23 Aralık 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Aralık 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Hayatının kontrolünü ele almak için daha etkili olmalısın. Kararlarını gerçekleştirmek ve hayatını dilediğin gibi yönlendirmek senin için önemli olacak. Bu konularda kendi kararlarını verebilmek daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Evde sıkışıp kalmak yerine fırsat buldukça dışarı çıkmak iyi olacak. Ufak yürüyüşler kendini daha iyi hissettmene yardımcı olacak. Zihnini boşaltma için düşüncelerine yoğunlaşıp daha sakin bir ortamda bulunmak iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla bir arada olmak için şartları zorlamak senin için yorucu olacak. Bir süreliğine işleri akışına bırakmak daha iyi olacak. Bu durum ikiniz için de olumlu olacak. Kendini gereksiz yere üzmekten ve yormaktan vazgeçmekte fayda var.

Para

Maddi sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Bu durumun geçici olması senin için önemli olacak. Harcamalarına daha çok dikkat ederek bu geçici durumun sana daha fazla zarar vermemesi için gerekeni yapmakta fayda var.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

İşlerinde ufak pürüzler çıkabilir. Bu seni endişelendirmemeli. Düze çıkmak için farklı çözümleri değerlendirmek önemli olacak. Yanındaki insanlardan yardım isteyerek farklı çözümler duymak senin için daha iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Hayatına daha çok hareket katmakta fayda var. Alışkanlıklarında değişiklik yaparak düzeninde değişiklik yapmak sana iyi gelecek. Daha hafif yiyecekler tüketmek yapmak istediğin değişikliğe katkı sunabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla beraber gelecekle ilgili daha çok hayal kurmak isteyebilirsin. Gelecek ile ilgili planlar yapmak senin için önemli olacak. Bu isteği onunla paylaşmak, aranızdaki ilişkinin güçlenmesine faydada bulunabilir.

Para

Yeni bir iş ortamına girmek seni heyecanlandıracak. Kendini göstermek için eline geçen fırsatı iyi değerlendirmelisin. Senden istenenleri en iyi şekilde yapmak emeklerinin karşılığını almana yardımcı olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Yanındaki insanların senin yerine kararlar alıp seni yönlendirmesine izin vermemelisin. Kendi kararlarınla hayattaki yerini bulmak senin için daha önemli olacak. Prensiplerinden vazgeçmemek başkaları tarafından yönlendirilmeyi engelleyecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak hassas olduğunu düşünebilirsin. İnsanların üzerine gelmesini engelleyerek kendi işine odaklanmak yararına olacak. Yemek konusunda daha hafif yiyecekler tercih etmek seni olası sorunlardan uzak tutacak.

Aşk

Yeni gireceğin ortamlarda karşına çıkacak birisi dikkatini fazlaca çekebilir. Onunla konuşmak için eline geçecek fırsatları değerlendirmelisin. Paylaştıklarınızın artması ileride bir ilişki yaşama ihtimalinizi artıracak.

Para

Eline geçecek bir miktar para sayesinde günü düşündüğünden daha rahat geçirebilirsin. Planladığın harcamaları yapıp kalanıyla da gelecek için yeni birikimler yapmak mümkün olacak.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Gerçekleşecek ani değişiklikler hakkında hazırlıklı olmalısın. Olaylara duygusal yaklaşmak yerine mantıkla hareket etmek senin için daha iyi olacak. Bu sayede olayları daha iyi ve tarafsız çözümleme imkanın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal olarak yorgun olduğunu düşünüp dinlenmek isteyebilirsin. Günü mümkün oldukça dinlenme ile geçirmek sana iyi gelecek. Gereksiz heyecandan ve hareketten uzak durmakta fayda var.

Aşk

Mevcut ilişkinin gidişi hakkında sevdiğin insanla konuşmak isteyebilirsin. Yeni kararlar almak için daha derin konuşmalar yapmak gelecek hakkında yeni varsayımlarda bulunmanızı sağlayacak. Günün sonunda ilişkinizin derinleşmesi seni şaşırtmamalı.

Para

Arkadaşlarınla beraber yeni bir iş hakkında girişimleriniz olabilir. İşin senin fikrin olmaması hareketlerini kısıtlayabilir. Atılacak adımlarda daha tedbirli olmak için fazladan önlem almak senin için daha iyi olacak.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Geleceğin için yeni kararlar alıp bunları uygulamak senin için önemli olacak. Aldığın kararları uygularken sevdiğin insanların yanında olması sana iyi gelecek. Onların desteği sayesinde zor adımları atmak senin için daha kolay olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Alışkanlıklarınla ilgili yeni düzenlemeler yapmak senin için önemli olacak. Aldığın kararları uygularken sevdiğin insanların yanında olması sana güç verecek. Yemek konusunda aşırıya kaçmamaya dikkat etmekte yarar var.

Aşk

Yeni ortamlara girmek yeni insanlarla tanışmak için önemli olacak. Arkadaşlarınla beraber daha fazla sosyalleşmek istediğin değişikliği yapmak için gereken fırsatı verebilir. Yeni ortamlara girmekten çekinmemelisin.

Para

Karşına çıkacak ufak maddi sıkıntılar işlerine odaklanmanı engellemeyecek. Bu sorunları ertelemeden çözmek işlerini istediğin gibi ilerletmene yardımcı olacak. İşleri ertelememeye dikkat etmelisin.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Yeteneklerini geliştirmek için yeni yöntemler tercih etmek isteyebilirsin. Bunların üzerine gidip kendini geliştirmek senin için daha iyi olabilir. Kendini ifade etmek için yeni yöntemler keşfetmek rahatlamak için önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sessiz ve sakin bir gün geçirmek seni şaşırtmamalı. Günün tadını çıkarmak için istekli olmalısın. Elinde kahve ve en sevdiğin kitapla birlikte evde kalmak sana iyi gelebilir. Nefes egzersizlerini ihmal etmemelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla mecburi bir ayrılık yaşayabilirsin. Aranızdaki iletişimi korumak için daha çok özen göstermen gerekebilir. Mümkün olan her fırsatı değerlendirip iletişimi kesmemek aranızdaki ilişkinin güçlenmesi için önemli olacak.

Para

Yeteneklerin sayesinde para kazanma yöntemlerini denemek isteyebilirsin. Bu amaçla kendine yatırım yapmakta fayda olabilir. Kendini geliştirmeye devam ettikçe karşına daha farklı fırsatlar çıkacak. Yeniliklere açık olmak sana iyi gelecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Sevdiğin insanlarla bir arada olmak gününün daha keyifli geçmesin sağlayabilir. Onların yanında olması sana yeni işlere başlamak için cesaret verecek. Onların yardımı sayesinde olası zorlukların altından kalkmak daha mümkün olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni ortamlara girip kafanı dağıtmak sana iyi gelecek. Bir anlığına da olsa sıkıntılardan uzaklaşmak zihnen yenilenmeni sağlayabilir. Yediklerine dikkat etmek kendini iyi hissetmek için önemli olacak.

Aşk

Partnerinle aranızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bunları çözmek için yapıcı olmalısın. Yapacağın konuşmalarda çözümden yana olmak, aranızdaki ilişkinin de değerlenmesini sağlayabilir. Duygusal tepkiler vermekten kaçınmakta fayda var.

Para

Harcamalarına dikkat etmekte yarar var. Gereksiz harcamaların seni zor duruma düşürmesine izin vermemelisin. Zor durumlar için bir kenarda para biriktirmek senin için önemli olacak. Tasarruf yapmayı ihmal etmemelisin.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Kendine zaman ayırmak için cömert davranmaktan kaçınmamalısın. Sevdiğin etkinliklere katılmak, keyif alacağın yerlerde bulunmak senin için önemli olacak. Sana iyi gelmeyen insanlarla arana mesafe koymak iyi olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Vücuduna fazlaca kulak vermek isteyebilirsin. Şikayetlerin hakkında bir uzmanla görüşmek kendini daha iyi hissetmek için önemli olabilir. Beslenme konusundaki tavsiyeleri göz önünde tutmaya dikkat etmelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla zaman geçirmek için programını tekrar düzenlemeyi düşünebilirsin. Birbirinize daha fazla zaman ayırmak ikiniz için de iyi olacak. Aranızdaki ilişkinin ilerlediğini görmek gelecek ile ilgili kaygıların yok olmasını sağlayabilir.

Para

İşlerinin istediğin gibi ilerlemesi başka şeylerle ilgilenmek için zaman yaratmanı sağlayabilir. Maddi olarak bir sıkıntının olmaması farklı işlerle ilgili düşünceler kurmanı sağlayacak. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Ev işleriyle ilgili çok meşgul olabilirsin. Evi dekore etme ya da tamir işleriyle uğraşmak seni fazlasıyla meşgul edecek. Sana yardımcı olması için arkadaşlarına haber etmeyi düşünebilirsin. Yaşadığın çevreye müdahale etmek sana iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Gün boyunca hareketli olmak gerekebilir. Enerjini yenilemeyi ihmal etmemelisin. Bol sıvı tüketmek enerjini yenilemene yardımcı olacak. Ağır yiyeceklerden uzak durmak kendini yormamak için önemli olabilir.

Aşk

Sevdiğin insanla arandaki ilişkinin ilerlediğini görmek seni mutlu edecek. Birbirinize alıştıkça ilerisi için daha farklı düşünmeye başlayabilirsin. Birlikte daha fazla zaman geçirmeye devam etmekte yarar var.

Para

Hayatın seni yönlendirdiği yere doğru ilerlemek seni korkutmamalı. Kendine güvendiğin sürece giriştiğin her işte başarılı olmak mümkün olacak. Adımlarını sağlam atıp planını düzgün yaptığın sürece başarı sana gelmeye devam edecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Güç ve dikkat gerektirecek işlerle ilgilenmek için hazır olmakta yarar var. Yapman gerekenleri ertelememek ileride kendin için daha fazla zaman yaratmanı sağlayabilir. Sorumluluklarından kaçmamaya özen göstermelisin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sosyalleşmek senin için önemli olacak. Arkadaşlarınla geçirdiğin zamanın tadını çıkarmayı ihmal etmemelisin. Grup olarak katılacağınız etkinlikler, enerjik hissetmeni sağlayabilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmakta yarar var.

Aşk

Kendini şu an bir ilişki içinde görmemek moralini bozmamalı. Tek başına zaman geçirmekten zevk almak karamsar düşüncelerden uzaklaşmana yardımcı olacak. Kendini keşfetmeye devam etmekte yarar var.

Para

İş yerinde göstereceğin performansın sonucunda üstlerinden takdir almak seni şaşırtmamalı. Bu durumu kendini geliştirmek için bir fırsat olarak görmelisin. Eksiklerini gidererek daha donanımlı hale gelmek yararına olacak.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

Bugün yaptıklarının karşılığını gecikmesi bulabileceksin. Hareketlerinin sonuçlarını anında görmek daha hızlı karar vermene yardımcı olacak. Atacağın adımlarda kendine daha çok güvenmek işini kolaylaştıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konusunda çok da istekli olmayabilirsin. Kendini gereksiz yere yormamak senin için önemli olacak. Masa başı egzersizleri senin için daha mantıklı olabilir. Ağır yiyeceklerden uzak durmak günü rahat geçirmene yardımcı olacak.

Aşk

Hoşlandığın insanla konuştukça aranızdaki ilişkinin istediğin yere doğru ilerlediğini görebilirsin. Aranızda geçen muhabbetin ilerlemesi için yaratıcı olmaya devam etmekte yarar var. Yeni şeyler denemeye devam etmelisin.

Para

Yeni ortaklıklar hakkında daha istekli olman mümkün. Bir işe girmeden önce plan ve programını doğru yapmaya özen göstermekte yarar var. Bu sayede ileride oluşabilecek terliklere karşı önden hazırlı olmak mümkün olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2021 Perşembe)

Genel

İçinde bulunduğun ortam seni bir çok yeni girişim için cesaretlendirecek. Bulunduğun ortamı değiştirip yeni yerler görmek isteyebilirsin. Arkadaşlarınla beraber yeni gezi planları yapmak senin için iyi olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün yeniliklere karşı daha davetkar olmak yararına olacak. Alışkanlıkların hakkında değişiklik yapmayı dahi düşünebilirsin. Egzersiz konusunda yeni programlar denemek senin için iyi olacak. Hareketi artırmak senin için iyi olacak.

Aşk

Mevcut ilişkinin belirli bir düzene oturmuş olması seni rahatsız etmeyebilir. Ama biraz hareket ya da heyecan sevdiğin insanla olan iletişimini canlandırabilir. Yeni şeyler denemekten çekinmemelisin.

Para

Yeni iş fikirleri hakkında daha fazla erteleme yapmamalısın. Fırsatını bulduğun anda adım atmak işin istediğin gibi ilerlemesini kolaylaştıracak. Programını yaparken uzun vadeli düşünmek ileride daha rahat etmeni sağlayabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel