22 Kasım 2022 Salı Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Kasım 2022 Salı günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Son birkaç haftanın gelgitli enerjisi seni iyice yormuş olabilir. Ve bugün bu yorgunluğu daha net hissedebilirsin. O yüzden kendine ekstra iş çıkarmamaya bakman gerekecek bugün. Kendini olabildiğince dinlendirmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Zihnen ve bedenen yorgun düşebilirsin. O yüzden bugün bağışıklık sistemini daha fazla koruman gerekecek. Vücuttaki yorgunlukların seni hastalıklara açık bir hale getirmemesi için özenli davranman gerekebilir.

Aşk

Kalbinin sesini duyabilmek için kendini biraz geri çekmen gerekecek. İçinde bulunduğun duygu durumu daha net görebilmek ve düşüncelerini daha iyi seçebilmek için kendine biraz zaman tanıman gerekebilir. Aceleye getirilen bir kararla aşka bakmamalısın.

Para

Maddi anlamda bir şeylerle ilgilenmek zor gelebilir sana. İşler söz konusu olduğunda yeni bir sorumluluk almamak o yüzden önemli olabilir. Var olan işleri bitirmek ve biraz dinlenmek sana daha iyi gelebilir.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Biraz yorgun düşebilirsin bugün. Ancak bu yorgunluk tatlı yorgunluk dedikleri türden olabilir. Evet enerji seviyen düşebilir ancak günün sonunda elde ettiklerine odaklanman seni daha memnun edecek.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Enerji seviyeni artırabilmek için kendine bakman gerekebilir. Daha sağlıklı beslenmek ve gerektiğinde vitamin takviyeleri almak sana iyi gelecek. Bugün daha sağlıklı bir gün için çaba göstermelisin.

Aşk

Kalbini ısıtan kişiyle bazı konuşmaların olabilir. Ancak bu konuşmaları ilerleten bir tek senmiş gibi de hissettirebilir. O yüzden bugün karşı tarafın davranışlarını gözlemlemen daha iyi olacak.

Para

İş ile alakalı yeni insanların etkisi, güzel düşünceler, farklı fikirler daha baskın olabilir. Yetiştirmen gereken birden fazla şey olsa da bunlarla başa çıkabilmek seni ekstra mutlu edecek. Yeni kapılar açıkken içinden geçmen en iyisi.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Aklında bir sürü farklı şey aynı anda cirit atabilir. Kafanı tek bir konuya vermekte zorlanabilirsin. Bugün biraz kendini geri çekip bir şeyleri sakince düşünme yoluna gitmen daha iyi olabilir. Kendini hırpalamamaya bakmalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Zihnini toplamak uzun sürse de bununla başa çıkabilecek kuvvete sahip olabilirsin. O yüzden öncelikli olarak kendine güvenmen gerekecek. Sakin bir ortamda zihnini boşaltmak önceliğin olabilir.

Aşk

Bugün aşk konusunda içine sinmeyen, aklına yatmayan şeyler daha net kendini belli edebilir. Bu tür konuları göz ardı etmemelisin. Eğer karşı tarafın seni mutlu etmeyen bir hareketi varsa bunu konuşmak önemli olabilir.

Para

Maddi açıdan içine sinmeyen bir sürü şey olabilir. O yüzden acele etmek yerine kendini biraz geri çekip olan bitene uzaktan bakmak iyi olabilir. Tam olarak sorunun kaynağını bulmak için kendini biraz geri çekmen gerekebilir.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bir şeyler daha fazla canını sıkabilir. Ancak bu senin huysuzluğundan kaynaklanmayabilir. Artık bir şeylere tahammül eşiğinin ne kadar düştüğünü daha net görebilirsin. Bugün bu tür konularda nelere tahammülünün kalmadığını sorgulaman iyi olabilir o yüzden.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

2/5

Sağlık

Bugün stresin tavan yaptığı bir gün olabilir senin için. Ancak bu stresi kontrol edebilmen önem kazanabilir. O yüzden bugün kendini iyi hissedeceğin ortamlarda, sakin bir biçimde günü geçirmen iyi olabilir.

Aşk

Bugün aşka dair düşüncelerinde değişimler olabilir. Eskiden hoş gördüğün bazı tavırlara karşı düşmanlaşabilirsin. Senin samimiyetinden nemalananlara karşı kalbini kapatman çok olası. Bu tür durumlar, kalbini korumaya almanı sağlayabilir.

Para

Çevrendeki insanların yarım yamalak iş yapması sana masrafa sebep olabilir. Bu konuda sakin kalmak önemli olacak ama. Eğer işini görmek veya gördürmek istiyorsan sakin kalmak çok önemli olabilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Eğer hedeflerine giden yolda başarısız olduğunu düşünüyorsan bugün bu yolları değiştirmek için iyi bir gün olacak. Gezegenlerin hareketi sana bir şeylerin analizini yapabilme kuvveti verebilir. Yanlışları daha net görmeye başlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Beslenme düzeni sadece sağlıklı tercihlerde bulunmayı değil, neyi ne zaman tükettiğini de kapsayabilir. Örneğin, akşam yemeklerinden sonra tüketilen meyvenin bünyende nasıl bir etki bıraktığını öğrenmek isteyebilirsin. Bu tür detaylar öne çıkabilir.

Aşk

Kendini ifade etmekte zorlanmadığın zaman bir şeylerin nasıl yoluna girdiğini görebilirsin. Ancak kendini ifade ederken karşı tarafa biraz ters çıkabilen yapın olduğu için bugün daha inceliklere sığınmalı ve kalp kırmadan konuşmalısın.

Para

Daha fazla para kazanmak gibi bir arzun varsa ama buna rağmen istediğin şekilde kazanç elde edemiyorsan bir şeyleri değiştirme zamanı gelmiş demek olabilir. Gidişatta yapacağın değişimler seni daha fazla kazanca itebilir.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Son üç haftanın analizini yapacak bir noktaya gelebilirsin. Gezegendeki değişimler seni bir şeyleri gözlemlemeye itebilir. Bir sürecin sonlandığını ve yeni bir süreçten önce kendini toparlamanın önemini görebilirsin. Bugün biraz daha gözleme dayalı geçebilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Eğer kilo kontrolü için bir şeyler yapıyorsan bugün bu konuda ne gibi şeyler öğrenebileceğini gözden geçirebilirsin. Daha önceden yapılan yanlışları düzeltmek ve sağlığa odaklanmak çok daha kolay olabilir. Bugün daha verimli sonuçlar için doğru adımlar atabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda son zamanlarda yaşanan şeyleri gözden geçirmeyi tercih edebilirsin. Bu tercih seni çok güzel kararlara itebilir. Kendi mutluluğuna ve geleceğine odaklanarak aşkta daha fazla yol alabilirsin bugün.

Para

Maddi olarak kendini gözlemleyeceğin bir gün olabilir. Masrafları gözden geçirerek hareket edebilirsin. Yeni bir bütçe belirlemeden önce bu ay yaşanan masrafları görmek sana daha detaylı hareket etme şansı tanıyabilir.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Eğer hayatında bir değişim istiyorsan bugün bunun için yeterince çaba gösterebileceksin. Yaşadıklarından ve öğrendiklerinden çıkaracağın dersle birlikte bambaşka bir Başak olmak adına yola çıkabileceksin. Bu enerji oldukça yapıcı olabilir senin için.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Nefes egzersizleri ve esneme hareketleri genel olarak kan dolaşımını artırmak için sana fayda edebilir. Özellikle de güne başladıktan sonra yapacağın esneme hareketlerinin etkisini daha baskın bir biçimde görebilirsin. Bu konuları öğrenmek iyi gelebilir.

Aşk

Aşkta değişim zamanı! Kötünün hayatından gittiğini, iyinin ise koşarak geldiğini görebilirsin. Eğer sevdiğin kişiyle bazı anlaşmazlıklar yaşandıysa son haftalarda, bugün aranızda çok daha yapıcı iletişimler baş gösterebilir.

Para

İş konularında içine sinmeyen şeyleri sonlandırabilme kuvvetine erişebilirsin. Aynı şey parasal konularda da kendini gösterebilir. Sürekli seni meşgul eden masraflardan kaçınmak, gereksiz masrafları kesmek seni daha memnun edecek bugün.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Bir süredir seni yoran meselelerin artık sona erdiğini görmek seni oldukça memnun edebilir. Artık yorgunluğunu üstünden atma zamanı geldi. Sıkıntılı süreçlerden geçtiysen bunların geride kaldığını bilerek hareket etmek sana çok iyi gelebilir.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Bugün artık biraz daha rahat edebileceğini hissedebilirsin. Üstündeki yorgunluğu atmak önceliğin olabilir. Yorgunluklardan kurtulmak için sadece tembellik etmek de gerekmez. Günü keyfine göre geçirmek de sana bu etkiyi yaratabilir.

Aşk

Aşkta canını sıkan meseleler gündemden düşmeye başlayabilir bugün. Eğer bir süredir seni mutsuz eden bir ilişki içerisindeysen bugün artık bunu sonlandırabilirsin. Aşktaki etkiler kötünün bitip iyinin başlaması şeklinde kendini gösterebilir sana.

Para

İş konularında ektiklerini biçebilirsin bugün. Bu da senin için çok iyi sonuçlar demek olabilir. Sıkı çalışmanın güzel sonuçlarını almak, seni memnun edecek şeylere odaklanmak hem işte hem de parada güzel kapıları sana açacak.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Hayatındaki insanların sana neler kattığını gözlemleyebilirsin bugün. Eğer hayatında olmasından memnun olmadığın birileri varsa bu kişiden uzaklaşmak adına daha fazla çaba gösterebilirsin. Sadece iyi insanlara odaklanmak isteyeceksin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Can sıkan durumlardan uzaklaştıkça keyfinin ne kadar yerine geldiğini görmen olası. Bu güzel enerjiyi artırmak için bir sonraki adım egzersiz olabilir o yüzden. Kendi enerjini doğru şekilde kontrol etmek de sana çok iyi bir ruh hali katabilir.

Aşk

Eğer hayatındaki ilişkiden memnun değilsen bugün bu konuda bir şeyler yapman gerekebilir. Kendini geri çekmemeli, daha baskın bir biçimde davranmalısın. Eğer karşı tarafın senin için bir şeyler yapmadığını düşünüyorsan o kişiden uzaklaşmak için ilk adımı atmak sana düşmeli.

Para

İş arkadaşlıkları söz konusu olduğunda şanssız olduğunu düşünüyorsan bugün bu konuda bir şeyler yapman gerekebilir. Kontrolü ele alarak hareket etmenin faydasını göreceksin. Başkasından bir şeyler beklemek yerine bu beklentileri senin gerçekleştirmen büyük fark yaratabilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Seni sürekli gergin ve tetikte tutan şeyler yavaş yavaş hayatından çıkmaya başlayabilir. Kendini biraz daha rahat hissetmeye başlayabilirsin. Hatta bu rahatlık hayatının birçok alanına yayılabilir. Zihnen de bedenen de kendini biraz daha keyifli hissedebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Haftanın ilerleyişini daha sakin bir tonda belirlemek isteyebilirsin. Kendini yıpratmamak bu haftanın önceliği olabilir. Güne başlarken kendinden çok fazla bir şey beklememek bu konuda iyi olabilir. Daha rahat takılmalısın bugün.

Aşk

Aşktaki tutukluk sona erebilir bugün. Eğer bir süredir kısmetsiz olduğunu düşünüyorsan bu kısmetsizlik sonlanabilir. İlgini çekmek isteyen, seni merak eden birisiyle iletişime geçebilirsin. Daha keyifli bir gün geçirmen olası o yüzden.

Para

İş konularında yolundaki engellerin kalktığını hissedebilirsin. Bir şeyler daha rahat ilerlemeye başlayabilir. Eğer bugüne kadar sana sıkıntı çıkaran bir konu olduysa bununla alakalı daha rahat kararlar alabileceksin.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Hayatında güzel şeylere yer açman gerekecek. Bunun için de artık sana bir faydası olmayan meseleleri sonlandırman veya sana yük olan şeyleri hayatından çıkarman gerekebilir. Eğer bitmesi gereken bir şey varsa bugün bu konuda çabalar gösterebilirsin.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar edinmek için oldukça iyi bir gün olabilir. Bugün daha iyiye odaklanabilmek adına karşına güzel fırsatlar çıkabilir. Daha sağlıklı bir biçimde hareket edebilmek adına kötü alışkanlıklarından vazgeçmeye başlayabilirsin. Hatta şeker bunun başında gelebilir.

Aşk

Aşktan bir beklentin yoksa bugün bu durum değişebilir. Hayatında yeni bir insanın etkisi baş gösterebilir. Kalbini yeni bir insana açabilirsin. Bu tür konularda daha şanslı olabilirsin bugün.

Para

Maddi olarak farklı konulara yer açman gerekecek. Bu durum biraz para harcamanı gerektirebilir. Ancak harcanacak bu para sana bir yük olmayacak. Aksine, senin için bir yatırım gibi görülebilir. O yüzden kendini bu konularda çok fazla kısıtlamamalısın.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2022 Salı)

Genel

Gezegenler senin faydana ilerliyor bugün. Yakında yeni hikayene başlayabilirsin. Bugünden itibaren bir şeylerin değişmeye başladığını daha net görebileceksin. Zihnin de bedenin de bunun farkına daha çok varabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Eğer yaşam tarzında bir değişim istiyorsan bugün bu konuda daha fazla çaban olabilir. Yeni kararlar alırsan eğer, bu kararlar oldukça kalıcı olabilir. O yüzden yapıcı davranmak ve sağlığını ön planda tutmak iyi olabilir.

Aşk

Bitmesi gereken konuları bitirebileceksin bugün. Aşk konusunda keskin çıkışların olabilir belki. Ancak bunlar boşuna değil. Seni daha mantıklı bir sürece itecek durumlar gündeme gelebilir.

Para

İş ile alakalı farklı beklentilerin varsa bu değişim rüzgarlarını getirebilir sana. Eğer iş değiştirmek gibi bir konu gündemdeyse bunun için gereken şartların oluşmaya başladığını daha net görebilirsin. Şans senden yana olacak.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel