22 Kasım 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Burcun bugün ne söylüyor? 22 Kasım 2019 Cuma günlük burç yorumları, iş aşk para ve sağlık konularında Falcıhane'de. Astroloji günlük burç yorumlarında bugün seni neler bekliyor? Bütün detaylar aşağıda :)
Balık Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Başarıların arttıkça ve kendine daha fazla güvendikçe çevrendeki insanların sana bakışı değişebilir. Sevdiklerin ile her ne kadar güzel ve keyifli konuşmaların olsa da bazı insanlar senin yükselmeni istemiyor olabilir. Algıları açık tutmalı ve kimle ne konuştuğuna dikkat etmelisin bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5

Sağlık

Günü kendine ayırmak ve kendi isteklerini yapmak sana daha iyi bir enerji katacak. Kafanı toparlamak ve keyif aldığın aktivitelere özen göstermek enerjini yenilemene vesile olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimi zorlamamalısın bugün. İkinizin de aynı şeyi istemesi biraz zor olabilir. Sıkıntı ve gerginliklerden uzak durmak ve daha yapıcı davranmak size iyi gelebilir.

Para

Bugün kendin için güzel harcamalar yapabilirsin. Hem kendin hem de sevdiklerin için bir şeyler almak enerjini daha da yükseltecek. Ufak tefek şeylerle mutlu olmak yerine kendini şımartmalısın bugün.
Kova Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Teknolojik aletler etrafında dikkatli olmalısın bugün. Bazı şeylerde kafan karışabilir. Cihazların kullanımın zorlaşacağı bir gün olabilir senin için. O yüzden aksiliklere hazırlıklı olmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Kendin için daha sağlıklı tercihler yapmaya bugünden başlaman gerekebilir. Egzersiz ve diyet konularına özen gösterebilir ve geleceğin için daha sağlıklı adımlar atabilirsin. Bugün bu konularda yeniliğe gitmen olası.

Aşk

Sevdiğin kişi ile gelecek konuşmaları yapmak seni hem heyecanlandıracak hem de biraz gerecek. Geleceğini düşünerek hareket etmek ve sevdiğin kişiyi bu resme dahil etmek beklenmedik güzel gelişmelerin kapısını açabilir.

Para

Bugün büyük masraflara girmeden önce iki kere düşünmen gerekecek. Parasal konularda kendini biraz tedirgin hissedebilirsin. Bu tedirginliği tetikleyecek büyük harcamalardan uzak durmak senin için daha iyi olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Kendine olan güvenin, sevdiklerin tarafından güzel bir şey olarak kabul edilse de diğer insanlar tarafından küstahlık olarak adlandırılabilir. İnsan ilişkilerini dengede tutmak için çaba göstermen gerekecek bugün.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5

Sağlık

Zihinsel yorgunluğu üstünden atmak için biraz zamana ihtiyacın olabilir. Yaşadığın olayların sende bıraktığı etkileri atmak için bol bol yürüyüş yapmalı ve bol bol su tüketmelisin bugün. Böylece zihinsel yorgunluğunu atmada bir adım öne geçeceksin.

Aşk

Aşk hayatını canlandırmak istiyorsan ve yeni bir insan ile tanışmak istiyorsan bugünden adım atman gerekecek. Kendini yeni bir ilişkiye hazırlamak ve kafanı boşaltmak bu konularda daha iyi etkileri hayatına çekmene vesile olabilir.

Para

Maddi konularda alçak gönüllü olman gerekebilir. Parasal açıdan güzel gelişmeler yaşayabilir ve hedefini çok daha yüksek yerlere koyabilirsin. Ancak etrafındaki insanlara bu konuda daha dikkatli davranmalısın.
Yay Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Hem hayatındaki sıkıntıları çözmek hem de geleceğini düşünerek yeni kararlara varmak seni biraz yorabilir. Ancak bu konularda şimdiden bir fikir sahibi olmak ilerisi için daha rahat adımlar atmana vesile olacak. O yüzden yeni planlar yapmaktan korkmamalısın.

Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve kaslarının esnekliğini artırmak için esneme hareketleri yapmak vücudunda biriken stresi atmanda faydalı olabilir. Bugün daha fazla esneme hareketi ve daha fazla su sana iyi gelecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile huzurlu ve sakin bir gün geçirmek isteyebilirsin. Ancak bazı şeyler beklentilerin dışında gelişebilir. Günlük planların kendi kontrolün dışında gelişmesine sakince yaklaşman gerekecek.

Para

Bugün ilgilenmen gereken birden fazla konu olabilir. O yüzden masraflarını kısıtlı tutmak senin için daha iyi olacak. Çok fazla açılmamak ve daha sonra "ben bunu niye almışım" dememek için masraflara dikkat etmen gerekebilir.
Akrep Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Kendine güzel hedefler koymak isteyeceksin bugün. Daha iyiye ve daha güzele odaklanmak isteyeceksin. Ancak gerçeklikten çok uzaklaşmamalı ve kendine dikkat etmelisin. Geleceğini planlarken sadece hayal dünyasını düşünmemen gerekecek.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Sağlığını ön plana alarak kararlar almak sana daha iyi gelebilir. Hem yediklerine dikkat etmeli hem de egzersiz konularına özen göstermelisin. Sağlığını ön plana alarak vereceğin kararlar sana daha iyi gelebilir.

Aşk

Sevdiğin kişinin kafasındaki karmaşadan nasibini alman olası bugün. Ne kadar yapıcı davranırsan o kadar rahat bir gün geçireceksin. Kendini biraz korumaya almalı ve gereksiz negatiflikten uzak durmalısın bugün.

Para

Maddi konularda çevrenden daha bağımsız olabilirsin bugün. Sadece kendin için harcayabileceğin güzel paralar elde edebilirsin. Parasal olarak daha rahat olacağın ve etrafındakileri düşünmeyeceğin bir gün olacak.
Terazi Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Kendi hayatına odaklanmak ve keyifli vakitler geçirmek isterken etrafında yaşananlar seni biraz gerebilir. Daha rahat ve mutlu bir gün geçirme isteğin çevrendeki gergin enerjiler tarafından biraz eleştirilebilir. Ancak sen kendi işine bakmalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün kendine vakit ayırmalı ve kafanı toparlamalısın. Geleceğin hakkında daha üretken olabilmek için enerjini artırman gerektiğini görmen gerekebilir. O yüzden bu enerjiyi korumak için kafanı boşaltman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda gelecek ile alakalı konuşmalar gerçekleşebilir. Birbirinizi anlamak ve düşünceli bir şekilde hareket etmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Birbirinizi fazla zorlamamalı ve inat etmemelisiniz bugün.

Para

Bugün parasal konularında işleri oluruna bırakman en iyi seçenek olabilir. Bazı şeyleri talep etmek veya zorlamak yerine olduğu gibi kabullenmek sana daha farklı kapılar açabilir bugün.
Başak Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Etrafındaki insanların gerginliklerinin sana sıçramamasına dikkat etmelisin bugün. Herkesle ve her şeyle iyi anlaşma düsturun bugün zedelenebilir. Çevrendeki gerginliklere bulaşmamak sana daha iyi gelecek bugün.

Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

3/5

Sağlık

Duygusal gerilimlerin vücudunda etki bırakmaması için açık hava yürüyüşlerine özen gösterebilir ve meditasyon gibi konulara odaklanabilirsin. Sinir ve stresten uzak durmak için kendine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Sana mutluluk vermeyen ilişkileri sonlandırmak veya yeni bir muhabbete başlamak sana daha iyi gelebilir bugün. Aşk konularında önemli değişimler görebilirsin. Her ne kadar dışarıdan gelen etkiler yüzünden bu değişimlerin olduğunu düşünsen de esas değişim senin içinden gelecek.

Para

Bugün çok fazla yorulabilirsin parasal konular için. Bu yorgunlukların karşılığını zaman içerisinde alacaksın. Ancak kısa süreli vaatlere karşı dikkatli olmalısın. Bazı şeyleri hemen bugün elde etmen mümkün olmayabilir.
Aslan Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Arkadaş ortamlarındaki gerginliklere dikkat etmen gerekecek. Çevrendeki insanların kendi aralarındaki kavgaları kendini biraz geriye atılmış gibi hissetmene sebep olabilir. Bu hissi aşabilmek için arkadaşların arasında daha yapıcı davranmalısın.

Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5

Sağlık

Vücudunu yeteri kadar dinlendirdiğine emin olmalısın bugün. Gereksiz yorgunlukları üstünden atmak için hem uyku düzenine hem de yediklerine dikkat etmen gerekebilir. Vücudunu gereğinden fazla yormamalısın.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda güzel iletişimler olabilir bugün. Aranızdaki muhabbetin artması kalbinin daha hızlı atmasına vesile olacak. Ancak bu konuda aceleci olmamak ve karşı tarafı acele ettirmemek sana daha iyi etkiler sağlayabilir.

Para

Yeni bir bolluk ve yeni bir kaynak ile karşılaşabilirsin. Hem senin hem de sevdiklerinin maddi konularda daha keyifli bir gün geçirmesi olası. Parasal konularda kendini daha rahat hissedeceğin bir gündesin.
Yengeç Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Hayatında önemli değişimler görmeye başlayabilirsin. Her zaman devam etmesine alıştığın bir durum değişim gösterebilir. Yeni şeylere adapte olmak seni biraz yoracak bugün. Ancak bu değişimleri görmek seni mutlu edebilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Kafanı dinlemek ve kendine zaman vermek sinir ve stresi üstünden atman için etkili olabilir. Keyif aldığın etkinliklere odaklanmak hem enerjini yenileyecek hem de kafanı dağıtacak bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak ve onunla aranda keyifli muhabbetler oluşturmak seni zorlayabilir bugün. Aranızdaki iletişimi zorlamamak ve birbirinize zaman tanımak ikiniz için de önemli olabilir. O yüzden bugün iletişiminize özen göstermelisiniz.

Para

Parasal konularda güzel şeylere odaklanmak sana daha iyi etkiler kazandırabilir. Ancak bugün çevrende sana negatif etkisi olan kişilere haddini bildirmen gerekecek. Maddi konularda elini kuvvetli tutmalısın bugün.
İkizler Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Yeni bir arkadaş edinebilirsin bugün. Bazı konularda daha iyi anlaşacağın bir insan ile iletişimin artabilir. Bu kişinin yapıcı ve güzel etkisi hayatında güzel gelişmelerin kapısını aralayabilir. O yüzden farklı yüzlerden kaçmamalısın bugün.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5

Sağlık

Yediklerine dikkat etmek ve bol bol su tüketmek vücudunun ihtiyacı olan bir şey olabilir. Kendine dikkat etmek sana düşecek bir görev. Etrafındaki insanlara göre yeme biçimini değiştirmemeli ve kendine göre besinler tüketmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişinin sana karşı tavırlarından sen sorumlu olacaksın bugün. Birbirinizi yormamak ve yapıcı davranmak ikinize de iyi gelecek. Bazı konularda bir şeyleri üstelememeli ve inatlaşmamalısınız.

Para

Bazı şeyleri çözdüğünü veya hallettiğini düşünebilirsin bugün. Ancak aceleci olmamalısın. Maddi konularda geride bırakmak istediğin mevzuların geri dönmesi olası. O yüzden hareketlerinde dikkatli olmalısın bugün.
Boğa Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Bazı konularda kafan kolayca karışabilir. Bir şeylere dikkatini vermen zorlaşabilir. Bu durumu çözmek için içini sıkan konulara odaklanmalı ve bunlarla yüzleşmelisin. Böylece kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin.

Aşk

3/5

Sağlık

3/5

Para

5/5

Sağlık

Çevrendeki insanların sana negatif bir etkisi olabilir bugün. Baş ağrılarına ve strese dikkat etmelisin. Bu etkilerin vücudunda büyümesini engellemek için kendine zaman ayırmak daha iyi olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranızdaki iletişimsizlik kalbini kırabilir. Bugün aranızda gereksiz yere yanlış anlaşılmalar olması olası. O yüzden daha dikkatli davranmalı ve başkalarının lafıyla hareket etmemelisin bugün.

Para

Hedefe odaklanmak ve istikrarlı hareketlerde bulunmak bugün isteklerine ulaşmanı kolaylaştıracak. Maddi olarak kendine koyduğun hedeflere yönelmek daha güzel bir gün geçirmene vesile olabilir bugün.
Koç Burcu Günlük Yorumu (22 Kasım 2019 Cuma)

Genel

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekebilir bugün. Aranızdaki iletişimi kuvvetlendirmek ve gereksiz yanlış anlaşılmalara karşı önlem almak kendini daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5

Sağlık

Bugün bol bol su tüketmeli ve kaslarını dinlendirmelisin. Gerginliklere karşı önlem almalı ve vücudunun su tüketimini artırarak kan dolaşımını hızlandırmalısın. Böylece kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda farklı düşünceler olabilir. Ancak bu düşünceleri olduğu gibi kabullenmek ve birbirinizin hayatına müdahale etmeden yapıcı davranışlar sergilemek ikiniz için de önemli olacak.

Para

Bugün kendini kandırmamalı ve gerçeklere odaklanmalısın. Hayal dünyasında yaşamayarak elindeki para ile hareket etmelisin. Gereksiz masraflardan kaçmak için en iyisi sahip olduğun paraya dikkat etmek olabilir.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel