22 Nisan 2020 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Nisan 2020 Çarşamba günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Hiç beklemediğin birisinden iyi bir akıl alabilirsin. O yüzden insanlarla iletişimine özen göstermen gerekebilir. Çevrende, hiç beklemediğin bir insan, bir konu hakkında çok mantıklı konuşabilir. Kendini bu tür konuşmalara açman gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Karar alma ve eyleme geçme konuları sağlığın için önemli olabilir. Sağlıklı beslenmek, daha dikkatli hareket etmek ve egzersiz gibi konularda planlı gitmek sana iyi etkiler verebilir. Bugün daha güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla iletişimi artırmak ilişkiniz için önemli olacak. Mümkünse birbirinize zaman yaratmalı ve birlikte vakit geçirmelisiniz. Eğer bu şartlar sağlanamıyorsa bile iletişim konularında birbirinize daha açık olmanız gerekecek.

Para

Bugün kafana göre hareket etmek isteyebilirsin. Sadece bu kafana göre yapacağın şeylerde maddi girişimler olmamasına dikkat etmelisin. Söz konusu olan para ise daha dikkatli davranmalı ve tutarlı olmalısın. Bugün parana dikkat etmelisin.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Zihnini yeni fikirlere açmak için iyi bir zaman olabilir. Her zamankinden farklı şeylere odaklanmak sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltacağın ve keyifli konulara odaklanabileceğin bir gündesin. Bir şeyleri hislerinle değil de mantığınla gördüğün sürece her şey yolunda gidebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel ihtiyaçlarına özen göstermeli ve bir şeyleri gözardı etmemelisin. Hislerine, hareketlerine ve ağrılara özen göstermen gerekebilir. Bir şeylerin sebebini bulmak, bunu daha sonradan tedavi etmekten daha faydalı olabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda geçecek muhabbetler size daha iyi gelebilir. Birbirinizi daha iyi tanıyabilir, bir şeyleri daha net görebilirsiniz. Bu süreçte iletişimi kuvvetlendirmek ileride daha önemli olabilir.

Para

Etrafındaki insanları etkileyebileceksin parasal konularda. Planlı hareketlerin ve organize davranışların seni daha iyi bir noktaya getirebilir. Yarın daha iyi paralar elde etmek için bugünden güzel bir hazırlığın olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bir şeylere odaklanmak seni çok yorabilir. Etrafında dikkatini dağıtan çok fazla şey olabilir. Biraz kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir. Sağlıklı düşünebilmek için kafanı toparlayabilmen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Hayatının dengesini gözden geçirmen gerekebilir. Yeteri kadar dinlendiğinden emin olman gerekecek. Kendini sadece işe veya koşuşturmaya vermek ve vücudunun isteklerini görmezden gelmek iyi olmayabilir. Dinlenebilmeli ve ihtiyaçlarını daha net görebilmelisin.

Aşk

Hiç beklemediğin bir ortamdan aşkı bulabilirsin. Daha önceden dikkatini çekmeyen birisi bugün daha fazla dikkatini çekebilir. Aşkta yeniliğe ve güzel etkilere kendini açtığında keyifli şeylerle karşılaşabilirsin.

Para

Maddi açıdan daha iyi hissedeceğin günlere yaklaşıyor olabilirsin. Bir şeyi sonlandırmak, yeni bir kapıdan para kazanmak gibi konular gündeminde olabilir. Bu tür konularda iç sesini dinlemek sana daha iyi gelecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Her şeye planlı programlı ve düzenli bakmak, daha önceden görmediğin bir sıkıntıyı görmene vesile olabilir. Sakince, yaşanabilecek şeyler için önlemini almak sana kendini daha iyi hissettirebilir. Önlem almak telafiden daha iyidir sonuçta…

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yeşil sebzeler tüketmek, sağlıklı beslenmek sana daha iyi gelecek. Bugün vücudunun ihtiyaçları için sağlıklı beslenmeye ekstra özen göstermelisin. Yeşil sebzeler ve bol vitaminli meyveler senin için daha iyi olabilir.

Aşk

Kalbinin hızlı atmasına vesile olacak bir durum ile karşılaşabilirsin. Yeni bir insan ile tanışmasan bile bir şeyler seni daha fazla heyecanlandırabilir. Kendini güzel ve yeni etkilere açmak bu hislerle başlayabilir.

Para

Maddi konularda bir denge yakalamak her şeyden önemli olabilir. Parasal açıdan gelir ve gideri bir dengede tutmalısın. Gereksiz masraflara girmeyerek ancak halledilmesi gereken işlere de gereken parayı ayırarak bu dengeyi kurman lazım bugün.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün aklın her zamankinden farklı çalışabilir. Bir şeyleri daha farklı düşünebilirsin. Dostluk ve arkadaşlık konularında daha önceden atamadığın adımları daha rahat atabilir, kendini daha net ifade edebilirsin.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini yeni şeylere açmak, farklı konularla ilgilenmek zihinsel olarak daha rahat olmanı sağlayabilir. Sende gerginlik yaratan şeyleri geride bırakmak ve etkisini azaltmak için daha rahat hareket etmen ve keyfine göre bir gün geçirmen gerekebilir.

Aşk

Aşk konusunda kendini değişime açman gerekecek. İnsanların hislerinin değiştiğini hatırlaman gerekebilir. Kendini bir şeylerde zorlamamalı ve hislerini anlamak için biraz zaman ayırmalısın. Aşkı daha net görebilmek için biraz dikkatli bakman gerekecek.

Para

Etrafındaki insanlarla ortak masraflara girmen gerekiyorsa dikkatli hareket etmen gerekebilir. Her şeyin içine sindiğinden emin olmalı, herkesle yapıcı bir tutum ile işe girmelisin. Maddi açıdan kendini ve bütçeni zorlamamalısın bugün.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Kafanı toparlamak biraz zor olabilir. İçinde bulunduğun ortam ile uyumlu düşüncelerin olmayabilir. İçine attığın ve görmezden geldiğin şeyler dışarı çıkmak için çaba gösterebilir. O yüzden iç sesini dinlemek ve aklından geçenleri bastırmamak daha önemli olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginlik seni biraz yorabilir bugün. Stresin ve bu gerginliğin vücudunda fiziksel etkiler bırakması için esneme hareketlerine özen göstermen gerekebilir. Kendini daha iyi hissetmek için kaslarını esnetmeli ve hareket kabiliyetini artırmalısın.

Aşk

Aşk konusunda büyük hislere girmek ve daha fazlasını beklemek olası. Bazı şeyleri dile daha rahat getirebilirsin. Beklentilerini ifade etmenin sende iyi bir etki yaratacağı kesin ancak karşı tarafın bir şeyleri hazmetmesi için zamana ihtiyacı olabilir.

Para

Etrafında parasal anlamda çok bilen insanlar olabilir. Her şeyi lafta kalan ancak eyleme geçmeyen insanlara karşı dikkatli olman gerekecek. Bu tür konularda kendine ve bütçene dikkat etmeli, her şeye inanmamalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Etrafındaki kişilerin kendi fikrinde ısrarcı etmesi seni çok rahatsız etmemeli bugün. Herkesin kendine göre çıkarımları olacağını düşünmen gerekecek. Ortak bir yol bulmak ve bir şeyleri zorlamamak daha iyi olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar kendiliğinden edinilmez. Bir şeyi alışkanlık olarak kazanabilmek için bir rutin ve istikrar gerekir. Sağlıklı beslenmek ve egzersiz gibi konulara bir günde alışılmadığını kendine hatırlatman gerekebilir.

Aşk

Ani hareketlere girişmek ve hızlı sonuç almak aşkta işe yaramayabilir. Bir şeyleri zamana bırakmak daha iyi ve doğru olabilir. Aceleci olmamalı ve kendini büyük beklentilere sokmamalısın bugün.

Para

Maddi konularda aldığın kararları sakin bir kafayla alman gerekecek. İçinde bulunduğun durumların geçici olduğunu göz önünde bulundurmalı ve kendini zorlayacak kararlar almamalısın. Maddi konularda bütçene nazik olman gerekebilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Bugün kendine zaman ayırmak bir şeyleri kafana göre yapmak isteyebilirsin. Hareketlerinde ölçülü ve dikkatli olduğun sürece istediğin şeylere öncelik verebileceksin. Kendini ve çevrendekileri zora sokmadığın sürece rahat davranabileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Eğlenceli bir gün geçirmek sana daha iyi gelebilir. Bol bol güleceğin, keyifli bir şeye odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Stres ve gerginliği bol bol gülerek atabilir ve kendini çok daha iyi hissedebilirsin bugün.

Aşk

Hislerini net bir şekilde görmek ve aşk konusunda daha sonra hareket etmek daha iyi olabilir. Önce kendi içindeki hislerden ve düşüncelerden emin olmak aşk konusunda daha sağlam adımlar atmana vesile olabilir bugün.

Para

Hayatına bir denge getirmek her şeyden önemli olabilir. Çalışmak kadar eğlenmek, harcamak kadar biriktirmek… Bu dengeyi kurduğunda maddi olarak içinin daha rahat ettiğini görebilirsin. Bugün bu konulara özen gösterebilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Aşk konularında güzel hayallere dalabilirsin. Bir şeyler henüz kesinleşmemiş olabilir ancak senin hislerin daha da artıyor olabilir. Kendine bu konuda güzel bir zaman vermek ve neler olabileceğini hayal etmek sana daha iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlıklı beslenme konularına özen göstermelisin. Daha önceden yemeye alıştığın ve kötü bir sonucu görmediğin şeylerle arana bir sınır koyman gerekebilir. İşlenmiş gıdaları azaltmalı ve şekeri hayatından kesmeye bakmalısın.

Aşk

Eğer geçmişe dönük düşünmeyi bırakır ve geleceğine odaklanırsan daha güzel hislerle karşılaşman mümkün. Bir şeyler henüz tam kesinleşmese de mutluluğun gelecekte olduğunu kendine hatırlatman gerekecek.

Para

Neye daha dört elle sarıldığına özen göstermen gerekebilir. Sana gerçekten iyi gelen konulara odaklanmak maddi açıdan güzel sonuçlar verebilir. Bugün iş ve maddiyat ile alakalı olarak kendi isteklerine özen göstermelisin.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Daha dışa dönük hareket etmen gerekecek bugün. Dışarı çık demek değil bu ancak her zaman yaptığın şeylerden farklı konulara odaklanmak ve kendini ifade etmek için daha fazla çaba göstermek demek. Eğer güzel şeyler başarmak istiyorsan kendini insanlara iyi bir şekilde ifade edebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplinini kuvvetlendirmek için iyi bir gün olabilir. Sağlıklı kararlar almak ve ona göre hareket etmek seni normalden daha az zorlayabilir. Bedenini bir disipline alıştırmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk hayatında değişim yaşanabilir. Kendini bu değişime adapte etmen gerekecek. Hislerinde, düşüncelerinde bazı farklılıklar olabilir. Bir şeyleri kendi içinde daha iyi anlamak için biraz zamana ihtiyacın olabilir.

Para

Maddi konularda daha iyi adımlar atmak için iyi iletişimler kurman gerekiyor olabilir. Parasal açıdan daha güzel bir noktaya gelmek için iş ilişkilerini kuvvetlendirmeli ve yeni insanlarla tanışmalısın.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Kendini çok güzel şeylere odaklanmak isterken bulabilirsin. Sana iyi gelen, seni yormayan ve enerjini artıran konulara odaklanmak sana iyi gelecek. Bu dikkatini dağıtmaya çalışacak şeylere karşı sağlam sınırlar çekmelisin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini neşelendirmek ve sevdiğin şeylere odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Bugün zihinsel bütünlüğünü düşünerek hareket etmelisin. Kendini neşelendirerek stres ve gerginlikleri üstünden atabilirsin.

Aşk

Değer verdiğin insanlardan aşk konularında fikirler almak, onların tavsiyelerine uymak daha iyi olabilir. Kendini aşk konusunda iyi bir şekilde ifade edebilmek için çevrenden destek alabilirsin bugün.

Para

Maddi konularda uyum yakalaman önemli olabilir. Etrafındaki insanlarla aynı hızda gitmek ve onların fikirlerine önem vermek eşit derecede önemli olabilir. Etrafındaki durumlarla uyum sağlaman gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Nisan 2020 Çarşamba)

Genel

Göreceğin rüyalara özen göstermelisin. Gördüklerini bir kenara yazmalı ve mümkünse bir rüya günlüğü tutmalısın. Bu günlüğün sana tutacağı ışık çok değerli olabilir. Bilinç altına daha rahat girebilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Stres ve gerginliği üstünden atmak için etrafında olan biteni daha net görmen gerekiyor olabilir. Bir şeyi tam anlamadan dinlemeden yargıya vardırman seni gereksiz negatifliğe itiyor olabilir. Zihnine biraz yer açmalı ve daha sakin davranmalısın.

Aşk

Aşk konusunda atak olman gerekecek. Eğer bazı şeyleri kendi haline bırakırsan pek güzel sonuçlar alamayabilirsin. Kendini gereksiz bir durağanlığa sokabilirsin. O yüzden hızlı hareket etmen gerekecek bugün.

Para

İnsanlarla iletişimine özen göstermen gerekebilir. Bu iletişim seni maddi anlamda yorabilir çünkü. Parasal açıdan etrafındaki insanlarla sağlıklı sınırlar çekmen gerekecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel