22 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Kasım 2020 Pazar günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Etrafındaki kişilerle iletişimini daha iyi bir hale getirmek zor gibi görünse de bunun için iyi fırsatlarla karşılaşacaksın. Geri dönülmez denilen ilişkileri toplama şansın olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kan dolaşımını artırmak için ufak bir yürüyüşe çıkmak sana daha iyi gelebilir. Sağlığın için önceliği kan dolaşımına ve hareketlerine vermelisin.

Aşk

İletişim konularına özen göstermek aşkta fayda sağlayabilir. Daha rahat bir iletişim, gönül ilişkilerini kuvvetlendirmeni sağlayacak. Aşkta iletişim öne geçebilir.

Para

Maddi açıdan kendi elini kuvvetlendirmen gereken bir dönemden geçiyorsun. Paranı başkalarına harcamak yerine kendin için birikimlerde bulunmalısın. Maddi olarak kendine dikkat etmen gerekecek.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

İçinde bulunduğun durumları daha iyi bir hale getirmek için güzel bir çaba göstereceksin. Gerek iş gerekse sosyal konularda daha keyifli kararlar alabilirsin. Seni daha da mutlu edecek şeylere yöneleceksin bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmek ve nefes alış verişlerini daha iyi bir hale getirmek için dikkat etmelisin. Biraz daha egzersize odaklanmak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konusunda bir şeyleri içine atmak işe yaramayacak. Bugün bazı şeyleri dile getirebilmelisin. Karşı taraf ile iletişimini artırmak senin için daha önemli olabilir.

Para

Maddi durumu senden kötü olanları düşünerek hareket etmen olası. İnsanlara destek olmak, zor zamanlarda onların yanında olmak daha doğru bir karar olacak. İnsan ilişkileri paradan üstün olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Sevdiğin kişilere vakit ayırmak zorlaşabilir. Ancak ufak jestlerle bile olsa onları düşündüğünü göstermen gerekecek. Bir telefon konuşması, güzel bir sürpriz insan ilişkilerini kuvvetlendirmene vesile olabilir.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Esneme hareketleri ile kaslarını daha iyi bir hale getirebilirsin. Vücudunda biriken enerjileri boşaltmak, daha rahat hareket etmek için bugün biraz bu esneme hareketlerine odaklanman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişiyle daha samimi bir ortam kurmak için güzel adımlar atabilirsin. Romantik bir ortam düzenlemek sana düşebilir. Daha keyifli olabilirsin bugün.

Para

Parasal açıdan eli bol olmanın günü olabilir. Sevdiklerine içinden geldiğince hediyeler alabilirsin. Daha paylaşımcı olmanın faydasını göreceksin.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatında nelere yer vermek istediğini değiştirebilirsin bugün. Daha mantıklı kararlarla, daha doğru hareketlerle değişime gitmen olası. Seni memnun etmeyen konularda kesin olacaksın.

Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Egzersize özen göstermen gereken bir gün olabilir. Evde tembellik etmemelisin. Gerek ev içinde yapacağın ufak egzersizlerle gerek yapacağın ufak bir yürüyüş ile enerjini geri kazanmalısın.

Aşk

Aşk konularında içine sinmeyen ne varsa diline dökülebilir bugün. Daha açık olabilirsin. Kendini daha net ifade edebilirsin. Bu durum sana daha iyi kararlar almak için öncülük edebilir.

Para

Kendine para harcamak için güzel bir gün olacak. İstediğin şeylere para ayırabilir, güzel bir alışveriş yapabilirsin. İsteklerini elde etmek ruhen sana daha iyi gelecek, o yüzden paraya kıymamazlık etmemelisin.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

İnsanlar senin hakkında ne düşünüyor, merak edebilirsin. Bu konuda onlarla direkt olarak iletişime geçmek daha doğru olabilir. Çünkü araya başkalarını sokmak, laf arasına laf katmak doğru olmayacak.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Yediklerine özen göstermek sana daha iyi bir enerji katabilir. Bol bol sebze ve meyve tüketmek senin için daha iyi olabilir. Yediklerin konusunda dikkatli davranmalısın.

Aşk

Sevgi konusunda hayal kırıklığı görmen olası. Ama bu hayal kırıklığının nereden kaynaklandığını görmede zorlanabilirsin. Çuvaldızı başkasına batırmadan iğneyi kendine batırmalısın bugün.

Para

Yeni bir iş fırsatı karşına çıkabilir. Bu da seni şaşırtabilir. Hiç aklında yokken bir anda bu değişimde kendini bulabilirsin. Biraz dikkatkli düşünmek için zamana ihtiyacın olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Çevrendeki insanların neler konuştuğunu öğrenmek isteyebilirsin. Ancak neyin dedikodu olup neyin daha mantıklı konuşmalar olduğuna dikkatle karar vermen gerekecek. Bu ikisini birbirine karıştırmamalısın.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Gün içerisinde halletmen gerekenleri bir anda çözmeye çalışmak bünyeni gereksiz yere yorabilir. Bunun önüne geçmek için gününü iyi planlaman ve bu plana sadık kalman gerekecek. Aman dikkat!

Aşk

Sevdiğin kişinin kalbini kırmamak önceliğin olabilir. Gerek seçtiğin kelimeler, gerek hareketlerin o kişinin kalbini kırabilir. O yüzden davranışlarında dikkatli ve kelimelerinde de seçici olmalısın.

Para

İşsizlik gibi bir sorun ile karşı karşıyaysan bunu çözmek için insanlarla iletişimini artırman gerekecek. İnsan ilişkileri iş konusunda sana yol gösterebilir. İletişim kanallarını açık tutmalısın.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatında var olan bazı meseleleri daha net görebilirsin. Olayları daha dikkatle çözmeye vakit ayırabilirsin. İsteklerine ve yaşadıklarına odaklanman daha pozitif kararlar almana vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Her şeyi kendi başına halletmeye çalışmak sağlığını etkilememeli. Bütün yükü kendin üstlenmemeli, çevrendekilerin sorumluluk almasına fırsat vermelisin. Stresi ve gerginliği azaltmak için bu şart olabilir.

Aşk

Aşk ve sevgi konularında önceliği kendi isteklerine değil de uzlaşmacı hareketlere verirsen daha mutlu olabilirsin. Bir ilişkide iki kişinin yarış halinde olmadığını kendine hatırlatman gerekecek. Hareketlerinde dikkatli olmalısın.

Para

Maddi olarak daha mantıklı kararlar alabilir ve kazancını artırabilirsin. Bugün büyük adımlar atmadan önce neleri düzeltebileceğine odaklanacaksın. Yeni kararlar ve mantıklı düşünceler seni düze çıkarabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Arkadaşlıklarına özen göstermelisin. İnsanlarla iletişimini artırmak sana daha iyi gelebilir. Sosyal açıdan kendi elini kuvvetlendirerek çevrendekilerle iletişimini artırmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendin için daha sağlıklı bir ortam oluşturmak istiyorsan hijyene ve temizliğe özen göstermen gerekebilir. Yaşam alanını temizlemek, organize etmek hem zihnen hem bedenen sana daha iyi gelecek.

Aşk

Aşk mevzularında bir şeylerin istediğin gibi gitmemesi, bütün olayların her zaman kötü gideceği anlamına gelmemekte. Bugün biraz daha yapıcı davranman ve sakin kalman gerekebilir.

Para

Her olaya para çerçevesinden bakmaman gerekecek. Bazı konuları daha farklı değerlendirebilirsin. Her şey kazanç veya kayıp olmayabilir. Bugün bunu kendine hatırlatman gerekecek.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Hayatında elde etmek istediğin şeyler için daha güzel kararlar alabilirsin. Ama burada önemli olan bu kararlar ve isteklerde dışa ne kadar bağımlı olduğun… Bir şeylerde kendine yetebilmelisin.

Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5

Sağlık

Bolca su tüketmek bünyene iyi gelebilir. Daha iyi bir enerji için su içmelisin. Sadece enerji için değil, genel olarak ruh halini daha iyi bir noktaya getirmek için de su tüketimini artırman gerekebilir.

Aşk

Sevgi konularında eşitlik, karşılık bekleyebilirsin. Bunu sadece beklememeli ve dile de getirmelisin. Hoşlandığın birisi varsa önemli konuşmalar yapmak size daha iyi gelebilir.

Para

Parasal olarak daha güzel kararlar alacaksın. Ancak bu kararlar biraz da tasarruf ve birikim gerektirecek. Elinde daha fazla para tutmak için neleri kesebileceğine odaklanman gerekebilir.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Parasal açıdan bir şeyleri gözünde büyütmek genel olarak nelere nasıl odaklandığını etkileyebilir. Bunun önüne geçmek ve daha rahat bir gün geçirmek için maddi kaygıları bir kenara alman gerekecek.

Aşk

2/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Evine giren yeni eşyalar, market alışverişi ve diğer şeyleri temizlediğine emin olmalısın. Sen evde kendini güvenceye almışken dışarıdan gelebilecek virüs tehlikesine karşı da dikkatli olman gerekecek.

Aşk

Aşk konularına yeteri kadar vakit ayıramaman mümkün. Biraz kendince zaman geçirmek, kafanı dinlemek bu konulara nasıl baktığını daha objektif olarak görmene vesile olabilir.

Para

Maddi açıdan daha rahat olmak ve büyük beklentilere girmemek sana daha iyi gelebilir. Her şeyi bugünden halletme dürtüsü yerine daha sakin bir gün geçirmek sana fayda sağlayabilir.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Dikkate alman gereken mevzuları ertelememelisin bugün. Dikkatini, önemli meselelere vermen gerekecek. Daha mantıklı kararlar almak ve sonradan pişman olmamak için bugünden harekete geçmelisin.

Aşk

2/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Koronavirüsü ciddiye alman gereken bir gün olacak bugün. Sağlığını ve çevrendekileri korumak için dikkat etmelisin. Hijyen konularına daha fazla özen gösterebilirsin bugün.

Aşk

Aşk konularında kendi isteklerine öncelik verebilirsin. Ancak bu konunun bencillik olarak algılanmasına fırsat vermemen gerekecek. Sevdiğin kişinin düşüncelerini görmezden gelerek ilişkinizi bozmamalısın.

Para

Maddi açıdan daha fazlasını istemek hakkın tabii ama bu daha fazlası için neler yapabileceğini kendin gözden geçirmelisin. Daha mantıklı kararlar ile elini kuvvetlendirmek sana kalmış.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2020 Pazar)

Genel

Bugün daha neşeli olmak için kendince zaman geçirmen gerekebilir. Keyif aldığın konulara vakit ayırmak, daha zevkli şeylere odaklanmak sana çok daha iyi gelecek. Kafana göre takılmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Kendi sağlığını göz önünde bulundurmalısın. Özellikle virüsün kol gezdiği bu zamanlarda. Kendi sağlığına dikkat etmek ve sosyal izolasyon kurallarına uymak sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile iletişimini artırmak size daha iyi gelecek. Aranızda çözülmesi gereken konuları daha rahat bir iletişim ile halledebilirsiniz. O yüzden bu iletişim kanallarını açık tutmanız gerekecek.

Para

Parasal konularda daha rahat olmak sana iyi gelecek. Elini kuvvetlendirmek ve ufak kaygılara düşmemek için bugün sahip olduğun şeylere şükrederek hareket edebilirsin. Büyük beklentilere girmemek sana iyi gelecek.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel