23 Aralık 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Aralık 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün yarım kalan işleri bitirmen gerekecek ancak bunun için gereken dikkate sahip olamayabilirsin. Bazı şeyleri iki kere teyit etmen ve her şeyden emin olman gerekebilir. Bu durumun seni yormaması için dikkatli olmalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Stres, gerginlik, kaygı… Bugün bunları hedef almalısın. Çünkü sağlığında seni hedef alanlar onlar olacak. Zihnini boşaltmak her şeyden önce gelmeli bugün.

Aşk

Aşk konuları memnun etmeyebilir seni. Bir şeyler tam olarak içine sinmeyebilir. Bu ruh halini aşmak için kendi içinde bir huzur edinmen gerekecek. Dikkat etmelisin.

Para

Tasarruf planları daha doğru olabilir. Zihin karmaşasında para harcaman daha olası olabilir. Bunu engellemek için kendine bir bütçe belirlemek ve o bütçenin içinde kalmak, tasarrufa gitmek önemli olacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bilinç altının sana oynadığı oyunlar kendini rüyalarında gösterebilir. İçini sıkan, sana uymayan, içine sinmeyen mevzular tek tek rüyalarında gün yüzüne çıkabilir. Onları hatırlamaya çalışmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün yaşadığın ortamı temiz tutmak sana iyi gelecek. Temizlik yapabilir, hijyeni artırabilirsin. Sadece virüse karşı önlem olarak da değil, stresi yenebilmek için de buna ihtiyacın olabilir.

Aşk

Bugün aşk konuları seni eskisi gibi memnun etmeyebilir. Ancak bir şeyleri sonlandırmak için acele etmemelisin. Durum değerlendirmesi yapmak ve zihnini toparlamak için biraz zaman iyi gelebilir.

Para

Bugün sahip olduklarına şükretmelisin. Sahip olduklarınla yetinmek ve fazlasını istemek yerine elindekilerle mutlu olmak sende daha farklı bir enerji yaratabilir. Para harcamak için acele etmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

İşlerin aksaması, planların bozulması olası. Bu durumun ruh halini sıkmaması için kendini yeni durumlara adapte edebilmen gerekecek. "Ya bugün ya hiç" tavrından vazgeçmek iyi bir başlangıç olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bolca su tüketmen gerekebilir bugün. Daha iyi bir enerji için su içmelisin. Vücudunda biriken toksinlerden kurtulmalısın. Enerji seviyeni su ile artırabilirsin.

Aşk

Bugün aşka zaman ayırman zor olabilir. Ancak bu durumun geçici olduğunu kendine hatırlatmalısın. Hayata lanet okumamak ve aşkta biraz daha yapıcı olmak sana iyi gelebilir.

Para

Maddi konulara kaygılarla bakman olası. Ancak bu kaygıları atlatmak sana düşecek. Gereksiz yorgunluklarla kendini bir savaşa sürüklememek için birikim yapmaya odaklanabilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün halledilmesi gereken meseleler seni yorabilir. Ancak bazı şeyleri günün erken saatlerinde halletmen gerekecek. Daha dikkatli kararlar almak ve adımlarını dikkatli atmak ileride sana fayda sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Sevdiklerine odaklanman olası. Onların sağlığı önemli olabilir. Sağlıklarının daha iyiye gitmesi için onlara destek olman gerekebilir. Bugün sağlık meselelerinde başkalarına öncelik verebilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle görüşmek sana daha iyi gelebilir. Bütün enerjin değişebilir. O yüzden bu kişiye vakit ayırman sana daha iyi gelecek. Bunun için hazırlıklar yapabilirsin.

Para

Uyum sağlamayı öğrenmen gerekebilir. Beklentilerin ve içinde bulunduğun şartlar uyuşmuyorsa kendini düzeltmen gerekecek. Maddi konularda çok büyük beklentilere girerek kendine eziyet etmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Maddi konularda bazı gergin konuşmalar gündeme gelebilir. Ama uzlaşmacı olman gerekecek. Orta yolu bulmak, sorumlulukları bölüştürmek sana düşebilir. Bu konuda dikkatli olman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kasılmalara, tutulmalara karşı bol bol su tüketmelisin. Stresin vücudunda böyle bir etki bırakmaması için dikkatli olman gerekecek. Sağlığına özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin insanla iletişimini artırmak ve ona destek olmak sana da çok iyi gelebilir. Sağlıklı iletişimler ile aşk konusunda iyi bir etki yaratabilirsin. Aşkta mutlu olman olası.

Para

Parasal açıdan dikkatli kararlar almalısın. Özellikle de yapılması gereken ortak masraflarda. Daha sakin bir düşünce ve dikkatli konuşmalar, insanların da bu konuda özenli olmasına vesile olabilir. Onlara örnek olmalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün işlerinde aksamalar olabilir. Bazı şeyler planladığın sırada gitmeyebilir. Bu tür konularda esnek olmalı ve planları erteleyebilmelisin. Biraz dikkatli davranman gerekebilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Taze sebze tüketimi sana çok daha iyi bir enerji verebilir. Özellikle de mevsim sebzeleri. İyi bir tencere yemeği bütün enerjini artıracak ve sana daha iyi bir sağlık katacak.

Aşk

Bugün yapıcı olman gerekebilir. Karşındaki insanı belki de alttan almalısın. Bütün gemileri yakmak ve her şeyi silmek doğru bir yaklaşım olmayabilir aşkta.

Para

Bugün maddi konuları ertelememen gerekecek. Yapılması gereken ödemeleri kontrol etmelisin. Bir şeyleri geciktirerek daha fazla para harcayamayacak duruma gelmemelisin. Faturaları unutmadığından emin olmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün ilerlemek isterken sürekli geri çekiliyor gibi hissedebilirsin. Odak noktanda sürekli olarak başka şeyler olabilir. Dikkatini dağıtan meseleleri bir yoluna koymak için çaba göstermen gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün biraz kafa dinlemek sana daha iyi gelebilir. Ama bunun için işlerini yoluna koyman gerekecek. Günün erken saatlerinde işlerini halletmek ve geri kalanında kafana göre bir gün geçirmek için hazırlıklar yapabilirsin.

Aşk

Aşkta mutsuzluğun geçici olduğunu kendine hatırlatmalısın. Her günün üzüntü ve kederle geçmemesi gerektiğini unutmamalısın. Aşkta yeni ve pozitif etkiler için kendine zaman vermen gerekebilir.

Para

Bugün okuduğun resmi evraklara dikkat etmelisin. Bir şeyleri iki kere teyit etmende fayda var. Dikkat dağınıklığı ile her zamankinden fazla masrafa girmemeli ve parana sahip çıkmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün iletişime dikkat etmelisin. Kime ne söylediğin önemli olabilir. Gereksiz kavgalara girip ortamı germemelisin. Sakin kalmak ve iletişimde dikkatli olmak önemli olacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün ruh halin ve ruh sağlığın daha önemli olacak. Kendini nasıl hissettiğine dikkat etmen gerekebilir. Stres ve duygusal gerginliklere karşı gerekirse doktorlardan destek almalısın.

Aşk

Bugün hislerini kendine ifade etmekte zorlanabilirsin. Ancak kendine karşı dürüst olman gerekecek. Eğer hoşlandığın birisi varsa bu konuda en başta kendine doğruları söylemelisin.

Para

Bugün başkalarının gazına gelip para harcamamalısın. Zira etrafında bunu yapmanı isteyen çok fazla insan olabilir. Masraflara girmeden önce iki kere, hatta üç kere düşünmen gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün iletişim kanallarını açık tutmalısın. Çünkü kimle ne konuşacağın önemli olacak. İnsanların sana ulaşabilmesi ve farklı konuşmalara dahil olmak senin için önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün elindekilere şükretmelisin. Sağlığın, ailen ve belki de evin için. Sıkıntılı zamanlarda stresi yenebilmek adına bazen iyi şeylere odaklanmamız gerekebilir. Bugün bunu düşünebilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle güzel bir konuşma yapmak bütün enerjini değiştirebilir. Sevdiğin kişinin desteğini görmek sana kendini çok daha iyi hissettirecek. Aşkın iyileştirici gücünü görebilirsin.

Para

Bugün birikime vakit ayırmalısın. Zor zamanlar için bir bütçe ayırmak sana daha iyi gelebilir. Maddi konularda elini kuvvetlendirmek için bugünden planlar yapman gerekecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün her zaman işine yarayan aletler bozulabilir. Bir şeylerin çalışması daha uzun zaman alabilir. Stres ve öfke ile tepki vermek yerine biraz sakin olmalı ve bir şeyleri oluruna bırakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün stresi yenmek için sahip olduğun şeylere şükretmen gerekebilir. Sadece maddi konular da değil, içinde bulunduğun hayat, sağlığın, sevdiklerin… Zihnini boşaltman gerekecek bugün.

Aşk

Bugün aşkta karşılık göremeyebilirsin. Bu durumun kalbini kırmaması için biraz kendince bir gün geçirmen gerekebilir. Yaşanan olayları kişisel algılamamak ve büyük beklentilere girmemek önemli olabilir.

Para

Etrafındaki insanların sürekli olarak önüne yeni bir masraf getirdiğini görebilirsin. Sadece onlar söyledi diye bir masrafa girmemeli, kendi paranı kendin değerlendirmelisin. Biraz kendine saklaman gerekebilir paraları.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün sevdiğin insanlara destek olabileceksin. Onların yardımına koşman ve onlara destek olman çevrendekilerce takdir toplayacak. Kendini daha güzel bir noktaya getirebilirsin.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün sakin bir yürüyüş sana daha iyi gelecek. Hem kafanı toparlamak hem de stresi üstünden atmak için… Zihninde birikenlerin sana gerginlik olarak geri dönmemesi için dikkatli olmalısın.

Aşk

Bugün aşkta o kadar da şanslı olmayabilirsin. Ancak bu durumun geçici olduğunu bilmelisin. Her günün böyle kısmetsiz veya mutsuz geçeceğini düşünerek stres oluşturmamalısın.

Para

Bir alet bozulduğunda onu tamir etmek yerine yenisini almayı düşünmemelisin. Zira bu düşünce sana fazlaca masraf yaptırabilir. Elindekilerin değerini bilip onları tamir etmek daha iyi bir seçenek olabilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün ertelemeler, aksaklıklar olabilir. Planlarının iptal olması seni çok fazla germemeli. Esnek davranmalı ve farklı günlere bunu telafi etmek için çaba göstermelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün virüse karşı dikkat etmelisin. Mesafe kurallarına ekstra özen göstermen gerekecek. Alman gereken önlemleri alıp, hijyene özen gösterip, bağışıklığını kuvvetli tutmalısın.

Aşk

Bugün yeni bir insan dikkatini çekebilir. Flörtleşmeler, ufak sohbetler yaşanabilir. Aşkta keyifli ve yeni bir durum ile karşı karşıya gelebilirsin.

Para

Sevdiğin insanların maddi kaygılarını gidermek isteyebilirsin. Cömert olmak sana iyi gelecek. İhtiyaç sahiplerine para ayırmak ruhen daha iyi hissetmene vesile olabilir


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel