22 Temmuz 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Temmuz 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeyleri yoluna koymak, halletmek, bütün bir gününü alabilir. Duygusal konuşmalara odaklanmaktan çok işleri bitirmeye odaklanabilirsin. Ancak günün sonunda insanlarla iletişimin tekrar gündeme gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığını ciddiye alman gerekecek. Ve bunu yaparken iyi şeylere odaklanabileceksin. Sadece kısıtlamalar ve egzersiz rutinleri değil de keyfine göre güzel gelişmeler görmen de olası. Bugün sağlığın için alacağın kararlar o kadar da can sıkıcı olmayabilir.

Aşk

Aşk konusunda bazı şeylere daha ciddi ve yapıcı bakabilirsin. Eğer bir ilişkin varsa bu kişi ile arandaki iletişimi bir düzene koymak için kesin çabaların olabilir. Aşk konusunda ilerlemek ve bir yere varmak isteyeceksin bugün.

Para

Sahip olduğun şeylere şükretmen gerekecek. Evet belki eline fazla para geçmiyor olabilir. Ancak sahip olduğun diğer şeyler, parasal eksikliği atlatmanda faydalı olabilir, onları gözardı etmemelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün eksik olan bir şeyleri görüp tamamlamada başarılı olabilirsin. Baktığın bir konuda, dikkatini çeken olaylarda "bu böyle olmamalıydı" dediğin şeyler olabilir. Bunları fark etmen, değişime gitmeni kolaylaştırabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Rüyalarını bir kenara yazmalısın. Çünkü bilinç altının sana söylemek istediği şeyler olabilir. Zihninin gerisine attığın duygusal gerginlikler kendini rüyalarda belli edebilir bu aralar. O yüzden bu konuyu gözardı etmemelisin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile keyifli gelişmeler görmen olası. Karşındaki insandan sana güzel jestler gelebilir, seni mutlu edecek durumlar yaşanabilir. Aşkta kendini dış etkilere açmak daha keyifli olabilir.

Para

Maddi konularda çevrendekileri düşünerek hareket etmen gerekebilir. Parasal açıdan biraz daha paylaşımcı olman gerekecek. Eğer kendine masraf yapacaksan aşırıya kaçmamak daha iyi bir tercih olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün içine sinmeyen şeyleri gözardı etmemelisin. Bazı konularda gereksizlikler yaşandığını daha rahat fark edebilirsin çünkü. Etrafında olan bitene dikkat edip ters gelen şeyleri not etmek sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

İştah konularına odaklanabilirsin. Duygusal gerginliklerle yemeklere sarılmak yerine daha sakin bir biçimde yeme programı çıkarmak iştahını kontrol altına almanı kolaylaştırabilir. Sindirim sistemini çok fazla yormamalısın bugün.

Aşk

Bir şeylere odaklanmakta zorlanabilirsin aşk konusunda. Ancak biraz durup düşünmen gerekecek. Karşındaki insan ile iletişim sıkıntılarını gidermek için biraz daha dikkatli davranabilirsin.

Para

Gereksiz masraf yapmana sebep olabilecek şeylerle sarmalanabilirsin. Bir internet indirimi, beklediğin bir ürün… Ancak bu hislere karşı durman gerekecek. İhtiyaçlara odaklanmak daha iyi olabilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeyleri gözden geçirip değişime gitmek için iyi bir gün olabilir. İçine sinmeyen konularda daha sağlam adımlar atabilirsin. Elindekilere odaklanmak ve ona göre değişimler yapmak senin için iyi olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Derin nefes egzersizlerine ihtiyacın olabilir. Gün içerisinde odaklanmanı kolaylaştırmak ve vücudunun oksijen ihtiyacına odaklanmak için nefes egzersizleri sana daha iyi gelecek. Bu konuları araştırabilirsin.

Aşk

Yeni bir insandan etkilenmen olası. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman verebilirsin. Karşındaki bu insan sende güzel duygular uyandırabilir. Onu merak etmek ve onu tanımaya çalışmak kalbini ısıtabilir.

Para

Bu aralar bir şeylerin en iyisi olması için çaba göstermek yerine daha az masraf yapman gerekebilir. Gereksiz masraflarla kendini yormadan günü geçirmenin bir yolunu bulmalısın.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Zihinsel olarak kendini kuvvetlendirmeye bakabilirsin. Bir şeylere daha rahat odaklanmak için gereksiz düşünce kalabalığına bir dur demen gerekebilir. Ellerini çalıştırman, zihnini daha kolay yönetebilmeni sağlayacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermelisin. Bol bol sebze tüketmen gerekiyor olabilir. Yeşil sebzeler, salatalar, sebze yemekleri… Bu konulara özen göstermek vücuduna yarayabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda ayakların yerden çok kolay kesilebilir. Ancak biraz kendine zaman tanıyıp gerçek hislerini görmen gerekecek. Beğeneceğin kişiyi tanımak, ona karşı hislerinde değişim yaratabilir. O yüzden aceleci olmamalısın.

Para

Etrafındaki insanların maddi konularda sana akıl vermesi canını sıkıyor olabilir. Kendince bir şeyler yapmak isteyebilirsin. Ancak eğer herkes aynı konuda seni uyarıyorsa o zaman bunu gözardı etmemen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanların eleştirel yüzü ile karşılaşabilirsin. Ancak bu eleştirilere karşı tepkilerinde dikkat etmen gerekecek. Bazı konularda kendini daha iyi toplamak için hem bu eleştirileri dinlemeli hem de büyük tepkiler vermemelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir şeyler için doğru zamanı beklemek fena bir fikir değildir ancak doğru zamanı beklerken tembellik etmek kötü bir fikirdir işte. O yüzden bugün boş boş oturmamalı ve egzersiz için hazırlıklar yapmalısın!

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel ve sakin bir ortam oluşturabilirsiniz birbirinize. Biraz zaman ayırmanız ve iletişiminizi artırmanız size çok daha iyi gelecek. Yüz yüze görüşemeseniz bile görüntülü konuşmalar size çok daha iyi gelebilir.

Para

Bir şeyleri hayal ederek vakit harcıyor olabilir misin? Kendine hedef koymak iyidir ancak günün sonunda o hayallerden uyanıp işe odaklanman gerekir. Bugün adım atabilmek için yollar araştırman gerekebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Geleceğe odaklanmak ve daha iyi şeyler hazırlamak sana iyi gelebilir. Bugün oyalanmamalı ve iyi şeylere hazırlık yapmalısın. Geleceğe odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Sağlığına özen göstermek için hayatına bir denge getirmen gerekebilir. Yeterli beslenmek, egzersiz, bol su tüketimi ve dinlenebilmek… İşte bütün bunlara odaklanmak da bir rutin ve organizasyondan geçer. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Günlük gerginliklerin aşkın önüne geçmesine izin vermemelisin. Başka şeylere kızıp hırsını sevdiğin kişiden çıkarmamalısın. Hareketlerinde dikkatli olman gerekecek bugün.

Para

Maddi konularda sadece sıkıntıları görüyor olabilirsin. Bugün biraz kendine çeki düzen vermeli ve sahip olduğun güzelliklere de odaklanabilmelisin. Maddi konularda bir şeylerin geçici olduğunu kendine hatırlatman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün ciddiyet gerektiren şeylere daha fazla odaklanabilirsin. Her ne kadar aklın oyunlarda olsa da! Bazı şeyleri ciddiye alarak hareket etmek, ileride daha rahat olmanı sağlayabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini açman gereken şeyler olabilir. Biraz kendine zaman ayırıp yoga gibi egzersizlere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Stresin vücudundaki etkilerini azaltman için bu egzersize ihtiyacın olacak.

Aşk

Daha sakin ve rahat bir iletişim, sevdiğin kişiyle aranızdaki buzları eritmeye yaratabilir. Bir şeyleri daha sakin bir biçimde çözüme kavuşturmak için iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek.

Para

Maddi konularda biraz şansına güvenmen gerekecek. Kısmetinde olabilecek şeylere odaklanmalısın. Sadece olan biteni düşünmek, hayal gücünü kısıtlayabilir. O yüzden ufkunu açman gerekecek bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Kafanı bir işe vermekte zorlanıyorsan o zaman duygusal gerginliklerin temeline inmen gerekebilir. Etrafında olan bitenlerin seni ne yönden etkilediğini görmek, bu konularda daha sağlam hareket etmeni sağlayabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Kendini daha iyiye teşvik etmen gerekebilir. Sağlıklı beslenme konuları, bol bol su tüketme ve egzersiz yapma gibi konularda kimse seni koltuğundan kaldırmayacak. Bugün bunu yapan sen olmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişi ile konuşurken bir şeyleri ciddiye alman gerekebilir. Espriyle geçiştirilen bazı şeyler canınızı sıkabilir bugün. O yüzden birbirinize karşı nazik ve ciddi olmalısınız.

Para

Bugün bir şeyler daha kolay gelişebilir. Maddi olarak kendini daha rahat hissedebilirsin. Hayatında bir şeylerin yoluna girmeye başladığını görmen olası bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanlarla mantıklı ve güzel konuşmalar yapabilirsin bugün. Çevrendeki kişilerle uyumunu artıracak durumlar yaşanabilir. Hatta onlara konuşmalarında yol gösterip sağlam çıkışlarda bulunmak, kendi sınırlarını netleştirmeni de kolaylaştırabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerin sağlığına odaklanabilirsin. Onların daha iyi olması için bir harekete girmen olası. Ev temizliği, iyi bir yemek ve güzel aktiviteler sevdiğin kişilerin sağlığı için iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişimin gereksiz konularla dallanıp budaklandığını görmen olası. Bu konuda bir açıklık ve sadelik oluşması için ilk adımı senin atman gerekecek.

Para

Bir şeyler seni zorlamış olabilir. Ancak şimdi geçmişte yaşananlara bakmak değil, geleceğe odaklanmak daha önemli olacak. Kendine bir bütçe ve hedef koyarak güne başlamak sana daha iyi gelebilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Pratik olmaya özen göstermelisin. Aklına geleni yapabilmek için farklı yollar bulman gerekebilir. Pratik kalmak ve bir şeyleri gözünde büyütmemek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kişisel bakım konularına özen göstermek kendine gelmeni sağlayabilir. Kendine göre bir gün geçirip hijyen ve bakıma odaklanmak sana çok daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularında bir şeylerin sakince ve istikrarlı bir biçimde ilerlemesini isteyebilirsin. İşte bu hislerini karşındaki insana aktarabilmelisin. İçinden bir şeyler bekleyip susmak sana yaramayabilir.

Para

Etrafındaki insanlar bir şeyleri fazlaca abartıyor olabilir. Sürekli olarak onlara hesap vermek zorunda hissedebilirsin. Bugün maddi bağımsızlığın için sağlam bir adım atabilir ve kendince gelişmeler yaşayabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Temmuz 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki insanlarla konuşurken sana karşı çıkıldığını hissedebilirsin. Senin düşüncelerine karşı duranların kalbini kazanmak için gereksiz bir çabaya girebilirsin. Bırak onlar seni kazanmaya çalışsın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Yediklerine özen gösterip bol bol su tüketmen gereken bir süreçten geçiyor olabilirsin. Sindirim sistemini gereksiz yere yorabilecek işlenmiş gıdalardan uzak durup vücudunun ihtiyaç duyduğu besinleri tüketmen bugün senin için önemli olacak.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa eğer ona karşı hislerini açabilirsin. Karşındaki insanın hislerini görmek isteyebilirsin. Cesur bir adım atmak mutluluk konusunda sana bir dürüstlük ve aydınlık getirebilir.

Para

Kafana göre bir şeyler yapma günleri geçmiş olabilir. Parasal olarak planlı programlı hareket etmek sana daha iyi gelebilir. Kendine bir bütçe ayırıp bu bütçede kalabilir, daha iyi bir güne odaklanabilirsin.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel