23 Haziran 2019 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Haziran 2019 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün etrafında olup biteni incelemek ve sonuçlara dikkat etmek için iyi bir gün olacak. Bazı konularda fikrini oluşturmak ve yeni kararlar almadan önce durumları iyi analiz etmen gerekecek. Günü sakince geçirmek sana daha çok yarayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yavaş yavaş da olsa gelişme sağlamak, hiçbir şey yapmamaktan daha iyidir. Sağlığın söz konusu olduğunda ufak tefek değişimlerin sende yaratacağı etki düşündüğünden daha büyük olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda bazı anlaşmazlıklar olabilir bugün. Belirli konularda fikir ayrılıklarına düşebilirsin. Bu duruma nasıl tepkiler vereceğin bugün önem taşıyacak ikiniz için.

Para

Maddi konularda bazı şeylerin kendiliğinden değişmesini beklememelisin. Şansının döneceğini düşünmek ve daha iyisi için beklemek, bugünden alman gereken önlemleri geciktirebilir. Dikkatli olmakta fayda var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanların sana güvenmesi için sakin hareketlerde bulunman gerekecek. Karşına çıkan engellere vereceğin tepkiler, başkalarının senin hakkındaki kararlarını etkileyebilir. O yüzden dikkatli olmalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiğin yemekleri yemek hem ruhuna hem de bedenine iyi gelebilir. Daha sağlıklı beslenmek için kendini bazı şeylerden mahrum etmemeli, ancak ölçülü olmayı da unutmamalısın bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızdaki iletişim seni biraz gerebilir. Ancak bazı şeyleri oluruna bırakmalı ve analiz etmek için acele etmemelisin. Bazı şeylerin şekillenmesi için zaman vermen iyi olacak bugün.

Para

Başından geçen negatif olayları senin için daha faydalı bir şeye döndürmen gerekebilir. Maddi konularda yaşadıklarından ders çıkarmak ve ona göre önlem almak bugünün konusu olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Şans ve bereket bugün senden yana olacak. O yüzden maddi konularda yeni adımlar atmaktan çekinmemelisin. Bu tür konulardaki iç sesin bugün senin daha fazlasını elde etmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını daha iyi bir noktaya getirmek için daha dikkatli olman gerekebilir. Sadece egzersiz ve bol su tüketmek seni daha iyi yapmaz. Büyük resme bakmalı ve vücudunun verdiği sinyalleri iyi toplamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı yorumları kalbini kırabilir. Ancak bazı şeyleri kişisel algılamamalı ve verdiğin tepkileri daha ölçülü vermelisin. Böylece ortadaki mevzuların büyümesini engellemiş olacaksın.

Para

Bugün maddi konularda kendine güvenin fazla olacak. Etrafındaki insanlar aksini iddia etse de negatif bir bakış açısına kapılmamalı ve bildiğin gibi davranmalısın. Kendin için izleyeceğin yol başkalarının vereceği akıldan daha kuvvetli olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Karşına bir merdiven çıksa adımları beşer beşer atlayacak kadar sabırsız olabilirsin. Ancak bazı şeyleri yavaş yavaş, olması gerektiği gibi yaşaman gerekiyor. O yüzden aceleci davranmamalı ve kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel sağlığının dengede kalması gereken bir gündesin. Hem bol bol yürüyüş yaparak hareketini arttırmalı hem de zihnini boşaltarak kendini yeni hafta için hazırlamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki muhabbete dikkat etmelisin. Karşındaki insanın kalbini kıracak sözler söyleyebilir veya hareketlerde bulunabilirsin. Bunun olmaması için bazı şeyleri dikkatle dinlemen gerekecek.

Para

Parasal konularda atacağın adımlar ve yapacağın harcamaların hayatındaki etkisi hakkında kendini sorgulayabilirsin bugün. Neyi iyileştirmen gerektiğine odaklanabilir ve maddi konulara daha özen gösterebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Etrafında olan bitene tepki vermemeli ve sakince düşünmelisin. Bazı şeyler normalden daha gergin gelişebilir senin için. Bu durumu kontrol altında tutmak ve günün gidişatını engellememek için özen göstermelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Yaptığın egzersizlerin sana iyi gelip gelmediğini sorgulayabilirsin bugün. Yediklerinin vücudunda yaramadığını da düşünebilirsin. Bugün kendini tanımalı ve neyin senin için daha iyi olduğuna karar vermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi, senden hiç beklemediğin tepkilerin çıkmasına sebep olabilir. Yaşanacak konuşmalara nasıl yön vereceğine senin karar vermen gerekecek. Aşk konusunda neye nasıl tepki verdiğini kendi gözlerinle görebilirsin bugün.

Para

Maddi konularda sadece kazançlar değil, fikirler de önemli olabilir. Bugün bakış açını genişletecek yeni fikirlere kapını açabilirsin. Kazancını değerlendirmek ve paraya verdiğin değeri anlamak senin için önemli olabilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Daha önceden aldığın kararlarla çelişebileceğin bir gün. Ancak olayları dikkatle değerlendirip yeni kararlar almak sana kendini daha iyi hissettirecek. Kendi hayatın ile alakalı daha verimli ve yapıcı olacaksın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi üstüne fazla gitmemeli ve vücudunu dinlendirmelisin. Yeterli enerjiyi sağlamak için yediklerine ve egzersizine dikkat etmen gerekecek bugün. Ağır işlerden kaçınmalı ve günlük yapacaklar listeni sınırlı tutmalısın.

Aşk

Aşk hayatında yaşadıklarına nasıl tepkiler vereceğin geleceğini şekillendirebilir bugün. Bazı şeylere aşırı tepki verebilir ve olayları büyütebilirsin. Bunun yerine sakin tepkiler vermeye çalışmalısın.

Para

Maddi konularda biraz daha çaba göstermen gerekiyor olabilir. Bir bütçe belirleyip onun sınırları içinde hareket etmek veya daha fazla kazanç elde etmek için ekstra bir çaba göstermek bugünün gündeminde olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün senin için olabildiğince verimli geçecek. İşlerine aklını vermen veya evinde düzen sağlamak için hareket etmen seni çok daha güzel bir ortama kavuşturabilir. Bugün etrafında olan bitene dikkat etmeli ve fırsatları iyi değerlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplin, sağlığı korumada ve daha iyi bir düzeye getirmede önemli bir adımdır. Tembellikten kaçınmak ve egzersizine dikkat etmek, yediklerinin ölçülü olması gibi şeyler dayatmalarla değil kendi içinden gelen istekle gerçekleşir. Bugün bunu kendine hatırlatmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki mevzuları çözmek için bir süreliğine de olsa bazı şeyleri oluruna bırakman gerekiyor. Bugün kendine vakit ayırabilir ve kendi kafanı boşaltmak için sakin bir gün geçirebilirsin. Bu durum aşk hayatına da yansıyacak.

Para

Maddi konularda zorlandığını hissedebilirsin. Ancak belli bir bütçenin içinde kalmak ve yola devam etmek senin için önemli olacak. Kendine biraz daha güvenmeli ve daha sağlam adımlar atmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün etrafında olan ve biteni anlamak için kendini fazlaca yorabilirsin. Yaşananlar sana mantıklı gelmeyebilir veya senin standartlarına uymayabilir. Sakin kalmalı ve bazı şeyleri oluruna bırakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bol bol vitamin ve mineral tüketmen gereken bir gün. Vücudunun ihtiyacı olan şeyleri alman ve bünyene daha da dikkat etmen gerekiyor. Bu vitaminleri kaynaklarından taze taze almak sana daha da yarayacak.

Aşk

Espirili olmak bir şey, kinayeli davranmak başka bir şeydir. Karşında güzel ve eğlenceli bir sahne beklerken okların sana dönmesi kalbini biraz kırabilir. Aşk konusunda bazı şeyleri zorlamamalısın bugün.

Para

Eğlenmek istemen normal. Eğlenmeni sağlayacak şeylerin para gerektirmesi de normal. Bugün kendin için bazı harcamalar yapabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsin. Yine de çok aşırıya kaçmamaya çalışmalısın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün karşına bir den fazla engel çıkabilir. Seninle fikir ayrılığına düşenler, kendi yolunu kabul ettirmek isteyenler seni zorlayabilir. Olaylara bir denge getirmek ve ortamı yumuşatmak sana düşecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutinler, sağlığını daha rahat kontrol edebilmeni sağlar. Yeme içme ve egzersiz gibi konularda belirli bir düzene sahip olmak bugün senin için daha fazla önem taşıyabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile bazı şeyleri oluruna bırakma vakti geldi. Bugün aranızdaki iletişimi zorlamamalı ve olabildiğince içten davranmalısınız. Birbirinizi memnun etmek için normalde yapmayacağınız şeylere odaklanmayı bırakmalısınız.

Para

Kendin için bir şey yaptığında sonradan pişman oluyorsun. Ancak başkalarına destek olmak için kendini hırpalamak da güzel bir şey değil. İkisinin ortasını bulmak ve kendi paranın kontrolünü elinde tutmak bugün senin için önemli olacak.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün yüksek enerjin ile etrafındaki insanlara ilham verebilirsin. Yapacağın şakalar, onlar için hazırlayacağın düşünceli jestler seni daha da öne çıkarabilir. Günün keyfini çıkaran taraf sen olacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için kafanda bazı hedefler oluşturman gerekecek. Bu hedefler, kendini daha iyi hissetmen için yapman gerekenleri içermeli ve bunun için tembellik gibi mazeretler üretmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle esprili ve güzel konuşmalar yapmak isterken karşındaki insanı kırabileceğini unutmaman gerek. Karşındaki insanı tam olarak tanımadan ve onun hassas noktalarını bilmeden yapacağın konuşmalar aranızın gerilmesine sebep olabilir.

Para

Para kazanma konularında etrafındaki insanlardan destek alman ve ekip olarak para kazanmayı hedeflemen sana daha güzel kazançlar getirebilir. Maddi konularda ortaklıkları ve ekip çalışmasını düşünmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün sahip olduklarına şükretmek ve elindekilerin kıymetini bilmek senin için önemli olacak. Evinde sakince vakit geçirmeli ve olan bitenlere çok fazla sinirlenmemelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün sabrının azaldığını hissedebilirsin. Duygusal iniş ve çıkışların esas sebebi gerginlik ve strestir. Bu yüzden stresi vücudundan atmak için açık havada daha fazla bulunmaya bak bugün.

Aşk

Bugün espriyle karışık söylenen sözlere dikkat etmen gerekecek. Sevdiğin kişinin söyledikleri senin için önemli olabilir. Aranızda gerginliğe sebep olabilecek şeyleri açıkça konuşmanız gerekecek.

Para

Senin paranla hayal kuran veya senin paranı senin iznin olmadan başka şeyler için kullanmak isteyen insanlara karşı dikkatli olmalısın. Paranın kontrolü de hayatın hakkında aldığın kararlara da sen sahip çıkacaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Haziran 2019 Pazar)

Genel

Bugün kendini kısıtlanmış hissedebilirsin. Bazı şeylere karşı geldiğini ve bunun seni yorduğunu hissetmek gününün enerjisini düşürebilir. Algılarını açık tutmalı ve seni bu şekilde hissettiren şeyleri bulmalısın bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stresli durumlarda vücudunun kontrolünü elinde tutmak da zorlaşır. Ancak bünyeyi kuvvetli tutmak ve hastalıklara karşı önlem almak tam da bu zamanlarda gerçekleştirilmesi gereken şeylerdir. O yüzden dikkati elden bırakmamalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli ve eğlenceli ortamlara girmek gününü biraz da olsa hafifletebilir. Sevdiğin kişi ile birlikte rahat edeceğin ve eğleneceğin aktivitelere odaklanman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda yeni fikirler düşünmek ve bunları tek başına eyleme geçirmek isteyebilirsin. Ancak para söz konusu olduğunda çok fazla risk almamalısın bugün. Yoksa sonradan pişman olabileceğin harcamalar yapabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel