23 Ağustos 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 23 Ağustos 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün insanlarla konuşmak senin için doğru olmayabilir. Kolay sinirlenip kırıcı tepkiler vermekten kaçınmalısın. İnsanlarla kısa ve öz bir şekilde konuşmak günü sakin bitirmene yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün içinden geleni yapmak için güzel bir gün. Fiziksel aktivitelere yönelmek bu enerjiyi daha verimli kullanmanı sağlayacak. Yediklerine dikkat etmek ruh halini daha uzun korumana yardımcı olacak.

Aşk

Sevdiğin insanla daha derin konuşmalar yapmak onu daha yakından tanımanı sağlayacak. Onu tanıdıkça arkadaşlığından daha çok keyif alacaksın. Karşındakini daha iyi tanımak ciddi ilişki için iyi olacak.

Para

Bugün kendin için bazı harcamalar yapmak isteyebilirsin. İhtiyaçların için kendine bir bütçe belirlemek iyi olacak. Savurganlıktan uzak durmak gelecekte rahat etmeni sağlayacak.
Kova Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Etrafındaki insanların düşündüklerinin seni etkilemesine izin vermeyeceksin. Onların senin hakkındaki düşüncelerinin eylemlerini etkilemesi, yanlışlar yapmana sebep olabilir. Kendi bildiğinden şaşmamak daha iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sıcak konusunda dikkatli olman gerekecek. Güneşten korunmak için daha fazla uğraşman gerekebilir. Bol su tüketmek de sana yardımcı olacak. Düşüncelerine yoğunlaşmak için meditasyon deneyebilirsin.

Aşk

Yeni ortamlara girerken dikkatli olmakta yarar var. Birinin dikkatini çekmek seni şaşırtmamalı. Konuşmaya açık olmak ilişki için şansını artıracak. Dışarıya kapalı olmamakta yarar var.

Para

Aklındaki fikirlerin gelişip para kazanır hale gelmesi için çalışmaya devam etmen gerekecek. Arkadaşlarından yardım isteyip girişimlerini güçlendirmeyi deneyebilirsin. İstikrar sonucunda gelecekte güzel şeyler olacak.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Yapmak gereken işleri ertelemekten vazgeçmen gerekecek. İleride altından kalkamayacağın bir yük oluşmaması için her şeyi zamanında yapmakta yarar var. Planlı ve programlı olmak sana yardımcı olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığın için daha çok özen göstermek isteyeceksin. Hareketsizlikten şikayet edip bunu değiştirmek isteyebilirsin. Açık havada yürüyüşler yapmak sana yardımcı olacak. Güneşten korunmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Yeni bir ilişki için aceleci olmaman gerekecek. Sabırlı olup beklemeye devam ettikçe verdiğin emeklerin karşılığını almaya başlayacaksın. Hamlelerini yapıp beklemek senin için daha iyi olacak.

Para

Alacağın haberler iş konusunda önüne yeni fırsatlar çıkarabilir. İş konusunda geniş düşünmekte yarar var. Bu fırsatları değerlendirmek için daha yaratıcı olman gerekecek. Yeniliklere açık olmakta yarar var.
Yay Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün işlerin planladığın gibi gitmeyebilir. Tersliklerin arka arkaya geldiğini düşünebilirsin. Her durumda sakin kalıp akıllıca çözümler bulmaya çalışacaksın. Mantıklı düşünmek bu durumların üstesinden gelmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha çok dinlemeye özen göstereceksin. Görmezden geldiğin sağlık şikayetleri hakkında uzmanlara görünmek isteyebilirsin. Sağlığın için daha özenli davranışlar edinmek sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin insanlar daha çok zaman geçireceksin. Onun ayarladığı aktivitelere katılmak sana keyif verecek. Beraber geçirdiğiniz zaman sonucunda ilişkiniz daha da derinleşecek.

Para

Maddi olarak sıkıntılardan uzak bir durumdasın. Gelecekle ilgili planlarını rahatça yapabileceksin. Harcamalarında sıkıntı yaşamadan ilerisi için para dahi biriktirmeyi başaracaksın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Arkadaşlarınla beraber her zamankinden farklı aktiviteler peşinde koşmak isteyebilirsin. Yepyeni maceralara girmek hayata karşı bakışını değiştirecek. Daha cesur ve güçlü hissetmen mümkün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Ailendeki ve çevrendeki insanların sağlığı için önlemler alman gerekebilir. Virüs konusunda daha ihtiyatlı olmak istemen mümkün. Etrafındaki insanlar için temizliğe önem vermek sağlık için iyi olacak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek için önceliklerini belirlemen gerekecek. İlişki yaşamak istiyorsan bu konuda adımlar atman gerekecek. Sevdiğin insanın desteğini almak sana yardımcı olacak.

Para

Yeni iş arayışı konusunda endişelenmene gerek kalmayacak. Karşına farklı fırsatlar çıkabilir. Bunları nasıl değerlendirmek istediğin konusunda düşünmek sana umut verecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Uzun zamandır ertelediğin işler için harekete geçmek isteyeceksin. Yapmak isteyip de yapamadıkların için yanındaki insanlardan yardım isteyebilirsin. Harekete geçmek için daha fazla zaman kaybetmemelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içinde hareketli olman gerekebilir. Enerjini kolayca yenilemek için yediklerine dikkat etmen gerekecek. Ağır yiyeceklerden uzak durup bol su içmek gereken enerjiyi toplamana yardımcı olacak.

Aşk

Yeni ortamlara girmek bir ilişkiye başlama ihtimalini yükseltecek. Karşına çıkacak insanla konuşurken kendini ifade etmekten çekinmemelisin. Anlattıkların konusunda dürüst olman şansını artıracak.

Para

Kendini maddi olarak şanslı bulacaksın. Eline geçecek paralar sıkıntılardan uzak kalmanı sağlayacak. Yine de geleceğe yönelik önlemler almaktan vazgeçmemelisin. Birikim yapmaya çalışmak senin için iyi olacak.
Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kapalı ortamlar seni sıkabilir. Kendine bir iyilik yapıp dışarı çıkacaksın. İnsanlarla konuşmak, kalabalıkta dolaşmak sana iyi gelecek. Günü arkadaşlarınla beraber geçirmeyi tercih edebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün açık havada dolaşmak sana iyi gelecek. Arkadaşlarla birlikte uzun yürüyüşler yapmak isteyebilirsin. Bol su içmeyi ve güneşten korunmayı ihmal etmemelisin.

Aşk

Aşk hayatında zor kararlar verme aşamasında olduğunu hissedeceksin. Karşılaştığın durumların seni kararsız bırakmasına müsaade etmemelisin. İyi ya da kötü ileri gitmek senin için iyi olacak.

Para

Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşman mümkün. Karşına çıkacak fırsatlarla ilgili bir gelecek düşünmek isteyebilirsin. Vereceğin karar ileride iş konusunda kendini iyi hissetmeni sağlayacak.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Kendini hesapta olmayan bir yoğunluk içinde bulabilirsin. Bu geçici durumun seni gereğinden fazla strese sokmasına izin vermeyeceksin. Kendine güvenmek, arşına çıkan sorunlarla baş edebilmek için gereken gücü verecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün kendini çok enerjik hissedeceksin. Açık havada yürüyüş yapmak sana iyi gelecek. Yediklerine dikkat etmekte yarar var. Yağlı ve ağır yiyeceklerden uzak durmak sağlığın için iyi olacak.

Aşk

Aşk konusunda verdiğin kararlar sayesinde bugün rahat olduğunu düşünebilirsin. Geçmişte aldığın kararlar sayesinde bugün adımlarını daha düzgün attığını göreceksin. Aradığın ilişkiyi bulman daha kolay olacak.

Para

İleriye dönük yaptığın planların düşündüğün gibi gitmesi seni mutlu edecek. Başka iş fırsatları hakkında girişimlerde bulunmayı düşünebilirsin. Doğru plan ve program sayesinde halledemeyeceğin iş olmayacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün teknolojiyle aran pek de iyi olmayabilir. Telefon, bilgisayar ve daha birçok teknolojik aletle kavga etmemen gerekecek. Teknolojinin işlerinle, hedeflerinle aranda engel olmasına izin vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün kendini yorgun hissedebilirsin. Enerjini yenileyip hayata kaldığın yerden devam etmek için hareketli olman gerekecek. Yediklerine dikkat ederek de enerjini yenilemek isteyebilirsin.

Aşk

Karşına çıkacak biri sayesinde yüzünün daha çok güldüğünü fark edebilirsin. Bu insanla daha çok görüşmek isteyeceksin. Gelecekte güzel bir ilişkiye başlamak için her şey olması gerektiği gibi gidecek.

Para

Yeni iş fırsatları konusunda açık olsan da istediğin gelişmeyi gösterememek seni üzmemeli. Kendine yeterli zamanı vermen gerekecek. Bu süre sonunda iş konusunda başarılı olduğunu göreceksin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Programına göre hareket etmek isterken etrafındakiler seni kendi planlarına dahil etmek isteyebilir. Fevri tepkiler vermekten kaçınman gerekecek. Onlara teşekkür edip kendi işine bakmak isteyeceksin. Sakin ve anlayışlı olmak senin için iyi olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Harekete geçmek için kendinde gereken cesareti görememekten çekinmemelisin. Silkinip kendine gelmen ihtiyacın olan gücü toplamana yardımcı olacak. Egzersize önem vermek iyi bir başlangıç olacak.

Aşk

Sevdiğin insanın öngörülerine ve senin hakkındaki tespitlerine kulak asman gerekecek. Kendini dışarıdan kontrol etme imkanı bulacaksın. Bu şekilde bir sorun varsa çözmek için adımlar atabileceksin.

Para

Ortaklı bir iş girişiminde bulunman mümkün. Güvendiğin birkaç kişiyle beraber yeni işlere girişmek gelecekte daha farklı imkanlara sahip olmanı sağlayacak. Planladığın gibi çalışmaya devam etmelisin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün kendini çok şanslı hissedeceksin. İşlerinin yoluna girdiğini görmek seni mutlu edecek. Aile ve arkadaşlarınla daha çok zaman geçirmek, bugünün mutluluğunu onlarla paylaşmak isteyeceksin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün aktivitelerin için yanında bir arkadaş olmasını isteyebilirsin. Bir arkadaşla beraber spor yapmak seni daha çok motive edecek. Yediklerine dikkat etmek, ağır yiyeceklerden uzak durman gerekecek.

Aşk

Bugün yeni biriyle tanışma ihtimalin yüksek. Karşına çıkacak insanın seninle ortak noktalarının olduğunu görmek seni mutlu edecek. Paylaştıklarınız arttıkça uzun bir ilişkiye başlamanız mümkün olacak.

Para

İş konusunda karşına yeni fırsatlar çıkacak. Senin için en iyi olanı seçme şansın olacak. Seçimini yaparken iyice düşünüp taşınmakta yarar var. Arkadaşlarından tavsiye almak isteyebilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (23 Ağustos 2021 Pazartesi)

Genel

Bugün işlerini hallederken alıştığından farklı bir yol izlemek zorunda kalabilirsin. Gelişmeleri takip etmek, günü yakalamak senin için de iyi olacak. Teknolojiyi yakalamak, güncel kalmaya çalışmak gelişmeni sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Hayattan keyif almak için alışkanlıklarını gözden geçirmek isteyeceksin. Egzersiz programını yenilemek, diyet programını güncellemek sana daha çok zaman yaratıp hayattan keyif almana yardımcı olabilir.

Aşk

Aşk konusunda hislerini açıkça söylemekten çekinmemelisin. Başkalarının söylemeni bekledikleri şeyler senin hislerinmiş gibi davranmak sana yarar getirmeyecek. Dürüst olmak senin için iyi olacak.

Para

Senin için farklı olan iş imkanlarıyla karşılaşman mümkün. Alıştığın düzeni bozman gerekebilir. Bir işe girişmeden önce güvendiğin birinden yardım alman işle ilgili sıkıntıları halletmene yardımcı olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel