durumu açıklaman yeterli olacak. Kendine zaman ayırmak için fırsat tanımak her ikinize de iyi gelebilir.

Para

Sevdiğin insanlara karşı cömert olacağın bir gün. Senden özellikle maddi konularda bir şeyler istenebilir bugün. Veya etrafında olan bitene daha fazla müdahale etmek isteyebilirsin. Bugün bu durum için güzel bir fırsat bulabilir ve sevdiklerine destek olabilirsin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Algılarının açık olacağı bir gündesin. Etrafında olan biteni dikkatle gözlemleyebilecek ve düzgün kararlar verebileceksin. Çevrendeki insanlar senin bu öngörülü haline hayran kalacak bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Aynı zamanda derin nefes egzersizleri ve esneme hareketleri de sana iyi gelecek. Kaslarında biriken ağrı ve kasılmaları üstünden atmak önceliğin olmalı bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişim biraz azalabilir. Her ikinizin de kendi işine odaklanması biraz iletişimsizlik yaratabilir. Ancak gün sonunda birbirinize güzel jestler yapmak için fırsatınız olacak. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisin.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla mantıklı ve olumlu konuşmalara girebilirsin. Bütün hedeflerini açık etmeden seviyeli bir konuşmaya girerek geleceğin için daha mantıklı adımlar atabileceksin bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Bugün kendine hakim olacaksın. Etrafındaki insanlar seni yavaşlatmak istese bile kendi gündeminden vazgeçmeyeceksin. Sağlam duruşun birçok işin üstesinden gelmene vesile olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Açık havada tek başına yürümek sana daha güzel bir etki sağlayacak. Egzersiz konularına özen göstermek ve kan dolaşımını artırmak enerjini artırmaya da yarayacak. O yüzden bugün daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Aşk konusunda yeni ve beklenmedik gelişmelere yer vermelisin. Kendini farklı etkilere açmak kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir. Bugün kendini içine kapatmak ve 'hayır' demek yerine daha açık olmalısın.

Para

Maddi konularda kısa süreli mevzulara çok fazla kafa yormamalısın bugün. Yarın aklına bile gelmeyecek mevzular için bugünden enerjini emmeye çalışanlara karşı dik durma zamanı! Parana sahip çıkmalı ve etrafındaki gereksizliklere sınır çekmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Hayatında esnekliğe fırsat tanıman gerekecek. Bu esneklik daha rahat kararlar almana vesile olmalı. Kendin için daha rahat hareket etmek daha güzel enerjilere kendini açmana vesile olabilir bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek kendini daha iyi hissettirebilir. Düşen enerji seviyeni artırmak için daha sağlıklı beslenmeye başlaman gerekecek. Bugünden alacağın kararlar önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel ve keyifli bir gün geçirmek isteyeceksin. Ancak her şeyi kendi başına planlamak isteyebilirsin. Sevdiğin kişinin senin için bir şeyler hazırlamasına fırsat tanımak sana daha iyi gelebilir bugün.

Para

Maddi konularda detaylara odaklanmak senin için önemli olacak. Özellikle parasal olarak etrafındaki insanlarla ortak bir şeyler yapıyorsan, o zaman kendi üstüne düşeni yaptığından emin olmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Kendine çok fazla yükleniyor olabilirsin. Her şeye aynı anda yetişmen gerekiyor gibi hissetmek seni zihinsel olarak yorabilir. O yüzden iş bölümü yapman ve farklı insanlara güvenmen daha iyi olacak bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini ve bedenini dinlendirmek için işlerini aynı anda halletmek yerine kendine zaman vermen gerekebilir. Vücudunu çok fazla yormamalı ve derin nefes egzersizleri ile kendini sakinleştirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda konuşmadığınız konular seni biraz gerebilir bugün. Her ne kadar bu önemli gördüğün konuları konuşmak istesen de bazı şeyleri dile getirmek seni zorlayacak bugün. Kendine dikkat etmelisin.

Para

Evin için masraflar yapmak isteyeceğin bir gün. Ancak bu isteği biraz bastırman gerekebilir. Almak istediğin şeyleri iyice araştırmadan masrafa girmek ileride pişman olmana sebep olabilir. Bugün kazancına hakim olmak ve gereksiz şeyler için harcamamak senin için önemli olacak.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)

Genel

Daha net kararlar almak ve geleceğini düşünmek seni biraz yorabilir. Duygusal olarak hissettiğin yük ileriyi daha parlak bir bakış açısıyla görmene engel oluyor olabilir. Başarılar ve kariyer iyi bir noktadayken bu gerilimi hissetmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplinine özen göstermen gereken bir gün. Eğer daha önceden bir diyet ve egzersiz programına karar kıldıysan bu programlarda sebat etmek ve süreklilik sağlamak sağlığın için önemli olacak bugün.

Aşk

Aşk konularında yeni ve güzel etkilere kendini açmak düşündüğün kadar kolay olmayabilir. Kendi iç sesini dinlemek ve aşktan ne beklediğini anlamak, ileride atacağın adımları şekillendirecek bugün.

Para

Sevdiğin insanlar için para harcaman gerekebilir. Her ne kadar kenara para atmak istesen de bugün karşına çıkacak beklenmedik masraflar planlarını değiştirebilir. Parasal konularda yaratıcı olmalı ve hem kendini hem de çevrendekileri mutlu etmenin bir yolunu bulmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel