23 Ekim 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Ekim 2019 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün kendini iyi ifade etmek istiyorsan yazılı iletişim seçeneklerine özen göstermen gerekecek. Kendini yazılı olarak daha iyi ifade edeceğin bir gündesin. O yüzden iş yazışmalarını bugün halletmek sana daha iyi getiriler sunabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Daha sağlıklı tercihlerde bulunmak ve gelecekte kendini nasıl görmek istediğine odaklanmak daha iyi olabilir senin için. Uzun vadeli tercihler yapmak ve planlarını buna göre ayarlamak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Kısa vadede sonuç almaya odaklanmamalısın bugün.

Aşk

Bugün yeni bir aşka kendini açabilirsin. Daha farklı insanlarla iletişim kurmak aşk konularında daha yapıcı düşünmene vesile olabilir. Aşk hayatının daha da renkleneceği bir gün olabilir senin için.

Para

Bugün paranı kendine harcamak sana daha iyi bir etki katabilir. Maddi konularda kendi isteklerine ve zevklerine önem vermek bu konularda daha rahat düşünmene vesile olacak. O yüzden kendine para harcamaktan kaçınmamalısın.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün yeni bir insan ile tanışabilir ve farklı konularda iletişim kurabilirsiniz. Aranızdaki bu yeni muhabbet sana ilginç gelecek. Bu kişinin söylediklerine dikkat etmek ve gerçekleri kontrol etmek önceliğin olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su içmek ve yediklerine dikkat etmek enerjini yenilemeni sağlayabilir. Bugün vücuduna giren her şeye dikkat etmen gerekecek. Bol bol su tüketerek kendi enerjini yükseltmen olası. O yüzden sağlıklı tercihlerde bulunmaya dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile keyifli bir vakit geçirebilirsin. Aranızdaki muhabbetin artışı ve birbirinize özen göstermeniz aşkınızda daha keyifli bir etki yaratabilir. Aşk hayatının renkleneceği bir gündesin.

Para

Etrafındaki insanların düştüğü hataya düşmemek için bugün adımlarını dikkatli atman gerekebilir. Parasal konularda başarılar kadar başarısızlıklardan da ders çıkarmalısın. Bugün adımlarını dikkatle tartman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün alacağın haberlere dikkat etmelisin. Bir süredir beklediğin gelişmelerin haberi gelebilir. İnsanların sana ulaşabilir olmasına özen göstermen daha iyi başarılar elde etmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Fiziksel ve zihinsel bütünlüğü sağlamak için yaptığın egzersizlere dikkat etmen gerekecek. Kendini fazla yormadan daha sağlıklı tercihlerde bulunarak kendini daha iyi hissedebilirsin. Stres ve gerilimden uzak durmak da sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki gerginlikleri atmak önceliğiniz olabilir. Eğer son zamanlarda aranızdaki iletişim biraz gerildiyse bugün daha yapıcı davranmanız gerekecek. Birbirinize karşı seçtiğiniz kelimelerde dikkatli olmalısınız.

Para

Bugün detaylara özen göstermen gerekecek. Neye ne kadar harcadığının hesabını tutman ve ileride seni sıkıntıya sokabilecek durumlara karşı dikkatli olman gerekecek. Ancak bu durumun seni gereksiz yere üzmesine izin vermemelisin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün insanların gözü önünde olacaksın. Attığın her adım, başardığın her konu insanların dikkatinde olacak. O yüzden bu güzel enerjiyi keyif aldığın konularda kullanarak daha güzel sonuçlar elde edebilirsin. Sevdiğin işe odaklanmak en iyisi olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna faydası olmayan egzersiz programlarını değiştirme vaktin gelmiş olabilir. Daha faza egzersizden çok daha akıllıca egzersiz yapman sana daha iyi gelebilir. Bugün bu konulara özen göstermelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda daha keyifli enerjiler olabilir bugün. Ona karşı hislerini açman daha kolaylaşabilir. Sevgini ifade etmek daha da kolaylaşacak bugün. O yüzden bazı şeyleri içine atmamalısın.

Para

Bugün maddi konularda bir adım atmadan önce her şeyi kafanda oturtman gerekecek. Parasal konularda fikirler geliştirmek ve eyleme geçmeden önce kendinden emin olmak önemli olabilir. Maddi konulara zaman ayırıp düşünme vakti.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Başarı ve güzel gelişmeler kapıda ancak bu konularda elde edeceğin şeylere karşı dikkatli davranman gerekecek. Ortaya koyduğun emeklerin karşılığına sahip çıkmak ve insanların bundan faydalanmasına engel olmak bugünkü önceliğin olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Duygularını ifade etmen vücudunda biriken stresin sıkıntılarını atmanda sana fayda sağlayacak. Karşındaki insana nasıl hissettiğini ifade etmen duygusal olarak güzel bir akış sağlamanı kolaylaştırabilir. O yüzden bugün daha paylaşımcı olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel bir yemek aranızda daha güzel bir muhabbet oluşmasına vesile olabilir. Hem ruhunuzu hem de bedeninizi beslemek ikinize de iyi bir enerji sağlayacak. Bugün birlikte yemek yemeniz size daha iyi gelebilir.

Para

Etrafındaki insanlarla maddi konularda fikir birliğine varman zorlaşabilir bugün. Parasal açıdan onların fikrini dinlemek ve uyum sağlamak senin için önemli olabilir. Bazı şeyleri en az onlar kadar ciddiye alman gerekebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Uzun vadeli planlar kurmak ve stratejini buna göre belirlemek daha iyi olabilir. Bu aralar insanlarla arandaki parasal muhabbete bir dur demen ve kendin için planlar yapman gerekecek. Geleceğini düşünerek hareket etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Etrafındaki insanların sağlıklarını düşünerek hareket etmen güzel bir şey. Ancak bugün kendi sağlığına odaklanmalısın. Başkalarına destek olmak yerine kendi sağlığını iyi bir hale getirmen gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için vücudunu dikkatle dinlemeli ve ihtiyaçlarına odaklanmalısın bugün.

Aşk

Hem kendin için hem de sevdiğin kişi için bazı sürprizler yapabilirsin bugün. Birlikte daha keyifli vakitler geçirmek için birbirinizi gaza getirebilirsiniz. Düşünceli hareketleriniz ile aranızdaki muhabbeti artırmanız olası.

Para

İnsan ilişkilerinde araya para girerse durumlar karışabilir. O yüzden dikkati olmalısın bugün. İnsanlarla maddi konuları konuşurken kelimeleri dikkatle seçmeli ve onların fazla müdahaleci olmasına izin vermemelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Sahip olduğun şeylere şükretmek, sevdiklerinle bol bol vakit geçirmek enerjini yenilemeni sağlayabilir. İnsanlarla daha uyumlu kararlar almak için kendini deneyeceğin bir gündesin. Bu güzel günün enerjisi çevrendekilerle arandaki muhabbeti artırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İş bölümü yapmak ve dinlenmeye vakit ayırmak daha sağlıklı tercihler yapman için sana fırsat tanıyacak. Her şeyi bir an evvel bitirip gün sonunda çok yorulmak yerine gün içerisinde düzgün bir iş bölümü yapmak ve her şeye ayrı bir zaman vermek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile çok keyifli bir gün geçirmen olası. Aranızdaki muhabbetin artması kendini mutlu hissetmeni kolaylaştıracak. İki tarafın da keyif alacağı konulara odaklanmanız size daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Para

Maddi konularda etrafından farklı isteklere sahip olman normal ancak bazen uyumlu olman gerekebiliyor. Bugün çevrendeki insanlarla ortak kararlar alman ileride parasal konularda daha rahat etmene vesile olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Kendini kelimelerle ifade etmek için iyi bir gündesin. Bugün bir şeyler yazmak veya kendini başkalarına ifade etmek daha da kolaylaşabilir. İnsanlarla arandaki iletişimde daha kuvvetli bir enerjin olacak. Bu enerjiyi iyi değerlendirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Duygusal dengeni sağlamak, fiziksel kuvvet kadar önemli olabilir bugün. Kendini daha iyi ifade etmek stresi azaltmanda faydalı olacak. O yüzden bugün stres kaynağı konulara odaklanabilir ve onlarla yüzleşebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli bir gün geçirmen olası. Eğer hayatında kimse yoksa yeni etkiler güzel espriler ve keyifli sohbetlerle girebilir. O yüzden bugün kimle ne konuştuğun ve ne kadar keyif aldığın önemli olacak.

Para

İnatçılık belki maddi konularda iyi bir şey değil ama bugün kararlarında ısrarcı olmak daha iyi olabilir. Emin olduğun, bildiğin konular hakkında geri çekilmemeli ve sözünü geçirmelisin. Böylece daha iyi maddi kazançlar elde edebileceksin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bugün maddi konularda dikkat gerektiren konulara özen göstermelisin. Kağıt işlerine özen göstererek ne yazıldığını dikkatle okuman ileride gereksiz masraflara girmeni engelleyebilir. Yapacağın harcamalarda özenli davranmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna iyi gelmeyen gıdaları kesmen gerekebilir. Yediklerine dikkat etmen ve hareketlerine özen göstermen vücudunda daha rahat olmanı sağlayabilir. Rahat nefes almak ve kendini yormamak bugün önemli olacak. Bunların bir yolu yediklerine dikkat etmek ise bir diğeri de hareketlerini sıklaştırmak olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye ilgini göstermek için güzel bir gün olabilir. Aranızdaki muhabbeti artırmak ve iletişimin aşk konularına gelmesi sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak. Yüzeysel konuşmaları bir kenara bırakmanız ve daha duygusal olmanız gerekebilir.

Para

Bugün sorumluluklarını halletmen daha önemli olabilir. Hayallere dalmak veya keyfine göre para harcamak yerine senin için önemli olan konulara vakit ayırmak ve paranı bu konulara harcamak daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Bazı şeyleri kutlama havasında olabilirsin bugün. Ortada tam bir sebep olmasa bile daha keyifli bir gün geçirmek için kendini gaza getireceksin. Sevdiklerinle keyifli vakitler geçirmek için vakit ayırmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Soğuk algınlıklarına karşı dikkatli olmalı ve bağışıklığını artırmalısın. Giydiklerine dikkat etmeli ve mikroplara karşı önlem almalısın. Bugün hastalıklara yakalanmamak için ekstra bir çaba göstermen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Aranızdaki muhabbet ve keyif ekstra artabilir bugün. Bu güzel enerjilerin sizi daha da mutlu etmesi için ikinizin de keyif alacağı ortamlarda bulunmanız gerekebilir.

Para

Maddi konularda sana güzel sonuçlar getirebilecek şeylere odaklanırken kendini fazla kaptırmamalısın. Bazı konulara fazlaca odaklanmak kötü şans getirebilir. O yüzden senin için önem taşıyan farklı konulara vakit ayırman daha iyi olabilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

İş ve kariyer konularında güzel başarılar seni bekliyor olacak. Kendi isteklerine ve hedeflerine odaklanmak güzel başarıları kapına getirecek. Sevdiğin insanlarla bu konularda kutlama yapabilir ve tebrikleri kabul edebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunda biriken fazla enerjiyi üstünden atmak için daha geniş çaplı bir egzersiz programına odaklanabilirsin bugün. Vücudundaki enerji akışını düzgün bir şekilde sağlamak için daha fazla hareket etmen gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana destek olması ve iyi haberleri birlikte paylaşmanız aranızda daha güzel bir uyum yakalamanıza vesile olabilir. Bugün birbirinizle paylaşacağınız şeyler artabilir. O yüzden güzel enerjilere hazır olmalısınız.

Para

Maddi konularda iyi şeylere odaklanmak senin için öncelik olabilir. Bu güzel önceliklere etrafındaki insanları dahil etmemen gerekebilir. Parasal konularda kendine göre hareket etmelisin bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Ekim 2019 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların dikkatini çekecek güzel başarılar yolda olacak bugün! Emek verdiğin konularda güzel sonuçlar almak ve insanların senin başarını görmesi enerjini yükseltebilir. İnsanlarla arandaki iletişim daha olumlu olsa da herkesin başarından mutlu olduğunu düşünmemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermen gereken bir gün. Vücudunu dikkatle dinlemeli ve dikkat etmen gereken konulara özen göstermelisin. Gerek yediklerine gerekse hareketlerine dikkat ederek kendini çok daha iyi hissetmen mümkün.

Aşk

Bugün aşk konularında bazı şeyler daha fazla dikkatini çekebilir. Daha önce dikkatini çekmeyen kişilere farklı bir gözle bakabilirsin. Sana gösterilen ilginin farkına daha hızlı varabilirsin bugün.

Para

Bugün bazı konularda sana sıkıntı çıkarabilecek insanlarla karşılaşman olası. Bu kişileri parasal konularla oyalayabileceksin. Ortaya halledilmesi gereken bir masraf atarak kendini bu sıkıntıdan kurtarabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel