22 Mart 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Mart 2021 Pazartesi günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Taşınma konuları gündemde olabilir. Farklı bir ortama gitme, ev değiştirme gibi konular özen isteyebilir. Planlama yapabilir, nasıl hareket edeceğini düşünebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Fazla eşyaları ayırmak, dağınıklıkları gidermek ve yaşam alanını sadeleştirmek sana daha iyi gelebilir. Zihnen kendini daha rahat hissettmek için buna odaklanabilirsin.

Aşk

Aşkta bir şeyler tam istediğin gibi gitmese de bu durum canını sıkmayacak. Yalnız olmanın keyfini çıkarıp gününün güzelliklerine odaklanabileceksin.

Para

Şu an için masrafları kısmak ve ileride yapabileceğin masrafları düşünmek iyi olacak. Özellikle yaşam alanını değiştirmek gibi düşüncelerin varsa bu konularda hazırlıklı olman gerekebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Romantik bir gün geçirmek aklında olmayabilir. Hatta aşk konusunda uzunca bir süre boyunca yalnız kalmış olabilirsin. Hiç gündeminde yokken bir anda yeni şeyler görmek seni heyecanlandıracak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Şekerli ve işlenmiş gıdaları kesmek senin için iyi olacak. Son zamanlarda çok fazla aburcubur tükettiysen bunu azaltmanın bir yolunu aramalısın bugün.

Aşk

Aşkta güzel gelişmeler sana iyi gelecek. Sürpriz gelişmeler, yeni durumlar, güzel bir aşk kapına gelebilir. Kendini bu güzel etkilere açmalısın.

Para

İşe kendini vermekte zorlanabilirsin. Aklın başka yerlerde olabilir. Kendini farklı konulara açmak ileride daha güzel gelişmelere vesile olabilir, o yüzden bugün buna takılmamalısın.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Enerjini yükseltmek önceliğin olabilir. O yüzden biraz daha hareketli bir gün planlayabilirsin. Aklına koyduklarını bir listeye dökmek ve bu listeyi bitirmek önceliğin olabilir.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bolca su tüketmek enerji açısından sana daha iyi gelebilir. Su tüketimini artırarak diğer içecekleri azaltmak sende fark yaratacak. Biraz daha özenli olmalısın.

Aşk

Aşkta kafana yatmayan konular varsa biraz düşünmek için vakte ihtiyacın olabilir. Eğer flörtleştiğin birisi varsa onunla arandaki iletişimi irdeleyebilir ve canını sıkan detayları yakalayabilirsin.

Para

İş konularında özenli, planlı hareket edeceksin. Halledilmesi gereken ve bir öncelik sırasına oturttuğun işleri biraz daha yoğun bir halde çözebilirsin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Seyahat etmek gibi bir niyetin varsa bunun için hazırlıklar yapabilirsin. Virüse rağmen özenli olarak, dikkatli bir biçimde ileriye dönük hazırlıklar yapmak önceliğin olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluğunu üstünden atamadıysan eğer bunu tembellikle çözmeye çalışmaktan vazgeçmen gerekecek. Keyif aldığın bir aktivite sana çok iyi gelebilir. Boş durmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel iletişimler kurmak sana çok iyi gelecek. Özellikle bazı konularda ortak fikirler yürütmek ilişkinizi canlandırabilir. Fikir alışverişi yapabilirsiniz bugün.

Para

Birikim konuları daha fazla gündemde olabilir. Özellikle kur farklarını, vade değişimlerini takip edebilirsin. Paranı neye bağlayacağını düşünmek iyi olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

İş ve kariyer konularında yeni gelişmelerle karşılaşman olası. Bir terfi alabilir veya tamamen iş değiştirme konularına odaklanabilirsin. Her ne olursa olsun senin için daha iyisine odaklanacaksın.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Aktif bir hayat tarzı sana iyi gelecek. Bütün günü masa başında geçirmemeye özen göstermelisin. Gideceğin yere olabildiğince yürümek veya asansör yerine merdiven kullanmak gibi küçük değişimler bile sana çok iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta canını sıkan bazı konuşmalar yaşanmış olabilir. Bir şeyleri zorlamamak şu anda daha iyi olabilir. Dikkatini farklı konulara vermen daha hayırlı olabilir.

Para

Maddi anlamda daha güzel gelişmelerle karşılaşman olası. Her zamankinden fazla para kazanmak adına güzel gelişmeler görebilirsin. Maddi konular seni mutlu edecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Eğitim veya kariyer konuları daha baskın olabilir. Hatta haftaya tam gaz başlayarak kendini çok meşgul bir noktada bulabilirsin. Zihnini yeni şeylere açacaksın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Virüs konusunda dikkatli olmalı, mesafeye ve maske kurallarına özen göstermelisin. Dezenfektan kullanımı, maskelerin sıklıkla değişmesi sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta daha keyifli etkiler görebilirsin. Geçmişi geçmişte bırakıp, geleceğe daha pozitif bir biçimde odaklanarak yeni bir güne başlamak, kalbini aşkla doldurmana vesile olabilir.

Para

Paranı isteğine göre harcamanın bir lüks olduğunu düşünüyorsan bugün bu düşüncelerin değişebilir. Kendi kazancını kendi isteğine göre harcamalısın, normal olanı budur.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Uzaktan alacağın bir haber seni meraklandıracak. Eğer senden uzakta yaşayan bir akraban varsa onlarla iletişim içerisinde olabilirsin. İlginç haberler almak gününü meşgul edecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Stres ve kaygıları azaltmak, sevdiğimiz insanlarla iletişimimize de bağlı olabilir. Daha güzel iletişimler kurmak, samimi sohbetler zihnini boşaltmada faydalı olabilir.

Aşk

Birisi sana ilgi gösterebilir. Ve sen de buna şaşırabilirsin. İlgi görmek, popüler olmak kalbini ısıtacak. Bu yeni etkilere açık olmalısın bugün.

Para

Kendine ait bir para ile harcamalar yapabilirsin. İsteklerini ön planda tutman olası. Maddi konularda için daha rahat ve ferah olabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Eline çok güzel bir sürpriz geçebilir. Kalbin heyecan ile atabilir. Elde edeceğin keyifli gelişmeler bütün gününün daha keyifli geçmesine vesile olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Gün içerisinde çok fazla yorulmamaya dikkat etmelisin. Bünyeni gereksiz yere yoran angarya işleri kesmek ve biraz dinlenmek sana iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta yenilikler söz konusu olabilir. Kalbini hızla attıran birisi ile karşılaşabilirsin. İlgi görmek sana çok iyi gelecek, bu etkilere açık olmalısın.

Para

Maddi kaygıların sona ereceği ve daha keyifli harcamalar yapabileceğin bir gün olacak. İçinin ferahlaması harcamalarına da yansıyacak ve keyfin son derece yerinde olacak bugün.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin birisinin düşüncelerini duymak isteyeceksin. Arkadaşlarınla dertleşmek, sıkıntıları gidermek önceliğin olabilir. İletişim hayatında önemli bir yer edinecek bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Güzel bir yemek yemek sana çok iyi bir enerji verebilir. Öğün atlayarak kendine işkence etmemelisin. Sağlam bir öğün yemek yemek sana daha iyi bir enerji verecek.

Aşk

Aşkta canını sıkan konuları sevdiğin insanlarla paylaşabilir, onlarla dertleşebilirsin. Aşkta bir şeyler yolunda gitmese de bu konuda çevrenden destek görmek sana iyi gelecek.

Para

Maddi konularda kendinden emin olmak zorlaşsa da bazı şeyleri kontrol altında tutman gerekecek. Bunun için gereksiz masrafları keserek ileriyi düşünüp birikim yapmak sana iyi gelebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Gün içerisinde alacağın bir telefon haberi seni meraklandırabilir. Dikkatini bir konuya verebilir ve neler olacağını merak edebilirsin. Olan biteni gözlemlemek için iyi bir gün olacak.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bağışıklığını kuvvetlendirmek özellikle bu virüsün kol gezdiği zamanlarda daha önem kazanabilir. Bolca vitamin tüketmeli ve sıkı giyinmeyi unutmamalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir ortamda vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Birlikte vakit geçirebileceğiniz bazı planlar yapabilirsin. Birbirinize zaman ayırabilirsiniz.

Para

Yeni bir iş teklifi alman olası. Ama bu teklif çok yabancı insanlardan gelmeyecek gibi. Güvendiğin ve iş yaptığın insanlarla daha fazlasını paylaşabilirsin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Sevdiğin insanların iyi olduğundan emin olmak isteyebilirsin. İnsanlarla iletişimde olmak, onların zor zamanlarında yanında olmak sana iyi gelecek. Çevrendekileri düşünebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Masa başında hareketsiz bir gün geçirmek sende kas ağrılarına sebep olabilir. O yüzden ufak bir yürüyüş bile sana iyi gelecek. Hareket etmeye çaba göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiyle güzel bir yemek yiyebilirsin. Aranızda daha pozitif etkiler olabilir. İletişiminiz kuvvetlendikçe aşkınız da bir o kadar önem kazanacak.

Para

Cömert olmak demek insanların senden faydalanması demek değildir. Bu ikisi arasındaki ayrımı kendi içinde yapman ve bu korkulardan arınman gerekecek. Sevdiklerine jestlerde bulunabilirsin.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2021 Pazartesi)

Genel

Zihnini yoran şeylerden kendini arındırarak geleceğe odaklanmak önem kazanabilir. Sahip olduklarından yola çıkarak ileriyi planlayabilir, daha doğru kararlar alabilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlığını düşünerek hareket etmen iyi olabilir. Daha sağlıklı beslenmen ve biraz daha aktif bir hayat tarzı sana çok daha iyi gelecek. Bütün günü masa başında geçirmemeye özen göstermelisin.

Aşk

Aşka daha sıcak ve samimi bakabilirsin. Eğer birisi ile konuşmuyorsan yeni etkilere açık olacaksın. İlgi görmek ve ilgi göstermek kalbini ısıtacak.

Para

Madden kendini daha iyi ve güvende hissetmek önceliğin olabilir. Birikim yapmak, yatırım konularını araştırmak ve masrafları kesmek gibi detaylara odaklanmalısın.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel