22 Temmuz 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Temmuz 2021 Perşembe günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Fiziksel olarak daha aktif bir gün geçirmek enerjini kontrol etmene yarayacak. Daha rahat ve keyifli bir enerji için hareket etmeli ve boş durmamalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Hareket etmek, spor yapmak deşarj olmanı sağlayabilir. Daha keyifli ve rahat bir enerji için bol bol hareket etmen gerekebilir bugün. Tabii sıvı tüketmeyi de unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa aranızda keyifli iletişimler yaşanabilir. Bu iletişim sana çok iyi gelebilir. Eğer aranızda küslükler yaşandıysa bunu aşman gerekecek artık.

Para

İş konusunda yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Alacağın bazı haberleri iyi düşünmen ve ona göre hareket etmen gerekebilir. Yeni kararları bu gelişmelere göre alabilirsin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün bir şeylerin keyfini çıkarman gerekecek. Kaygıları geride bırakabilir ve günün tadını çıkarabilirsin. Eğlenceye zaman ayırmak sana çok iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol gülmek sana çok iyi gelebilir. Enerjini artırmak için kahkahaya ve keyifli şeylere ihtiyaç duyabilirsin. Önceliği buna verebilirsin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmek, bol bol muhabbet etmek sana iyi gelebilir. Birbirinize ayırdığınız zaman sizde çok daha pozitif bir etki bırakabilir.

Para

İş ile alakalı meseleleri ertelemek sana iyi gelebilir. Eğer erteleyebileceğin şeyler varsa bunun üzerinde düşünmemelisin bile. Biraz mola vermek sana iyi gelecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün fiziksel kuvvetin yerinde olacak. Bu kuvveti iyi değerlendirerek daha aktif bir gün geçirebilirsin. Zihnen ve bedenen kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak kuvvetin yerinde olacak. Bu kuvveti korumak ve güneşten daha az etkilenmek için bol bol su tüketmen bugün yapabileceğin en iyi şey olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle zaman geçirmek için büyük planlara veya aktivitelere gerek yok. Eğer böyle beklentiler içerisindeysen bunu dikkatlice düşünmen ve sakin bir gün planlaman iyi olabilir.

Para

İşe odaklanmak istersen eğer güzel kararlar alabileceksin. Eğer kendine bunun için zaman tanırsan iş konusunda yeni gelişmeleri kendine çekmen olası.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bu aralar öğrendiğin yeni bilgileri işlemeye ihtiyacın olabilir. Kendine zaman ayırabilir ve olan biteni analiz edebilirsin. Bu durum daha iyi kararlar almanı sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bol bol sıvı tüketmek ve vücudunu fazla yormayacak şeylerle beslenmek sana iyi gelecek. Tükettiğin besinlere dikkat edebilir ve daha fazla su tüketerek kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa eğer onunla aranızda olan bitenleri dikkatlice düşünmen gerekebilir. Yeni bir adım atmadan önce bu konuda ne noktada olduğunu görmen gerekecek.

Para

Eğer iş konularında yeni gelişmeler yaşandıysa bu gelişmeleri gözden geçirmek ve ne noktada olduğunu görmek için iyi bir gün olabilir. Zihnini yeni kararlar almaya açabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Fazla enerjini iyi kanalize etmek için egzersize odaklanabilirsin. Biraz daha hareket etmek sana iyi gelebilir. Bugün aktif kalmaya özen göstermeli ve vücudunu hareket ettirmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Biraz spor hiç de fena olmaz. Tabii sıvı tüketimine özen gösterdiğin sürece. Biraz hareket etmek vücudunun enerjisini kontrol edebilmeni sağlayabilir.

Aşk

Sevdiğin birisi varsa onunla vakit geçirmek bugün keyfini çok daha fazla yerine getirebilir. Aşka zaman ayırmak ve hayatında bunun için yer açmak büyük farklılık getirebilir.

Para

İş konularında yeni kararlar alman olası. Bu kararları hızlıca yürürlüğe sokmak isteyebilirsin. Dikkati elden bırakmadığın ve algıları açık tuttuğun sürece başarı seninle olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün kalıp bir şeyler yapmak için iyi bir gün. Tembellik etmemelisin. Harekete geçmek sana çok daha iyi gelecek. Buna zaman ayırmalı ve daha fazla şey yapmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık havada ufak bir yürüyüş sana çok iyi gelebilir. Ama bu yürüyüş sırasında güneşten veya sıcaktan etkilenmemeye dikkat etmen de gerekecek. Bol bol sıvı tüketmeye odaklanmalısın.

Aşk

İlk adımı atmaman için hiçbir sebep yok. Eğer hoşlandığın birisi varsa bunu ona ifade etmen gerekecek. Kendini geri çekmemeli ve bir şeylerin kendiliğinden gerçekleşmesini de beklememelisin.

Para

Eğer iş konusunda gerçekleşmesini beklediğin şeyler varsa artık bu bekleyişi sonlandırman gerekebilir. Kendi kararlarını kendin almalı ve harekete geçmelisin. Bunun için başkalarını beklemene gerek yok.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün alacağın haberlere dikkat etmelisin. Konuşulan konular ve odaklanılan meselelerin sana ne ifade ettiğini görmen gerekecek. Bu konularda zihnen ayık olman gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer gerginlikle geçirdiğin günler olduysa bugün kas ağrıları yaşaman olası. Bunun önüne geçmek için esneme hareketlerinde bulunmak ve bol bol su tüketmek sana çok iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşmalarına özen göstermen gerekebilir. Aranızda yanlış anlaşılmalar olmaması adına daha özenli davranmanız gerekebilir. Buna özen gösterebilirsin..

Para

Parasal konularda daha dikkatli olmalısın. Alacağın kararların geçici meseleler ile şekillenmesine izin vermemeli, dış etkileri biraz kendinden uzak tutmalısın.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün biraz mola vermek sana iyi gelecek. Kendine zaman tanımak ve dinlenmek, bir şeyleri daha net görmene ve daha iyi kararlar almana vesile olacak. Bu molaya ihtiyacın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün dinlenebilmelisin. Sakin ve serin bir yerde kafa dinlemek, uyuyabilmek ve enerjini toplamak sana iyi gelecek. Bol bol su tüketmeyi de ihmal etmemelisin.

Aşk

Aşka zaman ayırmak için bir şeylerin yoluna girmesini beklememelisin artık. Kendi zamanını kendin yaratman gerekecek. Hoşlandığın kişiye mesaj atmanın önündeki engelin sen olduğunu görebilir ve bunu kaldırabilirsin mesela.

Para

İş konularında biraz geri durmak bazı şeyleri daha net görmene vesile olabilir. Bu netliği kazanmak da ileride parasal konularda daha rahat kararlar almanı kolaylaştıracak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Üstünden büyük bir yükün kalktığını hissetmen olası. Kendini daha huzurlu ve rahat hissedebilirsin. Bu güzel enerjiyi iyi değerlendirmeli ve kendine zaman tanıyarak dinlenebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Enerjini kontrol edebilmek, daha rahat hissetmek ve deşarj olmak önceliklerin olabilir. Kendince geçireceğin zamanın kıymetini daha net görebilirsin.

Aşk

Eğer sevdiğin kişiyle son zamanlarda yanlış anlaşılmalar yaşadıysan bunu aşmak için güzel adımlar atabilirsin. Bugün aranızdaki iletişim biraz daha yapıcı olabilir ve bu da seni rahatlatabilir.

Para

Sevdiğin şeylere para ayırmak seni memnun edebilir. Kendin için masraflar yapabilirsin. Paranı kendi istediğin gibi harcamak sana çok iyi gelecek.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bir şeyleri beklemeye almamalısın. Beklemeye almak seni gerebilir. O yüzden bugün harekete geçmen en iyisi olacak. Yeni bir karar aldıysan bunu uygulamaya sokmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Bugün hareketli bir gün olabilir. O yüzden yeteri kadar su tükettiğine emin olman gerekecek. Su tüketimini artırmak bu sıcak havalardaki aktif kalma isteğini destekleyebilir.

Aşk

Sevdiğin insan ile güzel sohbetlere girmek seni çok sevindirebilir. Eğer bir süredir hoşlandığın ama konuşamadığın birisi varsa ilk adımı sen atabilir ve bir sohbet başlatabilirsin.

Para

Parasal konularda daha aktif olman gerekebilir. Masrafları planlayabilir, kendine bir bütçe çıkarabilirsin. Maddi olarak kendini planlamak sana çok iyi gelecek.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün tembellik etmemelisin. Boş boş vakit öldürmen doğru olmayabilir. Hareket etmeli ve kendini daha enerjin hissetmeye çalışmalısın. Egzersiz önceliğin olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersize zaman ayırmak fazla enerjini doğru kanalize etmeni ve deşarj olmanı sağlayabilir. Bugün buna öncelik vermeli ve daha fazla hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle bir aktivite planlamak sana çok iyi gelebilir. Aşka zaman ayırabilir, keyifli şeylere odaklanabilirsin. Aşk seni mutlu edecek.

Para

Bugün parasal konularda daha fazla harcama planlaman olası. Kendine bir bütçe belirleyip buna göre hareket etmek seni zora sokmaktan koruyabilir. Paranı planlamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2021 Perşembe)

Genel

Bugün hayatının dengelerini gözden geçirmen iyi olabilir. Zira etrafından sanki sürekli sana saldırı varmış gibi huzursuz hissedebilirsin. Kendine güvenebilmen ve kendine yetebilmen gerekecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün güneşin zararlı etkilerinden korunman gerekebilir. Daha fazla su tüketebilir ve güneş koruyucusu kullanabilirsin. Cildine ve genel olarak sağlığına özen göstermen gerekecek.

Aşk

Aşka dair beklentilerini gözden geçirmen iyi olabilir. Hoşlandığın kişi ile alakalı çok fazla beklentiye girmiş olabilir misin? Bu konuda daha gerçekçi olman gerekecek.

Para

Eğer parasal olarak başkalarından beklenti içerisindeysen bugün bu beklentiyi en aza indirgemek sana iyi gelecek. Dikkatli davranmalı ve parasal konularda bağımsız olmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel