22 Şubat 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Şubat 2020 Cumartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün etrafındaki şeylerin farkına varman gerekecek. Sadece kendine odaklanmamalı ve etrafta olan bitene dikkat etmelisin. Sevdiğin insanlarla ilgilenmek ve çevrende yaşananlara vakit ayırmak daha farklı bir bakış açısı kazanmana vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamaya koymak seni yorabilir. Ancak öz disiplinini kuvvetlendirmen gerekecek. Daha sağlıklı olmak için kendini iyi olan şeyleri yapmaya zorlaman gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini daha iyi hissedeceksin bugün. Sevdiğini, sevildiğini görebilirsin. Karşındaki insanın sana bakışlarından bir sıcaklık görmek ve güven hissinin oluşması sana daha iyi gelebilir.

Para

Canını sıkmamalısın. Para kazanmak için çalışmak iyidir ama keyfini sürmek de en az kazanmak kadar iyidir. İşten sonra kendine vakit ayırmak ve güzel bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün gergin ruh halinden kurtulmak için keyifli konulara odaklanabilirsin. Sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve daha keyifli konular için vakit harcamak içinde bulunduğun gerginliği atmana vesile olacak. Bugün kendini mutlu etmeye odaklamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudundaki gerginliği aşmak ve kendini daha iyi hissetmek için disiplinli hareketler gerekiyor olabilir. Gün içerisinde egzersiz ve diyet konularına gösterdiğin emeği artırmak sana daha iyi gelebilir. Gerginliği atmak için planlarına sadık kalmalısın

Aşk

Aşk konusunda daha derin mevzulara vakit ayırabilisin. Eğer sevdiğin kişi ile aranızdaki iletişim konularında sıkıntılar varsa bu konuda daha rahat davranabilirsin. Çözüm odaklı olman aşk konusunda sana daha iyi gelecek.

Para

Maddi konularda bir şeylerin istediğin gibi gitmediğini görüyorsan eyleme geçmen gerekecek. Masrafları kesmek, parayı kendine ayırmak ve bir adım atmadan önce en az iki kere düşünmek daha iyi gelebilir. Parasal olarak kendini güvenceye alman gerekecek.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Kendini daha iyi hissetmek için neler yapabileceğine odaklanmalısın bugün. Biraz da olsa daha keyifli bir gün için kendini şımartabilirsin. Ancak bu konularda abartıya kaçmaman da önemli olacak. Hayatında bir denge yakalamak önemli olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sevdiğin kişilerle keyifli vakitler geçirmek sana sağlıklı kararlar almak kadar iyi gelebilir. Sadece yediklerine dikkat etmek ve egzersize odaklanmak değil aynı zamanda duygusal olarak da kendini iyi hissetmek sağlığına iyi gelecek. Bugün bu konulara odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta kendini yeni etkilere açabilirsin. Farklı bir insan ile tanışmak ve onunla güzel konuşmalar yapmak aşktan beklentilerini değiştirebilir. Güzel ve keyifli bir sohbet seni güzel bir aşka sürükleyebilir bugün.

Para

Parasal konularda atacağın adımlar ve alacağın yeni kararlarda biraz zaman iyi gelebilir. Her şeyi belli bir plana göre işletmek yerine biraz dikkat etmek için kendine zaman ayırmak daha iyi sonuçlanabilir. İşlerin yolunda gitmesi için biraz yoldan çıkman gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün insanlarla arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir. Gerginliklere ve yanlış anlaşılmalara karşı önlem almalısın. Daha sağlıklı kararlar almak için farklı konulara odaklanman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlikle başa çıkmak için sevdiğin insanlara vakit ayırmak ve onlarla keyifli planlar yapmak daha iyi olabilir. Arkadaşlarınla sosyal ortamlara girmek sana çok daha iyi bir enerji katabilir bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle arandaki iletişimi kuvvetli tutmak ve birbirinize olan ilgiyi daha da netleştirmek size daha iyi gelecek bugün. Karşındaki insanın cesaretini artırmak için çaba gösterebilir ve aşkta daha keyifli bir gün geçirebilirsin bugün.

Para

Parasal konularda kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir. Bir şeyleri aceleye getirmemeli ve biraz kafanı toparlamalısın. Acele ederek göremeyeceğin ve kendini zorlayacağın konuları biraz zamanla daha rahat çözebileceksin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Çok fazla işe odaklanmak ve başka konulara vakit ayıramamak enerjini düşürebilir. İş planlaması yapmak ve kendini gereğinden fazla yormamak bugün senin için önemli olacak. Sahip olduğun enerji ve kuvvetle hareket etmeli ve fazlasını zorlamamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Odak noktanda ne olup bittiğini görmek, neye gereksiz yere enerji harcadığını anlamana vesile olacak. Bugün kendin için biraz geri çekilmek ve kendi isteklerine odaklanmak sağlık açısından daha iyi olabilir.

Aşk

Aşk konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşmak içinde bulunduğun durumu daha iyi anlamana vesile olabilir. Sadece ilişki ve bütünlük açısından değil de hislere odaklanmak atacağın adımları da etkileyecek.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlar senin desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu tür konulara daha az vakit ayırmak için senden bekleneni hemen yapman gerekebilir. Sorumluluklarını ertelememeli ve sevdiklerine destek olmaktan kaçınmamalısın.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Aklından geçenleri gerçeğe dönüştürmek senin için biraz zor olabilir bugün. Planlarını istediğin gibi gerçeğe dökememek seni biraz gerecek. Ancak kendinle savaşmamalı ve bir şeyleri oluruna bırakmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Egzersizin etkilerini daha iyi görebilirsin bugün. Eğer halihazırda bir egzersiz programın yoksa güzel bir program oluşturmak için çaba gösterebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve bunları uygulamaya koymak için iyi bir gündesin.

Aşk

Aşk konularına nezaketle yaklaşman gerekecek bugün. Hassas olmak, karşındaki insanın düşüncelerine ve duygularına saygı duymak aşk konularında daha iyi bir etki oluşturabilir. Düşünceli davranışlar sana daha iyi gelecek.

Para

Eğer para biriktirmek gibi bir niyetin varsa kimlerle görüştüğüne dikkat etmen gerekecek bugün. Bazı arkadaşların, sen farkına varmadan sana daha fazla para harcatıyor olabilir. Para biriktirme aşamasında kimle görüştüğüne dikkat etmelisin bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Eğer sık sık kötü rüyalar görmeye başladıysan zihninde atamadığın bir gerginlik oluşmuş demektir. Bugün bu konulara özen göstermeli ve zihinsel bütünlüğün için kendini daha iyi ve güzel şeylerle çevrelemelisin. Olumlu şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliklerle başa çıkmak için daha aktif olman gerekebilir. Açık hava yürüyüşleri, derin nefes egzersizleri ve bol bol su tüketmek bugün sana kendini tekrar iyi hissettirecek. O yüzden bu konuları boşlamamalısın bugün.

Aşk

Yeni bir insan ile karşılaşman ve ondan etkilenmen olası. Bu kişi ile keyifli ortamlarda bulunmak aranızda daha iyi bir enerji oluşturabilir. O yüzden aşk konularına yapıcı bakmalı ve güzel ortamlar hazırlamak için çaba harcamalısın.

Para

Maddi konulara odaklanmak eskisi kadar mutlu etmeyebilir seni. Kafandan geçenleri yaşamak ve farklı konulara odaklanmak önemli olabilir. Bugün parasal konulardan uzak durmak sana zarar vermeyecek.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün birden fazla konuya odaklanman gerekebilir. Hem iş hem de aile durumları vaktini alabilir. Zaman planlaması yapmak ve gününü verimli bir şekilde geçirmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize odaklanarak dış görünüşün üzerinde daha güzel etkiler oluşturabilirsin. Vücudunda daha sağlıklı bir enerji oluşturmak için aktif bir yaşam tarzına odaklanman gerekebilir. Egzersiz ve diyet gibi konulara öncelik verebilirsin bugün.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini kazanmak için güzel konuşmalar yapman gerekebilir. Bugün bu kişiyi etkilemek için güzel bir fırsatın olacak. Aşk konularında daha sağlıklı kararlar almak ve güzel adımlar atmak için iyi bir gün olabilir.

Para

Bazı şeyleri bulunduğun yerden halletmek sana daha iyi gelebilir. İş ve maddi konularda büyük mesafeler kat etmene gerek kalmadan bazı mevzuları çözebileceksin. Sadece sorumluluklarına odaklanmak sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Mesafe konuları seni biraz gerebilir. Direkt olarak müdahale edemeyeceğin konularda alacağın haberler seni üzebilir. O yüzden gerginliklere karşı önlem almalı ve olaylara daha yapıcı bakabilmek için kendine zaman tanımalısın bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı bir rutin oluşturmak için asla geç değildir. İş ve yorgunluk seni hareket etmeye zorluyor olabilir. Ancak esneme hareketleri ve ufak egzersizlerle kendini daha iyi hissetmeye başlayabilir ve yorgunluklara karşı önlemini alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile evde sakin bir gün geçirmek size daha iyi gelebilir. İki tarafın da son zamanlarda artan yoğunluğu dolayısıyla birbirinize sakin bir ortamda vakit ayırmanız bugün size daha güzel etkiler getirebilir.

Para

Maddi konularda etrafındaki insanları bir şeylere ikna etmeye çalışmamalısın bugün. Çevrendeki insanlar senin bakış açına sahip olmayabilir. Kendi işine odaklanmak ve çözümünü kendin bulmak daha iyi olabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Yolculuğa çıkma isteği duyabilirsin bugün. Bir tatil planlama, farklı bir ortamda olma gibi dürtülerin olabilir. Bu konulara sevdiğin insanları da dahil etmek isteyebilirsin. Ancak yine de bir şeyler için başkalarını zorlamamalı ve teklifi bırakıp kenara çekilmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Açık hava yürüyüşleri sana daha iyi gelebilir bugün. Düşüncelerini kontrol altına almak ve daha fazla egzersiz yapmak sağlığına iyi gelecek. Hem stresi kontrol altına almalı hem de daha aktif olmalısın bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir gün geçirebilirsin bugün. Aranızda daha iyi bir uyum olabilir. Birlikte yeni kararlar alabilir ve güzel ortamlara girebilirsiniz. Aşk konusunda daha rahat olacağın bir gündesin.

Para

Maddi konularda istediğin sonuçlara ulaşamayabilirsin bugün. Ama insanlarla arandaki iletişim daha iyi olabilir. Bugün paradan çok insan ilişkilerine odaklanmalı ve iş ile alakalı daha sağlam iletişimler kurmalısın. Böylece ilerisi için daha sağlam adımlar atabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün hayal dünyan çok kuvvetli olabilir. Aklına ilginç konular gelebilir ve yeni fikirler üretebilirsin. Ancak bu fikirleri gerçek hayata geçirmeden önce biraz beklemen gerekecek. Sağlıklı kararlar almak için fiziksel sağlığına özen göstermen gerekebilir bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Yediklerine ve içtiklerine dikkat etmen gereken bir gün. Şeker yüklü gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı beslenmek sana iyi gelebilir. İşlenmiş gıdalar ve şeker bugün sana daha fazla negatif etki verebilir.

Aşk

Aşk konusunda ilgini çeken insanın senin hislerinle oynadığını düşünebilirsin. Bu kişiyi tanımak ve ona güvenip güvenmeyeceğini görmek için gözlemci olmalısın bugün. Kendini ezdirmemeli ve duygularını başkalarına kullandırtmamalısın.

Para

Maddi olarak etrafında olan bitene dikkat etmek ve eline daha fazla para geçmesi için çaba göstermek bugün seni mutlu edecek. Karşına çıkan durumları çözmek senin için zorlayıcı değil aksine hırslandırıcı olabilir. Bugün paraya olumlu yaklaşacaksın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Şubat 2020 Cumartesi)

Genel

Bugün evde vakit geçirmek istemeyebilirsin. Keyifli konulara vakit ayırmak ve istediğin şeylere odaklanmak önceliğin olabilir. Gününü planlarken sağlıklı beslenmeyi de unutmamalı ve günün keyfini çıkarmak için bir şeyleri oluruna bırakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Egzersiz konularına zaman ayırman ve biraz dikkatli davranman gerekebilir. Vücudunu çok fazla zorlamamalı ve hareketlerinde kontrollü olmalısın. Kendine koyduğun hedeflere hızlıca ulaşmak yerine biraz zaman sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile gereksiz tartışmalara girmemelisin bugün. Aşk konularında yapıcı davranmalı ve keyifli konuları gündeme getirmelisin. İlişkiler konularında beklentilerini sivrileştirmemeli ve uyumlu olmalısın.

Para

Bugün keyfi konulara para harcamak seni heyecanlandırabilir. Ama belli bir bütçenin dışına çıkmamalısın. Bugün parasal konularda plan yaparken biraz geleceği düşünerek hareket etmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel