22 Mart 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Mart 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki insanlarla daha iyi anlaşabilirsin. Onları sözlerinle, hareketlerinle etkileyebilirsin. Daha keyifli konuşmalara girmek sana çok iyi gelecek. Sevdiğin kişilerin yüzünü güldürebilecek ve yeni arkadaşlar edinebileceksin.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Biraz dinlenmek ve kafanı toparlamak sana daha iyi gelebilir. Hem kendine hem de sevdiklerine daha iyi dikkat edebilmek için önceliği kendine vermen gerekecek. Biraz dinlenmek, enerjini toplamana vesile olabilir.

Aşk

Aşk konusunda sürprizler yaşayabilirsin. Beklenmedik gelişmeler, yeni bir etki hayatına girebilir. Bir şeyleri anlamak ve hızlı hareket etmemek senin için önemli olacak ama esas olarak dikkatini bu kişiyi tanımaya vereceksin.

Para

Maddi konulara öncelik vermek isterken insanlarla muhatap olmak durumunda kalabilirsin. Kimle ne konuştuğuna dikkat etmen gerekebilir. Halletmen gereken şeyin para değil de insanlar olduğunu görmek seni biraz yorabilir bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Birden fazla konuda çaba göstermen gerekebilir. Bazı şeyler için hazırlıklar yapman gerekebilir. Yoğun tempo veya gerginlik seni biraz yorabilir. O yüzden gün içerisinde biraz kendine vakit ayırmayı denemen gerekecek.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bir papatya çayı veya sakin bir ortamda kafa dinlemek sana daha iyi gelebilir. Uyku düzenini programlamak ve kendine vakit ayırmak, vücudunun dinlenmesini kolaylaştıracak. Bugün bu konuya özen göstermen gerekebilir.

Aşk

Farklı ortamlara girmek veya yeni konulara odaklanmak hayatına yeni bir insanın da girmesine vesile olabilir. Her zamankinden farklı şeylere odaklanırken güzel bir aşka yelken açabilirsin. İlgini ve merakını yeni bir insan cezbedebilir bugün.

Para

Etrafındaki insanlara pek fazla güvenmemek sana daha iyi gelebilir. Biraz mesafe ve iletişimde dikkatli olmak sana yarayacak. Parasal açıdan dikkatli olman ve çevrende güvenmediğin kişilerle bu konuları paylaşmaman daha önemli olabilir bugün.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Eski arkadaşlarının nerede oldukları, ne yaptıkları dikkatini çekebilir. Onlarla iletişime geçmek isteyebilirsin. Bazı eski dostlukları canlandırmak sende daha keyifli ve olumlu bir etki yaratacak. İnsanlarla konuşmaların seni mutlu edebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanırken aklına, bu ihtiyaçların neden oluştuğu gelmeli. Sağlıklı kararlar almak için vücudunu iyi dinlemen gerekecek. Ağrılar oluşmadan sebebini ortadan kaldırmak gibi önlemlere girişebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile kozmik uyumun gündeme gelebilir bugün. İçinde bulunduğunuz ortam, şartlarınız ve ilk bakışta uyumsuz gelen her şeyin altında sizi birbirinize çeken şeyin ne olduğunu merak edebilirsiniz.

Para

Maddi konularda içine sinmeyen masraflara girmemelisin bugün. Aceleci davranmak sana para kaybettirebilir. Eğer bir masraf yapılması bekleniyorsa "neden" diye sorman gerekecek. Her tuzum var diyene koşmamalısın bugün.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün yeni konulara odaklanabilir, farklı hedefler seçebilirsin. Bir şeyleri daha rahat araştırabilir ve öğrenmeye açık olabilirsin. Bu güzel etkiyi kendini yeni şeylere adamaya ve öğrenmeye vermelisin. Böylece çok daha keyifli bir süreç başlatabileceksin hayatında.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Yeteri kadar dinlenmek, sağlıklı beslenmek ve derin nefes egzersizleri sana çok iyi gelecek bugün. Vücuduna nazik olmak ve sağlıklı olan şeyleri tercih etmek sende fark yaratabilir. Bol bol oksijen tüketmek ve dinlenmek senin için önemli olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için kendin olman gerekecek bugün. Sevdiğin kişinin sana odaklanması sadece sen kendine odaklandığında daha mümkün olacak. Başkası olma kendin ol lafını bugün yaşayabilirsin.

Para

Maddi konularda bir şeyleri zamana bırakmak sana daha iyi sonuçlar verebilir. Israrcı ve inatçı olmak sana yaramayabilir. O yüzden beklentilerini gözden geçirmek ve aceleci davranmamak sana daha iyi gelecek.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Emeklerinin karşılığını almak seni mutlu edebilir. Hayatında birden fazla güzel gelişme görebilirsin. Ancak bu güzel gelişmeleri negatif bir hissiyat ile karşılamamalısın. Hislerini kontrol etmek ve mantıklı davranmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kaslarını esnetmek ve kan dolaşımını artırmak sana yarayabilir bugün. Yoga gibi egzersizlere odaklanabilirsin. Bu konuları araştırmak ve vücudunu hareket ettirerek zihnini boşaltmak senin için büyük fark yaratabilir.

Aşk

Sevdiğin kişiyi şaşırtmak ve mutlu etmek isteyebilirsin. Ona ufak tefek hediyeler alman mümkün. Sevdiğin kişiyle keyifli bir gün geçirmek için onu şaşırtman ve sevindirmen gerekebilir.

Para

Sevdiğin kişilere masraf yapmak isteyebilirsin. Onları mutlu etmek adına elin cebine gidebilir. Ancak dikkatli olmanda fayda var. Bir şeyleri abartmaya meyilli olabilirsin bugün. Gereksiz masraflara girmemeye dikkat etmen gerekecek.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Fikir değişimi yaşaman olası. Bazı konuları iki kere düşünmen gerekebilir. Acele kararlar almamalı ve kendine tekrar düşünme adına şans vermelisin. Bazı konuları biraz zamana bırakmak sana daha iyi gelecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Sana iyi gelecek bir egzersiz arayabilirsin bugün. Seni sıkmayan ve çok zor duruma sokmayan bir egzersiz bulman sana daha iyi gelebilir. Sağlıklı kararlar için biraz zihnini açman ve araştırma yapman gerekecek.

Aşk

Bugün iletişime özen göstermen gerekebilir. Hoşlandığın kişiyle aranda daha sağlıklı bir iletişim kurman gerekecek. Ancak aceleci davranarak bir sonuç beklememelisin. Bugün öncelik sadece iletişim olmalı, beklentiler değil.

Para

Bugün hemen sonuca atlamamalısın. Parasal anlamda elin hemen cebine gitmemeli. Bir şeyleri para ile düzelteceğini düşünmek bir yanılsama olabilir. Kendini bu konuda çok sıkmaman gerekecek.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Hayaller kurmak ve yeni hedeflere odaklanmak sana iyi gelecek. Ancak bu hedefler için hemen adım atmamalısın. Bazı şartların daha da sağlıklı bir halde gelişmesi için olan bitene fırsat vermen gerekecek. Aceleci olmaman gereken bir gün bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kendi vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak iyi olabilir. Ancak sen etrafındaki insanların da kendilerini iyi hissettiğinden emin olmak isteyebilirsin. Sağlıklı yemekler ve temiz bir ortam sağlamak için çaba gösterebilirsin bugün.

Aşk

Birlikte yeni kararlar almak ve fikirler geliştirmek, sevdiğin kişiyle aranda daha keyifli bir uyum oluşturabilir. Hemen bugün için bir şeyler yapamayacak olsanız da ileriyi planlamak sizi daha da canlandırabilir.

Para

Bugün yeni bir işe başlamak, farklı girişimlerde bulunmak gibi sonu olmayacak şeylere odaklanabilirsin. Elindeki şeylere odaklanmak ve sahip olduklarına şükretmek daha iyi sonuçlanabilir. Bir şeylere başlama fikri yarına kalabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün hedeflerin için daha fazla adım atabilirsin. Daha planlı ve hedef odaklı hareket etmek sana güzel başarılar getirebilir. Bu tür konulara odaklanmak üretkenliği artırmana vesile olacak bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve biraz kafanı toparlamak için iyi bir gün olabilir bugün. Biraz yalnız kalmak ve içinde bulunduğun ortama odaklanmak sana daha iyi gelecek. Zihnini bir dengeye oturtmak için bu sakinliği kullanman gerekebilir.

Aşk

Bugün birden fazla konuya odaklanman gerekebilir. Ancak sevdiğin kişiye de vakit ayırman gerekecek. Güzel ve keyifli bir vakit geçirmek için fikir birliği yapabilir, bazı sorumlulukları paylaşabilirsiniz. Böylece uyumunuzun arttığını daha rahat görebileceksiniz.

Para

Maddi konularda planlı programlı bir düzene alışmalısın. Şu anda para harcamak istemiyor olsan bile ileride para harcamaya daha yatkın olabilirsin. Her şeyi planlamak ve gereksiz masraflara girmemek sana daha iyi gelebilir.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bugün parasal açıdan bazı şeylere odaklanmak sana daha çekici gelebilir. Ancak işin insan yanını da düşünmen gerekecek. İleride insanlarla aranda maddi açıdan daha iyi ilişkiler olması, eline büyük paralar geçmesinden daha önemli olabilir bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnini boşaltmak ve yeni hedefler koymak sana daha iyi gelecek. Sağlıklı kararlar alarak hareket etmek, kendin için iyi bir enerji yakalamanı sağlayabilir. Bugün zihinsel olarak bir denge yakalaman gerekecek.

Aşk

Hoşlandığın kişiye hislerini açmak isteyebilirsin. Onunla aranızdaki iletişimi artırmak sana daha iyi gelebilir. Bu konunun mantıklı olmadığını bilmen bile hislerini bastırmanı zorlaştıracak. Bazı şeyleri açıkça dile getirmek daha rahat olmana vesile olabilir.

Para

Analitik düşünmek iyidir ancak her şeyi belli bir mantıkta düşünmek esas görmen gerekenleri engelleyebilir. Bugün para ile arana mesafe koyup insanlarla iletişimine odaklanman daha iyi olabilir. Maddi açıdan büyük beklentilere girmemelisin bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Herkesin fikrini dile getirdiği ortamlarda bulunman gerekiyorsa kendine dikkat etmen gerekebilir. Kime ne kadar güveneceğin test edilebilir bugün. O yüzden gözlem yapmak ve acele kararlar almamak sana daha iyi gelecek.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Mutfağa girmek ve sağlıklı yemekler yapmak yeme alışkanlıklarını değiştirebilir. Bir şeyler için senin çaba göstermen yediklerinin kıymetini anlamanı ve daha sağlıklı tercihler yapmanı sağlayacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda gereksiz yanlış anlaşılmalar olmamalı bugün. Birbirinize karşı alıngan olmamalısınız. Bu tür negatifliklerden uzak durmak için sağlam bir iletişim ve az beklenti daha iyi olabilir.

Para

Etrafında senin parasal konularınla fazladan ilgilenen insanlarla arana bir sınır çekmen gerekebilir bugün. Çevrene maddi konuları fazla açmamalısın. Bazı şeylerde insanlarla arana sınır çekmen gerekebilir bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Uzun süreli planlar yapmak sana daha iyi gelebilir. Sadece bugünü ve yarını düşünmemeli, zaman açısından daha geniş çaplı bakmalısın olaylara. İleride elde edebileceklerine odaklanmak sende daha iyi hisler yaratabilir.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Fiziksel olarak daha fazla hareket edebilecek bir kapasiten olabilir. Yorgunlukla egzersiz arasındaki farkı görerek hareket edebilirsin. Sağlıklı kararlar almak ve daha aktif olmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel değişimlere kendini açman gerekecek. Hayatında yeni birisi olmayabilir veya içinde bulunduğun şartlar sana pek iç açıcı gelmeyebilir. Ancak aşk konularında kendini yeni fikirlere açman daha kolay olabilir bugün.

Para

Maddi konulara dikkat etmen gereken bir gündesin. Nelere para ayırıp ayıramayacağını planlamak sana iyi bir yol çizebilir. Parasal açıdan bir şeyleri planlamak, ilerisini düşünerek hareket etmeni kolaylaştıracak bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Mart 2020 Pazar)

Genel

Bir şeylere odaklanmak ve daha fazla şey üretmek isteyebilirsin. Bazı konularda daha baskın olmak için dikkatli hareket etmen gerekecek. Eline birden fazla güzel gelişme geçebilir ancak insanlarla bu konuları konuşurken dikkatli olman gerekebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Öz disiplin, vücudunun ihtiyaçları için önemli olacak. Egzersiz ve diyet gibi konularda istikrarlı olmalı ve sebat etmelisin. Kendini bu konuda geliştirmek için sağlam bir rutin oluşturman gerekebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile keyifli konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Daha önceden yaşanan bazı konular gündeme gelebilir, güzel günleri yad edebilirsiniz. Eskileri düşünmek ilerisi için daha keyifli adımlar atmanızı kolaylaştırabilir.

Para

Üretkenlik ve dikkat toplama gibi konulara bugünden dikkat etmen gerekebilir. Eline daha fazla para geçmesi ve masrafları düzene bindirme gibi plan isteyen konularda daha fazla çaban olabilir. Bir şeyleri bugünden halletmen ilerisi için daha iyi olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin AppGallery ile keşfedin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel