23 Eylül 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Eylül 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün iç sesini dinlemek sana daha iyi gelebilir. Algıların ve hissiyatının kuvvetli olacağı bir gündesin. Bazı olayların iç yüzünü daha kolay görebilir ve yaşadığın olaylar hakkında daha kolay çıkarımlar yapabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Mutfakta daha fazla vakit geçirmen gerekebilir. Hem tadını sevdiğin hem de sana iyi gelen yemekler yapmak sağlığına daha iyi gelecek. Kendi istediğin gibi bir yemek hazırlamak zihnini boşaltmanı ve mideni doldurmanı sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek biraz zor olabilir bugün. Kendine vakit ayırmak ve kafanı toparlamak sana daha iyi etkiler bırakabilir. Sevdiğin kişi ile keyifli vakitler geçirmek için bazı şeyleri zorlamamalısın.

Para

Bugün dinlenmek ve kafanı toparlamak sana daha güzel etkiler sağlayacak. Parasal kaygıları bir kenara bırakmak ve sana keyif veren aktivitelere odaklanmak enerjini yenilemeni sağlayabilir. Maddi konulara çok fazla odaklanmayacaksın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki kişilerle fikir ayrılığına düşmen mümkün. Ancak her konuda fikrini direkt olarak ifade etmek yerine sessiz kalıp gözlem yapmak sana daha iyi gelebilir bugün. Adım atmak için acele etmemeli ve kendin için bir strateji yapmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gereken bir gündesin. Daha farklı gıdalar seçerek sindirim sistemine daha iyi gelecek kararlar alabilirsin. Mideni yormamak ve enerjini yüksek tutmak önemli olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyfinizi yerine getirecek aktivitelere katılabilir veya birbirinizle aranızdaki iletişimi kuvvetlendirebilirsiniz bugün. Aranızdaki muhabbetin ve eğlencenin artacağı bir gündesiniz.

Para

Bugün parasal konularda araştırmanı daha dikkatli yapmalısın. Eğer bir para harcanacaksa, bu harcamayı yapmadan önce o konu hakkında daha fazla şey öğrenebilirsin. Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmemelisin bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün enerjin biraz düşük olabilir. Bir şey yapmaya halin yok gibi hissedebilirsin. Kendine karşı nazik olmalısın, evet, ancak tembellikten de uzak durmalısın. Zihnini çalıştırabileceğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendin için sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturman gerekecek. Abes veya devam ettirmesi zor olan, sadece popüler olduğu için dikkat çeken diyetler yerine kontrol edebileceğin ve kendini zorlamayacağın programlara odaklanmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişinin yüzünü güldürmek isteyebilirsin bugün. Ancak seçtiğin kelimelerde dikkatli olmalısın. Aranızda keyifli ve mutlu bir muhabbet olmasını isterken pot kırman mümkün. Kelimeleri dikkatli seçmelisin bugün.

Para

Maddi konularda önemli konuları ertelemen gerekebilir bugün. Bazı konularda dikkatini toplaman zor olabilir. O yüzden parasal mevzularda acele kararlar almamalı ve kendine zaman ayırmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün rüyalarına dikkat etmelisin. Gördüğün rüyalar seni çok etkileyebilir. Bilinç altının sana anlatmaya çalıştıklarını dikkatle izlemelisin. Rüyanı yorumlamak ve ne anlamlara geldiğini görmek için etrafındakilere danışabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenmeye vakit ayırman sana daha iyi etkiler sağlayacak. Vücudunu gereksiz yere yormamalı ve yeterince dinlendiğinden emin olmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri tükettiğinden de emin olman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin ilgisini çeken konulara odaklanman biraz zor olabilir. Onun önem verdiği konulara çok fazla vakit ayıramayabilirsin. Ancak diplomatik davranmalı ve bu konularda dikkatli davranmalısın.

Para

Sevdiğin arkadaşlarınla vakit geçirmek ve onlarla alışverişe çıkmak sana daha iyi gelebilir. Bugün sadece kendin için para harcamak yerine sevdiklerinle daha paylaşımcı olabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Duygularını ve mantığını dengede tutmak senin için zor olabilir. Baktığın her şeyde hislerine göre hareket etmek isteyeceksin. Ancak mantıklı kararlar almak için dikkatli olman gerekecek. Her şeyi duygularınla çözemezsin bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol su tüketmen gereken bir gündesin. Vücudunun azalan enerji miktarını eskisi gibi yükseltmek için dikkatli davranman gerekebilir. Bol bol su tüketerek kaslarına yeterince enerji gittiğinden emin olabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel sohbetler edebileceğin bir gündesin. Aranızda çok güzel bir uyum ve muhabbet olacak. Eğer hayatında kimse yoksa, sohbeti ile kendine çekecek bir insan ile tanışabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda içinden geldiği gibi davranmak sana daha iyi gelebilir. Parasal konularda karar alman gerekiyorsa eğer, kendine göre bir karar alman daha doğru olacak. Önceliği kendi ihtiyaçlarına verebilirsin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün eline güzel paralar geçebilir. Beklenmedik kazançlar ve güzel bir akış söz konusu olacak. Ancak harcamalar konusunda dikkatli olman gerekebilir. Etrafındaki insanlarla parasal mevzuları konuşurken dikkatli olmanda fayda var.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmen gerekecek bugün. Genel olarak kendine farklı bir yeme programı hazırlaman gerekebilir. Vücuduna neyin yarayıp neyin yaramadığını görebilir ve buna göre farklı bir diyet programı izleyebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ve arandaki mevzular ile alakalı dikkatli bir karar alman gerekebilir. Aranızdaki mevzuları bir sonraki adıma taşıyıp taşımama hakkında düşüneceğin bir gündesin. Önemli bir adım atmadan önce dikkatle düşünmelisin.

Para

Bugün açık fikirli olman gerekecek. Maddi konularda bir adım atmadan önce daha rahat olman gerekebilir. Bazı konularda fikirlerini esnetmen ve yeni şeylere şans vermen sana daha iyi gelebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün etrafında bazı gerginlikler yaşanabilir. Dramadan uzak durmak ve insanların kavgalarına karışmamak daha iyi olacak. Bugün kendine vakit ayırmak hem sağlığın için hem de huzurun için önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Strese karşı önlem almalı ve duygusal gerilimleri hayatından uzaklaştırmalısın. Bugün kendine vakit ayırarak ve gereksiz muhabbetlere girmeyerek vücudunda birikebilecek negatif etkilerin önüne geçebileceksin.

Aşk

Bugün aşktan çok hayranlık konuları dikkat çekebilir. Hareketlerine, konuşma tarzına ve yaptıklarına hayran olduğun birisi çıkabilir karşına. Bu kişiden etkilenmen ve onun hareketlerini dikkatle izlemen olası.

Para

Bugün maddi konularda fazla riske girmemelisin. Etrafında olan biteni gözlemlemek ve masraftan kaçınmak sana daha iyi gelebilir. Riskli harcamalardan uzak durman gereken bir gündesin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Parasal konularda atacağın adımlar senin için daha önemli olabilir. Sıkıntıya girmemek ve daha sağlam adımlar atmak için kendini biraz zorlayabilirsin bugün. Ancak güzel başarılar ve kazançlar seni bekliyor olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Güzel bir egzersiz programı oluşturmak vücuduna daha iyi etkiler sunabilir. Kendini çok fazla yormak ile düzgün bir egzersiz programı arasındaki farkı gözlerinle görmen gerekecek. Bu konularda yeniliklere gidebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli sohbetler edebileceğin bir gündesin. Aranızdaki uyum giderek artabilir. Birbirinizi daha dikkatle dinleyecek ve ortak kararlar almak için birbirinize daha fazla güveneceksiniz.

Para

Parasal konularda farklı adımlar atabileceğin bir gündesin. Yatırım ve harcamalar konusunda yeni şeyler öğrenebilir ve her zamanki harcama alışkanlıklarını değiştirebilirsin. Bugün para ile daha iyi anlaşacaksın.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Kendine bir hediye almak için güzel bir gündesin. Kendini mutlu etmek ve sevdiğin şeylere odaklanmak sana daha iyi bir etki sağlayacak. Eğer son zamanlarda kendini yorgun hissediyorsan bu konuda bir şeyler yapmalı ve kendi enerjini yükseltmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Enerjini yükseltmek için keyif alacağın aktivitelere katılmak daha iyi olabilir. Dans ve grup dersleri hem hareket kabiliyetini artıracak hem de daha fazla eğlenmeni sağlayacak cinsten egzersizler olabilir. Bu konulara daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile önem gerektiren konulara odaklanmak ve bazı ciddiyet gerektiren konuları konuşmak senin için daha iyi olabilir. Canın sıkılmasın diye bir şeyleri ertelemek yerine bugün açık sözlü davranman gerekecek.

Para

Bugün parasal konularda daha rahat davranmalısın. Para harcamamak için kendini zorlamak sana güzel enerjiler katmayacak. Paranın akışkan olduğunu aklında tutmalı ve biraz daha rahat davranabilmelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı şeyleri abartmaman gerekecek. Verdiğin tepkiler, söylediğin sözler ve hareketlerin ölçülü olmalı. Sevincini de üzüntünü de sakin bir şekilde yaşamalı ve kendini çok fazla yormamalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun yorgunluklara karşı daha hazır olması için bazı konularda değişime gitmen gerekebilir. Gerek yediklerinde, gerekse uyku düzeninde daha dikkatli olmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri aldığına ve yeteri kadar dinlendiğine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Bugün daha konuşkan olacaksın. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişi ile bol bol muhabbet edebileceksin. Eğer hayatında birisi yoksa, güzel sohbetler ettiğin birisinden hoşlanmaya başlayabilirsin.

Para

Bugün paranı da enerjini de dikkatli kullanmalısın. Gireceğin ortamlar ve konuşacağın insanların senden çok fazla şey beklemesi söz konusu olabilir. Gereksiz masraflara girmek ve kendini paralamak seni sonradan pişman edebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün etraftaki gerginliği çözmek ve insanların birbirini daha dikkatli anlamasını sağlamak sana düşebilir. Bazı konularda insanlar arasında aracı olabilirsin. Direkt olarak sana patlayan insanlara karşı sakin ve sabırlı davranman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerin vücudunda birikmemesi için bol bol su tüketmeli ve daha fazla hareket etmelisin. Sakin bir yürüyüş, hem kaslarını çalıştıracak hem de zihnini boşaltmanı sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşurken dikkatli olman gerekecek. Bazı konularda fikir ayrılığına düşmeniz mümkün. Bazı durumları birbirinize yanlış ifade edebilirsiniz. Onunla konuşurken kelimeleri dikkatle seçmelisin bugün.

Para

Parasal konularda geçmişte yaşadığın bir durum tekrar gündeme gelebilir. Yeni adımlar atmadan önce geçmişten ders çıkarmalı ve bazı şeyleri dikkatle irdeleyebilmelisin. Bugün adım atmadan önce iyice düşünmen gerekecek.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Eylül 2019 Pazartesi)

Genel

Parasal gelişmelerin seni mutlu edeceğine inanabilirsin bugün. Ancak mutlu olmak için dolu bir banka hesabından fazlası gerekir. Bugün sevdiklerine vakit ayırmak ve keyifli konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunda biriken yorgunluğu üstünden atmak için hazırlık yapman gerekebilir. Uyku düzenine dikkat etmek ve vücudunun yeterince dinlendiğinden emin olmalısın bugün. Kendine karşı nazik olman gereken bir gündesin.

Aşk

Sevdiğin kişinin farklı konulara odaklanması veya farklı insanlarla konuşması seni biraz tedirgin edebilir. Onun seninle daha fazla vakit geçirmesini isteyebilirsin. Bu durumu ona izah etmen daha iyi olacak senin için.

Para

Eyleme geçmeden önce dikkatle düşünmen gereken bir gündesin. Her ne kadar adım atmak için hevesli olsan da yapacağın harcamaların ileride seni ne ölçüde etkileyebileceğine dikkat etmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel