23 Aralık 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Aralık 2019 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Hayallere dalmak ve bazı şeyleri unutmak eğiliminde olabilirsin. Ancak bu eğilime rağmen, daha pratik olman gerekecek. Kendi fikirlerini bir süreliğine de olsa kendine saklaman ve daha pratik olman sana iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine sağlığın ile alakalı yeni hedefler koyabilirsin. Kendini geliştirmek istediğin konulara daha fazla vakit ayırmak, ileriyi düşünerek plan ve program çıkarmanı da kolaylaştıracak. Yeni bir rutin hazırlayabilirsin bugün!

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişimi kuvvetlendirmen gerekebilir. Aranızda gereksiz yere yanlış anlaşılmaların yaşanabileceği bir gündesiniz. O yüzden bu konuların önüne geçmek biraz sana düşebilir.

Para

Parasal konularda daha iyiye odaklanmak seni mutlu edebilir. Bugün daha fazla para kazanmak için içinde bir azim bulabilirsin. Hedeflerini doğru seçmek ve iyi bir strateji geliştirmek için güzel bir gündesin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Duygularını ifade etmek kolaylaşacak. Ancak bu duyguları, karşı tarafın doğru anladığından emin olman gerekecek. Bazı şeyleri daha açıkça dile getirmen iletişim sorunlarını çözmeli, daha fazlasını yaratmamalı…

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve esneme hareketlerine odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Kaslarında biriken gerginlikleri atmak ve vücudunda daha fazla su bulunması için dikkatli davranman gerekecek bugün.

Aşk

Bugün duyguların daha açıkta olabilir. Kendini bu konularda daha fazla ifade etmek isteyebilirsin. Ufak hoşlantılar, güzel aşklara dönüşebilir. Ancak beklentilerini kontrol altında tutmakta fayda var.

Para

Maddi konuları insanlar önünde konuşmak seni yorabilir. Parasal konularda seni sıkan mevzuları herkese aktarmamalısın bugün. Bazı şeyleri kendi içinde çözmek sana daha iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün sahip olacağın enerji, kendini ifade etmeni gerektiren konulara odaklanmanı kolaylaştıracak. Duygusal ve sosyal konularda daha fazla şeye odaklanabilirsin. Aşk ve ilişki konuları daha fazla gündeme gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Öz disiplin konuları gündeme gelebilir. Kendi sağlığının peşine kendin düşmelisin. Sağlıklı adımlar atmak için kendi disiplinini sağlamalı ve belli bir rutin oluşturmalısın. Bugün bu konulara odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda ufak tefek gerginlikler yaşanabilir bugün. Bu tür konularda kendini çok fazla sıkmamalı ve olayı kendi içinde büyütmemelisin. Yapıcı kalmak ve sıkıntıları çözmeye odaklanmak daha mantıklı olabilir.

Para

Parasal olarak biraz kendini geri çekmen daha iyi olabilir. Gereksiz masraflara kendini kaptırmak yerine ilerisini düşünerek hareket etmelisin. Maddi olarak bugünden hareket etmek ve harcama yapmak seni gerebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün pratik olman gerekecek. Karşına çıkan mevzuları halletmek için derin derin düşünmek yerine hızlı çözümler bulabilmelisin. Algıların bu konuda daha açık olacak. Çözüm üretmeye odaklanabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Öz disiplinini kuvvetlendirmek ön plana çıkabilir bugün. Kendi enerjini yüksetlemek ve daha rahat hareket edebilmek için günlük yapman gereken egzersizleri ve takip etmen gereken beslenme düzenini tekrar gözden geçirmen gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile daha fazla keyif alacağınız konulara odaklanabilirsiniz bugün. Bazı sıkıntıların ortadan kalkması ile üstünüze güzel bir enerji gelebilir. Birlikte eğlenmenin yollarını bulmalısınız.

Para

Büyük masraflara girmeden önce düzgün bir planlama yapman gerekebilir. Ödeme için seni zorlamayacak bir yol bulmak ve buna çaba harcamak zihnini açacak bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün senin için çok güzel bir gün olabilir. Kendini işine, hayatına odaklarsan güzel gelişmeler görebilirsin. Etrafındaki insanlarla daha keyifli vakitler geçirebilirsin. Tek yapman gereken daha pozitif olmak olacak!

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücuduna ve fiziksel sağlığına daha fazla özen göstermen gereken bir gündesin. Egzersizden kaçınan bir insan isen bugün bu konu hakkında fikrini değiştirmen gerekecek. Yeni ve daha hareketli bir rutin sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Bugün iç sesini dinlemen daha önemli olabilir. Aşk konularında acele etmek veya başkasının fikriyle hareket etmek yerine kendi iç sesini dinlemelisin. Bazı konularda kendi bildiğin ve inandığın şeyler daha önemli olabilir.

Para

Herkesten bir adım öteye geçmek maddi konularda da sana iyi gelecek. Elinde daha fazla para olması ve insanlardan daha iyi bir noktada olmak bugün senin için önemli olabilir. Maddi konulara vakit ayırabileceksin bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün bazı konularda gerginlikler oluşabilir. Bu gerginliklerle nasıl başa çıkacağın gününün gidişatını belirleyecek. Olaylara pozitif yaklaşmak ve sorun görünce havlu atmamak sana daha güzel getiriler sunabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine ve egzersizine dikkat etmelisin. İkisini de dengede tutmak zor olabilir. Ancak günün sonunda yapman gerekeni yaptığın için kendini daha iyi hissedeceksin. Daha fazla hareketten kaçınmamalısın bugün.

Aşk

İlgini çekecek çok değişik bir insan ile tanışabilirsin bugün. Aşk konularında kalbini hızlı attıracak ve seni merak ettirecek bu kişi ile daha fazla muhabbetin olabilir. Ancak duygularını hazmetmek için zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Maddi konularda yaşanan yeni gelişmelerle başa çıkmak için biraz kafanı toparlaman gerekebilir. Bazı konularda daha iyi kararlar almak ve paranın değerini bilmek için biraz kendini geri çekmeli ve olan biteni anlamak için kendine zaman vermelisin.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün elini attığın her konuda bir gerginlik göreceksin. Ancak bu gerginlik seni negatifliğe itmeyecek. Aksine daha güzel kararlar almak ve daha problem çözücü olmak için seni destekleyecek. Bugün yapıcı olmak sana çok daha keyifli getiriler sunabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeni bir hedef koymak ve bu hedef için çaba göstermek sevdiğin bir şey. Bu konuları sağlık ile alakalı şeylere taşımak daha iyi olabilir. Sağlığın için kendine yeni bir hedef koymalı ve bu hedef için harekete geçmelisin!

Aşk

Etrafındaki insanların seni iltifatlara boğması, aşk konularında daha yumuşak düşünmene sebep olabilir. Ancak aşkta daha derin gelişmeler görmek için zamana ihtiyacın olacak. Bazı şeyleri aceleye getirmemelisin.

Para

Maddi konularda kendini biraz gergin hissedebilirsin. Eline geçen paralar için ve yaptığın masraflar için endişe duyman olası. Ancak işleri yapıcı bir ışıkla görmek sana daha iyi fırsatlar getirecek. O yüzden hemen havlu atmamalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların senin hayatını çok fazla etkilemesine fırsat vermemelisin. Kim olduğunu kendine hatırlatmalı ve sahip olduklarını düşünerek hareket etmelisin bugün. Ayağını yere daha sağlam basman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine, hareketlerine ve uykuna dikkat etmelisin bugün. Denge kurmak ve bu dengeyi devam ettirmek sağlığına direkt etkisi olacak. Kendini daha iyi hissetmek için bazı şeyleri rutinleştirmelisin.

Aşk

Hiç beklemediğin yerlerde aşk ile karşılaşman mümkün bugün. Beklenmedik tanışmalar, ilginç flörtler, kalbinin hızlı atmasını sağlayacak. Aşk konularında değişik olana açacaksın kendini.

Para

Parasal konularda kafan daha rahat edecek bugün. O yüzden daha keyifli konulara odaklanabileceksin. Yeni şeyler öğrenmek ve farklı yerlere gitmek için masraf yapabilirsin. Bugün daha keyifli olacak senin için.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün istediğin konulara odaklanmak genel olarak enerjini yenilemeni sağlayabilir. Etrafında olan bitenden çok kendi hayatında görmek istediğin değişimlere vakit ayırmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Günlük rutinine daha fazla egzersiz sokman hem zihnini boşaltmanı hem de fiziksel olarak daha iyi hissetmeni sağlayacak. Açık havada daha fazla hareket etmek sana iyi gelebilir. Bugün egzersiz konularını ciddiye almalısın.

Aşk

Bugün aşk konularında daha keyifli gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak yine de bazı şeyleri aceleye getirmemen gerekecek. Hem kendi fikirlerini net bir şekilde görmen hem de karşındaki insanın hislerini anlaman için biraz zaman gerekebilir.

Para

Maddi konularda daha önceden planladığın veya kendine koyduğun hedefleri tekrar gündeme getirebilirsin. Bazı konularda değişime gitmek ve yeni hedefler oluşturmak sana daha iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha iyi geçinmek için doğru kelimeleri seçmen gerekecek. Sana söylenen her şeyi doğru olarak kabul etmemeli ve karşındaki insanla daha düzgün iletişimler kurmalısın. Hem duyduklarına hem söylediklerine dikkat etmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendini iyi hissetmek için daha fazla egzersize ihtiyacın olabilir. Sadece kilo vermek veya fit kalmak için değil, zihnini boşaltmak ve dikkatini toplamak için de hareket etmelisin.

Aşk

Bugün aşk konuları daha keyifli bir gün geçirmeni sağlayabilir. Beklenmedik bir anda yaşanacak aşk gelişmeleri, kendini bu konulara açmanı gerektirecek. Yeni insanlarla bir araya gelmende bunun bir etkisi olabilir.

Para

Evinde değiştirmek istediğin eşyalara odaklanabilirsin bugün. Ancak en pahalı tercihlere bakmak yerine kendine zaman vermek daha iyi olacak. Bazı masraflara girmeden önce iki kere düşünmen gerekebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Kendini ifade etmek için sadece kelimeler yeterli olmayabilir bugün. Eylemlerinle de kendini ifade etmelisin. Sadece sözle değil, yazıyla da istediğin noktaya varabilirsin. İnsanlarla anlaşmanın bir yolunu bulmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Daha sağlıklı beslenme konularına özen göstermen gerekecek. Düzenli bir yeme planı oluşturmak ve vücuduna giden gıdaları kontrol etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Yediklerine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Sana yakın olan bir insan sana daha farklı bir gözle bakabilir bugün. Aşkta beklenmedik olana kendini açman gerekecek. Hiç beklemediğin bir anda yeni bir aşk mevzusu gündeme gelebilir.

Para

Maddi konularda değişime hazır olman gerekecek. Bu durum ister kazançta isterse harcamalarda olsun seni etkileyebilir. Biraz esnek olmak ve elinde daha fazla seçenek bulundurmak sana iyi gelebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Aralık 2019 Pazartesi)

Genel

Bugün dışarı çıkmak sana daha iyi gelebilir. Genel olarak enerjini değiştirmen ve daha keyifli şeylere odaklanman için açık havada bulunman gerekecek. Farklı insanlarla görüşmen sana iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Vücudunun dengesini sağlaman gerekecek. Gerek uyku gerekse beslenme düzenine dikkat etmelisin. Her alanda vücudunu dengede tutmak, enerji seviyeni değiştirebilir.

Aşk

Etrafındaki insanların dikkatini daha fazla çekebilirsin bugün. Aşk konularında birden fazla kişiyle güzel gelişmeler olabilir. Eğer hayatında kimse yoksa yeni etkilere kendini açman gerekecek.

Para

Maddi konularda esnek olman gerekecek. Beklenmedik masraflara hazırlıklı olman daha iyi olabilir. Bir kenara para atmak seni ileride daha rahat ettirebilir. Bugün bu konulara odaklanmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel