22 Mayıs 2020 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Mayıs 2020 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün liderliği ele alabilirsin. Etrafındaki insanlara daha net hareketlerde bulunabilir ve olması gereken davranışları ilk sen gösterebilirsin. Sorumluluk almak seni daha mutlu edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak için derin nefes egzersizleri yapman gerekebilir. Bu tür egzersiz türlerini araştırmak ve günlük rutinine yerleştirmek kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak.

Aşk

Kendini aşk konusunda ifade etmekte zorlanabilirsin. Eğer hoşlandığın birisi varsa yıldızınızın barışması için biraz zaman gerekebilir. İş kendini anlatmaya gelince elin ayağına dolanabilir bugün, aman dikkat.

Para

Maddi olarak kendi kazancına güvenmen gerekecek. Çevrendekilere iş buyurup arkalarını toplamak yerine sorumluluğu sen alabilirsin. Kendi işinden sorumlu olmak sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri araştırmak, öğrenmek sana daha iyi gelebilir. İleride yapabileceklerini şekillendirmek için bu araştırmaları yapman gerekecek. Zihnini çalıştırmak daha iyi bir yol bulmana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

İstediğin şeylere kolay bir biçimde ulaşabilmek stresi azaltmana vesile olabilir. Evinde veya işini yaptığın alanda bir temizlik ve düzen işine girişmek sana zihinsel olarak daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Hoşlandığın birisi varsa ve ona kendini ifade etmek istiyorsan doğru zamanı beklemen gerekebilir. Kendini hemen bu konuda öne atmamak şu an için daha iyi olabilir. Aşkta aceleci olmak sana yaramayacak bugün.

Para

Maddi açıdan elinde birden fazla fırsat olabilir. Daha güzel paralar kazanmak için güzel bir adım atabilirsin. Maddi olarak daha güzel ve keyifli bir gün geçirmen olası. Bu güzel enerjiyi boş geçmemelisin.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bugün olanı biteni anlamak için zaman vermelisin kendine. Sağlıklı kararlar alabilmek için bir şeylerin zamanla şekillenmesini görmen gerekebilir. Hemen sonuca atlamak yerine gözlem yapmak ve beklemek daha iyi olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Kendine vakit ayırarak egzersiz yapman sana daha iyi gelebilir. Ev içinde yapılabilecek egzersizlere odaklanman gerekebilir. Yeni egzersizler öğrenmek ve hareket etmek enerjini artıracak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle ufak tefek fikir ayrılıkları olabilir. Bu konularda birbirinize zaman ve alan tanımak daha iyi olabilir. Fikirlerinizi sakince ifade etmek aranızda daha önemli bir sorunun oluşmasına engel olabilir.

Para

Maddi açıdan önemli ve büyük adımlar atmak için hazırlığa girişebilirsin bugün. Parasal olarak kendini daha iyi bir noktaya getirmek için gereken büyük adımları atabileceksin. Para bugün sana sıkıntı vermeyecek.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bazı konular hakkında bir duygusallığın olabilir. Duyguların mantığın önüne geçebilir. Neden böyle hissettiğini görmek için kendine zaman vermen gerekecek. Hislerini net bir biçimde görmek olayları daha iyi algılamana vesile olabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Dikkatini ve odağını artırmak için neler yapman gerektiğine bakabilirsin. Zihnini boşaltmak ve sakin ortamlar kurmak sana daha iyi gelebilir. Zihnini boşaltmak gerginlikleri vücudundan atmanı kolaylaştıracak.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha iyi bir iletişim için kendini biraz geri çekmen gerekebilir. Birbirinize zaman ve alan tanımak, aranızdaki muhabbeti artırmak için güzel bir adım olabilir. Kendinize vakit ayırmak ve düşüncelerinizi görmek daha iyi olacak.

Para

Beklenmedik gelişmeler sana kendini iyi hissettirebilir. Parasal olarak kendini iyi hissetmen, daha güzel adımlar atmanı sağlayacak. Evrenin sana getireceklerini daha keyifli bir tonda izleyebilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Gün içinde girdiğin savaşları gözden geçirebilirsin. Seni çok gereksiz yoran konuları kesmek için iyi bir gün olabilir. Neye ne kadar vakit ve emek ayıracağını düzenlemek ileriye dönük daha güzel kararlar almanı sağlayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

İletişime özen gösterilmediğinde duygusal olarak bir yoğunluk çöker. Konuşulması gereken konuları gözardı ettiğinde enerjinin düştüğünü hissedebilirsin. Bugün bu konularda daha sağlam hareket etmek için biraz dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

Bir şeylerin içine tam olarak sinmediğini görebilirsin. Aşk konusunda bu iç sıkıntısını atlatmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Acele karar almamak ve aşka hızlı adımlarla girmemek daha iyi olabilir.

Para

Maddi açıdan daha iyi şeylerle karşılaşabilirsin. Kendini rahat ettirebilecek ve biraz daha keyifli bir durum karşına çıkabilir. Parasal açıdan çevrendekilerle arandaki ilişki daha iyiye gidebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Etrafında olan bitene karşı biraz daha dik durman gerekebilir. Yaşanan negatifliklerde kendini sağlama almak daha iyi olacak. Parasal olarak da sosyal olarak da sağlam duruşun ile etrafındakilere örnek olabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde enerjinin sürekliliğini sağlamak için planlamalarını daha doğru yapman gerekebilir. Daha sağlıklı bir gün için harekete geçmeli ve planlı programlı bir sürece girmelisin. Egzersizi artırmak da enerjini artırabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda sağlıklı sınırlar olması iyi olabilir. Birbirinize aşırılık yapmamak ve canınızı sıkmamak için bu sınırlara ihtiyacınız olacak. Sakin kalmak ve birbirinize alan tanımak daha iyi olabilir.

Para

Maddi konularda araştırmalar yapmak ve yatırım konularına odaklanmak sana daha iyi gelebilir. Eğer elinde biraz para varsa bunu birikime koymak ileride sana daha iyi sonuçlar getirebilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri sonlandırmak için acele etmemelisin. Kendine zaman ayırmak ve düşüncelerini gözden geçirmek daha iyi olabilir. Özellikle parasal konularda daha dikkatli davranman gerekecek bugün.

Aşk

2/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Gerginlikleri atlatmak için iletişimi artırman gerekecek. Sevdiğin kişilerle daha sağlam ilişkiler kurmak, duygusal yorgunluğunu atmanı kolaylaştırabilir bugün.

Aşk

Tutku bir şeydir takıntı başka bir şey. Sevdiğin kişiye tutkuyla yaklaşmak için takıntılarını kullanmamalısın. İkisinin farklı şeyler olduğunu ve sınırlarını görmen gerekebilir bugün.

Para

Hem risk almak hem de kendini güvene almak isteyeceksin. Eline daha fazla para geçmesini isterken bunun için nasıl bir adım atman gerektiğini kafandan geçirebilirsin. Maddi konuları daha ciddiye alabilirsin bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların gereksizliklerine göz yummamalısın. Vaktini ve enerjini gereksizliklerle harcamamalısın. Önem verdiğin konulara özen göstermek senin için daha iyi olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bir şeyler için beklemek sana iyi gelmeyebilir. Daha sağlıklı olmak için sürekli bir şeyleri erteliyor olabilirsin. Bugün bu konuda çaba göstermeli ve değişimlere kendini açmalısın. Sağlığını ön plana alman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle fikir ayrılıklarına girmen olası. İkiniz de olayları farklı bir gözle görebilirsiniz. Önemli bir konuda inancınız, düşünceniz farklılaşabilir. Birbirinize anlayışla yaklaşmayı öğrenmeniz gerekecek.

Para

Farklı ortamlara gitmek istiyor ancak bunun için fırsat bulamıyor olabilirsin. Biraz geriye yaslanıp evrenin sana neler getireceğini görmen gerekecek. Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Herkesin duygusal hissettiğini düşünebilir ve kendi hislerini de koyverebilirsin. Sağlıklı bir iletişim için duyguları açman gerektiğini görebilirsin. Duyguları bir kenara atmamalı veya görmezden gelmemelisin. Açık olmak birçok konuda iyi gelebilir sana.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Duygusal bütünlüğüne özen göstermen gereken bir gün olabilir. Nasıl hissettiğine dikkat etmeli ve temeline inmelisin. Vücudunda stres ve gerginliğe yer bırakmamalı ve bunları atlatmak için kendine zaman tanımalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle fikir ayrılıkları olabilir. Aynı konu hakkında farklı düşünebilirsiniz. Ancak bu konuda olaylara ne kadar yapıcı yaklaşacağını gözden geçirmeniz gerekebilir. Bir şeyleri hemen yokuşa sürmemelisiniz.

Para

Bugün maddiyatta her şey paylaşmak üzerine olabilir. Parasal olarak da sorumluluk olarak da tek başına değil de çevrendekilerle ortaklaşa bir şeyler yapman gerektiğini fark edebilirsin. Hem sorumluluğu hem de parayı paylaşman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Kendini göstermek için iyi bir gün. Eğer kanıtlaman gereken bir şeyler varsa bugün çok açık olabileceksin. Etrafındaki insanlar, senin kıymetini ve değerini daha iyi görebilir. İnsanlarla daha sağlam konuşmaların olabilir bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Fiziksel olarak kendini kuvvetlendirmen gerekebilir. Sağlıklı hissedebilmen için kaslarını kuvvetlendirmeli ve egzersize odaklanmalısın. Hem nefes egzersizleri hem de evde yapabileceğin egzersizler sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişiye ilgi göstermen iyidir ancak onu boğacak kadar ilgiyle yaklaşmak o kadar iyi değildir. Bugün sevdiğin kişiye zaman ve alan tanıman gerekebilir.

Para

Ekonomik anlamda her şeyin sana bağlı olmadığını kendine hatırlatman gerekecek. Bazen bir şeylerin kendiliğinden gelişmesi gerekebilir. Kendine bütün konularda yüklenmemeli ve maddi konulara daha rahat bakmalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Bir şeyleri dengede tutmak ve kendini daha iyi bir noktaya getirmek için çok zorlamamalısın. Bazı şeylerin kendiliğinden gerçekleşmesine izin vermen gerekecek. Her şeyi kontrol edemeyeceğini görmen gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek sana iyi bir enerji katabilir. Sağlıklı adımlar atmak için su tüketimini artırman gerekecek. Ne kadar su içtiğine dikkat etmek ve hesabını tutmak sana iyi bir alışkanlık kazandırabilir.

Aşk

Aşk konusunda kendi hislerini daha net görebilirsin. Bazı konularda kendini daha iyi anlayabilir, aşk konularına daha farklı odaklanabilirsin. Önceden görmezden geldiğin şeylere vakit ayırabileceksin bugün.

Para

Risk almanın birden fazla yolu vardır. Ancak bir şeylerden tam emin olmadan harekete geçmemelisin. Parasal açıdan bazı konularda daha sakin ve iyi ilerleyebilmek için risklere girmeden önünü görmen gerekebilir.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Mayıs 2020 Cuma)

Genel

Doğruları söylemek ve gerçekleri konuşmak için iyi bir gün. Kendini bazı konularda daha net ve güzel bir biçimde ifade edebileceksin. Bu güzel enerjiyi, önem vermen gereken konularda harcamalısın.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Kendini biraz geri çekip nerede hata yaptığını sorabilirsin. Sağlığına daha iyi odaklanmak için bazı alışkanlıklarını değiştirmen gerekecek. Kendini analiz etmek ve daha sağlıklı adımlar atmak için güzel bir gün olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişiyle vakit geçirmek isteyebilirsin. Ancak bunun için gereken şartları gözden geçirmen gerekebilir. Daha sağlıklı iletişimler kurmak için gereken şartları sağlamanız gerekebilir.

Para

Maddi konularda sıkıcı gelen işlerden para kazanmak içine sinmese de daha iyi gelişmeler görmek için farklı konulara şans vermen gerekebilir. Bugün daha açık fikirli olman ve maddi konulara daha dikkatli odaklanman sana daha iyi gelebilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel